До профитата

Този форум е за обмен на информация, свързана с всички видове колоездене извън планинското и велосипеди, различни от маунтин байк - шосейни, пистови, градски, туристически, и т.н., и т.н. Той обаче не е предвиден за обсъждане на най-евтините масови велосипеди, предлагани в изобилие в България! Моля, не занимавайте аудиторията излишно с тях!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 900 / 900 / 10

До профитата

Мнениеот Митко Ruse » Сря Апр 09, 2008 9:53 am

Има ли професионален колоездач да пише в форума?
Митко Ruse
 
Мнения: 872
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 2:49 pm

Мнениеот Митко Ruse » Чет Апр 10, 2008 11:14 am

Или поне да участва в състезания за юноши.
Митко Ruse
 
Мнения: 872
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 2:49 pm

Мнениеот Teodor40 » Чет Апр 10, 2008 7:36 pm

Добре де, и на мен ми е интересно. Има ли верно? Защо си мълчат? Ще кажеш, че са скромни момчета...ако не ги познаваш :D
Аватар
Teodor40
 
Мнения: 3019
Рейтинг: 1896
Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 1:44 pm
Местоположение: Сен Тропе

Мнениеот Митко Ruse » Сря Апр 16, 2008 7:49 am

Мисля си че нещо сме cбъркали с писанията си тук.Щом никои не се записа като профи.Може би тук само се дрънка на празно. Или пък за тях писането тук е празна работа.
Митко Ruse
 
Мнения: 872
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 2:49 pm

Мнениеот vitorino » Сря Апр 16, 2008 8:14 am

А може би въртят километри , правят обем и др. профи неща и изобщо не им е до форума. Все пак подготовката е в решаваща фаза, сезона - в разгара си . С една дума - профитата карат. :)
vitorino
 
Мнения: 204
Рейтинг: 1372
Регистриран на: Чет Окт 19, 2006 3:20 pm

Мнениеот SOG » Сря Апр 16, 2008 10:19 am

Е Митко ти какво очакваше,да ти пишат тук 5-6 профита ли.Аз като си спомням навремето като съм тренирал колоездене правехме всеки ден по 4 часа извънградски тренировки.Сложи още час за приказки с другите от отбора и занимавки по колелото,а и все пак хората освен спорта имат и други ежедневни занятия и може да ти стане ясно колко им е до форуми на профитата и то точно от спорт като колоезденето.И аз съм тренирал юноши старша хем,тия профита кой ги знае колко свободно време имат.Ако искаш да се свържеш с професионални атлети форума не е много добро място.
SOG
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 11:24 am
Местоположение: София

Мнениеот Митко Ruse » Чет Апр 17, 2008 9:51 am

Нещо не съм съгласен с мненията по горе.Защо:
1.Относно свободното време-повечето от нас работят по осем часа или учат поне също толкова.
2.Доколкото знам в Европа всеки клуб си има сайт и чат в който феновете си пишат със своите любимци.Отделно има и фен клубове за звездите.
3.Това е един от начините да се пропагандира спорта.От там повече желаещи да го практикуват.
4.Също парите идват от спонсорите и рекламите, а как да стане като не се зарибяват хората от медиите.Хубаво, че Евроспорт почнаха по-редовно да дават колоездене.Мисълта ми е какво правят хората които са най-вътре в този спорт.То поне сайта на федерацията по колоездене да работеше.
Митко Ruse
 
Мнения: 872
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 2:49 pm

Мнениеот lanzz » Чет Апр 17, 2008 10:20 am

тоест, оплакваш се, че никой клуб си няма точно този сайт? и от там следва че тук "се дрънка на празно"? впечатляващо.

@Admin: веднага да намериш някой клуб, който да си осинови сайта! не може така! трябва да се дрънка на пълно!
Аватар
lanzz
 
Мнения: 511
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 07, 2006 10:16 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Teodor40 » Чет Апр 17, 2008 7:57 pm

Митко Ruse е толкова наясно с нещата и клубовете... дайте да го вкючим в чата на отбора :rofl:
Той е чувал и за федерацията.., уаллл :bigeyes: :agree:
Явно е доста напреде, сигурно и по състезания е ходил, щом пита вече и дали има про-та :D
Държа темата да се направи важна!
Аватар
Teodor40
 
Мнения: 3019
Рейтинг: 1896
Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 1:44 pm
Местоположение: Сен Тропе

Мнениеот Митко Ruse » Пет Апр 18, 2008 10:23 am

За да не гадаете ще отговоря на въпросите така:
1.Карал съм на състезания и още карам.Навярно знаете,че има състезания за непрофесионалисти.
2.Познавам председателя и секретаря на фидерацията по шосейно колоездене.
3.Срещам трудности при финансирането на отбор по шосейно колоездене.
Бих изкал шосейно колоездене да възвърне популярноста си и да се доближи до това което е в Европа.
Митко Ruse
 
Мнения: 872
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 2:49 pm

Мнениеот Ozzie » Пет Апр 18, 2008 5:33 pm

Все пак, това е сайт (и форум) насочен основно към планинското колоездене.
Не че не се мякат и хора който карат шосейни велосипеди (за тях е и тази секция от форума), но са твърде малко на фона на останалите.
Колкото до професионалните шосейкаджии... Е точно пък те едва ли ще влизат в този форум.

P.S. КК "Бургас" имат сайт. Убеден съм, че и някой от другите клубове имат. Това до каква степен е развит съответния сайт е единствено проблем на съответния клуб.
:agree:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна


Назад към Други видове колоездене

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта