Избор на Wheelset 29"

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването до 130-170 мм, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Избор на Wheelset 29"

Мнениеот Bace_kz » Вто Яну 28, 2014 9:20 pm

Здравейте, тази година се сдобих с нов велосипед и искам да му сменя колелата. Готов съм да отделя до 600 лв за двете, ще се карат от ХС до умерени АМ терени, тоест без някакви брутални извращения от рода на дропове над 50-60 см, но не смятам да ги жаля из камъняка :) Аз съм около 78 кг без екипировка и карам твърдак отпред с 15 ос, отзад QR + е ако главините имат комплекти за конвертиране, търся си колела с поне 21 мм вътрешна шинира, все пак отпред ще сложа Hans Dampf 2,35 :) Задължително е да са tubless и да са под 2 кг. Доста търсих из нета, но за сега намерих само RCZ - до колкото разбрах, шините са Stan No Tubless би трябвало да са хубави, но ги има само вариант с 36 дупки. Което би трябвало да означава,че са здрави, но са и тежички, за главините няма никаква информация ?! Другите колела, които харесах са тези - отново не намирам информация за компонентите, изглеждат читави, теглото предполагам пак отива към 2 кг, 23 мм вътрешна ширина + избор на адаптори за конвертиране на главините. Склонен съм и да направя сборка, но смятам, че финансова не е рентабилно. Моля помогнете с избора.
Аватар
Bace_kz
 
Мнения: 531
Рейтинг: 1511
Регистриран на: Сря Окт 27, 2010 9:42 am
Местоположение: София

Назад към All Mountain/Ендуро продукти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 2 госта