WrathChild е само Wrath, но не и точен...

Тук са Правилата на пазара. В този форум можете да отправяте молби, забележки, съобщения и др. подобни до модераторите на Пазара.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5

Модератор: Модератори в пазара

WrathChild е само Wrath, но не и точен...

Мнениеот vankatar » Пет Юли 23, 2010 1:46 am

Колоездене-значи коректност-точният спорт за точните хора! А WrathChild (Иво) е само Wrath, но не и точеннн...
Купих от WrathChild (Иво) 5 компонента наведнъж на сройност 300лв. Оказа се, че те са в много лошо състояние-мръсни, ръждиви и разхлопани, особено едни автоматични педали (не бях ползвал такива и много исках да опитам). Но желанието ми беше „попарено”, когато приятели-техници ми показаха луфтовете в тях. С други думи, нито бих могъл да ги ползвам, нито бих си позволил да ги предложа-та те направо тракат! Но ето по-неприятното, за което пиша: това е един дерйльор ХТ Е-type кйто е сред тези 5 компонента, който се оказа, че не става за моята рамка, а той ме уверявше, че ще стане, и ако не стане, ще го сменим! Това се случи в дните около 25май! И оттогава чакаммм... три месеца! Преди няколко дни по скайп се опитах да подновя разговора и да му припомня да изпълни обещанието си, диалогът беше следният:
[7/18/2010 22:38:02] Ivo: Моя е 21".
[7/18/2010 22:38:33] 600: моя е 19 или 18" дори, за съжаление
[7/18/2010 22:38:45] 600: Искаш ли да ги трампим?

И, наострете слух! Финалът беше арогантен:

[7/18/2010 22:39:01] Ivo: Твоя дейл е кенеф.

Недостойно измъкване!

Това ме кара да мисля, че WrathChild (Иво) не си държи на думата! След това и в телефонен разговор се опитах да споделя с него притеснението си за дерйльора, за да го питам в какъв срок все пак смята да ми го замени, тогава той
едностранно и самоволно промени условията, които сам бе предложил в началото-каза ми да му го върна срещу някакви си 20лв.! Тоест иска да заменя кон за кокошка. Което е завоалирана кражба!
Имам предвид не само паричната загуба, но и че ме обиди, когато му предложих да заменим Кенъндейл за Кенъндейл (а неговият е по-стар модел-и без уши за дискова спирачка), моят е 19", неговият е 21" по негови думи.

Качих на автара си WrathChild (Иво), за да го видите, понеже ще си смени вероятно юзера си или ще си направи и друг!!!
vankatar
 
Мнения: 26
Рейтинг: 1117
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 11:07 pm

Re: WrathChild е само Wrath, но не и точен...

Мнениеот WrathChild » Пон Юли 26, 2010 7:37 pm

Svil1, andro, vamkatar или направо Свилене, продължаваш да вадиш думи от контекста, продължаваш да пестиш информация... Знаеш, че не аз, а ти имаш проблем с многоличността. Аз съм си WrathChild от 2004 и такъв ще си бъда до края. Осъзнавам, че си нежна и ранима душа, която обаче умело товари с присъствието си. Проблема ти е личен и няма много общо с частите, които купи от мен - добре го знаеш! Това не е "Листопад", "Сакъз" или не знам още каква ТВ драма, това е вело форум! Не смятам да товаря колегите, като разкривам тайните дебри на вътрешните ти страдания и навярно няма да ти отговарям, освен ако не станеш особено нагъл със сценариите си!
Sometimes the same is different but mostly it's the same.
Аватар
WrathChild
 
Мнения: 1193
Рейтинг: 1711
Регистриран на: Сря Ное 10, 2004 10:58 am
Местоположение: България

Re: WrathChild е само Wrath, но не и точен...

Мнениеот vankatar » Вто Юли 27, 2010 9:59 pm

Игнацио, Вие продължавате типично във Ваш-Йезуитски стил да нападате с аргумент, който е извън темата!-Не си държите на думата-едностранно и самоволно променихте условията, които сам предложихте в началото-казахте ми да го върна!

"Знаеш, че не аз, а ти имаш проблем с многоличността" - Незнаех, че Вие преценяте кой има проблеми с личността!?

"Осъзнавам, че си нежна и ранима душа, която обаче умело товари с присъствието си." - Хубаво е мисля, че се осъзнавате, но защо пак с преценка кой кого товари? Ех Вие сте "натоварен" да изпълните ангажимент, който поехте с "лекота" преди да Ви бъде платено!

"Проблема ти е личен и няма много общо с частите, които купи от мен - добре го знаеш!" - Проблема е ТОЧНО С ЧАСТИТЕ-щом лъжите мен, лъжите и другите, ако бях погледнал какво пише за Вас-наистина лично аз не бих купил:
Очевидно продавате по веднъж на някого.

"Това не е "Листопад", "Сакъз" или не знам още каква ТВ драма, това е вело форум!" - Вие назовавате за сериали ИЛИ ДРУГА ПО-БАНАЛНА МЕТАФОРА НЕМОЖЕТЕ ДА ИЗКАЖЕТЕ! И освен това сре и критик на жанрове май.


"Не смятам да товаря колегите, като разкривам тайните дебри на вътрешните ти страдания " - Много мило, чичко Докторче, явно си изграждате проекция на себе си върху някого другиго, т. к. дори и не сте ме виждали, освен че ми ПИПНАХТЕ ПАРИТЕ-Сигурно чрез тях научихте за тайните дебри на вътрешните ми страдания

"...и навярно няма да ти отговарям, освен ако не станеш особено нагъл със сценариите си!" - Аз би трябвало да кажа, че не трябва да отговарям на хора без елементарни обноски и с гнусни изказваня:
"[7/18/2010 22:39:01] Ivo: Твоя дейл е кенеф.", гнусно поведение!


Сценариите са от Вас, КАКТО ЗА СЕДЛОТО ЗА 80лв., КОЕТО СИ ПРОДАЛ, А ТО СЕ СЧУПИЛО И СИ КАЗАЛ, ЧЕ В КОЛЧЕТО Е ПРОБЛЕМА, НО НЕ И В СЕДЛОТО

Ето някои изказвания за Вас:
Re: Ч.Р.Д sherpite
от.....................» Съб Окт 24, 2009 7:25 pm
Аре Иво - здрав, прав и корав. Ааа - и здрав кръст, ама тука немам съмнения в тебе
и още...:
"Antares написа: Единственото място, където може да се засечем с теб е психиятрията.";

"WrathChild: Радвам се, че не ти ги е платил. Продалжавай да си ги взимаш от Илиенци на двойно по-ниски цени, пък лъжи народа с препродажби в големи количества. Тук в Троян чисто нови бяха 34лв и ги изкупиха.";

Обувки от WrathChild:
"П.П. Между другото ще се възползвам да направя едно кратко ревю на споменатите уж "много добри" обувки. Явно са стояли доста по някакви влажни складове, защо за 1месец каране им се разлепи подметката. Нямат никакво бомбе, гънат се като вестник. Ако се намокрят тежат тон. Никакво сцепление на педал-платформа, за което изрично е упоменато, че не стават. Никакво проветрение, спарват много.... висок клас ... висок, като парк райдела"
vankatar
 
Мнения: 26
Рейтинг: 1117
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 11:07 pm

Re: WrathChild е само Wrath, но не и точен...

Мнениеот argon » Пет Юли 30, 2010 5:23 pm

Тъй като и аз по стечение на обстоятелствата присъствах в контакта помежду вас двамата, мога да споделя, че нещата не стояха точно така, както ги представя Свилен. Частите бяха карани, но състоянието далеч не беше такова каквото го описва новият им собственик. Незнам какво сте се уговаряли след това и какви преговори сте водили, а и не е моя работа, но истината е че след като получи компонентите (заедно с моята предна капла) ти каза, че си доволен. И двамата намалихме значително продаваните компоненти, въпреки натоварения график и на двама ни се съгласихме да се срещнем и да направим обща поръчка от куриерската фирма за да ти излезе по-тънко и накрая ти ми сподели, че си доволен от полученото и от нас. Само сподели, че деклашора не става за твоята рамка. Незнам сега след толкова време, какво е станало и какво сте сте се здърлили, но определено не си прав, относно компонентите които си получил тогава. И като говориш за точност, бъди точен и ти, и не използвай цитати от какви ли не форуми, казани от кой ли не и за какво ли не, извадени от контекста, само и само да звучиш по-убедително. Това за мен не е точното поведение!
Like Steven Segal I'm hard to kill....
Аватар
argon
 
Мнения: 492
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Ное 24, 2007 2:33 pm

Re: WrathChild е само Wrath, но не и точен...

Мнениеот vankatar » Съб Юли 31, 2010 1:21 am

аргон, тогава ясно ви казах, че каплата ми хареса и благодарих, но не и за ръждивите компоненти от Иво. А иначе благодаря за общата доставка-аз платих 18лв. за нея. За да не Ви връщам нещата и въпреки уговорката с Иво да заменим дер-ра, той не го смени.
Относно цитатите-позовавам се на тях, защото има обещание от Иво, че първия дер-р, който излеле щял да ми го замени:

[6/29/2010 08:40:27] 600: Добро утро!
Има ли дер-р за мене?
[6/29/2010 08:45:06] Ivo: Не.
[6/29/2010 08:47:19] 600: Ok!
Чакам, дано стане за това лято поне...
Търся кормило и колче със шейна Кода, може и курбели Кода
Приятен ден!
[7/17/2010 22:33:13] 600: Здравей!
Има ли нещо нова за дер-ра
[7/17/2010 22:33:15] 600: ?
[7/18/2010 09:39:36] Ivo: Когато има ще ти кажа.
[7/18/2010 22:27:34] 600: Здравей!
Нещо ново по въпроса с дер-ра?
[7/18/2010 22:28:22] 600: беше 25май
[7/18/2010 22:29:26] Ivo: Като няма от къде да ти го извадя?!
[7/18/2010 22:30:39] 600: Ок! Ами връщаме го или го сменяме с нещо за 60лв.
Така е редно поне, нали?
Цижилизовани хора сме все пак.
[7/18/2010 22:30:46] 600: (skype)
[7/18/2010 22:30:55] 600: Така само пишем тука
[7/18/2010 22:32:08] Ivo: Ще видим.
[7/18/2010 22:32:31] 600: Ок!
Мерси предварително много!
[7/18/2010 22:32:59] Ivo: Просто не е излизал такъв дерайльор.
[7/18/2010 22:33:12] Ivo: Казах ти, че първия отива при теб.

И след като казах на Иво, че Дейла ще го продавам, понеже малък го чувствам той ми каза, че продава неговия Дейл и му предложих да ги трампим, въпреки, че неговия е по-стар модел. Тогава ме и обиди, и осъзнах, че ме е излъгал:

[7/18/2010 22:37:09] 600: Дейла ще го продавам, малък го чувствам, :(
[7/18/2010 22:37:16] 600: иначе ми харесва
[7/18/2010 22:37:26] Ivo: Да ти дам моя.
[7/18/2010 22:37:31] 600: не ми харесва-отличен е!
[7/18/2010 22:37:46] 600: ам съм Висок за тази рамка
[7/18/2010 22:38:02] Ivo: Моя е 21".
[7/18/2010 22:38:33] 600: моя е 19 или 18" дори, за съжаление
[7/18/2010 22:38:45] 600: Искаш ли да ги трампим?
[7/18/2010 22:39:01] Ivo: Твоя дейл е кенеф.


Е, кажи сега аргон-е как да не давам цитати?! Има ли друг начин според тебе аз да се защитя все пак, платих Ви, а Иво не си спази думата и дори ме определя с някакви диагнози, а това е подсъдно, но не мисли явно затова!
Иначе ти ми похвали Иво, че е точен, но според бихевиоризма-не е. Имам предид, че с удоволствие взе парите и с неудоволствие отказва да смени дер-ра, въпреки уговорката помежду ни. И обижда навсичко отгоре.
Успех!
vankatar
 
Мнения: 26
Рейтинг: 1117
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 11:07 pm

Re: WrathChild е само Wrath, но не и точен...

Мнениеот WrathChild » Съб Юли 31, 2010 8:50 am

Защо не цитира, че ти предложих замяна за декланшор XTR FD-M950 без доплащане?! Вярно е, че модела е стар, но е много лек и напълно изряден и със сигурност щеше да пасне на рамката ти. И как да ти върна 60-те лева, които ми искаше за него при положение, че ти си ми платил 20 за него?! Или направо ще напиша крайните цени, които ти обявих и съответно ти плати:

Обтегач XTR RD-M952 = 85лв
Команди XT SL-M750 = 75лв
Команди с лостчета LX ST-M570 = 65лв
Педали PD-M950 = 55лв
Декланшор XT-M750 = 20лв

Общо 300 лева... или пак ще спориш, че смятам грешно, както не веднъж каза?!?

Постоянно повтаряш в колко лошо състояние били частите. Коя част точно, Свилене, освен педалите?! За тях не веднъж ти казах, че не са в цветущо състояние, че са ожулени и единият има лек луфт, но могат да се ползват още много време. Или и това трябваше да ти го повтарям двуцифрен брой пъти за да го схванеш, както трябваше да ти повтарям не едно нещо?!

Мнозина, които са разговаряли в аудио връзка с теб ще потвърдят, че не си особено адекватен! Никога не бих си позволил да обиждам странния ти вътрешен свят, ако не беше се опитал да цапаш извън него! Лесно се забелязва, че всичко се върти около репликата ми "Твоя Дейл е кенеф!". Тя е разбалансирала душата ти, частите са само периферия. Защо не цитира, че ти казах, че модела е супер, но конкретно твоя е кенеф, защото е с повреден шок и изтърбушена вилка, за което мога да се обзаложа?! Не се опитвай да излезеш с номера, че това ти е личното колело и никой не може да го обижда... ти го продаваше още когато не го беше сглобил и стоеше само рамка и вилка, пишеше го на подписа ти в скайп. Ти си манипулатор, Свилене! Не ми говори за никакъв морал, защото точно ти нямаш право!
Sometimes the same is different but mostly it's the same.
Аватар
WrathChild
 
Мнения: 1193
Рейтинг: 1711
Регистриран на: Сря Ное 10, 2004 10:58 am
Местоположение: България

Re: WrathChild е само Wrath, но не и точен...

Мнениеот Sp3c7r3 » Съб Юли 31, 2010 11:28 am

Нека и аз да се намеся с няколко думи по темата, просто за да допълня впечатлението за страните в спора, което темата вече, както гледам, е оформила.
С WrathChild съм имал не една и две успешни сделки - понякога компонентите са били чисто нови, понякога са били стари и раздрънкани, понякога скъпи, понякога евтини, но като цяло някои неща са константа - винаги компонентите са отговаряли ТОЧНО на описанието, което е давал за тях, и винаги съотношението цена-качество-цена на компонента като нов е било много изгодно. Който не му харесва такъв тип пазаруване при условията, които вече посочих, просто спада към онзи много нагъл вид user-и на форума, който иска да получи компонент максимално висок клас с минимално тегло, ако може без пари, че даже и ако може да им го монтираш и да им кажеш "Благодаря". Ставал съм свидетел на толкова нагли изказвания, на толкова нагли действия дори, и затова мога да твърдя, че този тип хора се познават отдалеч. Ако някой се припознава в горното описание да не се сърди и да пуска теми като тази, в която пишем, а просто да помисли БАВНО и ВНИМАТЕЛНО дали проблема случайно не е в неговия телевизор. Не целя да обидя който и да било, всеки има право да страда от липса на мозък. Но когато това започне да афектира върху останалите, то просто такива хора трябва да бъдат максимално бързо отстрел... така де, отстранявани.
Бях решил да не пиша повече, дори рядкото облъчване с глупости от такива индивиди, следствие от случайното четене на тук-таме някоя тема ми е достатъчно. Но това просто не мога да го преглътна.
С въпросния Свилен се запознах в около 2:00 АМ преди около седмица... Пишеше ми за да ме пита дали нямам един точно определен дерайльор, тъй като имал добри впечатления от него и искал същия. Дотук добре... само, че в последвалият разговор ми се наложи да обяснявам какво е дерайльор с горно и долно люлеене и да слушам излияния свързани с колоездачното житие и битие на въпросният "съфорумец". Добре де, само, че има някои неща. Този човек аз не познавам! Оставил съм скайп акаунта си само за да ме търсят хора във връзка с определени компоненти, а не да служа като учител за разясняване на основите на велосипедните компоненти на някой, който или няма желанието, или няма капацитета да потърси в Google. Особено в 2-3 часа сутрнта!!! Единствената причина да продължавам да водя разговора с този човек беше надеждата, че евентуално може да закупи един дерайльор, който продавах, ако видя, че е подходящ за неговата рамка... Но малко по малко разговора се извъртя към WrathChild и се започна това, на което ставате свидетели и в тази тема... Естествено, тактично му обясних какви са ми отношенията с въпросния, и реакцията беше отново помия по негов адрес, без дори наченка на интелект, който да бъде използван в градивна насока... Просто не знам човек, който може да изпитва такава ненавист към някой друг, при това без основание, дали изобщо може да е нормален... Как като всички казват бяло, ти да казваш, че е черно? И как един път, дори един път не му мина през главата, че купувачът и продавачът са с равни заслуги за осъществяването на покупката?! Че ако трябва ще му искам гола фотосесия на велосипедистите, карали компонента преди да го купя аз, само и само за да се уверя, че нещата са такива, каквито ми се представят? Че има опции по куриерите за разглеждане, и абе накратко - много трудно може да бъдеш излъган освен ако не си малоумен... Вместо да се пишат теми като тази... Които всички четат, и дори 100 човека да повярват на мнозинството, все се намира някой, който да повярва на въпросните Свиленовци и всякакви подобни, за които мързелът и тарикатлъкът са основни ценности (именно ценности...)? И така се получава това, което не бива да се получава - някой абсолютно некомпетентен приходящ получава възможност да оака "колега" от форума, който многократно се е доказвал и като коректен, и като компетентен, а и ред други положителни качества...
Другото, което е адски важно е - администраторите на този форум къде са? Защо тази тема изобщо е оставена без надзор или каквото и да било? Единственото, за което мога да се сетя като довод, който може да бъде що-годе свестен, е, че администраторите не познават пряко страните в спора... Е, ето, и моят пост е повод да ги опознаете поне косвено и да направите това, което отдавна трябваше да се направи. Защото е повече от ясно, че постове като моя ще има все повече, но съдържанието ще е приблизително същото... Надявам се поне Admin да се сети, че това не е правен казус, за да се мисли кой-знае колко, а просто трябва да погледне горните постове малко по-внимателно, да се сети кои точно хора стоят зад тези форумни никове и откога ги познава, не само виртуално, но и на живо... И решението ще стане повече от ясно.
А колкото до Свилен или какъвто и да е там... Приятелю, абсолютно нищо лично срещу теб като индивидуалност. Просто не съм съгласен с начините на преследване на целите, които хора като теб, и ти в това число, практикувате. Некомпетентни, тарикати, мрънкала... Такива там където "работя" не изкарват и седмица, и по-добре. Но за сметка на това намират топли форумни кочинки като тази в които могат да акат колкото си искат по хора, отдавна доказали се, и то само за да си намират разнообразие в сивия живот. Съвет от мен - дават значително количество турски сериали по телевизиите, нали? Вземи си диван (имаш у вас, нали?), сложи го пред телевизора и гледай! Когато не можеш - сваляй от интернет после! Потопи се в атмосферата им, вживявай се с персонажите им... Ще се почувстваш по-добре! Просто защото явно искаш да си част от някаква драма. Но, хей, ние не искаме да ни натрапваш драмите си! Не е нито мястото, нито времето. Дори да седнеш да почетеш, което явно не желаеш да направиш, пак ще е по-добре - ще откриеш редица факти, коитo ще ти се сторят интересни... Но моля те - не си мисли, че когато си успял да прецакаш някой, и видиш ли, си се оказал по-голям "тарикат", това ще минава винаги. Особено пред малко по-ЕнтЕлегентна аудитория, за каквато се имат (а някои от тях дори и аз имам за такива) модераторите на този форум. Ще кажеш - има и друга аудитория, малолетните юзъри и представителките на нежния пол... Разбира се, само, че те просто гледат турските сериали едно защото са по-добре направени, второ, че са и по-интересни. А тук края се знае. Хайде със здраве, и следващия път като решиш да оакваш някой, първо сложи име зад глупостите които пишеш. Но трябва хубавичко да го изградиш. Защото иначе си просто автор на вицове.
Изображение
Аватар
Sp3c7r3
 
Мнения: 906
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 5:42 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: WrathChild е само Wrath, но не и точен...

Мнениеот vankatar » Съб Юли 31, 2010 9:47 pm

Сценариите Вие ги създавате, аз продуцент няма да съм Ви-к'вото съм Ви платил, здраве да е. А относно дер-ра за който казва WrathChild (Иво),тук защо не спомена, че е без планката! Аз на какво да го зака/ича или за колекцията от него, за спомен.

След малко ще видите дискусията за дер-ра, който WrathChild (Иво) спомена, че е преложил, НО спести, че е без "плочката"...
Последна промяна vankatar на Съб Юли 31, 2010 10:05 pm, променена общо 2 пъти
vankatar
 
Мнения: 26
Рейтинг: 1117
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 11:07 pm

Re: WrathChild е само Wrath, но не и точен...

Мнениеот vankatar » Съб Юли 31, 2010 9:49 pm

Ето го и дер-ра, ама нямал "плоча". Защо изобщо ми го предлага?! Не разбраха ли, че трябва да са функционални частите, а не за MOMBAT!


[7/18/2010 22:46:51] 600: Само това ли ти остана от ХТар-ите?
[7/18/2010 22:47:31] *** Ivo sent FD-M950-E.jpg ***
[7/18/2010 22:47:48] Ivo: Имам такъв, чисто нов, но без карбоновата плочка.
[7/18/2010 22:48:18] 600: Ами той няма да става сигурно за такава рамка пак.
[7/18/2010 22:49:36] 600: иначе е готин, но без скобата как
[7/18/2010 22:50:21] 600: имаш ли друга-некарбонова плоча?
[7/18/2010 22:50:31] 600: Или затова каза, че я нямаш
[7/18/2010 22:50:33] 600 ?
[7/18/2010 22:50:59] Ivo: Трябва да лягам.

Край!
vankatar
 
Мнения: 26
Рейтинг: 1117
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 11:07 pm

Re: WrathChild е само Wrath, но не и точен...

Мнениеот WrathChild » Съб Юли 31, 2010 10:18 pm

А другото ми предложение XTR-М901 за тръба 31.8мм, горно дърпане, долно люлеене?! Съвсем приличен, лек и изряден декланшор. Къде ти е цитата?! Но защо изобщо те питам...


П.П. Усети ли как сам полегна в гроба, който неправомерно копаеше за мен?!
Sometimes the same is different but mostly it's the same.
Аватар
WrathChild
 
Мнения: 1193
Рейтинг: 1711
Регистриран на: Сря Ное 10, 2004 10:58 am
Местоположение: България


Назад към За пазара

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 61 госта


cron