Halfbike 2

Този форум е за обмен на информация, свързана с всички видове колоездене извън планинското и велосипеди, различни от маунтин байк - шосейни, пистови, градски, туристически, и т.н., и т.н. Той обаче не е предвиден за обсъждане на най-евтините масови велосипеди, предлагани в изобилие в България! Моля, не занимавайте аудиторията излишно с тях!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 900 / 900 / 10

Halfbike 2

Мнениеот edmondko » Вто Апр 07, 2015 6:42 pm

Здравейте, колеги,
представям ви нещо ново и интересно! Днес в кикстартър се появи това произведение на изкувството:
https://www.kickstarter.com/projects/774841427/halfbike-ii
Аз лично подкрепих създателите които са от София, което ме кара да се чувствам горд, че има такива хора все още. Иноватори, които измислят нови начини за придвижване.
Надявам се кампанията им да е успешна и да получа полуколелото през лятото. Кажете какво мислите?
edmondko
 
Мнения: 13
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Апр 03, 2015 9:37 am

Re: Halfbike 2

Мнениеот nikant » Пет Апр 10, 2015 7:34 am

The retail price of a Halfbike after the campaign is set at $599.00.
Rewards - $399.00

За БГ пазара скъпо идва, ще има ограничен пазар
Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той.
nikant
 
Мнения: 170
Рейтинг: 1340
Регистриран на: Сря Ное 27, 2013 8:26 pm
Местоположение: Европа

Re: Halfbike 2

Мнениеот edmondko » Сря Апр 15, 2015 12:46 pm

Със сигурност няма да стане масово явление, но е нещо ново и интересно. Цената, която е обявена за след кампанията е висока, но все още има бройки по $400. Вярно е че доста ще се почака докато ги доставят, но се надявам да си заслужава. Аз лично хванах най-ранните бройки и не съжалявам, като хората събират още пари, с които ще подобрят модела си.
edmondko
 
Мнения: 13
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Апр 03, 2015 9:37 am


Назад към Други видове колоездене

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 129 госта