Избор на велосипед до 3000лв.

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването до 130-170 мм, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Избор на велосипед до 3000лв.

Мнениеот eneuro » Нед Юни 07, 2020 5:46 pm

Здравейте,
Прегледах всичко в събфорума последните месеци и не намерих подобно тема, извинявам се предварително ако се повтарям.
Търся си all mountain велосипед до 2500лв. (с опция до 3000лв ако е нещо наистина заслужаващо си.) До скоро карах едно ориксче (hardtail), и тъй като не бях много очарован, го продавам и реших да премина на малко по-висок клас.
За тези пари предпочитам прилично сглобено full suspension колело, нямам проблем да е втора ръка, стига да е от България за да мога да го видя. Също така, предпочитам да е 27.5
Oтностно ново колело, любимия на интернета Calibre Bossnut е разпродаден навсякъде и не мога да го намеря. Не намерих нищо друго прилично, отворен съм към предложения.
Втора ръка в България забелязах един Giant Liv 2, но видях, че модела се води женски и се отказах.
Висок съм 175 и доколото тествах, размера в повечето случаи за мен е М.
Добре дошли са всякаква предложения, включително и прилични твърдаци стига да са "all around".
Допълвам, че съм ентусиаст и далеч от профисионалист, т.че по-скоро търся най-добро спрямо съотншения качество.
Отново се извинявам ако се повтаря темата и благодаря предварително за всякаква помощ.
eneuro
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Апр 21, 2020 1:05 pm

Назад към All Mountain/Ендуро продукти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта