Как с градското си кУлело...

Този форум е за обмен на информация, свързана с всички видове колоездене извън планинското и велосипеди, различни от маунтин байк - шосейни, пистови, градски, туристически, и т.н., и т.н. Той обаче не е предвиден за обсъждане на най-евтините масови велосипеди, предлагани в изобилие в България! Моля, не занимавайте аудиторията излишно с тях!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 900 / 900 / 10

Мнениеот Yavkata » Пет Фев 01, 2008 5:28 pm

Как с градското си кУлело...
...оцелявам в грАДската джунгла.


Опасности от биологично естество. Към тях спадат флора и фауна.
Флорални опасности. Включват дървета и храсти край платното и в паркове.
Храсти.
Ден. СО-нищожна.
СР - нищожна.
Нощ. СО- нищожна.
СР-малка до средна.
Дървета.
Ден. СО-малка до средна.
СР-нищожна.
Нощ. СО-малка до средна.
СР- малка до средна.
Възможни поражения , както върху колелото така и върху ездача.
Предпазване. Повишено внимание, предпазни очила и каски, силно осветление .Мантра. "Леееко, леееко". Заклинание. "Повече през тоя парк не минавам нощно време!".
В следващите раздели ще бъдат разгледани опасности от страна на фауната. В града тя включва следните билогични видове: други колоездачи, кучета, пешоходци, водачи на ППС задвижвани от чужда тяга.
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Мнениеот Yavkata » Съб Фев 02, 2008 7:30 pm

Как с градското си кУлело...
....оцелявам в грАДската джунгла

Една от опасностите дебнещи нощем са колоездачите тип Градска Нинджа. Униформата им е изцяло в черно или много тъмни тонове. В по -хладно време на главите си носят качулки за да си намалят обзора. Нямат светлоотразители и собствени светлини. Движат се в направление срещу вашето движение. Предпочитани от тях велосипеди са Балкан, Украйна. Има и модернистична секта залагаща на Кросс. Някой от велосипедите имат спирачки а най - напредничавите и работещи скорости. Девиза им е "Щом не ме виждат , не могат да ме сгазят!"
Ден.СО. Безопасни.
СР. Нищожен
Нощ. СО. Слаба до средна.
СР. Среден до висок.
Основната опасност е , че ще ви принудят да предприемете внезапна маневра в посока към пътното платно. Мантра. "Тури си един фар поне!". Заклинание." Бдителност, постоянна бдителност".
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Мнениеот sto100jan » Нед Фев 03, 2008 8:45 am

Явка , евала за готината тема :bowdown: И за чувството за хумор :D
Велобалкантурист
Аватар
sto100jan
 
Мнения: 534
Рейтинг: 1507
Регистриран на: Пон Юли 17, 2006 10:25 pm
Местоположение: Йотеборь

Мнениеот goiko » Нед Фев 03, 2008 9:48 am

Допълнение към темата:"Градското колело-средство за социален контакт."

Не Ви ли се е случвало докато карате по улиците задминете някой чичка в автомобил от края на 90-те да Ви погледне дружелюбно , да се поинтересува за семейството Ви...
Редовно по тротоарите докато маневрирам бабички с боядисани коси се радват, че им затруднявам развитите обороти.Тогава отправят куп хвалебствени слова към поколението ни-принос за положителната визия на нас младите!
Не е ли прекрасно усещането когато прилично запотени приближите красиви русокоси девойки с ботушки до коленете, тананикащи си популярна фолк песен и обсъждащи нов модел ГСМ...Тогава те Ви оглеждат продължително,капки пот по лицето,мокра тениска...какви ли мисли им минават през главата...трепети...
Обобщение-градското колело ще укрепи образа на колоездача в съзнанието на рутинно битуващите граждани, ще допринесе за засилен вербален обмен между различните възрастови групи, социални слоеве и ...полове.
Дерзайте!

П.С.-поздравления за Yavkata за готината тема!
Аватар
goiko
 
Мнения: 68
Рейтинг: 1299
Регистриран на: Пет Апр 20, 2007 4:45 pm
Местоположение: София

Мнениеот PtD » Нед Фев 03, 2008 12:19 pm

goiko написа:Не е ли прекрасно усещането когато прилично запотени приближите красиви русокоси девойки с ботушки до коленете, тананикащи си популярна фолк песен и обсъждащи нов модел ГСМ...Тогава те Ви оглеждат продължително,капки пот по лицето,мокра тениска...какви ли мисли им минават през главата...


Понякога просто им се изписват на челото: "Тоя нещастник няма пари една кола да си купи!" :rofl:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот bikerider » Нед Фев 03, 2008 1:20 pm

true, true :rofl:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Yavkata » Нед Фев 03, 2008 2:43 pm

Как с градското си кУлело ....
....оцелявам в грАДската джунгла.


Колеги, днес мисля да се разгледаме едно от малкото изключеня. Опостност характерна за светлата част на денонощието, а именно представителите на семейство Каниде, и в частност вида Канис Фамилиярис.( по известен като Канис Помиярис или Домашно Бездомно Куче). Около 65% от популацията на този вид обича да преследва представителите на вида Градски колоездач. Тази обич не се намира положителен отклик сред представителите на втория вид.
Ден. СО. Слаба до средна.
СР. Висока до изключителна .
Нощ. СО. Средна.
СР. Слаба.
Канидите ,колеги нощем явно се оттеглят да спят и нападенията са по -редки. Опасността идва основно от нарушаване психическото равновесие на ездача, рядко от нарушаване физическата му цялост.
Много рядко се стига до прегризване на гуми , маншони на вилки и други пригодни за целта компоненти на колелото.
Предпазване- Запазете пълно спокойствие и продължете равномерното си придвижване. Ако можете да ритнете по муцунката някой от нападателите, то знайте , че удоволствието от точно попадение е право пропорционална на тежестта на обувката.
Мантра. "Спокойствие и само спокойствие".
Закринание. "ЪШ, ти Бъ *******!". Звездичките заместват думички като , лайката, чайката или други рими. Важно е ясното , рязко и силно изговаряне на заклинанието.
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Мнениеот sto100jan » Нед Фев 03, 2008 7:17 pm

PtD написа:
goiko написа:Не е ли прекрасно усещането когато прилично запотени приближите красиви русокоси девойки с ботушки до коленете, тананикащи си популярна фолк песен и обсъждащи нов модел ГСМ...Тогава те Ви оглеждат продължително,капки пот по лицето,мокра тениска...какви ли мисли им минават през главата...


Понякога просто им се изписват на челото: "Тоя нещастник няма пари една кола да си купи!" :rofl:


Мноооо точно попадение !!! :rofl: :rofl:
Въобще , братя во Христе , изяснете ми на мен , дъртия , тъпите п...... от чалга поколението , освен за чалга и телефони , могат ли за нещо друго да мислят ? :dunno:
Велобалкантурист
Аватар
sto100jan
 
Мнения: 534
Рейтинг: 1507
Регистриран на: Пон Юли 17, 2006 10:25 pm
Местоположение: Йотеборь

Мнениеот sto100jan » Нед Фев 03, 2008 7:23 pm

Иначе , за кучетата - аз не споделям неприязънта на повечето колоездачи към кучетата . Както биха потвърдили повечето колеги , с които съм карал , с кучетата се разбирам перфектно , без излишни емоции - просто няма проблем . :^:
Какво толкова - то си лае , ти си караш .....това е :)
Велобалкантурист
Аватар
sto100jan
 
Мнения: 534
Рейтинг: 1507
Регистриран на: Пон Юли 17, 2006 10:25 pm
Местоположение: Йотеборь

Абе, по некой път и хапат, баце.

Мнениеот DstupidBastarD » Пон Фев 04, 2008 9:09 am

sto100jan написа:Иначе , за кучетата - аз не споделям неприязънта на повечето колоездачи към кучетата . Както биха потвърдили повечето колеги , с които съм карал , с кучетата се разбирам перфектно , без излишни емоции - просто няма проблем . :^:
Какво толкова - то си лае , ти си караш .....това е :)




Ше ти дам пресен пример, от вчера така да се каже. По план имахме откриване на сезона, та станах раничко и докато се обличам си джитках из нета, да поосеръ там-там, където още не са ме баннали за остроумие. Та, четъ, че вчера бил последния ден от вълчите празници и не требвало да изфърляш боклук, щото щел да те ухапе вук. Аз съм бивш отличник от училище и изобщо не вервам на такиви неща, така че гордо приех поръката на мама и изфърлиф два торби с битов отпадък, след което гордо поехме да изток. Некъде, малко след десния завой в Елин Пелин, от една наглед запустяла бензиностанция изскочи бел вълк и за захапа почти без никво предупреждение за левия бут (ше се опитам да приложа и снимка, щото ми харесва как величествено ми се е подул прасеца). Е, не е като да не се опитах да го ритна, но просто вече карам със заключващи се обувки и единственото което успех в крайна сметка да му направа (освен, че го нахрачих превантивно), беше да му създам малко вятър пред зъбите. Жалко, щото в нормолна ситуация щеше да му требва минимум зъболекар, а при добро стечение на обстоятелствата можех да вкарам гол във вратата на бензиностанцията с него. Ето и опита за снимка:

http://image010.mylivepage.com/chunk10/ ... %20039.jpg
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Хммм .... я, пак!

Мнениеот DstupidBastarD » Пон Фев 04, 2008 9:10 am

DstupidBastarD написа:
sto100jan написа:Иначе , за кучетата - аз не споделям неприязънта на повечето колоездачи към кучетата . Както биха потвърдили повечето колеги , с които съм карал , с кучетата се разбирам перфектно , без излишни емоции - просто няма проблем . :^:
Какво толкова - то си лае , ти си караш .....това е :)




Ше ти дам пресен пример, от вчера така да се каже. По план имахме откриване на сезона, та станах раничко и докато се обличам си джитках из нета, да поосеръ там-там, където още не са ме баннали за остроумие. Та, четъ, че вчера бил последния ден от вълчите празници и не требвало да изфърляш боклук, щото щел да те ухапе вук. Аз съм бивш отличник от училище и изобщо не вервам на такиви неща, така че гордо приех поръката на мама и изфърлиф два торби с битов отпадък, след което гордо поехме да изток. Некъде, малко след десния завой в Елин Пелин, от една наглед запустяла бензиностанция изскочи бел вълк и за захапа почти без никво предупреждение за левия бут (ше се опитам да приложа и снимка, щото ми харесва как величествено ми се е подул прасеца). Е, не е като да не се опитах да го ритна, но просто вече карам със заключващи се обувки и единственото което успех в крайна сметка да му направа (освен, че го нахрачих превантивно), беше да му създам малко вятър пред зъбите. Жалко, щото в нормолна ситуация щеше да му требва минимум зъболекар, а при добро стечение на обстоятелствата можех да вкарам гол във вратата на бензиностанцията с него. Ето и опита за снимка:

http://image010.mylivepage.com/chunk10/ ... %20039.jpg





Изображение
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Мнениеот kibikoff » Пон Фев 04, 2008 9:20 am

уеуеуеее бацеее, ти че си яко копиле - яко си, ама той прасеца ти станал двоен, да не казвам троен ... :bigeyes:

Оди да ти бият инджекция (противобясна ваксинка), чи ша та прихванат бЕсовете и съвсем ша изперкаш у форумити.

ади, и да са оправяш, че губим колорит без тебИ. :D
kibikoff
 
Мнения: 1428
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:29 am
Местоположение: On/Off

Мнениеот Yavkata » Пон Фев 04, 2008 9:27 am

:offtopic: Поздравления за добрия прасец. Противобясна ваксина не е чак толкова наложителна , но ако не са ти правили скоро тетанус, бегай в поликлиниката. Между другото ако караш често по Елин - Пелинско може и да сме се засичали по пътищата Доганово - Г. Раковишки :) :offtopic:
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Мнениеот DstupidBastarD » Пон Фев 04, 2008 9:34 am

kibikoff написа:уеуеуеее бацеее, ти че си яко копиле - яко си, ама той прасеца ти станал двоен, да не казвам троен ... :bigeyes:

Оди да ти бият инджекция (противобясна ваксинка), чи ша та прихванат бЕсовете и съвсем ша изперкаш у форумити.

ади, и да са оправяш, че губим колорит без тебИ. :D



Аааа, аз още вчера ходих до поликлиниката, баце. Беше добър момент, щото още от зората на здравното осигуряваня съм им ебал пичката лелина и две стинки не съм им дал на тея цървули, така че минах "по неделната тарифа - петарка" и дежурния доктор ми би некаква инжекция. Чесно казано, тва ми беше сефте да ме хапе такъв вид жувотно, досега само комари и една кучка от Стара Загора ме беха хапали. :bigeyes:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Мнениеот DstupidBastarD » Пон Фев 04, 2008 9:36 am

Yavkata написа::offtopic: Поздравления за добрия прасец. Противобясна ваксина не е чак толкова наложителна , но ако не са ти правили скоро тетанус, бегай в поликлиниката. Между другото ако караш често по Елин - Пелинско може и да сме се засичали по пътищата Доганово - Г. Раковишки :) :offtopic:



Таа въксина, за тетануст, в рамото ли се бие? Щото аз вчера ударих джакпота, не стига, че докторчето ми спаси жувота на неква пренебрежимо ниска цена, ами ми и забрани да се къпа (бе, той каза само, да не мокра местото на инжекцията, но моя усукан и комбинативен мозък го разбра като забрана), така че днес съм на далавера с цела вана вода (спестих кинти от виекито). :^:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Хммм .... я, пак!

Мнениеот TOYAGA » Пон Фев 04, 2008 10:14 am

DstupidBastarD написа:...от една наглед запустяла бензиностанция изскочи бел вълк...


Таа гад ме е гонила и мене два-три пъти. По принцип кучетата не ме закачат, а и аз не ги ебавам, обаче тва е много зло. Сигурно е женско. И недоклец... :D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Re: Хммм .... я, пак!

Мнениеот bikerider » Пон Фев 04, 2008 11:11 am

sto100jan написа:
PtD написа:
goiko написа:Не е ли прекрасно усещането когато прилично запотени приближите красиви русокоси девойки с ботушки до коленете, тананикащи си популярна фолк песен и обсъждащи нов модел ГСМ...Тогава те Ви оглеждат продължително,капки пот по лицето,мокра тениска...какви ли мисли им минават през главата...


Понякога просто им се изписват на челото: "Тоя нещастник няма пари една кола да си купи!" :rofl:


Мноооо точно попадение !!! :rofl: :rofl:
Въобще , братя во Христе , изяснете ми на мен , дъртия , тъпите п...... от чалга поколението , освен за чалга и телефони , могат ли за нещо друго да мислят ? :dunno:


Пропусна чалгари, коли и пари :)

@TOYAGA, DstupidBastarD: тая бензиностанция да не е оная преди Горна Малина? Щото ако е в малинското поделение имах един лейтенат дето ги пуцаше такива за закуска, та...
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот TOYAGA » Пон Фев 04, 2008 11:13 am

Tц! Тази е в "предградието" :D на Елин Пелин.
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Пон Фев 04, 2008 11:45 am

ясно :D
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Yavkata » Пон Фев 04, 2008 1:11 pm

Как с градското си кУлело...
....оцелявам в грАДската джунгла.


Така колеги, след полезното киноложко отклонение нека се върнем към опастностите на Големия Лош Град.Днес ще разгледаме биологичния вид Пешоходец.Градските колоездачи принципно би трябвало да обитават различни биотопи от тези на пешоходците, но често се получава омешване на средите на двата вида. Пешоходеца е опасен поради за колоездачите и за себе си поради закърнелите си инстинкти за самосъхранение. По -зле от него в това отношение е само Градската Нинджа. При наближаване на колоездач към пешоходец:
35% от вторите запазват посоката си на движение. 35% замръзват на място и започват да издават звуци във високия регистър.40% се отдават на Бруаново движение. Процента надвишава 100, тъй като някои са дали повече от един отговор.
Ден. СО. Слаба.
СР. Слаба до средна.
Нощ. СО. Слаба до средна.
СР. Средна.
Предпазване. Повишено внимание , добри спирачки. Звуковата сигнализация не помага! Мантра: "Моля извинете...и аз твоята". Заклинание. " Бе аз що си не карам къде требе".
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Мнениеот Yavkata » Чет Фев 07, 2008 7:59 pm

Как с градското си кУлело....
....оцелявам в грАДската джунгла.


И така стигнахме до най -опасните същества населяващи градската джунгла- автомобилите и техните водачи. Няма да се спирам на конкретни опасности , за тях е писано много, ще обърна внимание на некой други аспекти.
Ден. СО - висока до изключителна.
СР- среден до висок.
Нощ. СО- висока до изключителна.
СР- изключителен.
Може да смятате , че ако се движите според ЗДП сте в безопасност , но вижте следните данни.
98 % от водачите знаят за съществуването на ЗДП.
65% дори са го чели.
40% смятат написаните неща в ЗДП за препоръки и пожелания.
3% мислят светофарните уредби за неприбрана част от коледната украса.
47% не знаят , че покрай велосипедист е желателно да се преминава на един паднал велосипедист разстояние.
4% смятат колоездачите за митологични създания.
Мантри които НЕ трябва да се ползват. "Аз съм безсмъртен", " Ще ме видят, ще ме пазят".
Заклинания които НЕ бива да се ползват. "Алах Акбар", "Ще успея да мина", " Тоя ще спре".
Няма такива които да са ефективни със сигурност. Помага само постоянната бдителност съчетана със щур късмет.

Пожелавам на всички безпроблемно каране из джунглата и никога да не ставате част от негативна статистика.
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Мнениеот bobi124 » Чет Фев 07, 2008 8:57 pm

Ахаха пешеходеца нема заобикаляне баце, ти завиеш надясно и той направи същото, завиваш наляво и той така, все едно си пред огледало, накрая съвсем спираш на 20 сантиметра от него.
bobi124
 
Мнения: 224
Рейтинг: 1262
Регистриран на: Чет Юни 07, 2007 7:36 am
Местоположение: Плевен

Мнениеот Ayrton Senna » Нед Фев 24, 2008 10:00 pm

когато видът "пешеходец" започне да криви наляво-надясно, единственото добро решение, но не винаги ефективно, е запазването на една линия на движение, още от момента когато видът осъзнае приближаването на видът "колоездач" към него. За съжаление и тогава те доста упорито тръгват към представителя на двуколесния вид, въпреки че той не променя траекторията си.

Това, което последва обикновено е използването на определителни епитети от страна на видът "пешеходец" по адрес на видът "колоездач" :D

Решение: Винаги да се знае "пешеходецът е особен вид, по-неориентиран, а в 99% от срещите между 2та вида, пешеходецът показва склонност към забавени реакции, до степен на пълно блокиране на двигателната му сисмета"
Shadow fingers rise above
Iron fingers stab the desert sky
Oh, behold the power of man
Are your minds ready for the fall
Ayrton Senna
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1207
Регистриран на: Пон Дек 18, 2006 12:14 am

Мнениеот ivanwt » Сря Май 07, 2008 7:20 pm

Всичко е вярно, НО:
Един самолет за един полет изгаря горивото, което един средностатистически българин изгаря за цял живот. Погледнете небето над БГ лятно време и ще разберете колко сериозно ПРИТИСКАТЕ петролната индустрия :crazy:
ivanwt
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1170
Регистриран на: Нед Май 04, 2008 9:30 pm

Мнениеот Benicio » Чет Май 08, 2008 1:03 pm

Здравейте ,приятели!
Градското каране ми е част от живота вече близо 15 годинки, но все пак инциденти съм имал само в планината :) . Това което ми прави впечатление е , че в днешно време колоездачите на пътя се увеличават с геометрична прогресия и шофьорите стават по-внимателни от колкото преди когато по-рядко се срещаше някой колоездач така ,че май на добре отиват нещата все пак :)
Benicio
 
Мнения: 22
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Чет Май 08, 2008 12:55 pm

Мнениеот magic1 » Пет Май 23, 2008 9:40 am

И аз да напиша нещо по темата - как вчера щеше да ме сгази кола. Благодарности на шофьора, че успя да спре. Ситуацията е следната. Чакам да пресека и в момента, в който натискам педала на половин оборот се къса веригата и оставам по средата на пътното платно.
Тъй като не успях да намеря подходящя тема във форума искам да напиша мнението си за компонентите на SRAM и TRUVATIV.
За TRUVATIV - унищожил съм два вида курбели, едните бяха с комплектовката на HT2, другите малко по скъп вариант , три средни движения - вече не им помня модела, то бе пукане, штракане и т.н. Толкова останах недоволен, че смених кормилото и лапата от въпросната марка, преди да е станало нещо нездравословно.
За SRAM - заден венец 9 красив на външен вид - некачествен материал, два пъти на майстор за притягане по негови думи и накрая в коша.
Единственото нещо по велосипеда ми от тези две марки е въпросната верига, която съжелявам, че не изхвърлих навреме.
Във форума хора, които преди величаеха SRAM и TRUVATIV нещо тихо и незабелижимо взеха да минават в лагера на SHIMANO. Защо ли? Защото вече доста хора добиха горчив опит. :beer:
Аватар
magic1
 
Мнения: 79
Рейтинг: 1160
Регистриран на: Съб Яну 05, 2008 9:04 pm

Мнениеот BluE_Magic » Нед Юли 06, 2008 9:25 pm

Аз в градЪ карам като луд изобщо за никой не ме ЕбЕ карам в която лента си реша свтофарите не ги зачитам ако е възможно и за 1 седмица каране имах секи ден инзидент ама продължавам да си карам така защото не ми пука от никой и да ви кажа ако ви видят че не ви пука карат по внимателно !
Да ви кажа и нещо важно секи ден от ходенето на тренировки с колело минавам по 40 км повече но спестявам 4,20 с тях си копувам нещо за ядене :) а инциденти те са били леки я някой ме напсува я аз него но оня ден си пресичам по пешеходна пътека светва ми зелено и по принцип сички коли са спреяли и никой не ми пречи ама един дърт ПЕД[size=7]а[/size]Л ме засича пътя с огромна скорост щеше и да ме блъсне и ме и нацова неговата мама и също така един път се прибирахме от тренировка и минаваме покрай митницата то няма как иначе и един педерас с камион замалко да ме удари добре че бяха рефлексите ми та отидох да падна на тротоара иначе щеше да мине през мен ем вижда че сме 10 човека колоездачи номера му беше КН мисля не знам от кой град са но съм забелязал че тез и РА немогат да карат ама грам и се пазя от тях вече след като си обелих колената и лактите впрочем на месец изминавам над 2000км с колелото луд съм :)
Аватар
BluE_Magic
 
Мнения: 517
Рейтинг: 1477
Регистриран на: Вто Юли 31, 2007 9:51 pm
Местоположение: The universe, milky way galaxy, solar system, earth, bulgaria, plovdiv, trud

Предишна

Назад към Други видове колоездене

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


cron