Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Тук са Правилата на пазара. В този форум можете да отправяте молби, забележки, съобщения и др. подобни до модераторите на Пазара.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5

Модератор: Модератори в пазара

Мнениеот chiMol » Вто Юли 01, 2008 7:22 am

Editor - познавам го от 3-4 години купил съм от него много части винаги е бил супер точен и много коректен !!!
http://www.tiarakm.hit.bg
Don't leave your bike, live your life......
https://easycryptobot.com
Аватар
chiMol
 
Мнения: 1900
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 3:00 pm
Местоположение: Bulgaria/sofia/lozenez

Мнениеот dilana » Чет Юли 03, 2008 7:41 pm

Grigo - Пича е много точен, няма да ви пребе с нищо ;))
Аватар
dilana
 
Мнения: 188
Рейтинг: 1017
Регистриран на: Пон Юни 02, 2008 10:09 pm
Местоположение: София

Мнениеот Grigo » Чет Юли 03, 2008 10:00 pm

dilana написа:Grigo - Пича е много точен, няма да ви пребе с нищо ;))

Spirit_ написа:Аз съм супер доволен и от Editor и от Racer4eto и двамата са супер точни и коректни ! Няма да имате никви ядове и с двамата :agree: Пазарувайте смело от тях ;)

Още един глас за racer4eto

Скоро ще парафираме с бирички втора сделка, отново за 500+ лв. ;) :beer: :) :agree:

MaN1aK написа:Grigo
HepBeH_XaMcTep
Нямах никакви проблеми с тях.Мноо пекани типове.Просто нямам какво повече да кажа,освен че скапаните Еконт направиха малко проблеми( :(!: )... :beer: :beer:


markata написа:Grigo Много коректен човек!


ShadowBoy написа:Grigo-в началото се бавеше,но разбрах причината и сега съм доволен от него :).Всеки човек си има ангажименти.


Благодаря ви, колеги, пичове, беше ми приятно да правим бизнес с вас, моля да ме извинят тези, за които съм закъснял с няколко дни, просто бях по болници и на работа! ;) :beer:

Също така Admin

Много точно момче, и адски лъчезарен пич, нека е все така усмихнат на яве, както и съвестен във форумната и админска дейност, тук!

Дължи ми биричка 1 брой...той си знае! А и наколенките леко ухаят, до сега ги прах с Пурлан и бебешки Dove! :D :rofl: :rofl: :rofl:


;) :beer: :)

Днес за пореден път,относно Shady , за близо 7 годони, се уверих, че Владко е супер точен пич!

Владко, наздраве, приятелю, успех, жалко, че не можеш да пиеш, иначе видя, че бях подготвил Загорката! :) ;) :beer: :agree: :)

ShadowBoy

Пич, беше ми приятно да потъргуваме, отново извинения за малкото ми закъснение, радвам се че поправих нещата навреме, а и със сестра ти се споразумяхме, по отношение на търговиите/наемите с недвижимо имущество, а стискай палци и още нещо, с Мария! :rofl: :rofl: :rofl: (Сестричката на ШАдоучо ми е набор и е адскаааа) , искам я! :rofl: :rofl: :rofl: :love: :fairy: :buck: :spin: :lol: :P :banana: :drool:

Опа, май голяма търговийка падна тея няколко дни, ма ко да пра'йш - пазарна икономика! :D

Наздраве, приятели!
;) :beer: :) :agree:
Grigo
 

Мнениеот KirilizatoR-a » Пет Юли 04, 2008 1:18 pm

Grigo:

Рамката която продава - представя я за F5 с кобилица от Ram FR 04/05, но изобщо не е така! Рамката я е взел втора употреба. Тя е Drag F4 с задница от Ram AM и кубилиците също са от AM. Шока също е втора употреба. За закупуването на продукта от него - що годе точен е, но да му продаваш нещо - пълен т**ак.
Не искам слава и пари, а хубави велосипеди, на ниски цени.
Аватар
KirilizatoR-a
 
Мнения: 86
Рейтинг: 967
Регистриран на: Пон Юни 02, 2008 10:51 am

Мнениеот -=[V@N10*P!4A]=- » Пет Юли 04, 2008 4:07 pm

KirilizatoR-a написа:Grigo:

Рамката която продава - представя я за F5 с кобилица от Ram FR 04/05, но изобщо не е така! Рамката я е взел втора употреба. Тя е Drag F4 с задница от Ram AM и кубилиците също са от AM. Шока също е втора употреба. За закупуването на продукта от него - що годе точен е, но да му продаваш нещо - пълен т**ак.


Само да кажа, че РАМ ФР 04/05 изглежда така:
Изображение
Сега моделът се нарича РАМ АМ.
А ето го и ДРАГОМИР Ф5 според статия в МТБ-то:
Изображение
Аватар
-=[V@N10*P!4A]=-
 
Мнения: 241
Рейтинг: 990
Регистриран на: Вто Мар 18, 2008 9:03 pm
Местоположение: София

Мнениеот dilana » Пет Юли 04, 2008 8:42 pm

Daniel Panev

Адски много съм доволен от него :bowdown: :bowdown:

:beer:
Аватар
dilana
 
Мнения: 188
Рейтинг: 1017
Регистриран на: Пон Юни 02, 2008 10:09 pm
Местоположение: София

Мнениеот Grigo » Съб Юли 05, 2008 4:54 am

KirilizatoR-a написа:Grigo:

Рамката която продава - представя я за F5 с кобилица от Ram FR 04/05, но изобщо не е така! Рамката я е взел втора употреба. Тя е Drag F4 с задница от Ram AM и кубилиците също са от AM. Шока също е втора употреба. За закупуването на продукта от него - що годе точен е, но да му продаваш нещо - пълен т**ак.


Проблем ли имаш, ела да го решим лично!?

Продал съм, абсолютно същите неща, като от снимките!

НЕщо не ти изнася, дал съм телефони, скайп, има един бутон, също Лично Съобщение и много други начини!

Чудно как само за изминалите 2 дни, проведох успешна търговия с над 10 човека, от които всичките доволни, сред които и Администратора на този сайт/форум!?

Рамката е в състоянието, което съм описал, дори съм й сменил уплътненията и лагерите!

Рамката беше в отлично състояние и такава, каквато съм посочил в обявата!

Кубилиците си бяха от РАМ ФР 2004/2005, точно като от снимката, само че от черен!

Покажи ми разликата между ФР 2004/2005 и АМ 2007, освен в името и цвета и ще ти купя по една рамка и от двете! :(!:

Такива лайнета като тебе, да ги убиеш им е малко...

Рамката е продадена, а дали е доволен, можеш да питаш момчето лично!

НА шока само уплътнението с масълцето и сервизирането му излиза над 60 лева, това ясничко ли ти е, мойто дете?!

Шока който продавам е прясно сервизиран, както и спирачките, а каплите са си нова плетка...
Grigo
 

Мнениеот Ozzie » Съб Юли 05, 2008 2:25 pm

Уважаеми Григоре, напомням ти част от правилата:
1.Във форумите не се допуска използването на обиди, псувни и нагрубяващи изрази по адрес на останалите членове/посетители. Записи (постове) и теми, които съдържат подобни думи или фрази ще бъдат редактирани/трити/заключвани по преценка на адимнистратора/модераторите. Презрението и неуважението към останалите членове/посетители няма да бъдат толерирани, дори да са прикрити зад думи, които да не могат да бъдат характеризирани като пряка обида.

Така че ще те замоля, въздържай се от псувни и обиди.
Не се сещам да съм видял някой да те псува или да ти се заканва, а на теб ти е практика.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот MaN1aK » Съб Юли 05, 2008 5:31 pm

assgiver
dracunculus

Dudes! :) :beer:
MaN1aK
 
Мнения: 1761
Рейтинг: 1999
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 8:32 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот dracunculus » Съб Юли 05, 2008 8:51 pm

MaN1Ak

:agree: :) Супер готин пич, с който е удоволствие да се търгува ;)
dracunculus
 
Мнения: 213
Рейтинг: 1760
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 2:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот yanity1995 » Нед Юли 06, 2008 6:51 pm

Junkata - винаги е коректен (браво)!
Prodavam bike Raleigh Kansas za pove4e info na LS!!!!
Аватар
yanity1995
 
Мнения: 77
Рейтинг: 591
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 9:27 pm
Местоположение: Haskovo

Мнениеот Antares » Нед Юли 06, 2008 7:23 pm

KirilizatoR-a написа:Grigo
...
но да му продаваш нещо - пълен т**ак.
С това съм съгласен. Закъснява за уречения час (тогава и аз имах вина, че се забавих и трябваше да отложим с един час часа на срещата) и ми носи с 10 лева по-малко от уговорената сума, с плоското извинение, че си платил таксито с тях.
За другата седмица се уговаряме да се видим и да ми даде тези пари и да му донеса да купи една шина. През обедната си почивка (един час) излизам, помъкнал шината, седя и чакам един час, да точно час да дойде въпросния индивид, което той така и не прави...
Не съм за десет лева, прежалил съм ги, но мразя да ми въртят такива цигански номера.
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот Grigo » Нед Юли 06, 2008 7:54 pm

Antares написа:
KirilizatoR-a написа:Grigo
...
но да му продаваш нещо - пълен т**ак.
С това съм съгласен. Закъснява за уречения час (тогава и аз имах вина, че се забавих и трябваше да отложим с един час часа на срещата) и ми носи с 10 лева по-малко от уговорената сума, с плоското извинение, че си платил таксито с тях.
За другата седмица се уговаряме да се видим и да ми даде тези пари и да му донеса да купи една шина. През обедната си почивка (един час) излизам, помъкнал шината, седя и чакам един час, да точно час да дойде въпросния индивид, което той така и не прави...
Не съм за десет лева, прежалил съм ги, но мразя да ми въртят такива цигански номера.

И кога точно си ме чакал, щото ти писах и смс-и и в скайпа да се разберем да ти върна шибаните 10 лв. но без отговор, а мобилният ти даваше заето!

Спокойно, шина си купих нова от магазина, свършен факт!
Grigo
 

Мнениеот KirilizatoR-a » Нед Юли 06, 2008 10:00 pm

Antares написа:...и ми носи с 10 лева по-малко от уговорената сума, с плоското извинение, че си платил таксито с тях.


Точно за това говоря. И други хора е въртял по този начин - дори с повече от 10лв. по-малко от уговорената сума.
Не искам слава и пари, а хубави велосипеди, на ниски цени.
Аватар
KirilizatoR-a
 
Мнения: 86
Рейтинг: 967
Регистриран на: Пон Юни 02, 2008 10:51 am

Мнениеот Gr@nD^m@sT3R » Пон Юли 07, 2008 2:01 pm

nikitoMTB момчето е прекрасно,удоволствие да търгуваш с него,прати ми всичко което трябваше в перфектно състояние,даже ми е пратил и болтове :) беше опаковал спирачката старателно.Мерси за коректноста... :popcorn:
Аватар
Gr@nD^m@sT3R
 
Мнения: 230
Рейтинг: 1108
Регистриран на: Пон Мар 12, 2007 7:05 pm
Местоположение: Бургас

Мнениеот MoRTi » Пон Юли 07, 2008 4:10 pm

Demo 9 :beer: :beer: :beer:
MoRTi
 
Мнения: 372
Рейтинг: 989
Регистриран на: Вто Юни 24, 2008 4:07 pm
Местоположение: Плевен

Мнениеот nikolai » Вто Юли 08, 2008 4:54 pm

...
Последна промяна nikolai на Сря Авг 20, 2008 1:29 pm, променена общо 1 път
nikolai
 
Мнения: 56
Рейтинг: 1097
Регистриран на: Пет Май 09, 2008 2:46 pm

Мнениеот Daniel Panev » Сря Юли 09, 2008 11:44 am

giro - всичко точно, никакви проблеми, видяхме се на удобно за мен място...
Аватар
Daniel Panev
 
Мнения: 1934
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 3:47 pm
Местоположение: София

Мнениеот Highlander » Сря Юли 09, 2008 10:50 pm

Ще го кажа така,преди 1 година бях пълен идиот и се занимавах с простотий.За което съжалявам с глупостите съм спрял и т.н.
Та да си дойда на въпроса.Пред една седмица говорих с едно момче с уговорката,че му продавам вилка и той да ми даде там още 5лв до 1 ден.Разкарвах се с колелото до даденото място само и само да пробва вилката.След това му е свалих,изчистих и бях много усложлив с него и т.н.И нямах контакт 1 седмица до него.Днес ми казва,че съм му казал различни неща и т.н.При положение,че вилката ще се кара градско и т.н. и му казах т.н. той ми говори,че искал вилка с повече вход показах му вилката той се съгласи и ми каза,че вилката му е перфектна и т.н. и ми каза,че проблеми няма да има.Чаках да ми се обади и т.н.Не съм за парите,но не е добре така.Човека е:

Deniman
Изображение
Носиш каска бронирана,това не е пречка,самурайския ми меч да е разцепи като клечка.Вадя бойни скелети направо от катакомбата
Аватар
Highlander
 
Мнения: 380
Рейтинг: 564
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 11:25 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Capoeira » Сря Юли 09, 2008 11:03 pm

а бре хора какви са тези, "словесни салати" дето ги връзвате в форума ако зависеше от мене половината от потребителите отдавна да са освидетелствани на 4-ти километър
Аватар
Capoeira
 
Мнения: 1188
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Дек 10, 2003 9:49 pm
Местоположение: 2025

Мнениеот giro » Чет Юли 10, 2008 1:06 am

Daniel Panev написа:giro - всичко точно, никакви проблеми, видяхме се на удобно за мен място...

:beer: :agree:
Аватар
giro
 
Мнения: 429
Рейтинг: 1199
Регистриран на: Съб Ное 27, 2004 3:58 pm
Местоположение: София

Мнениеот pascoff » Пет Юли 11, 2008 2:27 pm

Grigo

След уговорка с точен час и дата за купуване на гума, въпросният "колега" не се появи на срещата, не отговаря на обаждания и пм. Изключително неколегиална постъпка!
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Grig0 » Съб Юли 12, 2008 2:12 am

marsiano

Пича е супер точен, намерихме и други общи теми/сделки - мотори, екипировки и прочие! ;) :beer: :)

Миткоф ли си какво си, звънях ти над 6 пъти, още същият и следващият ден, като се видяхме...Не знам къде ти е бил телефона!
ПОДПИС
Grig0
 
Мнения: 100
Рейтинг: 757
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 2:00 pm
Местоположение: София

Мнениеот Editor » Вто Юли 22, 2008 9:02 pm

HepBeH_XaMcTep и Jivkonik
Просто нямам думи !!И двамата са страшно коректни и точни във всяко едно отношение.
:beer:
This is our fight for freedom,this is our way of saying,this is our day.
http://www.facebook.com/PavelStefanovEditor My Page
Аватар
Editor
 
Мнения: 2804
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 8:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот gdude » Вто Юли 22, 2008 10:11 pm

с GRIGO мноо точен каквото сме си говорили стана само дет позакъсня но му е простено ;) :beer:
gdude
 
Мнения: 656
Рейтинг: 1641
Регистриран на: Съб Май 10, 2008 8:24 pm
Местоположение: София

Мнениеот Spirit_ » Вто Юли 22, 2008 11:43 pm

chiMol Супер точен пич ! Доиде на оказаното място в точния час даже и помогна :agree: Пазаруваите смело от него ! Много точен пич :agree:
Аватар
Spirit_
 
Мнения: 134
Рейтинг: 1163
Регистриран на: Сря Мар 19, 2008 8:53 pm
Местоположение: София-Люлин

Мнениеот mitakaman » Сря Юли 23, 2008 4:29 pm

bojidar
Много съм доволен от него, много бързо станаха нещата и съм доволен от продукта, бих казал че надвиши очакванията ми.
:beer:
Аватар
mitakaman
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1977
Регистриран на: Пон Май 29, 2006 8:55 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Capoeira » Сря Юли 23, 2008 7:39 pm

arsenalek

както се казва човека е перфектен тип
"щрак парата, шор бозата"
пратих вилка до Г.оряховица веднага си я взе и си преведе парите нито сме се пазарили за отстъпки или такива работи, ашколсун на такива купувачи връщат ми вярата че има и нормални хора(не само изедници, дето за 5 лева се пазарят до последно)
Аватар
Capoeira
 
Мнения: 1188
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Дек 10, 2003 9:49 pm
Местоположение: 2025

Мнениеот bojidar » Чет Юли 24, 2008 12:02 pm

Много съм доволен от:WrathChild, до сега три пъти съм имал успешни сделки с него, последният път специално ми купи нов дерайлюр и миго изпрати, въобще много точен и коректен човек.
bojidar
 
Мнения: 266
Рейтинг: 988
Регистриран на: Пон Сеп 12, 2005 2:21 pm

Мнениеот arsenalek » Чет Юли 24, 2008 10:18 pm

Capoeira

Вилицата пристигна точно както я беше описал, и без изненади. :)
Коректен продавач, който не скрива забележките на това което продава. :agree:
Аватар
arsenalek
 
Мнения: 24
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Нед Дек 02, 2007 9:10 pm
Местоположение: Горна Оряховица

ПредишнаСледваща

Назад към За пазара

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта