Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Тук са Правилата на пазара. В този форум можете да отправяте молби, забележки, съобщения и др. подобни до модераторите на Пазара.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5

Модератор: Модератори в пазара

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Сря Май 21, 2008 10:45 pm

b3ckS написа:Ми то аз казах на Еконт че искам да я върна ма те ми викат че вече сам я отворил и не стаа.От там аз ги напсувах едно хубаво и си бегах ядосан :(!: .


На самата квитанция пише, че имаш право да отвориш пакета, за да провериш съдържанието му! И ако нещо не е наред - да го върнеш!
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Re: :| :| :|

Мнениеот kartofa » Чет Май 22, 2008 12:27 pm

daf4ov написа:kartofa преди време около 2-3 седмици този потребител ми продаде рамка и каза 4е супер само дето я рязана седалковата тръба...аз му казах хуу прати ми тои пик...и аз я харесах и ми каза 4е я дава с средно ок..ок кат доиде рамката нямаше средно и по нататък се окоза 4е е пукана около средното слава богу е направена и тва не е си4ко кат доиде рамката ме пита дали е дошла и аз му казах ДА и тои ме блокна егати нахалникa само 4е историята не свършва тук (скупето на kartofa е pafelko) писах аз на пафелко тои ми каза да пи6а на m_trialkz (от този скаип ме блонаха) тука има не6то гнило да знаете сязалявам за обърканата история ама тоя ме излъга наи брутално ето пик http://img.data.bg/i.php?show=907991&ctrl_id=nh6nfl#img ааа относно рамката тя пукана както казах и на оште едно място боядисана е наи брутално с 4етка и блазна боя :bawling: тва не ми го каза и я беше увил много старателно с хартия за да не разбера на кво прили4а просто измаманик от класа aа и смятам 4е m_trialkz e пафелко т.е. kartofa

НЕ БЯХ АЗ !!! КОЛКО ПЪТИ ТРЯБВАШЕ ДА ГО КАЖА!!!!! Има доста хора които биха подвардили че съм коректен!!!
skype:pafelko
Аватар
kartofa
 
Мнения: 217
Рейтинг: 879
Регистриран на: Сря Окт 17, 2007 7:57 pm

Мнениеот Mairomaster » Чет Май 22, 2008 1:36 pm

HepBeH_XaMcTep

Продаваше Minion DHR човека, а на мен много спешно ми трябваше съответната гума. Та всичко се уговорихме, разпитах го за гумата, само трябваше да му дам адрес да я прати. На другия ден се приготвям аз да му пиша адреси и имена, виждам го, че е online в скайп, пиша му все пак "там ли си" да се уверя че наистина е там, но не получавам отговор. И така през следващите няколко дена редовно си сменяше статусите в скайп, но продължаваше да не ми отговаря въпреки, че му писаха по 3-4 пъти на ден. Та стана събота, бях си отишъл на село и нямах достъп до интернет в момента и реших да му се обадя на телефона който той ми беше дал по рано. За мое щастие дигна човека, питах го какво става, защо не ми е отговарял в скайп и той ми каза, че е нямал достъп до компютър през изминалите дни. Разбрахме се ние да му пратя смс с данните ми и той каза, че ако имал време щял да прати гумата днес. Та пратих му смс и се радвам аз, че най-накрая ще имам гума да карам. В неделя вечерта се прибирам от село и го питам в скайп дали е пратил гумата. Той ми отговаря "Не смогнах, утре я пращам по еконт". Викам му ok, поразпитах го още малко за гумата да се уверя, че е точна такава каквато ми трябва, всичко екстра. На следващия ден (понеделник), му пиша пак да се уверя, че вече я е пратил и изненада - мълчание... В следващите дни пак му писах по скайп, звънях му няколкократно по телефона, но нито телефон вдигаше, нито в скайп отговаряше. И аз стоя няколко дена без гума с надеждата, че я е пратил най-накрая, немога и от другаде да си купя, че да не би да я е пратил случайно и като вземе да дойде да немога да я взема, понеже вече имама и да прецакам човека. В сряда (вчера) гледам във форума HepBeH_XaMcTep пуснал обява за задно колело със същата гума (по описанието в обявата) каквато трябваше вече да ми е пратил... Влизам в скайп да го питам каква е тази обява, да не би да не я продава вече по отделно гумата и с изненада виждам, че ме е блокнал...
От приживяната случка си правя извода, че HepBeH_XaMcTep е един исключително несериозен човек. Някои хора може да мислят друго за него, но при мен положението е такова. Та да не се изненадвате ако се държи по подобен начин и с вас.
skype: mairomaster
e-mail: [email protected]
Mairomaster
 
Мнения: 104
Рейтинг: 1120
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 11:25 pm

Мнениеот Highlander » Чет Май 22, 2008 2:27 pm

Bobi написа:meraklii4o този е ебаси мошенника,карали сме заедно,идвал е у нас,давал съм му разни части без пари,веднъж му продадох 2 гуми за 5 лв.Оправял съм му колелото,пак без пари,ходил съм със него на срещи да си купува разни неща.И накрая ми продаде шок ,на който му е прецакан Ребаунда.Аз му се обадих и му казах,че е прецакан,каза добре ще си го взема,обаче почна да ми се крие.Аз му пиша в скайп той неотговаря,обаждам му се той невдига и т.н.После искаше да прецака и един приятел,като му продаде :кормило(стоманено)седалка(скъсана и лепена с тиксо)и лапа ЗУУМ(обикновенна)и всичко за скромните 40лв,даже искаше повече ама смъкна малко...Нямам какво да кажа,след като ме прецака мен...какво остава за другите...


Извинявам се,че се обаждам точно аз,дето се занимавах с няма такива тъпотий.За което съжалявам.И мисля,че съм се поправил,защото не карах 5-6 месеца само и само да си сглобя колело.Точно и без проблеми.Но съм давал части на това момче,които са на стойност 60-70лв и му ги давах за 15-20лв.И той ми даваше някакви смешни неща.И му дължах към 70лв максимум 100лв.И ме прецака и ми взе колелото дето само вилката беше 59$ и коримилото и лапата още 60лв.и педали ХТ 60лв.Съгласих се да му платя 100лв и да ми върне колелото и той каза продал съм го.Това поведение ли е?Не е..

Wrathchild

Винаги е бил коректен с мен и продава невероятни части на прилични цени.Страшен човек.Благодаря му за търпението към мен.
Изображение
Носиш каска бронирана,това не е пречка,самурайския ми меч да е разцепи като клечка.Вадя бойни скелети направо от катакомбата
Аватар
Highlander
 
Мнения: 380
Рейтинг: 564
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 11:25 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Highlander » Съб Май 24, 2008 7:08 am

Искам да се извиня на един човек от форума дето съм му продал по погрешка вилка,която не е било това,което съм му казал като модел.Извинявам се много за грешката си и по този начин не съм постъл коректно.За което не съм искал. :V:
Изображение
Носиш каска бронирана,това не е пречка,самурайския ми меч да е разцепи като клечка.Вадя бойни скелети направо от катакомбата
Аватар
Highlander
 
Мнения: 380
Рейтинг: 564
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 11:25 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот sando g » Съб Май 24, 2008 10:06 am

Highlander написа:Искам да се извиня на един човек от форума дето съм му продал по погрешка вилка,която не е било това,което съм му казал като модел.Извинявам се много за грешката си и по този начин не съм постъл коректно.За което не съм искал. :V:

мммм , имаш + ...нещо почваш да поумняваш !
ChiMol
c_mo
[img]http://userbars-bg.com/uploads/Спорт/truvativ%20user%20bar.png[/img]
Аватар
sando g
 
Мнения: 788
Рейтинг: 1562
Регистриран на: Нед Дек 02, 2007 8:45 pm
Местоположение: Sofia,Lozenec

Мнениеот FhG » Чет Май 29, 2008 9:40 pm

LamqtaSpaska
Много точен и коректен
Аватар
FhG
 
Мнения: 266
Рейтинг: 1619
Регистриран на: Нед Ное 25, 2007 4:24 pm
Местоположение: София

Мнениеот Slay » Чет Май 29, 2008 10:37 pm

Mairomaster написа:HepBeH_XaMcTep.......


Подкрепям те в това че е адски несериозен , един път се бяхме разбрали да се видиме да му дам едни пари за една поръчка , като дойде деня в който да се видиме и му писах да знам че сичко е точно и не ми отговори в следващите няколко дни не ми писа , през цялото време влизаше и излизаше от скайп пращаше снимки на един приятел , пишеше във форума и след 3-4 дни съвсем случайно взе та ми отговори и ми вика че имал много работа и не е сядал на PC-то , казах му как не си сядал като пишеше във форума и пращаше снимки на един приятел , и че се отказвам от поръчката
Аватар
Slay
 
Мнения: 167
Рейтинг: 1206
Регистриран на: Пон Сеп 25, 2006 11:17 pm
Местоположение: Sofia , Bulgaria

Мнениеот kuzmi4a » Чет Май 29, 2008 10:40 pm

HePBeH XaMcTeP Много коректен няма спор ,а ти Mairomaster щом си искал толкова тази гума да беше отишъл да си я вземеш ли4но :beer:
Аватар
kuzmi4a
 
Мнения: 22
Рейтинг: 1140
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 12:41 pm

Мнениеот Mairomaster » Чет Май 29, 2008 10:47 pm

Иии как не се сетих, трябваше да хвана влака, да пътувам 200км до София, да го изровя някак си къде е той, че да си взема гумата :crazy: Нищо че после щеше да ми е излязла по скъпа от нова гумата, а ма пък знае ли човек може да е била някаква special edition неговата, от адския материал направена :dunno:
PS. един друг потребител също ми писа на ЛС една историйка как и с него се е отнесъл по подобен несериозен начин HepBeH_XaMcTep
skype: mairomaster
e-mail: [email protected]
Mairomaster
 
Мнения: 104
Рейтинг: 1120
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 11:25 pm

Мнениеот RAM-FR » Чет Май 29, 2008 11:56 pm

Slay написа: че се отказвам от поръчката
Еми преебал си се ...


Абе що сте решили че човек трябва постоянно да е свободен и да тича да ви праща неща ? Като не ви кефи магазини колко щете он лайн магазини също ....
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Мнениеот Slay » Пет Май 30, 2008 9:21 am

:offtopic:
RAM-FR написа:
Slay написа: че се отказвам от поръчката
....


Да ти кажа изобщо не се преебах , поръчах си нещата с едно много точно момче(van4o) и сичко беше ок .Относно това , че '' човек трябва постоянно да е свободен и да тича да ви праща неща '' до някъде си прав обаче като се разбереш с някой да му пратиш нещо и не успееш мисля че трябва да му кажеш че си зает и не си успял и кога ще можеш , а не да се криеш като мишка , да не си дигаш телефона и да не отговаряш на съобщенията в скайп
Последна промяна Slay на Пет Май 30, 2008 2:32 pm, променена общо 1 път
Аватар
Slay
 
Мнения: 167
Рейтинг: 1206
Регистриран на: Пон Сеп 25, 2006 11:17 pm
Местоположение: Sofia , Bulgaria

Мнениеот DoraDo » Пет Май 30, 2008 11:40 am

Има едно момченце Brooklyn дето обича да се ебава с хората. От него взех един Trek 3900

Ето какво гласеше обявата: "Рамката е Трек 3900 с малки козметични забележки без усуквания пукнатини и т.н. Давам я с колчето.Или заменям за рамка Драг F4 "

Ето и линк: http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=37190

и след като направихме бартер за мойта F4-ка която като цена надхвърляше почти двоино цената на Трека излезна че аз му подарих мойта рамка.
Пояснение: рамка която се оказа спукана без ухо и с брутални драскотини по нея (и на всичкото отгоре колчето и скобата не стават за нищо) според мен повече от 50 лева не може да струва, точно колкото разходите ми да я взема

И ето сега: http://mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=37795
Това което е обявил този човек не отговаря въобще на истината задницата, е от моята F4, кобилиците пак са от мойта рамка (RAM AM) а предницата е от F5-цата на един човек когото познавам. A точно задницата и шока мога да ви кажа че само аз съм ги карал поне 3 години на DH. Гневен съм че има такива шмекери в пазара и така долно и гнусно се ебават с хората.
DoraDo
 
Мнения: 74
Рейтинг: 1195
Регистриран на: Съб Юни 19, 2004 12:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Пет Май 30, 2008 3:54 pm

Mairomaster написа:бла, бла, бла



На теб ти казах, че нямам НИКАКВО ВРЕМЕ ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С ТОВА!!!
И най-важното - НЯКЪДЕ ДА СИ ВИДЯЛ, ЧЕ ПРОДАВАМ ГУМАТА ОТДЕЛНО ОТ КОМПЛЕКТА?!?!? :crazy: :crazy: :crazy:
Slay написа:Подкрепям те в това че е адски несериозен , един път се бяхме разбрали да се видиме да му дам едни пари за една поръчка , като дойде деня в който да се видиме и му писах да знам че сичко е точно и не ми отговори в следващите няколко дни не ми писа , през цялото време влизаше и излизаше от скайп пращаше снимки на един приятел , пишеше във форума и след 3-4 дни съвсем случайно взе та ми отговори и ми вика че имал много работа и не е сядал на PC-то , казах му как не си сядал като пишеше във форума и пращаше снимки на един приятел , и че се отказвам от поръчката


На теб също ти бях казал, че съм зает!
За онази поръчка вобще не ти бях длъжен! Не печеля нищо от тази работа, за да ми държиш сметка!!
Капиш?
Последна промяна HepBeH_XaMcTep на Нед Юни 01, 2008 5:57 pm, променена общо 2 пъти
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Мнениеот bored » Пет Май 30, 2008 11:02 pm

RAM-FR написа:
Slay написа: че се отказвам от поръчката
Еми преебал си се ...


Абе що сте решили че човек трябва постоянно да е свободен и да тича да ви праща неща ? Като не ви кефи магазини колко щете он лайн магазини също ....


:agree:

Не се базикайте с батко HepBeH_XaMcTep. Не е длъжен да се съобразява с който и да е, макар че го прави.
Не веднъж съм имал вземане-даване с него, мога да кажа че е страшно коректен и ЧЕСТЕН !!!
Който мисли че развърта хората нека си поръчва от онлайн магазините..
Аватар
bored
 
Мнения: 576
Рейтинг: 1399
Регистриран на: Нед Авг 08, 2004 7:46 pm
Местоположение: Димитровград.

Мнениеот Antares » Съб Май 31, 2008 6:14 pm

Комплекта спирачки и цялата скоростна система (команди, обтегач, декланшор) съм ги взел от Хамстера и ако може да се класифицира като проблем ниската цена, на която ми ги даде - да, имаше сериозен проблем с тях.
А че е разсеян - такъв е. Но некоректен - не.
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот ddevil » Съб Май 31, 2008 7:41 pm

HepBeH_XaMcTep

Абсолютно positive! При всичките ми въпроси и колебания е отговарял и ми е помагал малко или много. Купувал съм неща от него, направи ми доста приятна отстъпка и ги запази за доста дълго време. Отделно ми е съдействал и за поръчка на неща от чужд магазин - отново без проблем и най-вече без той да получи каквито и да е бонуси към цената. Накратко прави всичко възможно да е максимално полезен в рамките на нормалното. Поне при мен стана така, че с радост му платих нещата*.

*макар, че ги беше оставил малко мръснички, но това са бели кахъри :D
If the milk turns out to be sour, i ain't the kind of pussy to drink it
Продавам: Рамка Giant Faith + Fox DHX5.0 + още доста части или цяло колело
Аватар
ddevil
 
Мнения: 1176
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Яну 30, 2006 10:42 pm
Местоположение: Entropy

Мнениеот ACID BURN » Нед Юни 01, 2008 4:05 pm

Antares написа:Комплекта спирачки и цялата скоростна система (команди, обтегач, декланшор) съм ги взел от Хамстера и ако може да се класифицира като проблем ниската цена, на която ми ги даде - да, имаше сериозен проблем с тях.
А че е разсеян - такъв е. Но некоректен - не.


Искаш да кажеш моите спирачки. :) Ако говориш за Sole-а.Все пак как бяха?Ти нали ги смени?Извинявам се за оффтопика.Относно Нервен....Не мисля, че е разсеян.Мисля, че той е зает човек, който работи здраво и няма време за такива "случаи" и ако ще продава ще го съчетае с работата си, но няма специално да ходи за сульо и пульо. :)
Аватар
ACID BURN
 
Мнения: 1267
Рейтинг: 1820
Регистриран на: Вто Май 01, 2007 1:03 pm
Местоположение: София,България

Мнениеот kuzmi4a » Нед Юни 01, 2008 10:41 pm

I need money

мога да твърдя ,4е по лъжлив и некоректен 4овек във форума няма , моля отнасяйте се със повишено внимание.преди извесно време след шест 4аса недомлъвки накрая каза,4е това което продава не съществува :)
Аватар
kuzmi4a
 
Мнения: 22
Рейтинг: 1140
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 12:41 pm

Мнениеот I need money » Пон Юни 02, 2008 10:30 am

Извиняваи би ли казал за какво става въпрос ??? :popcorn:
Ако става дума преди време продавах части и ги продадох и казах че обявите вече са невалидни ;)
Ти май ми звънна и ти казах,че кубелите са при Иван и може да ходиш да ги видиш :beer: Дано не те бъркам с някои друг :dunno:
Хайде със здраве :beer: :beer: :beer:
I need money
 
Мнения: 1107
Рейтинг: 1741
Регистриран на: Вто Авг 30, 2005 6:52 pm
Местоположение: 5то весело

Мнениеот MaN1aK » Вто Юни 03, 2008 11:17 pm

Grigo
HepBeH_XaMcTep
Нямах никакви проблеми с тях.Мноо пекани типове.Просто нямам какво повече да кажа,освен че скапаните Еконт направиха малко проблеми( :(!: )... :beer: :beer:
MaN1aK
 
Мнения: 1761
Рейтинг: 1999
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 8:32 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Grigo » Вто Юни 03, 2008 11:21 pm

MaN1aK написа:Grigo
HepBeH_XaMcTep
Нямах никакви проблеми с тях.Мноо пекани типове.Просто нямам какво повече да кажа,освен че скапаните Еконт направиха малко проблеми( :(!: )... :beer: :beer:

Мерси колега, и аз съм доволен от Нервен Хамстер, мода е много голям пич, още от времето като беше с HT-to! :)
Поздрави и на него!
А ти, просто ме удиви приятно ме изненада с коректност!
Мерси отново, и не се бой за спейсърите и болта, тея дни ги прати по някой, само ми звънни предишната вечер, да чакам пратка от МайнаLand! :D :beer:
Grigo
 

Мнениеот NOKIA-6300 » Сря Юни 04, 2008 10:09 am

MaN1aK
Прати ми земах си ги само ЕКОНТ напрайха пак някви проблеми щото пича беше платил доствката и на мен ми искаха но ще се оправим с това :)
[b]Skype:climber4o
My Bike
Аватар
NOKIA-6300
 
Мнения: 216
Рейтинг: 878
Регистриран на: Чет Май 22, 2008 9:25 pm

Мнениеот URNEST » Сря Юни 04, 2008 5:03 pm

Silvestroff Gabrovo много коректен! Кеф ми беше да търгувам с него! :beer:
Аватар
URNEST
 
Мнения: 1998
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 9:04 pm
Местоположение: София

Мнениеот freerider » Сря Юни 04, 2008 10:01 pm

URNEST
Днес ми продаде едон Швалбе гума за 10лв , запазена , 2.35 :)
Аватар
freerider
 
Мнения: 334
Рейтинг: 1067
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 1:39 am
Местоположение: Русе

Мнениеот Antediluvian » Чет Юни 05, 2008 10:53 pm

airborneone :agree: :agree: :agree:
"Never underestimate the power of stupid things in large numbers!"
Аватар
Antediluvian
 
Мнения: 408
Рейтинг: 1761
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 2:54 am
Местоположение: София

Мнениеот KPuCTuAH » Пет Юни 06, 2008 5:04 pm

Ken много коректен! Кеф ми беше да търгувам с него! Може спокойно да си купувате неща от него ;)
skype: kristian9105
GSM: 0886035580
e-mail: [email protected]
КоЙто Ме МрАзИ
ПоД МеНе Да ЛаЗи
Аватар
KPuCTuAH
 
Мнения: 30
Рейтинг: 1098
Регистриран на: Пет Фев 15, 2008 11:00 am
Местоположение: Димитровград

Мнениеот Rider94 » Пет Юни 06, 2008 6:51 pm

tweety :agree:
Аватар
Rider94
 
Мнения: 324
Рейтинг: 1227
Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 4:44 pm
Местоположение: София

Мнениеот Teodor40 » Пет Юни 06, 2008 11:41 pm

I need money е бил много коректен към мен и цените винаги са били много приятни :agree: Случва се да поизчакам за нещо, но определено после съм оставал наистина доволен :beer:
Аватар
Teodor40
 
Мнения: 3019
Рейтинг: 1896
Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 1:44 pm
Местоположение: Сен Тропе

Мнениеот Editor » Сря Юни 11, 2008 10:31 am

BOBEC
Изключително точен.Беше удоволствие да търгувам с него.
This is our fight for freedom,this is our way of saying,this is our day.
http://www.facebook.com/PavelStefanovEditor My Page
Аватар
Editor
 
Мнения: 2804
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 8:51 pm
Местоположение: Bulgaria

ПредишнаСледваща

Назад към За пазара

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта