Michelin

Този форум е заключен, тъй като на негово място бяха създадени няколкото продуктови форума по-горе.

Michelin

Мнениеот Zozka » Пон Май 22, 2006 4:03 pm

Michelin - има ли почва в България...
Някакви идеи за WWW магазин, който разполага с тези меко казано прекрасни гуми, или ако изобщо в България има такова място нека сподели. Моля :)
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот lacho_m » Пон Май 22, 2006 4:18 pm

Мисля че в магазините на София Франс Ауто се намираха някакви, но нямам представа какво и колко се "намира"...
Справка за магазините - [url=http://www.peugeot.bg/?page=contacts]ТУК[/url]
Да бе мирно седяло, нищо не би видяло!
Аватар
lacho_m
 
Мнения: 737
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:52 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот RaveUnit » Вто Май 23, 2006 12:13 pm

прекрасни ??? само за няколко дни ?!? и това е гума карана 2 години, ако е квото си мисля де.
СФАуто, бул.България близо до някой от големите подлези беше, май тоя до Лучаното, никъде никой друг ги няма. 'Кралицата на фрирайда' не отстъпва - вече имам 2-3 дни в планина и съм сигурен на макс, би могъл и нея да погледнеш.
Човекът с косачката 37OH55V O773H \../{o.O}..l. Гот ми е сред тия идиопати в тая идиокрация
RaveUnit
 
Мнения: 798
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 8:28 pm

Мнениеот lacho_m » Вто Май 23, 2006 1:18 pm

[quote="RaveUnit"]

прекрасни ??? само за няколко дни ?!? и това е гума карана 2 години, ако е квото си мисля де.
СФАуто, бул.България близо до някой от големите подлези беше, май тоя до Лучаното, никъде никой друг ги няма. 'Кралицата на фрирайда' не отстъпва - вече имам 2-3 дни в планина и съм сигурен на макс, би могъл и нея да погледнеш.
[/quote]

До Лучаното е, на ъгъла на Емил Марков и България. Потвърждавам, че и аз съм виждал велосипедни Michelin там. Но както казах само съм ги мяркал... за повече някой трябва да иде да попита на място.
Да бе мирно седяло, нищо не би видяло!
Аватар
lacho_m
 
Мнения: 737
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:52 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Вто Май 23, 2006 11:19 pm

[quote="Zozka"]

Michelin - има ли почва в България...
Някакви идеи за WWW магазин, който разполага с тези меко казано прекрасни гуми, или ако изобщо в България има такова място нека сподели. Моля :)
[/quote]


peugeot
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър


Назад към ПРОДУКТ - КОНСУЛТ

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта