Молба за съвет за маршрут

Тук всеки може да пусне анкета по въпрос, свързан с колоезденето, който го интересува, или да отговори по вече зададена тема.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 800 / 600 / 10

Молба за съвет за маршрут

Мнениеот idon » Съб Авг 15, 2020 9:46 am

Здравейте,колеги!
Моля,помогнете.
Трябва ми двудневен маршрут около София с ниско до средно ниво на трудност.
Обмислям вариант до хижа „Селимица“ с преспиване там и втория ден през Кладница,покрай Рударци и Мърчаево и към София.
Знам,че сега заради пандемията хижата не приема гости,но все някога тая мъка ще свърши... :eyebrow:
Предложете още нещо,може да ми хареса повече,особено ако има красоти,които да се разглеждат или разни манастири и подобни.
Благодаря предварително за времето ви и за помощта.
Поздрави и попътен вятър!
Иван
P.S.Както виждате маршрутът е доста мързелив,но не е задължително и вашите предложения да са такива.Единствено нивото на трудност да бъде максимум среден.
:beer:
idon
 
Мнения: 63
Рейтинг: 1248
Регистриран на: Вто Юли 22, 2008 4:14 pm
Местоположение: Sofia-Shumen-Copenhagen-Oslo

Re: Молба за съвет за маршрут

Мнениеот gyurzagyurza » Вто Дек 08, 2020 7:30 pm

idon написа:Здравейте,колеги!
Моля,помогнете.
Трябва ми двудневен маршрут около София с ниско до средно ниво на трудност.
Обмислям вариант до хижа „Селимица“ с преспиване там и втория ден през Кладница,покрай Рударци и Мърчаево и към София.
Знам,че сега заради пандемията хижата не приема гости,но все някога тая мъка ще свърши... :eyebrow:
Предложете още нещо,може да ми хареса повече,особено ако има красоти,които да се разглеждат или разни манастири и подобни.
Благодаря предварително за времето ви и за помощта.
Поздрави и попътен вятър!
Иван
P.S.Както виждате маршрутът е доста мързелив,но не е задължително и вашите предложения да са такива.Единствено нивото на трудност да бъде максимум среден.
:beer:

Здрасти макар и доста късно в смисъл не е сезона но ... ще стане и това отново да караме с хубавото време та гледам искаш маршрути ами попаднал си на точния човек аз доста карам и особено като съм в София та ако искаш пиши на лично идеики имам доста от Март до Септември живот и здраве
gyurzagyurza
 
Мнения: 71
Рейтинг: 1170
Регистриран на: Съб Ное 23, 2019 9:21 am


Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта