Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването до 130-170 мм, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот <<Georgi>> » Нед Май 17, 2020 1:36 am

Та намислил съм да си взема стабилно Ендураче и то ново.

Доста гледах последната година и Nukeproof Mega ми допадна, в София го възседнах да видя как го усещам и нямах възражения хареса ми, само не знам как ще се усеща надолу, че е 29-ка, ноо ще видим може и да се свикне ако не ще 27,5.

Също така и YT Capra гледах ама няма къде да го пробвам и YT са с такава бизнес стратегия, че няма дилъри. Изглежда доста съблазнително в този ценови клас, разбира се визирам дизайна на рамката защото частите по сглобките са еднако качество и по двата байка.

Просто ми е интересно защо не виждам из групите и форумите много хора да карат Mega(по-новите модели), аз лично лоши мнения не съм чел като лошо качество и т.н, само някои лични предпочитания на някой ако не му допадне нещо.

Иначе според мен който и да избера няма да сгреша.
Аватар
<<Georgi>>
 
Мнения: 62
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Сря Май 08, 2013 2:13 pm

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот Alexi » Нед Май 17, 2020 7:04 am

те и Бентлитата не ги карат много много .. :evil: Мегата в базова сглобка с доста посредствени части ( Яри МС ,1х12 СХ ) е 6000 лв .. гледам в другата тема си си продал байка след като си го стегнал за 500 лв :dontknow:
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6308
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот <<Georgi>> » Пон Май 18, 2020 12:06 am

Всъщност е 5500 ама тоо все там :D Ами то като гледам Capra-та, Torque в този ценови клас май са с малко по-хубаво окачване ама няма къде да ги пробвам.


Alexi написа:.. гледам в другата тема си си продал байка след като си го стегнал за 500 лв :dontknow:


Ако продължавах да го карам просто щях да го потроша а и не ми се наливаха много пари в твърдака :D
Аватар
<<Georgi>>
 
Мнения: 62
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Сря Май 08, 2013 2:13 pm

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот ivayl0_ » Пон Май 18, 2020 12:11 pm

И аз отдавна следя капрата, даже бях пратил мой човек в ДЕ да купи. Обаче се оказа, че трябва с поръчка, а той трябваше да се прибира в БГ. Сега продължавам да следя за някоя промоция или мнения, че навсякъде пише за къстъмър сървиса бил ужасен и не знам дали да се наема. Отделно пък се замислям и за карбонова рамка, а тпък там чета че се пукали. Ако има развитие и се решиш за капрата, сподели мнения, моля! :)
Sprint Apolon Pro 2015 27.5'
Аватар
ivayl0_
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Ное 12, 2019 2:59 pm
Местоположение: Варна

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот <<Georgi>> » Пон Май 18, 2020 6:05 pm

ivayl0_ написа:И аз отдавна следя капрата, даже бях пратил мой човек в ДЕ да купи. Обаче се оказа, че трябва с поръчка, а той трябваше да се прибира в БГ. Сега продължавам да следя за някоя промоция или мнения, че навсякъде пише за къстъмър сървиса бил ужасен и не знам дали да се наема. Отделно пък се замислям и за карбонова рамка, а тпък там чета че се пукали. Ако има развитие и се решиш за капрата, сподели мнения, моля! :)


Виж тези видеа има ползена информация:
https://www.youtube.com/watch?v=OHwnKAzKBTo

https://www.youtube.com/watch?v=MoIS843qQ6Q

https://www.youtube.com/watch?v=6gDtkQrOf-A

Ми като цяло до колкото знам от видеата отнема време докато се задействат нещата там ако трябва да ти заменят нещо и т.н. Освен ако не отидеш директно до US да си го вземеш :D
Аватар
<<Georgi>>
 
Мнения: 62
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Сря Май 08, 2013 2:13 pm

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот Zayphod » Пон Май 18, 2020 7:20 pm

<<Georgi>> написа:Ми като цяло до колкото знам от видеата отнема време докато се задействат нещата там ако трябва да ти заменят нещо и т.н. Освен ако не отидеш директно до US да си го вземеш :D


Защо пък до US след като фирмата е базирана в Германия? Те даже до преди 2-3 години ги нямаше за американския пазар.

Ако искаш по-бърза връзка при евентуални проблеми, се насочи към по-малките фирми. Освен това там ще получиш и малко повече за парите си.
Аватар
Zayphod
 
Мнения: 132
Рейтинг: 1422
Регистриран на: Нед Май 11, 2014 10:43 pm
Местоположение: Враца

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот <<Georgi>> » Вто Май 19, 2020 1:54 am

О извинявам се не знаех, че е базирана в Германия, но то като цяло повечето фирми занимаващи се с Планински колела са там.

Направих и табличка да сравня частите и цените, на който му е интересно, да погледне. :D

Изображение
.pdf
Таблица
(60.54 KiB) 123 пъти


Като цяло частите в този ценови клас са поочти същите. Само дето Torque има Lyric вилка. Но много ме притеснява това ако поръчам и да не ми е правилния размер щото L си мислех, че ще ми е малкa ама като пробвах Mega-та със 29' ми се стори добре.

Иначе съотношение цена-компноненти сякъш Capra-та е повече на сметка.
Аватар
<<Georgi>>
 
Мнения: 62
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Сря Май 08, 2013 2:13 pm

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот Zayphod » Вто Май 19, 2020 4:57 pm

Ако държиш на карбонова рамка, може да погледнеш и Propain - имат страхотен конфигуратор.
Аватар
Zayphod
 
Мнения: 132
Рейтинг: 1422
Регистриран на: Нед Май 11, 2014 10:43 pm
Местоположение: Враца

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот <<Georgi>> » Сря Май 20, 2020 2:24 am

Отдавна не съм гледал моделите на Propain ама наистина много готино са го направили с този конфигуратор, заслужава си парите за под 6К :agree:
Аватар
<<Georgi>>
 
Мнения: 62
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Сря Май 08, 2013 2:13 pm

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот <<Georgi>> » Сря Май 20, 2020 3:21 pm

Обаче като видях Propain TYEE се зачудих... сега избора ми стана тройна дилема :D
Аватар
<<Georgi>>
 
Мнения: 62
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Сря Май 08, 2013 2:13 pm

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот hitar_potar » Чет Май 21, 2020 2:07 pm

Измисли си за себе си какво точно смяташ да караш - Пропейн и Нюкпруф са си ендуро-байкове, Капрата в първата си генерация бе малко по-дългоходов ендурак, сега във втората си е откровено супер-ендуро/паркбайк/фрирайд байк, особено пък версията с 27.5 капли. Откъм катерене ще е по-зле от другите, откъм спускане ще се доближава до спускар. Неслучайно не са един и двама тия, които й забучват двукоронна вилка отпред. :)
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот <<Georgi>> » Пет Май 22, 2020 1:24 am

hitar_potar написа:Измисли си за себе си какво точно смяташ да караш - Пропейн и Нюкпруф са си ендуро-байкове, Капрата в първата си генерация бе малко по-дългоходов ендурак, сега във втората си е откровено супер-ендуро/паркбайк/фрирайд байк, особено пък версията с 27.5 капли. Откъм катерене ще е по-зле от другите, откъм спускане ще се доближава до спускар. Неслучайно не са един и двама тия, които й забучват двукоронна вилка отпред. :)


Ами като цяло въртя и из черни пътеки ама и се спускам понякога в гората, в града по-стълбички. За това се насочих към ендурото, малко кофти, че за тия пари при Нюкпруфа няма да съм с Lyrik макар, че Yari се води бюджетната версия на Lyrik нали не знам колко по-добре ще се усеща.
Аватар
<<Georgi>>
 
Мнения: 62
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Сря Май 08, 2013 2:13 pm

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот hitar_potar » Пет Май 22, 2020 7:21 am

<<Georgi>> написа:
Ами като цяло въртя и из черни пътеки ама и се спускам понякога в гората, в града по-стълбички. За това се насочих към ендурото, малко кофти, че за тия пари при Нюкпруфа няма да съм с Lyrik макар, че Yari се води бюджетната версия на Lyrik нали не знам колко по-добре ще се усеща.

Звучи като да ти трябва чист ендуро-модел, а не Капра - тя е прекалено спускарски насочена. Търси Нюкпруф, щом той ти е другия избор. Нищо, че вкъщи имам Капра от предишното поколение, която върви изключително леко и набира бързо - тя е друго животно, повече клони към Нюкпруфа, отколкото новата.
А относно Ярито - не е чак толкова страшно: сменяш 1 компресия просто, за въздушната камера не съм сигурен, може би и нея (въпреки че най-новото Яри серийно идва с ДебонЕър-въздушната пружина на Лирик, ако правилно съм разбрал), и слагаш стикери на Лирик, щото вилката си става Лирик. ;)
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот Alexi » Пет Май 22, 2020 7:30 am

Чарджър патрона е 200Е ,което е далеч по малко от разликата в цената на 2те вилки .. инак ъпгрейда е задължителен ако вземеш Яри ,с тая МС хидравлика не е адекватно вече
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6308
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот Petar_stoychev » Пет Май 22, 2020 1:07 pm

Новите Yari-та си идват с DebonAir както Lyrik....боцкаш му един Charger и нови семеринги и става Lyrik.
Иначе ако трябва да съм честен докато карах Yari-то с MC в комбинация с DebonAir беше доста прилично,естествено на по-големите удари те бие през ръцете.DebonAir прави голяма разлика според мен спрямо миналите поколения. :beer:
Аватар
Petar_stoychev
 
Мнения: 526
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Авг 28, 2016 2:48 pm
Местоположение: Sofia

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот Pr3d4t0R » Пет Май 22, 2020 3:56 pm

Да новите хидравлики са по-добри, но дали има даже 10тина човека в България достатъчно бързи да се възползват? Яри е супер вилка, защото се възползва от всички останали подобрания като шаси, въздушна камера и още по-важно рибаунд. Контролът на сгъване сега е възможно да се донастройва и через токени във въздушната камера - та чарджърът е далеч от определящ при изборът на колело.

Георги, на Мега-та основният минус е ниският клас на скоростната система, който би оскъпил ъпгрейди - задната главина е на стандартни шлици. Бих те посъветвал да погледнеш и какво има налично в БайкЦентър - новият СтъмпДжъмпър е със страхотна геометрия, а Кюбовете са с отличо съотношение цена/качество, но пък по-консервативна геометрия сравнена с днешните тенденции.
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3973
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот <<Georgi>> » Вто Май 26, 2020 6:07 am

Ами наистина с тази цена и окомплектовка Mega-та не си заслужава :dontknow:

Писах на YT да питам дали скоро ще е наличен L размер за Base окомплектовка, че не ми се рискува с XL. Ако скоро няма да има зареждане избора ми вече клони към Torque или Tyee. Ако пък дочакам да заредят, ниската цена ще компенсира ъпгрейда на вилката и/или дерайльора.

Но понеже за същите, че и по-малко пари може да е окачен байка със GX Eagle скорости, SRAM Code R или Magura MT5 пък даже с конфигуратора един Fox Float 36 мога да си сложа, че и Super Delux шок.. Ама да не се увличам, че лигите ми потекоха... рамката е в основата на всичко а не знам кое ще ми е най-удобно. Рамката на Tyee е с висок челен ъгъл, не е толкова издължена като Capra-та или Torque което мисля, че е добре за високи хора - да е издължена.

Pr3d4t0R написа:Да новите хидравлики са по-добри, но дали има даже 10тина човека в България достатъчно бързи да се възползват? Яри е супер вилка, защото се възползва от всички останали подобрания като шаси, въздушна камера и още по-важно рибаунд. Контролът на сгъване сега е възможно да се донастройва и через токени във въздушната камера - та чарджърът е далеч от определящ при изборът на колело.

Георги, на Мега-та основният минус е ниският клас на скоростната система, който би оскъпил ъпгрейди - задната главина е на стандартни шлици. Бих те посъветвал да погледнеш и какво има налично в БайкЦентър - новият СтъмпДжъмпър е със страхотна геометрия, а Кюбовете са с отличо съотношение цена/качество, но пък по-консервативна геометрия сравнена с днешните тенденции.


Ами този със 27.5' цоловите е малко над бюджета ми, бюджетния 29' SJ е със SX система, но сигурно се кара добре, въпреки дизйна на рамката който не следва тренда. Ама ми се струва,че геометрията е повече към Trail частта от ендурото е насочена.
Аватар
<<Georgi>>
 
Мнения: 62
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Сря Май 08, 2013 2:13 pm

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот <<Georgi>> » Вто Май 26, 2020 5:57 pm

От YT ми отговориха, че модела е разпродаден и тази версия няма вече да се произвежда. В момента L размер имат само по-скъпите окомплектовки на Capra-та и Base модела 29-ка.

Не съм сигурен дали ще ми ходи 29-ка ама може и да си променя мнението :dontknow:

Явно са там до изчерпване на количествата.


"Hello Georgi,

We are very sorry to inform you that this model is already sold out and that this version of the bike won't be produced anymore. Please find our current bikes at https://www.yt-industries.com.

I hope this information is helpful to you and thank you for your understanding.
Beste Grüße / Best regards / Cordialement

Michael Prügner"
Аватар
<<Georgi>>
 
Мнения: 62
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Сря Май 08, 2013 2:13 pm

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот scratch » Вто Май 26, 2020 7:14 pm

Така и така си харесваш постоянно нови модели, а и Капрата дето искаш я няма, хвърли око и на моделите на Commencal, ако вече не си. И те продават директно на крайния клиент и имат доста готини модели.
Аватар
scratch
 
Мнения: 223
Рейтинг: 1424
Регистриран на: Пет Яну 21, 2011 8:12 pm

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот Pr3d4t0R » Сря Май 27, 2020 10:10 am

Всичко е по-лесно с големите колела.
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3973
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот ivayl0_ » Сря Май 27, 2020 10:35 am

<<Georgi>> написа:
ivayl0_ написа:И аз отдавна следя капрата, даже бях пратил мой човек в ДЕ да купи. Обаче се оказа, че трябва с поръчка, а той трябваше да се прибира в БГ. Сега продължавам да следя за някоя промоция или мнения, че навсякъде пише за къстъмър сървиса бил ужасен и не знам дали да се наема. Отделно пък се замислям и за карбонова рамка, а тпък там чета че се пукали. Ако има развитие и се решиш за капрата, сподели мнения, моля! :)


Виж тези видеа има ползена информация:
https://www.youtube.com/watch?v=OHwnKAzKBTo

https://www.youtube.com/watch?v=MoIS843qQ6Q

https://www.youtube.com/watch?v=6gDtkQrOf-A

Ми като цяло до колкото знам от видеата отнема време докато се задействат нещата там ако трябва да ти заменят нещо и т.н. Освен ако не отидеш директно до US да си го вземеш :D


Всичко съм изгледал :) Благодаря :)
Sprint Apolon Pro 2015 27.5'
Аватар
ivayl0_
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Ное 12, 2019 2:59 pm
Местоположение: Варна

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот <<Georgi>> » Съб Май 30, 2020 10:06 am

scratch написа:Така и така си харесваш постоянно нови модели, а и Капрата дето искаш я няма, хвърли око и на моделите на Commencal, ако вече не си. И те продават директно на крайния клиент и имат доста готини модели.


Скоро не бях гледал Commencal не знаех и, че продават директно на клиент, но Clash Ride определено ми хвана интереса :D
Аватар
<<Georgi>>
 
Мнения: 62
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Сря Май 08, 2013 2:13 pm

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот <<Georgi>> » Нед Юни 14, 2020 12:35 pm

Да не кажете, че разпространявам фалшиви новини :D сега гледам на сайта на YT са написали, че за Capra Base модела 27,5" ще има от 26 август наличности :D Не знам как става това в предвид, че ми писаха, че са разпродадени и няма да се произвежда тази версия вече.

На всичкото отгоре Canyon Torque 6.0 AL - разпродадени всички размери освен S :D И на кратко ми казаха, че не знаят кога ще има зареждане.

Голям наплив нещо :dontknow:
Аватар
<<Georgi>>
 
Мнения: 62
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Сря Май 08, 2013 2:13 pm

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот mmanolov » Пет Юни 26, 2020 3:50 pm

Днес YT обявиха Capra Shred, която може да ти хване окото също. Алуминиева рамка (целият билд идва 16кг за М и без педали), FOX 38 FLOAT и coil отзад, новият SRAM GX с 10-52Т.

https://www.yt-industries.com/en/detail ... ticle/2509
mmanolov
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Юни 03, 2020 7:42 am

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот <<Georgi>> » Нед Юни 28, 2020 4:16 pm

mmanolov написа:Днес YT обявиха Capra Shred, която може да ти хване окото също. Алуминиева рамка (целият билд идва 16кг за М и без педали), FOX 38 FLOAT и coil отзад, новият SRAM GX с 10-52Т.

https://www.yt-industries.com/en/detail ... ticle/2509


Е да приятна гледка е ама ми е малко над бюджета, те сега и Commencal ще пускат серията за 2021 та да ги видим и тях.
Аватар
<<Georgi>>
 
Мнения: 62
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Сря Май 08, 2013 2:13 pm

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот mmanolov » Нед Юни 28, 2020 4:18 pm

<<Georgi>> написа:
mmanolov написа:Днес YT обявиха Capra Shred, която може да ти хване окото също. Алуминиева рамка (целият билд идва 16кг за М и без педали), FOX 38 FLOAT и coil отзад, новият SRAM GX с 10-52Т.

https://www.yt-industries.com/en/detail ... ticle/2509


Е да приятна гледка е ама ми е малко над бюджета, те сега и Commencal ще пускат серията за 2021 та да ги видим и тях.


Гледах я новата Мета АМ и ми се струва, че вече прекалено дълга идва вече.
mmanolov
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Юни 03, 2020 7:42 am

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот <<Georgi>> » Нед Юни 28, 2020 7:56 pm

mmanolov написа:
<<Georgi>> написа:
mmanolov написа:Днес YT обявиха Capra Shred, която може да ти хване окото също. Алуминиева рамка (целият билд идва 16кг за М и без педали), FOX 38 FLOAT и coil отзад, новият SRAM GX с 10-52Т.

https://www.yt-industries.com/en/detail ... ticle/2509


Е да приятна гледка е ама ми е малко над бюджета, те сега и Commencal ще пускат серията за 2021 та да ги видим и тях.


Гледах я новата Мета АМ и ми се струва, че вече прекалено дълга идва вече.


Ами аз Clash-а чакам да видя, че си го харесах нещо. Утре би трябвало да е излязъл новия модел.
Аватар
<<Georgi>>
 
Мнения: 62
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Сря Май 08, 2013 2:13 pm

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот <<Georgi>> » Чет Юли 23, 2020 7:30 am

Здравейте,

искам просто да отбележа, че в крайна сметка избрах Commencal Clash Ride 2020.

Поръчах го от сайта им и дойде за 8 дни от Франция, като куриерът го взе седмица след поръчката(на 2 Юли е поръчан, на 9 Юли беше взет от куриер а на 16 Юли беше при мен) дойде с DHL.

Първоначално доставката до България беше 200 евро и се класифицираше като "Shipping to World", обадих им се и ми казаха, че това е цената. Въпреки, че до страните съседки в Европа е 99 евро. После забелязах, че е махната опцията за доставка до България на единия им сайт и отново се обадих, този път казаха, че ще проверят с доставчик и след това цената се нормализира като за Европа(99евро) и пише "Shipping to Europe", явно е имало някакъв проблем!

Като цяло имам позитивно мнение за услугите им, бяха любезни обясниха ми като ги питах рзни неща и решиха проблема бързо!

Имах и забавяния с банката, че си надвиших дневния лимит и там трябваше да се обяснявам да включвам разни услуги, че иначе не можело да ми вдигнат лимита, но в крайна сметка всичко си дойде на мястото!

Даже вече си изгубих чейнстея :D
Аватар
<<Georgi>>
 
Мнения: 62
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Сря Май 08, 2013 2:13 pm

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот Gworan » Чет Юли 23, 2020 7:36 am

99 евро за доставка :crazy:
Аватар
Gworan
 
Мнения: 1019
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 27, 2017 10:08 am

Re: Мнения за Nukeproof Mega срещу YT Capra

Мнениеот kratos » Чет Юли 23, 2020 8:17 am

:offtopic:
Gworan написа:99 евро за доставка :crazy:


Не се учудвай колега, много вдигнаха цените... Говоря за Бг фирмите.
2017 г. за цяло колИло ми взеха 30-ина лева. Юни 2020г., само за рамка в кашон, искаха 30-40 лева, не помня точно.
Казаха, че са вдигнали цените на обемистите неща и колело излизало около 100 лв. Трябвало да се пази, заемало място и такива неща ми наговориха... За Еконт говоря.
Пък ние - ако искаме. Иначе и аз не съм съгласен, ама... :dontknow:
kratos
 
Мнения: 35
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Сря Мар 05, 2014 1:53 pm
Местоположение: Монтана

Следваща

Назад към All Mountain/Ендуро продукти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта


cron