Коректни / Некоректни участници в ПАЗАР

Тук са Правилата на пазара. В този форум можете да отправяте молби, забележки, съобщения и др. подобни до модераторите на Пазара.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5

Модератор: Модератори в пазара

Мнениеот eurolit3 » Съб Фев 23, 2008 9:13 pm

ShadowBoy много точен и коректен! :agree: :popcorn:
Аватар
eurolit3
 
Мнения: 437
Рейтинг: 845
Регистриран на: Пон Май 28, 2007 9:51 pm
Местоположение: Burgas

Мнениеот achkob » Вто Фев 26, 2008 10:34 am

rEsPeCT
След около 20 лични съобщения се споразумяхме да му пратя едни спирачки,обещах му да ги изпратя тази седмица,след поредното пм на въпроса ми за адрес и тн ми каза,че вече си е намерил,без да ми съобщи това...изобщо няма да коментирам че вече всичко беше приготвено за изпращане и тн...вие си преценявайте
achkob
 
Мнения: 404
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Пет Юни 11, 2004 9:36 am
Местоположение: софия

Мнениеот whitewater » Вто Фев 26, 2008 11:45 am

kartofa написа:junkata
не един път се е опитвал да преебе народа :nono:

:agree:
flesh bike team
Аватар
whitewater
 
Мнения: 173
Рейтинг: 1277
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 3:07 pm
Местоположение: bulgaria

Мнениеот gurga4a » Вто Фев 26, 2008 9:42 pm

whitewater написа:
kartofa написа:junkata
не един път се е опитвал да преебе народа :nono:

:agree:
www.veterinar-bg.com
Sell:Fox vanilla fork
Аватар
gurga4a
 
Мнения: 750
Рейтинг: 1271
Регистриран на: Вто Мар 20, 2007 11:33 pm
Местоположение: София

Мнениеот Krismars » Вто Фев 26, 2008 9:46 pm

gurga4a написа:.....

junkata си беше много точен с ротора, незнам за какво го плюете. Прати ми всичко както се разбрахме, проблеми нямах. Така, че казвам, че е коректен.
Аватар
Krismars
 
Мнения: 1654
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 5:47 pm
Местоположение: Варна

velizar_gb

Мнениеот slie » Вто Фев 26, 2008 10:11 pm

Значи искам да кажа за velizar_gb човека ми прати сичко синмки обесни как стоян нещата казах му че му е малко надрана рамката той каза да ок аз му казах че ще взема не неговата а друга той ми каза Ок успех по-напред в това че е коректен го казвам защото обеснява всичко точно както е междодругото той продава Drag Climber рамка а неговия skype e velizarsv
Аватар
slie
 
Мнения: 47
Рейтинг: 1111
Регистриран на: Нед Фев 24, 2008 3:08 am

Мнениеот TENDER » Пон Мар 03, 2008 2:31 am

city_biker

Продаде ми рамка Sprint APOLON чрез куриер която е с 4.5 сантиметра по-дълга от размера който посочи в чат по skype. При положение че е почти 60см.,рамката се оказа неподходяща за употреба от човека за когото я купих, и сега аз трябва да я продавам.
http://img09.imgshare.eu/i/rumenrumen/d ... _10477.jpg
http://img09.imgshare.eu/i/rumenrumen/d ... _7150d.jpg

Ето част от чата в skype:


[2/26/2008 9:08:53 AM] CSKA-FOREVER каза: zna4i duljinata e 55 sm
[2/26/2008 9:08:56 AM] CSKA-FOREVER каза: (y)
[2/26/2008 10:11:53 AM] CSKA-FOREVER каза: ?
[2/26/2008 10:11:53 AM] CSKA-FOREVER каза: tuk li si
[2/26/2008 10:58:51 AM] CSKA-FOREVER каза: ?
[2/26/2008 12:56:18 PM] Румен Алексиев каза: здравей
[2/26/2008 12:56:42 PM] CSKA-FOREVER каза: zdrasti
[2/26/2008 12:58:10 PM] Румен Алексиев каза: имах малко работа в кухнята и зарязах компюртра включен.
[2/26/2008 12:58:37 PM] CSKA-FOREVER каза: ok
[2/26/2008 12:59:00 PM] Румен Алексиев каза: тази дължина е от центура на челото до центъра на седалковата тръба, нали?
[2/26/2008 12:59:06 PM] CSKA-FOREVER каза: da
TENDER
 
Мнения: 793
Рейтинг: 1823
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 5:41 pm

МХМ

Мнениеот nos_222 » Пет Мар 07, 2008 8:07 pm

van4o и kartofa :agree: :agree: :agree:
king of the road...
nos_222
 
Мнения: 56
Рейтинг: 953
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 6:38 pm
Местоположение: plovdiv

Мнениеот meraklii4o » Пет Мар 07, 2008 8:23 pm

ShadowBoy написа:
downhillman написа:аа такаааа от кога чакам...

HighlanderCrs....се тая аз на теб ти дадох една рамка с идеята и доверието че ще се договорим... стара история ама все пак си оставаш тъпо ко*еле :(!:

няма да те забравя :nono:

А ти не знаеш ли,че това е Здравко..?
Каквото и да ти говори по-добре недей да се занимаваш с него(винаги ще си остане такъв смотаняк)..Недей се нерви,защото не си единствен,а не се занимавай с този въобще.Рано или късно ще му се върне тъпкано(дано) :)


Подкрапям те напълно
София
гсм:0895771569
Аватар
meraklii4o
 
Мнения: 132
Рейтинг: 1161
Регистриран на: Вто Сеп 05, 2006 6:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот ShadowBoy » Нед Мар 09, 2008 5:40 pm

ddevil
Скъпото винаги излиза ефтино!
Аватар
ShadowBoy
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 6:04 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот InverT_BikeR » Нед Мар 09, 2008 6:03 pm

biker-kj

Въпросният ми прати една капла от Кърджали (Intense mag 30 + formula + QR DT + DT champion),преди около месец.
Прати ми малко снимки, но бяха с доста лошо качество. Обясни ми, че шината е много леко издраскана и нямам никакви други проблеми. Когато пристигна при мен видях, че шината не е "леко издраскана" ами си е доста лошо вдлъбната на места ( от камъни ), не беше подбита, но като цяло беше много по зле отколкото ми я описа. Продължавам аз да разгеждам и усещам че freewheel - а не се движеше както трябва, в последствие разбрах, че целият харпов механизам е прецакан и трябва да се смени. Когато я разплетох да нося главината за поправяне видях че полвината спици не са ДТ и няма една с една еднакви по размер.... Каза ми че главината струва 90 лева, а аз видях че във всички магазини е 47....
За цената, ами намали ми от 130 на 100 и с доставката ми излезна 110, аз съм от София, но и 100 лева са много за това което получих :crap:


В някои постове в тази тема се казва "...не копувайте нищо от него..." аз не ви казвам това, всеки прави каквото смята за добре. Надявам се човека да види поста ми и да си вземе бележка :)

добре защо -5 :V:


Добре признавам, че сбърках, че го написах чак сега, но когато я получих още на следващоч ден я разплетох и не съм я пипал от тогава. Преди време започнах да офертирам приятели за главината и преди няколко дена пуснах тема. Тогава един приятел се обади и каза че иска да я види, занесох му я. Тоя я поразгледа и видя че не се движи freewheel-а както трябва.
Аз не съм пипал главината само и свалих венцте, нито съм я отварял, нито нищо. Само я изчистих с мокра кърпа :dunno:
Само за това имам оплаквания. Иначе шината така и така ще я пребоядисвам ;)
Последна промяна InverT_BikeR на Пон Мар 10, 2008 12:24 pm, променена общо 2 пъти
Аватар
InverT_BikeR
 
Мнения: 227
Рейтинг: 1097
Регистриран на: Съб Фев 09, 2008 9:22 pm

Мнениеот biker-kj » Пон Мар 10, 2008 12:12 pm

InverT_BikeR написа:biker-kj

Въпросният ми прати една капла от Кърджали (Intense mag 30 + formula + QR DT + DT champion),преди около месец.
Прати ми малко снимки, но бяха с доста лошо качество. Обясни ми, че шината е много леко издраскана и нямам никакви други проблеми. Когато пристигна при мен видях, че шината не е "леко издраскана" ами си е доста лошо вдлъбната на места ( от камъни ), не беше подбита, но като цяло беше много по зле отколкото ми я описа. Продължавам аз да разгеждам и усещам че freewheel - а не се движеше както трябва, в последствие разбрах, че целият харпов механизам е прецакан и трябва да се смени. Когато я разплетох да нося главината за поправяне видях че полвината спици не са ДТ и няма една с една еднакви по размер.... Каза ми че главината струва 90 лева, а аз видях че във всички магазини е 47....
За цената, ами намали ми от 130 на 100 и с доставката ми излезна 110, аз съм от София, но и 100 лева са много за това което получих :crap:


В някои постове в тази тема се казва "...не копувайте нищо от него..." аз не ви казвам това, всеки прави каквото смята за добре. Надявам се човека да види поста ми и да си вземе бележка :)

добре защо -5 :V:



1.Не съм ти казвал ,че е малко одрана ,а просто ти казах ,че си е надраскана ,но това не и пречи!
2.Спиците са 2 дължини ,ако не го знаеш от страната на венците се слагат по-дълги!
3.Главината като си беше при мен си работеше (даже ти показах линк на главината и ти видя ,че там струваше 90 лв!)идеално и я продавах ,защото си бях взел Мавик ДийТракакс!

ПС. За този месец ти може да си си разбил храпа така ,че не ме обвинявай!

Тези редове по-нагоре ги драснах и на човека взел каплата от мен!

МраВка_aBиАТоР :може да потвърди ,че каплата/главината си е работела безотказно!

Много неща съм продавал и до сега никой не ми се е оплаквал ,дори обратното казвали са ,че нещата ,които им давам са супер запазени!

ПС.За мен обвиненията ти са неоснователни!Още като получи каплата защо не го написа това а изчака не 1 а 2 месеца!
:nono: Хората могат да си направят изводите само от това!

ПС2.Ако ме беше потърсил веднага след това и да кажеш ,че каплата не е наред щях да си ти върна парите и да ти поема разноските по куриерите ,както стана и с един пич(не си спомням от къде беше): продадох му главина за 10лв+спици идеална и главината и спиците(бях пуснал главината за 15лв ,той помоли да му я намаля аз му я намалих на 10 и му дадох спиците бонус просто ,защото на мен не ми трябваха само прашасваха) след като я е получил обаче забелязъл ,че едната контра гайка я нямало(това вообще не го бях забялязъл) и ми се обади и ми каза ,аз му пратих 15лв и му поех разноските по куриера ,за да си вземе чисто нова(18,90лв)

Абе кво съм тръгнал да ти се обяснявам ,аз нямам никакви огризения нито съмнения ,защото знам какво съм ти пратил!

Ако имаше проблем с удоволствие бих ти върнал парите ,а ти това го казваш 2 месеца след като си я получил ,аз от къде да знам колко си я блъскал през това време!
Аватар
biker-kj
 
Мнения: 791
Рейтинг: 1941
Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 8:21 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот HellBurn » Пон Мар 10, 2008 12:56 pm

biker-kj написа:Много неща съм продавал и до сега никой не ми се е оплаквал ,дори обратното казвали са ,че нещата ,които им давам са супер запазени!

Това е вярно! Прати на един приятел вилка Rux, каза че вилката няма никакви проблеми, каза че има много малко козметични дефекти, всичко което каза беше вярно. Всичко си работеше както трябва и беше като нова така че за мен biker-kj е напълно коректен!
₣®ËÉŘĭĐę
Аватар
HellBurn
 
Мнения: 587
Рейтинг: 1141
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 6:05 pm
Местоположение: София

Мнениеот winhater » Пон Мар 10, 2008 4:18 pm

*Brave това е най коректния човек който съм срещал... наблюденията ми са от преди около година но не вярвам че се е променил в лоша насока. бях си купил рамка бехемот от него.. помня че след време ми се беше обадил да ми каже че объркал конуса който ми дал с чашките... видял в някакъв магазин че бил метален а той ми дал пластмасов, и се срещнахме да ми го даде.. ... само хубави работи за него мога да кажа :bowdown:
Аватар
winhater
 
Мнения: 103
Рейтинг: 1225
Регистриран на: Нед Окт 16, 2005 9:03 pm
Местоположение: казанлък

Мнениеот vaniopi4a » Пон Мар 10, 2008 5:55 pm

biker-kj
:) :agree:
Аз бях този, който купи Rux-а от него. Само дето имаше забавяне с доставката (но не беше виновен той, а Еконт). Вилката беше като нова буквално, все едно я купувам от магазина. Беше я увил в толкова хартия, за да не се издере при транспортирането, че сугурно цяла тропическа гора е била изсечена за направата и. :D Прати ми и половин шише от 500мл с минерално масло, хем беше сменял наскоро маслото. Когато се оговаряхме за цената той смъкна 20 лв.
Абе общо взето останах много доволен от търговията с него и се надявам хората, от които купувам неща занапред да са коректни като него.
Me & [url=http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5388222]My
[/url]Bike
Аватар
vaniopi4a
 
Мнения: 105
Рейтинг: 982
Регистриран на: Сря Юли 11, 2007 5:16 pm
Местоположение: София,България

Мнениеот rEsPeCT » Пон Мар 10, 2008 6:12 pm

achkob написа: rEsPeCT
След около 20 лични съобщения се споразумяхме да му пратя едни спирачки,обещах му да ги изпратя тази седмица,след поредното пм на въпроса ми за адрес и тн ми каза,че вече си е намерил,без да ми съобщи това...изобщо няма да коментирам че вече всичко беше приготвено за изпращане и тн...вие си преценявайте

просто се случи така и си бях купил седалка и ми свършиха финансите, за което ти се извиних на ПМ извинявам ти се и тук пред всички - извинявай!
Пък и ако беше малко по експедитивен щях да ги взема! Още по малко че ми пращаше ПМ-ите в интервал от 2-3 дни за 1 ПМ.
Аватар
rEsPeCT
 
Мнения: 360
Рейтинг: 1058
Регистриран на: Чет Юни 08, 2006 9:10 pm
Местоположение: neverland..

Мнениеот KPuCTuAH » Пон Мар 10, 2008 9:03 pm

InverT_BikeR
хора просто не знам ко да кажа за пича . приказвахме за един утегач тои каза че е каран само няколко месеца но то наистина не му личеше толкова имаше си стандартните драскотини . но тои не каа че уптегача е посукан на ватре смисал долния краи на клетката е мн близо до спиците ддз то4но как е ударен и после е влезнал в спиците има следи от удара но тои естествено не ги бе6е снимал а ся са праи на луд че му е неало нищо и ас сам го бил преебал
сами си правети изводите за тоя
skype: kristian9105
GSM: 0886035580
e-mail: [email protected]
КоЙто Ме МрАзИ
ПоД МеНе Да ЛаЗи
Аватар
KPuCTuAH
 
Мнения: 30
Рейтинг: 1098
Регистриран на: Пет Фев 15, 2008 11:00 am
Местоположение: Димитровград

Мнениеот InverT_BikeR » Пон Мар 10, 2008 10:10 pm

KPuCTuAH написа:InverT_BikeR
хора просто не знам ко да кажа за пича . приказвахме за един утегач тои каза че е каран само няколко месеца но то наистина не му личеше толкова имаше си стандартните драскотини . но тои не каа че уптегача е посукан на ватре смисал долния краи на клетката е мн близо до спиците ддз то4но как е ударен и после е влезнал в спиците има следи от удара но тои естествено не ги бе6е снимал а ся са праи на луд че му е неало нищо и ас сам го бил преебал
сами си правети изводите за тоя


Чуй ме сега защото няма повече да ти се обяснявам.
Когато ти пратих делайлора беше в пълна изправност. Не беше кривен, не беше много одраскан, пратих ти снимки и ти го одобри. Не си ми искал други снимки, не съм ти дал. И може ли само да ми обясниш как без да има драскотина по рамото когато ти го пратих, ще съм го искривил и ще съм го вкарвал в спиците :dunno: :crazy:
Аватар
InverT_BikeR
 
Мнения: 227
Рейтинг: 1097
Регистриран на: Съб Фев 09, 2008 9:22 pm

Мнениеот KPuCTuAH » Пон Мар 10, 2008 11:22 pm

ем не знам как без драскоти ще е станало това но луфтовете са мн големи на всякаде а ас го карам едва 2 седмици ХС и не може да е от това апак и още от началото си ги имаше а ти нищо не каза и сега не прави мили очи пред хората тук в тозо форум защото вече ми е писнало от тарикати е човек
skype: kristian9105
GSM: 0886035580
e-mail: [email protected]
КоЙто Ме МрАзИ
ПоД МеНе Да ЛаЗи
Аватар
KPuCTuAH
 
Мнения: 30
Рейтинг: 1098
Регистриран на: Пет Фев 15, 2008 11:00 am
Местоположение: Димитровград

Мнениеот Antediluvian » Вто Мар 11, 2008 12:41 am

InverT_BikeR няма да те лъже за някакъв дерейльор /аливио ако не се лъжа/ - не само, че е малко каран, ами всъщност и 100 км няма. Познавам пича и съм виждал някои от частите които продаваше от същото колело - всичките почти чисто нови.
"Never underestimate the power of stupid things in large numbers!"
Аватар
Antediluvian
 
Мнения: 408
Рейтинг: 1761
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 2:54 am
Местоположение: София

Мнениеот Charger92BG » Вто Мар 11, 2008 1:03 am

И аз също съм взимал едно лостче от него и съм останал доволен :dunno: Имаше малко луфт и 1-2 драскотини, но си е напълно нормално.
Charger92BG
 
Мнения: 1113
Рейтинг: 1327
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 11:00 pm
Местоположение: София

Мнениеот pibsi » Сря Мар 12, 2008 4:13 pm

Някой купувал ли е от Rancid предлага ми една HT2 но незнам дали е свестен (дано) или е измамил някой :) мерси :bowdown: :popcorn:
Аватар
pibsi
 
Мнения: 835
Рейтинг: 1105
Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 7:02 pm

Мнениеот Redhat » Сря Мар 12, 2008 4:42 pm

pibsi написа:Някой купувал ли е от Rancid предлага ми една HT2 но незнам дали е свестен (дано) или е измамил някой :) мерси :bowdown: :popcorn:


Купих си водач от него. В изрядно състояние (не беше ползван). На прилична цена. Мнението ми е положително.
You Bastards!
Аватар
Redhat
 
Мнения: 881
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 17, 2006 9:42 am
Местоположение: неизвестно

Мнениеот pibsi » Сря Мар 12, 2008 4:51 pm

мерси значи говори истината :)
Аватар
pibsi
 
Мнения: 835
Рейтинг: 1105
Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 7:02 pm

Мнениеот ZL0Z » Нед Мар 16, 2008 3:23 pm

DH_MaNqK
исках да купя (разменя) спирачка от въпросния чевек
отиваме приди 20 мин да се срещаме да я видя, идва сичко точно
и ми вади само апаратчето и то с никакви накладки ожулено а преди
тва ми каза че е на един сезон спирачката и нищо и нямало и тн.
Казвам му:зощо няма жило и брона и лостче? Той ми вика, че тека си върви спирачката :V:
Правеше ме на Тъп да му дам хидравлика, за бб5 без накладки, жило и броня и лостче :(!:

П.П по неточен чевек не бях виждал ... :bigeyes:
ZL0Z
 
Мнения: 124
Рейтинг: 1269
Регистриран на: Сря Фев 27, 2008 2:17 pm
Местоположение: София

Мнениеот Shady™ » Пон Мар 17, 2008 9:29 am

pibsi написа:Някой купувал ли е от Rancid предлага ми една HT2 но незнам дали е свестен (дано) или е измамил някой :) мерси :bowdown: :popcorn:

Rancid

Aз му имам пълно доверие !
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот Just crazy » Пет Мар 21, 2008 2:24 pm

ShadowBoy
Това момченце е изключително несериозно два пъти съм си брал ядове заради него:
Първият път беше по време на Коледа, когато ме помоли да му запазя една рамка (каза че имал парите, но чакал да минат празниците), чаках го цял месец (през което двама познати ми я искаха да им я продам, но аз им отказах тъй като рамката вече беше запазена за въпросното момче) и накрая ми каза че се отказва поради не знам си какво. :(!:
Вторият път се случи днеска, когато ми поиска да му пратя едни пивоти за v-brake (каза че му трябвали много спешно).Отивам аз в офиса на Ekont (като преди това му звънкам по телефона да го питам дали е сериозен, той каза да ги пращам), но веднага след като си тръгвам от офиса той ми праща някакъв си sms че се отказва, :(!: при което аз фактически си свалих пратката от буса който вече тръгваше (за което изказвам специални благодарности на хората от офиса в Пирдоп).
Аватар
Just crazy
 
Мнения: 317
Рейтинг: 1284
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 8:23 am
Местоположение: квартал РОШАВА МОГИЛА Пирдоп (Софийска област)

Мнениеот ShadowBoy » Пет Мар 21, 2008 4:50 pm

Just crazy написа:ShadowBoy
Това момченце е изключително несериозно два пъти съм си брал ядове заради него:
Първият път беше по време на Коледа, когато ме помоли да му запазя една рамка (каза че имал парите, но чакал да минат празниците), чаках го цял месец (през което двама познати ми я искаха да им я продам, но аз им отказах тъй като рамката вече беше запазена за въпросното момче) и накрая ми каза че се отказва поради не знам си какво. :(!:
Вторият път се случи днеска, когато ми поиска да му пратя едни пивоти за v-brake (каза че му трябвали много спешно).Отивам аз в офиса на Ekont (като преди това му звънкам по телефона да го питам дали е сериозен, той каза да ги пращам), но веднага след като си тръгвам от офиса той ми праща някакъв си sms че се отказва, :(!: при което аз фактически си свалих пратката от буса който вече тръгваше (за което изказвам специални благодарности на хората от офиса в Пирдоп).

Е добре де !! Казах ти ,че ако има желаещ да ми кажеш ако не си спомняш за рамката .. Ти влизаше много рядко и не си ми писал за други желаещи затова и аз се отказах защото намерих и друга ( да беше тъпо от моя страна).А,за ушите ти се извиних искренно,защото човека от,когото трябваше да ги получа ми писа неочаквано,когато ти ги беше пратил .. Извинявай отново,но не мисля че съм некоректен спрямо продавачите :( .. Но както искате .. ВЛИЗАМ В ЗАТВОРА :V:
Скъпото винаги излиза ефтино!
Аватар
ShadowBoy
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 6:04 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Shady™ » Пет Мар 21, 2008 5:43 pm

eurolit3 написа:ShadowBoy много точен и коректен! :agree: :popcorn:


Just crazy написа:ShadowBoy
Това момченце е изключително несериозно два пъти съм си брал ядове заради него:
Първият път беше по време на Коледа, когато ме помоли да му запазя една рамка (каза че имал парите, но чакал да минат празниците), чаках го цял месец (през което двама познати ми я искаха да им я продам, но аз им отказах тъй като рамката вече беше запазена за въпросното момче) и накрая ми каза че се отказва поради не знам си какво. :(!:
Вторият път се случи днеска, когато ми поиска да му пратя едни пивоти за v-brake (каза че му трябвали много спешно).Отивам аз в офиса на Ekont (като преди това му звънкам по телефона да го питам дали е сериозен, той каза да ги пращам), но веднага след като си тръгвам от офиса той ми праща някакъв си sms че се отказва, :(!: при което аз фактически си свалих пратката от буса който вече тръгваше (за което изказвам специални благодарности на хората от офиса в Пирдоп).


:dunno: :bigeyes:
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот ddevil » Пет Мар 21, 2008 6:00 pm

ShadowBoy
От мен е вземал едно нещо и всичко мина безпроблемно. Аз, а и той, останахме доволни от цялата операция.

FireFoxa
За него пък нямам какво да кажа освен, че досега е бил винаги точен и коректен :)
:agree:
If the milk turns out to be sour, i ain't the kind of pussy to drink it
Продавам: Рамка Giant Faith + Fox DHX5.0 + още доста части или цяло колело
Аватар
ddevil
 
Мнения: 1176
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Яну 30, 2006 10:42 pm
Местоположение: Entropy

ПредишнаСледваща

Назад към За пазара

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта