'Да карам по-добре' за мен означава ...

Тук всеки може да пусне анкета по въпрос, свързан с колоезденето, който го интересува, или да отговори по вече зададена тема.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 800 / 600 / 10

'Да карам по-добре' за мен означава ...

Мнениеот RaveUnit » Вто Яну 24, 2006 5:41 pm

хрумна ми такова питане :D
предлагам заинтересуваните да отговорят от свое лице ;)
Човекът с косачката 37OH55V O773H \../{o.O}..l. Гот ми е сред тия идиопати в тая идиокрация
RaveUnit
 
Мнения: 798
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 8:28 pm

Мнениеот Quiz » Вто Яну 24, 2006 5:58 pm

Тези, които считаме че ни "лепват" по повече от един отговор, какво да правим? :confused:
Аватар
Quiz
 
Мнения: 1063
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 25, 2004 8:27 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот elfa » Вто Яну 24, 2006 6:03 pm

Отговора за мен "от свое лице" не е само един.Да карам по-добре за мен означава:
-Да овладея повече техники - ДА
-Да карам по-бързо - ако е, за на пътеки и да не се пребивам, защото може да карам много бързо, но само веднъж;), нали раззбираш - ДА
-Да карам по-дълго - това много не го разбрах.Ако имаш превид, примерно на задна гума(manual) или пък да си въртя на задна, а не да стоя повече време през дена върху колелото ей така - ДА
-Да се уморявам по-малко - ми за моето каране се уморявам горе-долу когато трябва:D, но ако воаще не се уморявам(което е непостижимо, въпреки, че ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО би ми харесало) - може би НЕ
-Да скачам от по-високо - ми стига да не ми е за последно;):D - ДА
-Да мога да минавам по повече линии - и това не го зарбрах.Ако е, да мога да карам по някакви тънки линии където да се побира малко повече от гумата... - по скоро ДА
-Повече хора да ми се възхищават - е зависи от хората все пак:D, да не намесваме пак Cedric Gracia(незнам дали така се пише, точно) - ами незнам какво да кажа, но би следвало ДА
-Да изпитвам по-голямо удовлетворение от карането - ДА
-Да побеждавам на състезания - не участвам, малък съм, но добър;), но ако участвах - ДА
-Тцъ, друго е ... - е на това му нямам отговор, но ако се сетя нещо по-добре сега да кажа ДА

Ами какво да посоча:blindfol:!?
elfa
 
Мнения: 591
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Съб Юли 02, 2005 10:42 pm
Местоположение: Bulgaria, Sliven

Мнениеот Morpher » Вто Яну 24, 2006 11:47 pm

[quote="Quiz"]

Тези, които считаме че ни "лепват" по повече от един отговор, какво да правим? :confused:
[/quote]

Правете като мен:

Аз се мъча да овладея повече техники, като след това ще мога да карам по-бързо, по повече линии. В следствие на дългите тренировки за усвояване на техники, ще мога да карам по-дълго и да се уморявам по-малко. След получените техники се включват и техники на попиване, следователно ще мога да скачам от по-високо и повече хора ще ми се възхищават. Благодарение на това ще мога да побеждавам на състезания и най-важното - Ще изпитвам по-голямо удовлетворение от карането!
Аватар
Morpher
 
Мнения: 988
Рейтинг: 1888
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 7:03 pm
Местоположение: София

Мнениеот PtD » Сря Яну 25, 2006 1:49 am

@Morpher

Евала :beer::thumb:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот Morpher » Сря Яну 25, 2006 2:03 am

[quote="PtD"]

@Morpher

Евала :beer::thumb:
[/quote]

Ми'си
Аватар
Morpher
 
Мнения: 988
Рейтинг: 1888
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 7:03 pm
Местоположение: София

Мнениеот gladstone » Сря Яну 25, 2006 3:09 am

За мен човек кара все по-добре когато добива опит в различни стилове, различни условия т.н. Подготвен е за всякакви ситуации, било усилено педалиране, било необходимост от някой "трик" за по-бързо преминаване на секция/избягване на препятствие, било то голям скок или пад...
За мен добрия колоездач е ФР ездача. Той притежава физическата подготовка на крос кънтрист, усвоил е поне основите на трайъл-а, упражнявал се е на дъртове и най-вече е спускал по възможно най-разнообразни терени и в различни метеорологични условия.
Сега за роуди, може би по-добре означава по-дълго и без такава умора
За състезателите - да побеждават на състезания (брей колко мъдро)
За Шейди - да се мята от по-високо:D:peace:
и т.н.

whateva...look at the time :sleeping:
gladstone
 
Мнения: 831
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Юли 07, 2004 11:08 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот yahutu » Сря Яну 25, 2006 8:39 am

[color=beige][size=67]da katerq stylbite do 5-tiq etaj kogato e razvalen asansiora bez da slizam ot koleloto... :P[/size][/color]
Flesh Bike Team :finger:
Аватар
yahutu
 
Мнения: 517
Рейтинг: 1089
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Nymphetamine » Сря Яну 25, 2006 10:38 am

Аз гласувах за "Да овладея повече техники", въпреки, че не мога да дам особено едозначен отговор. За мен нещата са свързани комплексно, както при Morhper.
Като цяло, да карам по-добре, за мен е овладяване на повече и нови техники, което неминуемо води до подобряване на стила на каране, по-добри резултати, каляване на тялото (издържливост, сила...), по-дълготрайно каране без да се уморявам бързо и най-вече удовлствие, защото когато карането е безупречно, изпитвам наслада и това ме кара да се чувствам някак си радостен, че съм уползотворил деня, предвиден за каране. :)
Аватар
Nymphetamine
 
Мнения: 3197
Рейтинг: 1999
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 9:30 pm
Местоположение: Пловдив, България

Мнениеот Bi-King » Сря Яну 25, 2006 1:29 pm

тва дето го вика morpher... остроумно е
по-интересното е,че има и логика
:clap:евала!
@gladstone май-май FRтата не въртят особено много."Trial skills":dunno:
за "истински" стилове и "истински колоездачи":drunk:айде моля ви стига слупости.Като сме различни е по-шарено.:emlaugh:
Аватар
Bi-King
 
Мнения: 352
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 1:50 pm
Местоположение: Azerbaijan

Мнениеот bikerider » Сря Яну 25, 2006 1:50 pm

[quote="Bi-King"]
@gladstone май-май FRтата не въртят особено много."Trial skills":dunno:
[/quote]


май-май не си подготвен много... нищо лично...
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот gladstone » Сря Яну 25, 2006 2:44 pm

[quote="Bi-King"]

...alotta bullshit...
[/quote]


Абе няма проблем,не те виня, срещал съм хора като теб. Те са "истински спускачи" и карат само ДъХъ:hbang2: и не се занимават с "градски глупости" да си губят времето...
gladstone
 
Мнения: 831
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Юли 07, 2004 11:08 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Bi-King » Сря Яну 25, 2006 4:26 pm

[quote="gladstone"]

[quote="Bi-King"]

...alotta bullshit...
[/quote]

... more bullsh*t...
[/quote]

:cowboy: човече ти живееш в наякаква паралелна вселена ли?Кой е споменавал за DH нещо?Аз съм карал XC,сега съм АМ:boggled: Кво DH кви истории?!?!:bigeyes2: Може да ме причилсяваш към каквито искаш "прослойки" на байкърите,не ми пука... аз си карам,имам свое мнение и го уважавам така,както и на останалите.Защо не се замислиш върху това,вместо да показваш възпитане:baby:
:spin: айде стига,да ходим да караме и тва е.
Аватар
Bi-King
 
Мнения: 352
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 1:50 pm
Местоположение: Azerbaijan

Мнениеот Nymphetamine » Сря Яну 25, 2006 4:54 pm

Би-кинг, не си ли се замислял да я караш малко по-пульочка с тия smilie-та...?
Аватар
Nymphetamine
 
Мнения: 3197
Рейтинг: 1999
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 9:30 pm
Местоположение: Пловдив, България

Мнениеот Bi-King » Сря Яну 25, 2006 5:02 pm

@Nymphetamine - трябва ли?Радвам се на живота.Ако дразни,спирам:beer: по-хубаво ли е без тях?Как мислиш?Просто нацелвам сам дозата:angfire:
Аватар
Bi-King
 
Мнения: 352
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 1:50 pm
Местоположение: Azerbaijan

Мнениеот gladstone » Сря Яну 25, 2006 5:17 pm

[quote="Bi-King"]
сега съм АМ:boggled:
[/quote]


Много се радвам, идеята ми беше просто, че едностранчивостта пречи на развитието на един колоездач.

[quote]
имам свое мнение и го уважавам
[/quote]


иха:popcorn:
gladstone
 
Мнения: 831
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Юли 07, 2004 11:08 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот NoNe » Сря Яну 25, 2006 5:17 pm

Да карам по-добре за мен означава най-вече да реагирам адекватно в неадекватни ситуации ;)
Доста (ама доста) съм зле в триковете :bawling:, дъртичък съм вече за екстремизми и 'ич не ми се ходи на работа гипсирам... за това се пазя.
Случват се обаче непредвидени неща, като караш и ми е истински кеф ако успея да реагирам бързо и адекватно... сега каквото се есщам, примерно един път почти успях да прескоча една котка :^: която ми се навря под гумите...
NoNe
 
Мнения: 267
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 11:20 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот elfa » Сря Яну 25, 2006 5:27 pm

[quote="NoNe"]

примерно един път почти успях да прескоча една котка :^: която ми се навря под гумите...
[/quote]


:lolup::lol2::lolup::lol2::lolup::lol2:
Чакай,чакай,чакай,чакай,чакайййййййй
Какво значи ПОЧТИ???Котката приклекна и ти направи път, ли???
elfa
 
Мнения: 591
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Съб Юли 02, 2005 10:42 pm
Местоположение: Bulgaria, Sliven

Мнениеот NoNe » Сря Яну 25, 2006 5:34 pm

... баси леко я шибнах със задната гума ;)
Трабва да ми е благодарна че не я прегазих грубо!:^: Пълно е с котки около нас и понякога като се шашнат избират най-грешната посока да избягат :crazy:
NoNe
 
Мнения: 267
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 11:20 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот pes » Сря Яну 25, 2006 5:35 pm

"да карам по-добре" за мен значи да мога когато съм изпил литър концентрат да направя всичко което изписано плюс да регирам адекватно в нелепи ситуации. ЗАЩО ще ми дреме в гроба или инвалидната количка че мога да павя заден или да дропя 5 метра, ако случайно некъв кретен се е напил акто дъска качил се е в колата и ме е помел от тротуатра, както ми се случи де/да ги е** тъпите пияни шофери/, само дето съм жив и здрав/като изключим пукнатото коляно/ благодарение на това успях да реагирам.
Повечето от това, което знаем за човека, се дължи на изследванията на сладкия грах и един вид винени мушици.
pes
 
Мнения: 264
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Апр 05, 2005 1:15 pm
Местоположение: Bahamas

Мнениеот EmZo » Чет Яну 26, 2006 1:29 am

Абсолютно съм съгласен със всички че еднозначен отговор няма, За мен лично е изключително важно да подобрявам издръливоста си, за да мога да стигам до повече и по-яки пътеки, също така, някои техники на завиване, прескачане на препятсвия в движение, увеличаване на скоростта и др. Лично мене траялджииските номера не ми допадат, нито пък дропенето, така че това не ме засяга и не се опитвам да придобивам подобни умения. Важното е да изпитвам по-голям кеф!
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот RaveUnit » Чет Яну 26, 2006 2:37 am

ами оказа се че не знам как да пусна анкета с повече от 1 възможен отговор :o)
верно Morpher го е написал супер :)
yahuto и аз съм на 5ти етаж :D като успееш да ме покажеш как се прави да мога и аз като теб :))
Човекът с косачката 37OH55V O773H \../{o.O}..l. Гот ми е сред тия идиопати в тая идиокрация
RaveUnit
 
Мнения: 798
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 8:28 pm

Мнениеот Peacemaker » Сря Мар 01, 2006 4:59 pm

[quote] дъртичък съм вече за екстремизми
[/quote]

Леле,ма много дърт!Ами к*во да кажем ние с гайдите-още по-дъртите,де!:uhh:
Vladimir Visotski said:"Нет Вьiхода-есть Вход, но не Тот!"
Make Peace, not War!
Аватар
Peacemaker
 
Мнения: 90
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Ное 11, 2005 5:16 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот pesho » Сря Мар 01, 2006 7:16 pm

За мен да карам по добре означава да овладея повече техники, а с това идва и удовлетворението ;)
pesho
 
Мнения: 156
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Юли 09, 2004 11:30 am
Местоположение: Sofia


Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта