Избор на колело

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването до 130-170 мм, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Избор на колело

Мнениеот Feelskill » Вто Май 12, 2020 7:25 pm

Моля ви за помощ :( Търся да си закупя колело с възможност на изплащане (около 1500 - 2к). Да е 29r, със здрава рамка (твърдак) и добра геометрия (за предпочитане А7). Колелото ще се кара малко по шосе и доста през гора и от време на време леки каменисти участъци. Имал съм драг ц1 и съм карал с него по тези участъци обаче колелото ми беше малко и никак не бях сигурен във вилката затова го продадох след някои друг месец. Смених го и си купих cross GRX 7 29r с рамка XL 560мм.
Кроссът е доста голям и го карам почти само по шосе, неудобен е за горско каране а по каменист очастък ме е страх да не се убия някъде а и да не му се пукне нещо. Искам да подчертая, че каменистите участъци са с малки камъни и не много на гъсто. Много ми харесва Ram XC 1.2 обаче е много стар модел и никъде не можаш да си намеря продавач. А от главния сайт на Рам казаха, че продали всичко налично. Другото колело на което за сега съм се спрял е Drag Hardy TE 2019. https://dragzone.bg/velosiped-drag-hardy-te-2019 и ще взема нормална рамка L :D Моля ви за мнение и предложения и ако някои би ме посъветвал дали този драг ще се справя добре на горско каране и леки каменисти участъци или по - скоро не е за такива ? :)
Feelskill
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Юли 09, 2015 7:54 am

Назад към All Mountain/Ендуро продукти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: the_rookie и 8 госта