Допитване за C1

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Допитване за C1

Мнениеот skulboy » Съб Мар 15, 2014 7:33 pm

Решил съм да си взема рамка C1. Ще я ползвам главно по черен път и лек ДХ. С една дума по-грубо. Да, обаче 14,5 инча ми се виждат малко за мен. Висок съм 178 см и тежа 63 кг (висок и слаб :crap: ). Все някога ще ми се наложи да изляза някъде из града и се притеснявам да не започне да ме боли кръста, колената и т.н. Естествено, че през повечето време ще съм прав при каране, но все пак.В крайна сметка се насочих към 16,5". Вижда се разликата в дължината на седалковата тръба с около 5 см, пак е нещо. Искам колоездачите които карат в горепосочените стилове да споделят мнение с какви рамки са и като карат малко по-продължително седнали дали им е удобно и т.н. И дали вземането на малко по-дълго колче ще оправи проблема, поне да не съм толкова изгърбен. Благодаря предварително и извинявайте ако съм сбъркал раздела :beer:
Нещо ме дърпа пак назад,
трудно ми е да се отскубна.
Ще го преборя щом съм млад
и държа съвестта си будна!
Аватар
skulboy
 
Мнения: 387
Рейтинг: 1360
Регистриран на: Пон Фев 03, 2014 2:43 pm

Re: Допитване за C1

Мнениеот Ozzie » Съб Мар 15, 2014 11:16 pm

skulboy написа:Ще я ползвам главно по черен път и лек ДХ.


'айде научете се най- сетне, къде да си пускате темите
научете, че има ЧЗВ
научете, че има "важни теми", които обхващат част от популярните продукти на пазара
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта