Drops + Shady™

Тук всеки може да пусне анкета по въпрос, свързан с колоезденето, който го интересува, или да отговори по вече зададена тема.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 800 / 600 / 10

Дразня ли ви АЗ и "мойте" Дропове

Анкетата свършва на Чет Апр 12, 2007 10:44 am

Не, няма проблем
25
48%
Все ми е едно
14
27%
Да, ако може спри да говориш/пишеш за това
4
8%
Ти(Shady™) ме дразниш
4
8%
Темите и разговорите за дроповете SUX
5
10%
 
Общо гласове : 52

Drops + Shady™

Мнениеот Shady™ » Чет Апр 05, 2007 10:44 am

Забелязах следните "инверсии"
DH-ари:
Момчета аз и още 1-2 правим ЦЯЛО НОВО ТРАСЕ(скокове завой виражи джъмпове малки дропченца и всичко невъзможно и възможно...) НА ВИТОША / Ще оправя ЦЯЛО ТРАСЕ на Витоша
- Ооооо супер знам че ще го нарпавите супе яко и т.н. and bla bla / Оооо и аз идвам да помамгам кога и къде ?!
АЗ:
- Момчета ще забия 5 пирона и 3 дъски и ще направя 1(ЕДИН скок)/Ще оправя попивката на 1(ЕДИН) дроп...
- Оооо успех нищо няма да стане, за кво не направиш нещо на Витоша(ПС: ЗАЩО ПОДЯВОЛИТЕ ТАМ и защо не дроп и ако е дроп - къде ?!)/ САмо ще опескаш нещата и ще се пребиеш и т.н. Карай DH... / Еми хубаво прави си го... Давай чакаме да видим какво ще стане.

Тоест идеята е че аз ако се захвана с нещо - то задължително трябва да ПЪЛЕН ПРОВАЛ(да забиеш 2 пирона или десет лопати да изкопаеш) и НИКОЙ да не дойде и всички да се ебават с това нещо, а ако е за спускане да кажем дори най-налудничавото и не хуманно предизвиактелство или квото и да е там - се приема с "отворени ръце", радостни възгласи и хора склонни да помогнат на всяка цена и позитивно настроени. Не казвам че някой ми е длъжен да идва с мен, просто наблягма на това че има пълен безинтерес към помощ в тази сфера и ТОНОВЕ "гадни "ебавки и песимизъм за усъществяването на нещо свързано с тази сфера и към мен.
И само некви тънки ебавки и закачки с мен и "мойте работи".
Ако толкова много ви дразня или не или какво и да е там или просот имате мнение по въпроса - моля споделте го/гласувайте.
Просто ако наистиан не ви дразня - ми не бъдете толкова "мили" към мен и мойто.. "хоби". А ако ви дразня толкова - ми просто няма да пиша и се решава проблема и всички са щастливи - той не ни дрънка "глупости" а аз не слушам "гадни" и тъпи изкавания от хора със свободно време и БЕЗМИСЛЕНО ТЪПИ идеи и особено съвети !
Да не говорим че ако някой попита за трасе за спускане или ХС 10 000 човека ще дадат идея и съвет и даже биха показали лично кое как и кдъе е, а аз веднъж питах къде мога да намеря 1-2 дропа и само чух ебавки подигравки и "ХОДИ СИ ТЪРСИ"... Супер тъпо от ваша страна. Само 1-2ма се ОПИТАХА да ми помогнат....

Искам само едно коренктно отношение... Ако няма да го получа - нямам работа тук.
Идеята на анкетата е супер проста - да си изясня "положението" тук и да ви спестя нервите и времето. Моля непревръщайте темата във психиатричен анализ или края на света все едно или на нещо друго както направихте в една друга предишна тема. Даже ако може непишете вътре. Гласовете ви са достатъчни !!!
Това е have fun.... Анкетата е валидна една седмица...
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот FUNN™ » Чет Апр 05, 2007 11:05 am

Хахахахахахахаха абе шейди забрави да сложиш в анкетата
Да продалжавай само така да го д*хат т*пите ДиЕйчъри :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


п.п. Нещо ми се мае главата :)
THE BEST BIKE
Skype - nicksan90
Местонахождение : Пловдив
Аватар
FUNN™
 
Мнения: 156
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 10:34 pm
Местоположение: USA,Wisc. Dells

Мнениеот did » Чет Апр 05, 2007 11:12 am

Не, засега няма проблем.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот RAM-FR » Чет Апр 05, 2007 11:32 am

Защо няма отговор " Не ми пречиш, много ти се смея на изказванията "
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Мнениеот downhillman » Чет Апр 05, 2007 11:42 am

ето аз бих написал "Не ми пречиш,ама си ми смешен като си продаде колелото щото няма дропове" :dunno:
I don't need to get alive, I'm a gamer I have lots of lives
Аватар
downhillman
 
Мнения: 457
Рейтинг: 1226
Регистриран на: Нед Май 29, 2005 12:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот I need money » Чет Апр 05, 2007 11:46 am

did написа:Не, засега няма проблем.
:)
I need money
 
Мнения: 1107
Рейтинг: 1741
Регистриран на: Вто Авг 30, 2005 6:52 pm
Местоположение: 5то весело

Мнениеот TOYAGA » Чет Апр 05, 2007 11:51 am

Избива ли ти акне?
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Чет Апр 05, 2007 12:26 pm

arrested development...

@Shady: В такава егоцентрична анкета аз не гласувам.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bobeca » Чет Апр 05, 2007 1:30 pm

Shady™, незнам на кого пречиш, но мен лично много ме радваш!Къртиш дропове :)
bobeca
 
Мнения: 804
Рейтинг: 1850
Регистриран на: Съб Апр 02, 2005 5:30 pm
Местоположение: София

Мнениеот DOM » Чет Апр 05, 2007 2:29 pm

Главата си е твоя, и не е само за украса ;)
Глас за "Не, няма проблем" от мен
::: Blood Knight Plu :::
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
DOM
 
Мнения: 14
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Апр 03, 2007 10:36 am

Мнениеот cki » Чет Апр 05, 2007 4:36 pm

bobeca написа:Shady™, незнам на кого пречиш, но мен лично много ме радваш!Къртиш дропове :)
:beer: :bowdown: :agree:
cki
 
Мнения: 17
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 4:23 pm

Мнениеот Admin » Чет Апр 05, 2007 6:05 pm

Shady, прощавай, ама отговор на подобен въпрос не се намира с анкета ;) Затова (и не само затова) я заключвам.
Ето ти моя отговор. Говоренето за дропове не е дразнещо по принцип, може дори да е полезно. Проблемът е в начина, по който се говори за дропове. Това става несериозно, смешно, комично. Ти видял ли си Бендър или който и да е екстремен фрийрайдър да говори по такъв начин, да възхвалява определен начин на каране из форуми и паланки? Нищо подобно - хората си карат за удоволствие (и за пари даже) и пропагандират спорта с карането. С него впечатляват и околните. И, разбира се, никога не пропускат да натъртят на това, че са нужни разностранни умения, много опит, постепенно напредване и т.н.
Погледни темите в нашия форум с широко отворени очи. Нищо подобно няма да видиш. Разни елементи като онзи с многото никове коворят за дропове и XFR като нещо, дето едва ли не е достъпно за всеки и дето те едва ли не го владеят по-добре от ония по филмите. Не виждаш ли, че у нас за дропове много повече се говори, отклкото се прави. Докато нещата стоят така, подобно несериозно говорене няма как да не дразни или най-малкото, да не предизвика насмешка. Човек добива впечатление, че се опитвате да блеснете покрай магическата дума "дроп", вместо просто да си направите кефа.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта