Какво мислите за новите СПауър (SPR , SPoweR)?

Този форум е заключен, тъй като на негово място бяха създадени няколкото продуктови форума по-горе.

Мнениеот shaggy86 » Чет Юни 08, 2006 5:51 pm

[quote="TOYAGA"]


[/quote]

много точно казано :beer:
Аватар
shaggy86
 
Мнения: 1007
Рейтинг: 1745
Регистриран на: Пет Юни 25, 2004 10:32 am

Мнениеот did » Чет Юни 08, 2006 6:47 pm

TOYAGA, :agree::agree::agree:

Тук никой не спори за shit-а.

Моите коментари бяха по-скоро ориентирани към отговор на въпроса: "Има ли шанс някой, който произвежда shit, да произвежда и продава и модели, с които да се бърка в нетипичен за shit-а пазарен сегмент и това добре ли е или е зле за пазара и потребителите?".

Моите отговори са:

"Да, има шанс, има и смисъл"

и

"Да, това е добре и за пазара, и за потребителите."

По-лошо би било ако се случи обратното - фирми с претенции за класен производител да започнат да произвеждат shit.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот TOYAGA » Чет Юни 08, 2006 7:10 pm

@ did

Явно в тази тема по изключение повечето сме на едно мнение... :beer: Интереса клати феса! :D:D:D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот root » Пет Юни 09, 2006 11:46 am

@did

Мен грам не ме интересува и засяга това че правят скъпи байкове и колела - аз си имам скъп и много по добър и нямам нужда от помоща на макском.
Мен ми е неприятно само това че правят само глупости нашите производители.
На кой пречеше да прецакват Аполона за сметка на тез измислици с карбон?
Всеки знае че са с малко живот и съответно само за състезателни цели и съответно питам аз кой състезател ще настоява за състезателен байк от макском? - пиша го с малка буква това име умишлено - щото освен Дид едвали някой разбира че това е производителя на Спринт.
А и защо трябваше да се крият по търговски макри като Спринт Интербайк Текнобайк Изитайм и един господ знае още колко глупости?
Както и да е моите приятелчета може със зон но че се снабдят с свестен байк ама за останлите които са прекарани за пореден път от българските фирми?
И как няма една фирма да задоволи пазара на един прилчно оборудван байк за 300 и за 400 и за 500 лева и некакво по евтино решение за под 300?
Затова плюя и по РАМ ако съм им фен и доволен и срещу макскон ако съм доволен от Аполона, и въпреки всичко ги карам оите хора да си дадат парите за Скот.
Както и да е.
А и място за излишен фирмен патриотизъм няма няма и да има щото мен и моите хора не ги интересува супер великата фирма макском дето щела да си изхвърли парите за ограмен хангар за производство на супер скъпите им колелета.
I'm root, if you see me
laughting better have a backup.
root
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 10:33 am

Мнениеот TOYAGA » Пет Юни 09, 2006 12:42 pm

[quote="root"]
... аз си имам скъп и много по добър...[/quote]


И какъв е той?
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Пет Юни 09, 2006 12:52 pm

[quote="TOYAGA"]
Shit-ът винаги е печеливша стратегия. Стига да не те е гнус.
[/quote]

:agree:

[quote="TOYAGA"]
[b]Пример:[/b] Господин Максим Митков отдавна предлага предимно shit в сферата на детските и бебешки стоки, но това не му е попречило да се нагърби с гореспоменатата производствена инвестиция - напротив, тя е осъществена благодарение и на бебешкия shit...
[/quote]

Именно, и сега когато г-н Митков развива дейност в още по-големи мащаби wuminator ще ми разправя, че видите ли не бил дорасъл за българския пазар. Аз това му обяснявах - че господин Максим Митков е вече доста отдавна над българския пазар, който и без това е повече от скромен.

[quote="TOYAGA"]
Нещата в живота са прости. Не ги усложнявайте излишно! :):beer:
[/quote]


мда, KISS :beer:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот NovemberCharlie » Пет Юни 09, 2006 12:55 pm

[quote="root"]

@did

Мен грам не ме интересува и засяга това че правят скъпи байкове и колела - аз си имам скъп и много по добър и нямам нужда от помоща на макском.
Мен ми е неприятно само това че правят само глупости нашите производители.
На кой пречеше да прецакват Аполона за сметка на тез измислици с карбон?
Всеки знае че са с малко живот и съответно само за състезателни цели и съответно питам аз кой състезател ще настоява за състезателен байк от макском? - пиша го с малка буква това име умишлено - щото освен Дид едвали някой разбира че това е производителя на Спринт.
А и защо трябваше да се крият по търговски макри като Спринт Интербайк Текнобайк Изитайм и един господ знае още колко глупости?
Както и да е моите приятелчета може със зон но че се снабдят с свестен байк ама за останлите които са прекарани за пореден път от българските фирми?
И как няма една фирма да задоволи пазара на един прилчно оборудван байк за 300 и за 400 и за 500 лева и некакво по евтино решение за под 300?
Затова плюя и по РАМ ако съм им фен и доволен и срещу макскон ако съм доволен от Аполона, и въпреки всичко ги карам оите хора да си дадат парите за Скот.
Както и да е.
А и място за излишен фирмен патриотизъм няма няма и да има щото мен и моите хора не ги интересува супер великата фирма макском дето щела да си изхвърли парите за ограмен хангар за производство на супер скъпите им колелета.
[/quote]

Ти тва като го писа беше ли включил мисленето или от подчерепния вакуум го изстиска?
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот bikerider » Пет Юни 09, 2006 12:57 pm

[quote="root"]
щото освен Дид едвали някой разбира че това е производителя на Спринт.
[/quote]


Не думай :bigeyes:
Трябва да те черпя, че ми отвори очите :usclap::wavey:

[quote="root"]
А и защо трябваше да се крият по търговски макри като Спринт Интербайк Текнобайк Изитайм и един господ знае още колко глупости?
[/quote]

Защото така са преценили, не е ли очевадно? Ако искаш да им критикуваш маркетинговата стратегия, може би трябва да кажеш как според теб е трябвало да постъпят??? А?

[quote="root"]
прекарани за пореден път от българските фирми?
[/quote]

Прощавай, но тази ти реплика издава безкрайно дебилен консуматорски манталитет. Прекарани??? :crazy:

[quote="root"]
И как няма една фирма да задоволи пазара на един прилчно оборудван байк за 300 и за 400 и за 500 лева и некакво по евтино решение за под 300?
[/quote]

Ами давай да те видим теб - направи такава фирма. Той алуминия и компонентите растат на полето и струват жълти стотинки... :crazy:

Изобщо що се правиш на глупав? Личи си от километри...
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот root » Пет Юни 09, 2006 1:01 pm

@TOYAGA

Евала евала с толкова рязък тон само ти можеш да направиш тук само затова спрях да се заяждам с теб.
Или с други думи отностно темата освен мненията може да се погледнат едни от анкетите за да стане ясно за кво става дума:
[url]http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=14243[/url]
какт осе вижда повечето карат за да са сред природата не да трошат шита :-)
[url]http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=9996[/url]
а тук че няма много пазар за над 1000 лева а и че повечето са към 500-600 предимно - малко е недопълнена анкетата в случая защото не гласуват тези с евтините колела - може и да не знаят за анкетите.
[url]http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=14246[/url]

[url]http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=13793[/url]
или с други думи който иска РАМ/SRAM и който иска Шимано - има какво да научи от анкетите.
Те нали са затова.

Едит:
т.е. има пазар за над 1000 ама не и за всеизвестната с шита си фирма Макском и или Крос и дори и за РАМ мисля че е трудно за тех но чакам да видя по една друга тема какво ще излезе :-)) след малко ще я има.
I'm root, if you see me
laughting better have a backup.
root
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 10:33 am

Мнениеот bikerider » Пет Юни 09, 2006 1:05 pm

А какво караш ако не е тайна? :popcorn:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот root » Пет Юни 09, 2006 1:05 pm

[quote="TOYAGA"]

[quote="root"]
... аз си имам скъп и много по добър...[/quote]


И какъв е той?
[/quote]

тайна :-)
I'm root, if you see me
laughting better have a backup.
root
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 10:33 am

Мнениеот did » Пет Юни 09, 2006 1:06 pm

[quote="root"]

...но чакам да видя по една друга тема какво ще излезе :-)) след малко ще я има.
[/quote]

пак poll, познах ли??? :D
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот bikerider » Пет Юни 09, 2006 1:08 pm

[quote="root"]
тайна :-)
[/quote]


потаен корен :rofl:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот root » Пет Юни 09, 2006 1:09 pm

[quote="bikerider"]

[quote="TOYAGA"]
Shit-ът винаги е печеливша стратегия. Стига да не те е гнус.
[/quote]

:agree:

[quote="TOYAGA"]
[b]Пример:[/b] Господин Максим Митков отдавна предлага предимно shit в сферата на детските и бебешки стоки, но това не му е попречило да се нагърби с гореспоменатата производствена инвестиция - напротив, тя е осъществена благодарение и на бебешкия shit...
[/quote]

Именно, и сега когато г-н Митков развива дейност в още по-големи мащаби wuminator ще ми разправя, че видите ли не бил дорасъл за българския пазар. Аз това му обяснявах - че господин Максим Митков е вече доста отдавна над българския пазар, който и без това е повече от скромен.

[quote="TOYAGA"]
Нещата в живота са прости. Не ги усложнявайте излишно! :):beer:
[/quote]


мда, KISS :beer:
[/quote]


Бахти и аз щях да го напиша ама не стигам да чета ама и от мен:
KISS
А за скапаняците от макском - STFW , STFM - последното е за тези писания на които дължим МТБ че го има.
I'm root, if you see me
laughting better have a backup.
root
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 10:33 am

Мнениеот did » Пет Юни 09, 2006 1:10 pm

[quote="bikerider"]

потаен корен :rofl:[/quote]
той не е просто root, той е The root!!!

... имаше едно време един The biker, та за тва се сетих :)
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот NovemberCharlie » Пет Юни 09, 2006 1:11 pm

[quote="root"]
чакам да видя по една друга тема какво ще излезе :-)) след малко ще я има.
[/quote]

НЕ ИСКАААААМ:banghead:
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот root » Пет Юни 09, 2006 1:17 pm

@bikerider
Еми явно съм много глупав щом давам идея и вместо да се замислите и подкрепите пишете глупости.
Добре мистър много най най знам - как само така се получи че на бг пазара само Спринт Аполон отговаряше на по горе и сега изведнъж неможело повече а?
Хората са го казали :
Кадето е текла река пак ще тече.
Просто сега ще трябва да се почака я гопосдин Драго я някой друг да вземе и да запълни дупката пък ти си лай глупостите ченеможело било толкова еетино - и що аз да ви права фирмата бе - нали сте майстори - визирам именно теб и тоягата аре вий направете после може да почерпите като запълните дупката.
Ама не то тва българите само искате а недавате пък и особена култура нема - забележи шопското наречие.
I'm root, if you see me
laughting better have a backup.
root
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 10:33 am

Мнениеот root » Пет Юни 09, 2006 1:19 pm

[quote="did"]

[quote="root"]

...но чакам да видя по една друга тема какво ще излезе :-)) след малко ще я има.
[/quote]

пак poll, познах ли??? :D
[/quote]


не не позна.
А и да ти кажа и най-голямото и на най-малкото дърво **** *** му требват корени за да живеят така че моля не наричай корените да са моят ник.
I'm root, if you see me
laughting better have a backup.
root
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 10:33 am

Мнениеот did » Пет Юни 09, 2006 1:19 pm

[quote="root"]

нали сте майстори - визирам именно теб и тоягата аре вий направете после може да почерпите като запълните дупката.[/quote]

може ли и аз? ако може, давай дупката!
[quote="root"]


А и да ти кажа и най-голямото и на най-малкото дърво като теб му требват корени за да живеят[/quote]

ок. съкласен съм! от някои кореноплодни, например цвеклото, се получават изключително ценни субпродукти, подходящи за следваща ферментация.

Абе кво стана със SPR бе, тва да не е зеленчукова градина, тва е ПРОДУКТ-КОНСУЛТ!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот root » Пет Юни 09, 2006 1:22 pm

[quote="did"]

[quote="root"]

нали сте майстори - визирам именно теб и тоягата аре вий направете после може да почерпите като запълните дупката.[/quote]

може ли и аз? ако може, давай дупката!
[/quote]


бах как не се сети бе дупката я оставиха твоите лубимци макском. Ходи пълни с каквото ти стърчи тя си е българска ще има и за друг.
I'm root, if you see me
laughting better have a backup.
root
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 10:33 am

Мнениеот TOYAGA » Пет Юни 09, 2006 1:22 pm

Аман от циклофреници! :puke:
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Пет Юни 09, 2006 1:56 pm

@root:
BMSMA :D
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Admin » Пет Юни 09, 2006 2:01 pm

Абе, root, спри се, че вярно ставаш смешен.
Toyaga и Bikerider само искали, пък не давали... хохохо, както се казва. Те каквото искат, си го имат (надявам се, да са живи и здрави!), а ако го нямат, работят здраво, за да си го имат след време. Относно даването...тук вече става съвсем сложно да се разбере какво искаш да кажеш, т.е. какво и на кого според трябва те да дават, така че ще се направя на тъпичък ;)
И т.н., да не продължавам с примерите. Много ми е интересно, наистина, на колко си, какво караш, каква ти е специалността, че ако трябва да съдя по изказванията ти, не излиза нищо ласкаво.
Айде, и не се сърди, а по-добре се позамисли в това, което са написали другите. Не казвам, че всичко написано от теб е грешно, но най-малкото е доста непоследователно и е пълно с грешни формулировки и заключение. Лично мнение, разбира се ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот TOYAGA » Пет Юни 09, 2006 2:01 pm

[quote="bikerider"]

BMSMA :D
[/quote]


Тича ти на aватара! :D:D:D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот F1-MAN » Пет Юни 09, 2006 2:08 pm

Днеска гледах в bikecenter-a "карбоновата измислица" и доста ми хареса. Мноооого леко, с много висок клас компоненти и много ми хареса. А цената каква е, ми 4400лв, доста малко в сравнение със Скот например.
root, ако разгледаш малко сайта на Спринт, ще видиш че не са зарязали ниския клас твърдаци и да са се хвърлили да правят само скъпи колела, любимия ти Аполон също го има, както и колела в "най-масовия" сегмент от 500-600лв.
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Пет Юни 09, 2006 2:18 pm

[quote="TOYAGA"]
Тича ти на aватара! :D:D:D
[/quote]


:D

[quote="did"]
The root!!!
[/quote]


Ахахахахааххаахах
Моля да не се бърка с Bobby Root :D

[quote="Admin"]
надявам се, да са живи и здрави!
[/quote]


:beer:

[quote="Admin"]
Много ми е интересно, наистина, на колко си, какво караш, каква ти е специалността
[/quote]

Тайна... :rofl:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bikerider » Пет Юни 09, 2006 2:25 pm

[quote="root"]
аре вий направете...
само искате...
[/quote]


:bowdown::bowdown::rofl::rofl::rofl:


:rofl:

[quote="root"]
българите само искате...
[/quote]

що ти какъв си? и ако не си българин, що зяеш за българския пазар? пазарувай си отвън любимия Аполон... :lol:

верно аман :puke:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Предишна

Назад към ПРОДУКТ - КОНСУЛТ

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта