Някой, ако може да удари едно рамо.

Тук са Правилата на пазара. В този форум можете да отправяте молби, забележки, съобщения и др. подобни до модераторите на Пазара.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5

Модератор: Модератори в пазара

Някой, ако може да удари едно рамо.

Мнениеот Sheldor » Чет Юли 19, 2012 1:04 pm

Здравейте! Някой може ли да удари едно рамо и да сподели, магазин или продавачи в ebay, които пращат неща до България? От 2 дена го ровя и преговарям с продавачи за изпращане на неща до България и все ми отказват.. Гледам, че има раздел за Ebay във форума, но е по-празен и от на български пенсионер протмонето..
Та, ще се радвам, ако някой успее да ми помогне.

Благодаря Ви предварително!


П.П: Извинявам се, ако темата е в грешен раздел, просто по-подходящ не намерих...
Аватар
Sheldor
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 10:12 pm

Re: Някой, ако може да удари едно рамо.

Мнениеот kobso1245 » Пон Юли 23, 2012 3:31 pm

Еми гледай сега. Директно да ти го пратят до България ще ти излезне много скъпо( не знам защо те не се съгласяват).
Начин за пазаруване от Англия е чрез фирма Емпреса(empressa.uk май им беше сайта). Идеята е, че те имат офис в Лондон и оттам пращат пратки за България.
Всъщност когато купуваш нещо от Англия ти казваш да ти го пратят на адреса на фирмата в Лондон(реално човекът го праща до Лондон), като му казваш да ти напише име/телефон/пей пал адрес/град на пакета(май имаше и друго нещо-пише си го в сайта), а самата фирма ти придвижва пакета до България.Тарифата май беше 1.20 паунда на кило.
Това е от мен. Надявам се да съм бил полезен.
kobso1245
 
Мнения: 941
Рейтинг: 1416
Регистриран на: Вто Юни 07, 2011 7:48 pm
Местоположение: София

Re: Някой, ако може да удари едно рамо.

Мнениеот djogobg » Сря Юли 24, 2013 10:29 am

Здравей,

Еконт имат подобна опция с офисът си в Лондон. Поинтересувай се на телефоните им, ако искаш - най-вероятно имат доста опит и ще могат да те насочат.
warp 9.8
Аватар
djogobg
 
Мнения: 97
Рейтинг: 1306
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 9:17 am

Re: Някой, ако може да удари едно рамо.

Мнениеот Sartor » Чет Юли 25, 2013 4:15 pm

Други вариант са Gabco.org - излиза около 2.40 / кг.

С тях вкарахме от Германия байка на жената - пристигна за 3 дена.

Също така и SmartDelivery.

Вкарах си моята рамка от Англия.
Аватар
Sartor
 
Мнения: 1548
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Чет Фев 25, 2010 5:30 pm
Местоположение: София

Re: Някой, ако може да удари едно рамо.

Мнениеот hitar_potar » Вто Авг 13, 2013 5:34 pm

За бърза доставка от коя да е страна в Европейския съюз - DPD. но за да не се бъркаш - казваш на продавача, че ще си платиш по Пейпал. Молиш за негов телефон, имена и адрес, и се обаждаш на Спиди - пускаш си 1 формулярче при тях с вписаните данни и те пращат куриера на DPD да колектне стоката директно от адреса на продавача. Спиди са официалния партньор на DPD за нашта родина омайна, сладка! Доставката отнема около седмица, взависимост от размерите варира от 55 до около 90лв. Аз съм ползвал този вариант за капли, вилка, рамка. И то когато продавача въобще не искаше да се занимава с доставки, и не е от UK.
За Кралството, при положение, че продавача иска да прати само в границите на държавата си - www.cargobghome.com - изключително ниски цени (могат да паднат и под 1 паунд за кило), веднъж в седмицата правят доставка, комуникациите са супер. :) :agree:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3701
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Някой, ако може да удари едно рамо.

Мнениеот bobi33 » Сря Авг 14, 2013 11:12 am

bobi33
 
Мнения: 42
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Вто Мар 12, 2013 7:10 pm


Назад към За пазара

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта