Анкета за приемане на нови правила във Форумите на МТБ-БГ .

Тук всеки може да пусне анкета по въпрос, свързан с колоезденето, който го интересува, или да отговори по вече зададена тема.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 800 / 600 / 10

Съгласни ли сте с тези правила ?

Да !
47
34%
Не !
25
18%
Имат нужда от промяна ,аз ще ти съдействам
9
7%
Автора на темата е прост !
56
41%
 
Общо гласове : 137

Мнениеот People = Shit » Нед Сеп 07, 2008 12:30 am

pibsi написа:Зае*ете минусите на страна :beer: :beer:


Бреей тва третото ти 'АЗ'... :rofl:


И междудругото...

Да ! - 41% [ 17 ]
---------------------------------
Не ! - 19% [ 8 ]
+
Автора на темата е прост ! - 29% [ 12 ]

=>
Да ! [ 17 ]
Не ! [ 20 ]

Пак губиш :rofl:
Изображение
Аватар
People = Shit
 
Мнения: 525
Рейтинг: 1755
Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 5:44 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Gh0s7 » Нед Сеп 07, 2008 12:44 am

pibsi написа:.... Като става въпрос за Пудинг хъммм приемам само на доктор Йоткер :D и междудругото невъзможно е да ми изядеш закуската ;) Просто защото не закусвам :D

OMG, на остроумен ли се правиш? И вземи се научи как, къде и кога се използва "@", че ми писна да го виждам пред всички никове!

П.П.: Земи си тоя минус... И ако мислиш, че сега ще тръгна да ти се обяснявам защо съм ти го дал... :crazy:

П.П.2: Тая тема е директно за тука:
Изображение

П.П.3: Гласувах с последната възможност на анкетата и съм доволен от гласа си :) Попринцип, ползвам рейтингувата система изключително рядко, ама като се намери някой, който едва ли не от нея му зависи живота и щом рейтинга му падне с "2 точки" е готов да ореве света, опредлено не пропускам, поне няколко пъти да натреса "големия и лош" МИНУС и то в по-влиятелни подфоруми от "Бла-Бла" например ;) Лош съм нали? Сега трябва да давам обяснение защо го правя ли, ами някъде да се подпиша, ЕГН, телефон?
Аватар
Gh0s7
 
Мнения: 1011
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Апр 04, 2005 9:16 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот PtD » Нед Сеп 07, 2008 2:20 am

pibsi написа:Аз правя бунт за прекрачване на правилата от потребители ,които се считат за недосагаеми и модератори .


Хммм, интересно, какви ли са тия потребители, дето се считат за модератори?!?! Посочи един!

П.П. Е, Gh0s7, много си лош! Развали съня на момчето... :crap:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот yavka » Нед Сеп 07, 2008 8:06 am

Някой от правилата - например за пазара ми харесват, но и със сегашните е добре стига да се спазват.
Това за 2-ма юзъри от едно IP да се банват не смятам, че е особено добро предложение, защото от този компютър пишем аз и брат ми и следователно трябва да ни баннат ли?
Последна промяна yavka на Нед Сеп 07, 2008 8:47 am, променена общо 1 път
Аватар
yavka
 
Мнения: 529
Рейтинг: 1945
Регистриран на: Пет Май 09, 2008 9:57 pm
Местоположение: София

Мнениеот mitakaman » Нед Сеп 07, 2008 8:40 am

pibsi написа:... Да се въведе правило според което да се обосновиш що си дал тоя минус...


1) обосновЕш
2) И за чий х*й трябва да си губим от времето, за да даваме обяснения на хора които едва ли биха ги разбрали ?
Аватар
mitakaman
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1977
Регистриран на: Пон Май 29, 2006 8:55 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Stancho » Нед Сеп 07, 2008 12:12 pm

Виж за обосновката има смисъл, защото ако имаш малко мозък в главата ще си вземеш бележка...
Но недостатъка е, че може да напишеш всичко и системата да го приеме за аргумент. Така че и това става още една неконтролируема част и се обезсмисля налагенето и.

@pibsi: съжалявам, но май няма да се получи работата. Правилата не се променят току така по искане на кой да е.... :crap:
Аватар
Stancho
 
Мнения: 1501
Рейтинг: 1699
Регистриран на: Пон Юни 02, 2008 8:53 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот pibsi » Нед Сеп 07, 2008 12:59 pm

След взетите мерки вече съм по-добре :D Още на миналата страница последния пост мисля ,че беше достатъчен . И този бунт свърши .... :D
Аватар
pibsi
 
Мнения: 835
Рейтинг: 1105
Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 7:02 pm

Мнениеот SeeSaw » Нед Сеп 07, 2008 1:40 pm

Абе мене ако някой ме преебе в "пазар", надали ще се задоволя само с Бан от форума :dunno:
Аватар
SeeSaw
 
Мнения: 392
Рейтинг: 973
Регистриран на: Сря Сеп 26, 2007 4:17 pm

Мнениеот Alpina » Нед Сеп 07, 2008 1:45 pm

Хора, остават ни 4 дена живот - занимавайте се с по-приятни неща :D
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот pibsi » Нед Сеп 07, 2008 1:48 pm

Темата може да се премести в Бла-Бла или Тема за вицове ; глупости и тн :beer: :beer:
Аватар
pibsi
 
Мнения: 835
Рейтинг: 1105
Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 7:02 pm

Re: Анкета за приемане на нови правила във Форумите на МТБ-Б

Мнениеот jd » Нед Сеп 07, 2008 1:57 pm

Само 1 бърз коментар на 2 от правилата:

pibsi написа:3. Всеки потребител ,който извърши измама да бъде наказан ,съгласно правилата на форума ,като най-тежкото е блокиране на акаунт-а му по IP.


хаха. Ама ти явно падаш от някаква друга планета - това просто е смешно. Блокиране на IP се преооляване най-лесно. И това въобще за измамите - мисля, че си има компетентни органи в тая държава, които от нашите данъци се хранят и чието задължение е да се занимават с измами, кражби и т.н. Това си е тяхна работа, а не на потребителите/модераторите/админите на форума.

pibsi написа:4.Под измама се има предвид не само кражба ,ами продаване на счупен/развален чарк (става въпрос само за чарковете ,които в обявата не са с вписан дефект) пр. "Продавам вилка с луфт"... .


Ако ако някой продава счупен чарк, който обаче на някой друг му трябва част от тоя чарк, дето е здрава? Какво правим тогава?

Момче, хубаво е да си ентусиаст и да предлагаш някакви неща, ама дай малко-земно и реалистично!
Изображение
Аватар
jd
 
Мнения: 1721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 2:50 pm
Местоположение: София

Мнениеот SeeSaw » Нед Сеп 07, 2008 1:59 pm

Alpina написа:Хора, остават ни 4 дена живот - занимавайте се с по-приятни неща :D

e че кво има след четири ден :confused:
Аватар
SeeSaw
 
Мнения: 392
Рейтинг: 973
Регистриран на: Сря Сеп 26, 2007 4:17 pm

Мнениеот TENDER » Нед Сеп 07, 2008 3:51 pm

fall_out написа: И какво се получава - още една тема "висяща" във форума,то е по-зле от колкото ако пише само глупости защото поне ще развесели повечето


Не! Не е по-зле. Има си раздел, в който, който иска може да пише глупости и да се разсмива. Ако системата не ти позволява да пишеш във "веломеханик", то е защото за по-голямата част от членовете на форума е по-добре да не пишеш. А като гледам цитираното по-горе мнение, наистина е по-добре, поне за сега да не пишеш. Доколкото си спомням, една от целите на рейтинговата система, е сериозните раздели на форума да се защитят от "OFF-TOPIC".
TENDER
 
Мнения: 793
Рейтинг: 1823
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 5:41 pm

Мнениеот Antares » Нед Сеп 07, 2008 5:05 pm

pibsi написа:Ще помоля всички посетили темата да гласуват :)
Моят глас е евтин - порция кебапчета, питка (в заведението на Бай-Кръстьо), както и две дневни карти.

Искам да ти кажа, че на момента мога да регистрирам пет ника, които ще излизат в базата данни от пет различни IP-та. Да си чувал за проксита? Така че идеята ти за никовете можеш да си я разпечаташ и да си избършеш източника на идеите с нея...
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот PtD » Нед Сеп 07, 2008 6:11 pm

TENDER написа: Доколкото си спомням, една от целите на рейтинговата система, е сериозните раздели на форума да се защитят от "OFF-TOPIC".


:agree:

Точно така беше, и то защото някой 14-годишен видял-невидял колело и раздава "акъл" във Веломеханик. Ама някой може да го вземе насериозно и да му повярва, и да си счупи главата като последствие.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот NovemberCharlie » Нед Сеп 07, 2008 6:20 pm

:offtopic: Д*ба, обърках вота. :crap: :offtopic:
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот fall_out » Нед Сеп 07, 2008 7:01 pm

TENDER написа:
fall_out написа: И какво се получава - още една тема "висяща" във форума,то е по-зле от колкото ако пише само глупости защото поне ще развесели повечето


Не! Не е по-зле. Има си раздел, в който, който иска може да пише глупости и да се разсмива. Ако системата не ти позволява да пишеш във "веломеханик", то е защото за по-голямата част от членовете на форума е по-добре да не пишеш. А като гледам цитираното по-горе мнение, наистина е по-добре, поне за сега да не пишеш. Доколкото си спомням, една от целите на рейтинговата система, е сериозните раздели на форума да се защитят от "OFF-TOPIC".


Ей ама много си ми бил умен,мамин убавец. Другия път преди да пишеш такива недомислени постове може да хвърлиш едно око и да видиш за какво става на въпрос. Най ме дразнят такива мишки като теб който не са погледнали и пишат заучени дивотий. Хвърли едно око тук и тогава пиши,защото лично на мен не ми изглежда оф топик темата а точно обратно. Как мислиш а,кой ги пише по-големите глупости,аз или ти?

А явно не си схванал и предния ми пост,имах предвид,че разликата е твърде малка,аз не съм против рейтинговата система просто казах,че границата е много ниска. А и е нормално на нов човек първите 2-3 поста да не са много смислени,и с минусите от тези постове вече си вързан. И какво трябва да правя след това? Да се тормозя да пиша по другите форуми за неща който не ме интересуват надявайки се някой да ми даде "+",или пък да си правя нов ник,еми да ама на мен лично не ми се занимава с глупости просто се опитах да получа някаква информация,но за съжаление не можах да си я набавя от този форум.
Аватар
fall_out
 
Мнения: 597
Рейтинг: 1685
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 12:39 pm

Мнениеот TENDER » Нед Сеп 07, 2008 8:54 pm

@fall_out Чел съм темата ти. Да, в нея няма off-topic. Издразни ме следното:

fall_out написа: ...то е по-зле от колкото ако пише само глупости защото поне ще развесели повечето
TENDER
 
Мнения: 793
Рейтинг: 1823
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 5:41 pm

Мнениеот fall_out » Нед Сеп 07, 2008 9:02 pm

Мисълта ми е,че ако има глупости все няой ще я изтрие,а така като виси нито на мен нито на някой друг може да се помогне,просто е абсолютно безполезна. В този си вид темата е по-зле отколкото ако е оф топик. Даже трябва да я пусна за триене. Съжалавям за тона,ама и аз се изнервих.
Аватар
fall_out
 
Мнения: 597
Рейтинг: 1685
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 12:39 pm

Мнениеот Antares » Нед Сеп 07, 2008 9:53 pm

Видя се, че рейтинговата система работи добре. Пресен пример - Григо. Доказано антипатичен на 90% от форума и това беше ясно изразено в резкия спад на рейтинга на всеки един от никовете, които регистрираше.

А за изтриването на глупостите - имаш ли си идея, какво става, когато някой безнаказано може да пусне простотия в сериозна тема във сериозен форум? Ще се намерят поне още трима келеши, които да си спретнат чат в съответната тема. И става така - информативните и реално полезни постове са едноцифрен процент. Понеже съм се занимавал с модериране на phpbb форум - за да разчистиш качествено една такава тема от глупостите ти трябват поне десет минути. През което време могат да се появят още три такива теми. Броил ли си колко са модераторите?
А сега, всеки дришльо ще се замисли дали да си бълва глупостите където му падне.

"Ама аз не знаех, че има рейтинг" - ми нали при регистрацията кликна върху "Съгласен съм със тези условия и възрастта ми е ..." Въобще - к'во мрънкате бе?! Някой от вас чел ли е к'во пише при регистрирането?! Въпроса е риторичен и отговорът е "не"... Хем сте обявили, че сте съгласни с условията за ползване на форума, хем ми квичите тука... А'е баси ************...
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот TENDER » Нед Сеп 07, 2008 10:06 pm

fall_out написа:Мисълта ми е,че ако има глупости все няой ще я изтрие,а така като виси нито на мен нито на някой друг може да се помогне,просто е абсолютно безполезна. В този си вид темата е по-зле отколкото ако е оф топик. Даже трябва да я пусна за триене. Съжалавям за тона,ама и аз се изнервих.


Виждал си колко много off-topic има в старите теми, нали? Аз съм губил по два часа, за да проверявам за информация от която имам нужда. Е то, Админа не може да смогне да трие. А на твоята тема: http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.p ... highlight= какво и е? Когато я видях, щях да пиша в нея, но отговорите бяха достатъчно изчерпателни и за това не писах.
TENDER
 
Мнения: 793
Рейтинг: 1823
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 5:41 pm

Мнениеот fall_out » Нед Сеп 07, 2008 10:13 pm

Отговорите изобщо не са изчерпателни,аз питах за добър сервиз в София където могат да я поправят,а не дали има такъв инструмент. Стига сме дълбали,защото за оф топик говориш,а ние правим най-големия в тая тема(тя пък и една тема де).
Та от цялата работа нищо не излезе,понеже не мога да си пиша във собствената тема,то и от тук тръгна всичко,от рейтинга и ала-бала. Абе няма значение вече.
Enough.
Аватар
fall_out
 
Мнения: 597
Рейтинг: 1685
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 12:39 pm

Мнениеот yahutu » Пон Сеп 08, 2008 9:44 am

абе вие друга работа нямате ли си ? :bigeyes:
Flesh Bike Team :finger:
Аватар
yahutu
 
Мнения: 517
Рейтинг: 1089
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот bluskanie » Пон Сеп 08, 2008 10:43 am

yahutu написа:абе вие друга работа нямате ли си ? :bigeyes:

Нямат си, а земята пустее... :rofl:
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот TeDo_BaPHa » Вто Сеп 09, 2008 5:01 pm

Ето заради такива като bigbiker94
е създадена рейтинговата система, толкова много глупости изръси, че просто не е истина, но още малко де и няма да има тази възможност. Най-лошото е, че другите вярват на всичко което има кажат и предпочитат да им кажат, че са прави вместо да им кажат, че грешат... А точно тези които не знаят пишат глупости....
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот ACID BURN » Вто Сеп 09, 2008 6:25 pm

Не съм прочел цялата тема-Не знам кой какво е написал.Само видях автора какво е написал като условия или там за каквото ги намира.
Аз да го питам автора на темата-
С тази тема искаш да се доказваш ли?
Какво те грее какъв рейтинг имаш?
Мислиш си, че хората с голям рейтинг тук са нещо много голямо?
За теб рейтинговата система е начин да се докажеш като колоездач?
Аз като потребител с право да оценявам "мненията" на другите потребители съм цъкал много малко плюсове и минуси.Аз мисля, че начина по, който караш, било то за развлечение, било то състезателно те определя като "колоездач".Стига да караш колело, няма значение къде.

И като цяло не мога да разбера какъв е смисъла на тази тема.Нека да има хора с 5 потрбитела в сайта.И кво?То си е за него щом хората са му цъкали минуси го смятат за потребител "спамър". :dunno:

Едит:Бах....за 5 мин се изредиха поне 10 човека!? :bigeyes: :bigeyes:
Аватар
ACID BURN
 
Мнения: 1267
Рейтинг: 1820
Регистриран на: Вто Май 01, 2007 1:03 pm
Местоположение: София,България

Мнениеот bored » Нед Сеп 14, 2008 7:08 pm

pibsi, ае пич, на колко годинки си и какво колелце караш?
Ти още правилно неможеш да пишеш, а правила ми мислиш. Естествено е че 'старшините' ще нарушават правилата - те са тези които ще ти дадът правилния отговор на питанката ти в който и да е раздел, те са тези на които се крепи форума!!!!
Правилата са САМО за новобранките като теб, които са регистрирани от два месеца, още понятие си нямат от МТБ, а ми мислят правила в МТБ форум! Ходи се прави на Бендер ама от някакъв мост, молим ти се ! Каската не е задължителна! :rofl:
Всъщност алтернатива е ти и твойте приятелчета да ходите да си направите един форум, само пробвайте, да видим дали ще има една смислена и полезна тема, макар че на всички ни е извесно какво ще стане - или ще има стриктни правила с някой вманиачен админ-5 дена живот или ще е пълната анархия, като форума на did.

ЗАМИСЛЕТЕ СЕ БРЕ.. ЛАПЕТА, тоз форум си е добре, като няма какво да правите ходете караите колела ИЛИ ако имате някви кросове и драгове за 200 лева го пишете при пускане на нова тема, поне да ни стане ясно защо сте се толкова сдухани!

п.с. Очаквам отговори на двата въпроса в началото!
Аватар
bored
 
Мнения: 576
Рейтинг: 1399
Регистриран на: Нед Авг 08, 2004 7:46 pm
Местоположение: Димитровград.

Мнениеот TeDo_BaPHa » Нед Сеп 14, 2008 7:47 pm

bored написа:pibsi, ае пич, на колко годинки си и какво колелце караш?
Ти още правилно неможеш да пишеш, а правила ми мислиш. Естествено е че 'старшините' ще нарушават правилата - те са тези които ще ти дадът правилния отговор на питанката ти в който и да е раздел, те са тези на които се крепи форума!!!!
Правилата са САМО за новобранките като теб, които са регистрирани от два месеца, още понятие си нямат от МТБ, а ми мислят правила в МТБ форум! Ходи се прави на Бендер ама от някакъв мост, молим ти се ! Каската не е задължителна! :rofl:
Всъщност алтернатива е ти и твойте приятелчета да ходите да си направите един форум, само пробвайте, да видим дали ще има една смислена и полезна тема, макар че на всички ни е извесно какво ще стане - или ще има стриктни правила с някой вманиачен админ-5 дена живот или ще е пълната анархия, като форума на did.

ЗАМИСЛЕТЕ СЕ БРЕ.. ЛАПЕТА, тоз форум си е добре, като няма какво да правите ходете караите колела ИЛИ ако имате някви кросове и драгове за 200 лева го пишете при пускане на нова тема, поне да ни стане ясно защо сте се толкова сдухани!

п.с. Очаквам отговори на двата въпроса в началото!


Aз пък не съм на ТВОЕТО мнение. Спорем МЕН това че са "старшини" не им дава никакво право да нарушават ТЕХНИТЕ правила, даже напротив, те са длъжни повече от всеки друг да ги спазват за да дават пример!!!! Какво ще си помислиш ако някой админ ти напише:
"Pi6ete samo na KIRILICA!!!!!"(извинете за тези които не са разбрали-"Пишете само на кирилица")???


]караите колела ИЛИ ако имате някви кросове и драгове за 200 лева го пишете при пускане на нова тема, поне да ни стане ясно защо сте се толкова сдухани![/b]



Айде преди да обвиняваш другите виж себе си ;) :beer: :beer: . И не РАЗБИРАМ от какво значение е това какво колело по дяволите кара един човек???? Та да не би колелото да те прави добър карач????

Защото аз познавам хора с колела за по 1-2 хиляди лева, които когато карат с хора с колела та дори и за 300 лева, просто "не-ПРО-тата" с гадните колела ги издухват!!!!


Нямам нищо против към теб като човек, просто това мнение или по-точно тезите описани в него не ми се нравят ;)

Правилата са САМО за новобранките като теб, които са регистрирани от два месеца, още понятие си нямат от МТБ, а ми мислят правила в МТБ форум!


И я сега кажи ако примерно карам от 3-4 години, но не ми се занима с глупости като това да гледам във форуми, регистрирам се и почна да пиша, "НОВОБРАНКА" ЛИ СЪМ??????
Последна промяна TeDo_BaPHa на Нед Сеп 14, 2008 7:49 pm, променена общо 1 път
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Antares » Нед Сеп 14, 2008 7:49 pm

Колелото въобще не е най-определящия фактор. Жоро до скоро караше пълна бракма, което не му пречеше да е машина.
Но като цяло съм съгласен за абсурдността на ситуацията - новак в MTB (като какъвто се определям и аз, между другото) да мисли реформи в най-големия български сайт за планинското колоездене. Все едно човек, гол в dirt jump-а или pump track-овете да тръгне да строи трасе. Видях пъмпа на младежите в Пловдив под надлеза - пълна скръб. Същото ще се получи и ако някой вчерашен <сложете тук обиден епитет> тръгне да определя правилата на този форум....
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот PARJ0 » Нед Сеп 14, 2008 7:51 pm

Antares написа:Колелото въобще не е най-определящия фактор. Жоро до скоро караше пълна бракма, което не му пречеше да е машина.
Но като цяло съм съгласен за абсурдността на ситуацията - новак в MTB (като какъвто се определям и аз, между другото) да мисли реформи в най-големия български сайт за планинското колоездене. Все едно човек, гол в dirt jump-а или pump track-овете да тръгне да строи трасе. Видях пъмпа на младежите в Пловдив под надлеза - пълна скръб. Същото ще се получи и ако някой вчерашен <сложете тук обиден епитет> тръгне да определя правилата на този форум....
:agree:
обещавам да не пиша глупости само не ми даваите ''-''
Аватар
PARJ0
 
Мнения: 78
Рейтинг: 991
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2008 12:42 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта