Мнението ви за колело Schwinn Fastback

Този форум е за обмен на информация, свързана с всички видове колоездене извън планинското и велосипеди, различни от маунтин байк - шосейни, пистови, градски, туристически, и т.н., и т.н. Той обаче не е предвиден за обсъждане на най-евтините масови велосипеди, предлагани в изобилие в България! Моля, не занимавайте аудиторията излишно с тях!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 900 / 900 / 10

Мнението ви за колело Schwinn Fastback

Мнениеот Nastia » Пет Апр 18, 2008 10:42 am

Уважаеми форумници,
моля да осветлите моята некомпетентна по отношение на пистовите колела натура и да дадете мнение за колелото
http://picasaweb.google.bg/zhivko.alexiev/Kolelo
Тъй като карам кроскънтри колело, все пак виждам, че всичко в този байк е изящно и е като излято. Пуснах го за продажба и си измислих една цена, но наистина не знам дали е справедлива. Затова бих се радвала, ако някой ме ориентира за нивото на това колело.
Благодаря ви!
Nastia
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Пет Апр 18, 2008 10:23 am

Мнениеот TOYAGA » Пет Апр 18, 2008 10:57 am

Приличен, непретенциозен шосеен велосипед. Някой от капацитетите тук би го нарекъл "бюджетен". Изглежда в добро състояние. Tриатлонският пиниз с надпис Syntace му стои като на свинче - звънче и е също толкова абсурдно поставен, колкото и седалката. Друг е въпросът, че струва колкото половината велосипед...

Още питания?
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот SOG » Пет Апр 18, 2008 11:23 am

И аз тъкмо това се канех да напиша,че като го гледам тоя велосипед не ми се вписва тоя надпис Syntace и това май е един от най-скъпите компоненти по колелото.Някак не пасва на нивото на останалите части.Доста маниаци на леките велосипеди съм виждал да ползват лапа Syntace F99.
SOG
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 11:24 am
Местоположение: София

Мнениеот Nastia » Пет Апр 18, 2008 12:35 pm

Благодаря. Седалката е очевидно зле поставена, не знам кой зъл гений я е сложил така. Колелото изобщо не е карано, чисто ново е (освен, че е седяло). Въпросът е колко пари да му поискам, справедлива цена. Доверявам се на оценката ви.
Nastia
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Пет Апр 18, 2008 10:23 am

Мнениеот TOYAGA » Пет Апр 18, 2008 12:52 pm

Всяко нещо струва точно толкова, за колкото може да се продаде... :D Пробвай с цената, която си обявила, ако не върви, ще коригираш. BTW кой размер е велосипедът? (т.е. какво е разстоянието между оста на курбелите и горния край на седалковата тръба)
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Nastia » Пет Апр 18, 2008 3:08 pm

Ще измеря (ако не пише на рамката). Аз съм 180 см и ми е добре.
Nastia
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Пет Апр 18, 2008 10:23 am

Мнениеот rEsPeCT » Пет Апр 18, 2008 6:10 pm

Добро е колелцето само 1 по хубав дерайльор му трябва :) :agree:
Аватар
rEsPeCT
 
Мнения: 360
Рейтинг: 1058
Регистриран на: Чет Юни 08, 2006 9:10 pm
Местоположение: neverland..

Мнениеот ivanwt » Сря Май 07, 2008 7:08 pm

Добро е колелото. Аз с къде по-калпави съм обиколил България по време на дългите летни екскурзии, които правехма с тйфата от Търново. А пък за седалката - един холандски състезател по триатлон с когото се запознах каза, че това е правилното положение!
ivanwt
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1170
Регистриран на: Нед Май 04, 2008 9:30 pm


Назад към Други видове колоездене

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта