Шосейно колоездене

Този форум е за обмен на информация, свързана с всички видове колоездене извън планинското и велосипеди, различни от маунтин байк - шосейни, пистови, градски, туристически, и т.н., и т.н. Той обаче не е предвиден за обсъждане на най-евтините масови велосипеди, предлагани в изобилие в България! Моля, не занимавайте аудиторията излишно с тях!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 900 / 900 / 10

Мнениеот batsandro » Вто Фев 07, 2006 11:41 pm

на ... год.си купих 6осейка (на български БЕГАЧ)карах го с голям кеф!!!!един ден отивам да връ6там видеокасети и позмай какво се случи!!!на кръстови6е на което аз съм с предимство (ако това има значение в България)един тъп мотор ме засече (огледах се многократно)той мислел че аз не бих могъл да пресеча толкова бързо (мотора е по бърз)добре че съм тренирал спорт при който знае6 как да пада6 и ПРИЗЕМЯВА6,наравих без да искам скок кълбо (ако ви е ясно)от тогава не карам по асвалт.по асвалтовите пъти6та има прекалено много ИДИОТИ с коли и мотори.никога няма повече да се кача на 6осейка.докато не спрат да дават книжки на разни ненормалници!!!!!
"Да запомните туй от мен - жена и дъжд да не ви отказват от планината!”
Аватар
batsandro
 
Мнения: 144
Рейтинг: 1275
Регистриран на: Сря Сеп 28, 2005 9:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот batsandro » Вто Фев 07, 2006 11:49 pm

ЗАБРАВИХ!!!тоя изрод дето кара6е моторс избяга.ама не подадох жалба,нема6е ми ни6о,даже не бях одран.така че си мислете каде да карате....по 6осето или по балкана
"Да запомните туй от мен - жена и дъжд да не ви отказват от планината!”
Аватар
batsandro
 
Мнения: 144
Рейтинг: 1275
Регистриран на: Сря Сеп 28, 2005 9:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот perfor » Сря Фев 08, 2006 5:53 pm

[color=beige]a3 s1m nap1lno s1m glasen s teb.3abravix da go spomena.:thumb:[/color]
Ich trinke um meine Probleme zu ertrinken, aber diese Bastarde koennen schwimmen!
Аватар
perfor
 
Мнения: 239
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 3:19 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот kalta » Нед Мар 12, 2006 3:09 am

Мен също ме бройте за двама в шосейното каране.
Сиреч - имам и шосейка. От тази година.
И аз също предупреждавам - пазете се на пътя!!!
За 10 години по пътищата имам 1 инцидент, от който се отървах с предна капла на осмица и уплаха... ама на W124-цата, която мина на червено и беше изпаднала бронята. Само дето не беше заради мен а заради малолитражката, която беше трети участник в инцидента. Добре, че първо се удариха те и после ме настъпи предницата на мерцедеса, иначе имаше възможност и да не мога да пиша това...

И наличието на само едно произшествие не е заради дисциплираните шофьори, повярвайте!

ЗА БОГА, БРАТЯ, ПАЗЕТЕ СЕ!
kalta
 
Мнения: 29
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2004 11:05 am

Мнениеот HarLeM » Пет Юли 28, 2006 11:57 pm

видях чее има един колоездач от кои отбор си штото и аз сам в колоезденето и сам от цска а и снимката на шумана радо и меркс е супер брао
HarLeM
 
Мнения: 15
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 11:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот qvkata » Вто Авг 29, 2006 10:17 am

аз пък ся 6те по4вам колоезденето ама оште не е напално сигурно.
qvkata
 
Мнения: 65
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:35 pm
Местоположение: Bulgaria

Предишна

Назад към Други видове колоездене

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 125 госта