Какво правите през зимата Карате ли, Работа, или Зазимяване?

Тук всеки може да пусне анкета по въпрос, свързан с колоезденето, който го интересува, или да отговори по вече зададена тема.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 800 / 600 / 10

Какво правите през зимата Карате ли, Работа, или Зазимяване?

Анкетата свършва на Сря Яну 28, 2009 11:27 am

Сменям гумите и продалжавам да бацам. Няма зима няма лято!
58
37%
Да определено активноста ми намалява, карам колело само през хубавите дни, и работя повечко
51
32%
Спирам да бацам защото вече не става пак и карам FR/DH, Бачкам яко сабирам за нови части!
4
3%
Сменям спорта/ Карам ски/сноуборд; Бачкам на Банско или Боровец
24
15%
Не карам ! Не Бачкам, Не Пия! Не Пуша! Сабирам сили и пари за другия сезон, ЗаЗимяване. Ша ги бия всички.
20
13%
 
Общо гласове : 157

Мнениеот fall_out » Пон Ное 03, 2008 9:40 pm

@SCOTT Voltage YZ 3.5

За тая олигофрения е виновно туй кафявото м/у нас(по точно няколко такива) пък кат няма и мезе нещо требе се яде :D
Аватар
fall_out
 
Мнения: 597
Рейтинг: 1685
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 12:39 pm

Мнениеот IVO Jordanov » Сря Ное 05, 2008 5:10 pm

Зимата е за :

Изображение

Става и за плаж :

Изображение

:D :D :D

Колелото се зазимява и си стои на топличко в гаража.
Аватар
IVO Jordanov
 
Мнения: 593
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 7:48 pm

Мнениеот TheAnimal » Сря Ное 05, 2008 5:40 pm

цело лето дедо вари ракия, цела зима аз я пия(ей да е жив и здрав този човек, какво елексирче прави)
иначе по темата...зимата предимно играя боулинг по пистите на Боровец...дет ми се мерне нещо с патерици на пистата през него минавам :^:
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Мнениеот XeDoX » Сря Ное 05, 2008 8:19 pm

Тая зима сменяме гумите с такива с шипове и ще се кара с дерайльора напред :D :D :D
Изображение
Аватар
XeDoX
 
Мнения: 618
Рейтинг: 1796
Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 9:39 am
Местоположение: Горна Оряховица

Мнениеот Вилката » Пет Ное 07, 2008 10:33 am

TheAnimal написа:цело лето дедо вари ракия, цела зима аз я пия(ей да е жив и здрав този човек, какво елексирче прави)
иначе по темата...зимата предимно играя боулинг по пистите на Боровец...дет ми се мерне нещо с патерици на пистата през него минавам :^:

На Боровец писта за инвлиди ли има, или дядо ти е прекалил с градуса тая година? ;)
:beer:
Аватар
Вилката
 
Мнения: 944
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юни 20, 2007 3:21 pm

Мнениеот TheAnimal » Сря Ное 12, 2008 10:36 am

всичко което е с щека в ръка за мен е инвалид :P
:beer:
"Всеки знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Мнениеот Вилката » Чет Ное 13, 2008 8:47 am

:offtopic: Аз се чудя защо бордистите са налягали безразборно по цялата писта - някой е минал и им е събрал патериците :D

По сникмите гледам, че и зимата посещавате Безбог. Трябва да направим някоя снежна среща там. Кой със ски, кой с борд, кой с мацка, кой с на дедо му ракията...
:beer:
Аватар
Вилката
 
Мнения: 944
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юни 20, 2007 3:21 pm

Мнениеот Unik » Съб Фев 07, 2009 10:44 pm

Вилката написа::offtopic: Аз се чудя защо бордистите са налягали безразборно по цялата писта - някой е минал и им е събрал патериците :D

По сникмите гледам, че и зимата посещавате Безбог. Трябва да направим някоя снежна среща там. Кой със ски, кой с борд, кой с мацка, кой с на дедо му ракията...
:beer:


ей това е мъжка приказка, да се видим на безбог, при бай-слави да е жив и здрав, и да има 4м сняг пък да видим, кой ще пие ракия, като има толкова сняг, само сноуборд, никви жени (най-много пречат на карането), колела или ала бала, разправят, че сняг 4м не е имало от 5год. глобално затопляне, сопот и през зимата :)
карам само със начален клас велосипеД Защото карам DH ли, рейтинга ми е и той надолy :) Що не идва Сам Хилл в Сопот, щото го е СТРАХхх ; о4 team shambala-bike-park - slow bikes fast riders
Аватар
Unik
 
Мнения: 344
Рейтинг: 1149
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:15 pm
Местоположение: Red Pollard Team (London)/ о4 Team (Sopot)

Предишна

Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта