cube reaction c62 pro 29 инча

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 0 / 2

Модератор: Модератори в пазара

Правила на форума
Забележка: Това е съкратен вариант на Правилата на пазара - пълният текст можете да прочетете тук: http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=1653
В Пазара се предлагат и платени услуги, които дават повече възможности на потребителите. Подробности за тях можете да прочетете тук: http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=178671

За един продукт или група продукти се прави една тема. Обявата трябва да е публикувана в подходящия форум. В пазара на МТБ-БГ могат да се публикуват само обяви за велосипеди, компоненти, велоекипировка и аксесоари. Обявата трябва да е написана на кирилица, грамотно, подредено и четливо.

Обявата трябва да има коректно заглавие. В него задължително се посочва вида и марката на продукта.

Обявата трябва да бъде написана като се следва задължителен шаблон, т.е. тя трябва да съдържа:
1.Продавам/Купувам/Заменям ......... (вид на продукта, марка и модел)
2.Коректно и пълно описание и състояние на продукта.
Когато има някакви недостатъци или проблеми с продукта, трябва да ги посочите - ако не го направите, това означава, че сте некоректен участник и може да ви бъдат наложени санкции, а носите и юридическа отговорност! В обявите Купувам може да се посочат желаните характеристики на продукта.
3.Местонахождение (населеното място, където се намира продуктът/купувачът).
4.Контакти.
5.Цена. При обявите "Продавам" задължително се посочва конкретна/реална цена в избрана от автора валута. При обяви "Купувам" може да се посочи ориентировъчната цена, която купувачът е готов да плати.
6.Снимки. Публикуването на една или повече реални снимки на продукта в обяви "Продавам" и "заменям" е задължително.
7.Ако предлагате продукт, който не е ваша собственост, това трябва да бъде изрично написано в обявата.
Всички изброени по-горе елементи на обявите са задължителни! При липса на някой от тях обявата ще бъде изтрита! Ако част от задължителното съдържание на обявата се съдържа в името на темата или в профила на автора (например в подписа му), той може да не го повтаря и в самата обява.

Никой не може да отговаря в обявата, дори и авторът, освен когато обявата вече не е актуална. В този случай авторът може да напише нов отговор в нея, указващ тази промяна.
Авторът може да редактира обявата си по всяко време. Ако обявата вече не е актуална, трябва да я докладвате, за да бъде изтрита. Отговори в обявата са позволени и при използване на платената услуга "Пазар+"
Можете да избутате обявата си най-отгоре едва след изтичане на 15 дни от публикуването й. Това става с функцията "избутай тема"/ bump topic, намираща се най-долу по средата на страницата, с дребен шрифт. Можете да избутате обявата си нагоре само веднъж. Това правило не важи при платената услуга "Пазар+".

cube reaction c62 pro 29 инча

Мнениеот ммк » Пет Апр 19, 2024 12:03 am

(Ще)Продавам тая твърда бангия, купувана нова от мен и сменено почти всичко по нея, с компоненти по-висок клас, купувани нови.

PXL_20220628_125513640.jpg
(404.13 KiB) 24 пъти


PXL_20230806_111841526.MP.jpg
PXL_20230806_111841526.MP.jpg (225.52 KiB) Прегледано 259 пъти


PXL_20220503_064054055.jpg
(408.57 KiB) 32 пъти


Карбонова рамка cube reaction c62 Размер М от все още текущото им поколение, boost 12x148, sram pressfit средно, давам и още едно ново, купено да има. По рамката няма щети и ремонти.

Вилката е сменена с rockshox reba boost с проходна ос , купувана нова от мен, умишлено със заключване без команда, за да е по-леко, в момента е 100 ход, но естествено давам и шиша за 120

Плоча absolute black, овална 32 , верига xx1, касета 12 скорости sram gx 10-50 ( всичко по задвижването е сменено миналото лято, а колелото не е карано от мен след лъвско сърце началото на септември ), дерайльора май беше shimano xt, пазя и оригиналния gx eagle, не можах да се разбера с него след среща с камък, командата е gx eagle.

Карбоново кормило с интегрирана лапа с грипове ritchey, dropper на няколко месеца crankbrothers highline xc/gravel 100мм с неговото си дистанционно ( малко трудно се натиска, но може би е от моето прекарване на жилото )

Педали shimano deore xt на курбели truvativ stylo 6000.

Към него него си идват оригиналните колче, седло (сега е с някакво syncros fl ) и кормило, лека плоча на срам 32, и някакво карбоново колче, което бях взел за него , лапа и каквото друго намеря в гаража, седло, грипове, резервно ухо и тн, някоя нова верига.

Спирачките са deore xt с нови накладки, ще дам и още 2 броя gs05 май беше модела, честно казано спират по-добре от магурите на новото ми колело. Блийднати са преди няколко месеца, работят перфектно.

Продавам го с неговите си капли, направено тублес и гуми от най-високата им разновидност continental mountain king 2.3 black chili protection не знам какво си отпред ( почти нова на 95% живот ) и schwalbe racing ray 2.25 май беше отзад (карана е, но е ок) Заедно с тях идват и 2 броя continental race king black chili protection 2.2 ( едната е по-износена, другата е почи нова, и двете са най-високата им модификация, перфектни за каране в сухо време ) Каплите имат нормалните следи от употреба, но си работят ок. Не помня какви са дисковете в момента :smash: :smash: вероятно slx имах някъде и 86, но не помня какво направих с тях , размерите са 180 на 160

Колелото е правено от мен за мен , купено е 2019 и е карано ( макар че почти винаги съм имал и меко това си имаше своите предимства ), но и поддържано, по едно време беше под 10 кг с педалите, сега с дропъра и неговите си капли отива над 10.5 , не съм го мерил , при интерес ще го проверя и снимам, със сигурност е под 11. Нямам актуална снимка, защото сега е с по-къса лапа и тясно кормило, направено за жена ми.

Ще го продавам , защото си купих ново меко, което, не мога да си кривя душата, е по-приятно за каране, но не и 3 пъти повече, колкото беше разликата в цената.
Досега го пазих за жена ми, но дори с по-късата лапа, която му сложих и 700 кормило и идва една идея голямо за ръст 160 и вече новото и пътува насам. Ще е пуснато тук до края на месеца , после ако новото на жена ми и пасне заминава в OLX

TSENA: 2900 лв, ако мислите, че е скъпо или съм алчен, съм склонен на обосновани коментари на място след като се види. Винаги може да си вземете нов canyon за подобни пари , макар и с SX, рекон и 2+ кг повече.

София, Студентски град около НСА .
0 осем осем седем 77 23 двайсе и 5
ммк
 
Мнения: 73
Рейтинг: 1160
Регистриран на: Сря Май 09, 2018 10:15 am

Назад към Продава - Велосипеди и рамки

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта