Избор на мека рамка

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването до 130-170 мм, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Избор на мека рамка

Мнениеот Gworan » Нед Апр 18, 2021 8:18 am

Разбирам ви напълно, но това е което аз искам, всичко да е комплект от една серия. А мешеници срам и шимано, знам че работи, ОКР-то ми не го позволява. Много съм доволен вече от M8000, и сега искам М8100... Хъба съм го поръчал вече.
Това са си мои странности, нали разбирате, че не ви казвам да правите същото като мен :)
Аватар
Gworan
 
Мнения: 1018
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 27, 2017 10:08 am

Re: Избор на мека рамка

Мнениеот Yash » Нед Апр 18, 2021 10:38 am

Gworan написа: :)

Плюс от мен.
Някои така и на вдяват, че има хора тук, които прекрасно знаят какво правят и какво искат. Колкото и да ви се струва страно това, което за вас е безмислено, за другите не е така. Когато се зададе въпрос, се очаква конкретен отговор. Престанете да развивате теории и да налагате собствено виждане. Давайте предложения, изказвайте мнение, но не бъдете крайни и не очаквайте другите да правят това, което на вас ви харесва.

Извинете за лирическото отклонение.
Аватар
Yash
 
Мнения: 785
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пет Юли 19, 2013 7:24 pm

Re: Избор на мека рамка

Мнениеот Petar_stoychev » Вто Юни 01, 2021 11:34 am

Gworan написа:Честно казано, доста се бях притеснил, след като си продадох рамката на Каньона, още без да съм взел нещо друго. Мислех че тази година може би ще остана без колело. По групите за обяви и олх нямаше нищо читаво, направо гледката е депресираща. Ако имаше нещо което грабва интереса, все малки размери за мен... Нови колела само със 5-6 месеца чакане, или повече... Миналата седмица бях видял, че в байкцентъра, от всички модели, окомплектовки и цветове на стъмпджъмпъра, имаше само един, и то с дата за доставка за след 20ти Април. Реших да си пробвам късмета, и направих поръчка, и даже говорих с тях по телефона защото исках да го платя или поне да го капарирам предварително, защото ми казаха че очакват само една бройка от моя размер. Добре, правя си аз поръчка, както сме се уговорили, чакам проформа фактура да ми пратят и да плащам, и чакам, и чакам, и нищо не получавам, и започвам да се притеснявам... Мисля си че сигурно няма да дойдат колелата въобще, един познат ми казва че от една година вече ги чакали. Започвам да си мисля че нарочно не искат да ми вземат парите, защото и те знаят че нещо не е както трябва. Направо го бях отписал, и започнах да се оглеждам пак за нещо втора ръка даже, да взимам и да карам, ама няма, само 27ци и дърти бангии :crap:

Е, накрая се оказа, че цялото това напрежение е било напразно. Камиона даже е дошъл по-рано, от очакваната дата, около 20ти Април. Прясно, прясно, единствената внесена бройка в размер S4, от камиона, направо по Еконта, и към мен :beer:


Да споделиш как се представя машинката ? :beer:
Аватар
Petar_stoychev
 
Мнения: 526
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Авг 28, 2016 2:48 pm
Местоположение: Sofia

Предишна

Назад към All Mountain/Ендуро продукти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта