Заслужава ли си?

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Заслужава ли си?

Мнениеот So Many BRanDs » Съб Юни 07, 2014 10:27 pm

Hello искам помощ при избора на DJ/Street колело.Заслужава ли си Metropolis 1 2500 лева :O :? или може би Specialized P.26 AM/P.3 или е по-добре да се сглоби NS Majesty (За сглобката ще се търси помощ от тук вероятно)...
В момента не мога да си позволя толкова скъпо колело питам просто информативно за да знам на къде да се насоча и се надявам да ми помогнете (особено ако най-добрият избор е сглобка) и ако имам късмет до 1/2 години да съм събрал достатъчно пари :praying: Имам представа че до 1/2 години ще излязат много нови рамки/части и други но искам да влезна по във час до тогава за да направя добър избор...Готов съм да приема и други предложения :)
P.S Какво караш ти?
So Many BRanDs
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Май 30, 2014 1:46 pm

Re: Заслужава ли си?

Мнениеот aiwa » Чет Юни 12, 2014 10:42 am

Пич по добрия вариант е сглобка защото ти си решаваш с какви части ти е по удобно и колко бюджет имаш.Но ти си решаваш това е мое мнение :D :D :D
А за рамка аз съм твърдо за Majesty
aiwa
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1182
Регистриран на: Вто Юли 23, 2013 5:58 pm
Местоположение: Благоевград

Re: Заслужава ли си?

Мнениеот So Many BRanDs » Съб Юни 14, 2014 12:20 am

aiwa написа:Пич по добрия вариант е сглобка защото ти си решаваш с какви части ти е по удобно и колко бюджет имаш.Но ти си решаваш това е мое мнение :D :D :D
А за рамка аз съм твърдо за Majesty

Добре предложи ми вилка за Majesty (park вероятно) аз съм се спрял на:
Manitou Circus
Marzocchi DJ
Rock Shox Argyle
Ще карам повече dirt от колкото street.
P.S Реално чакам във (ChainReactionCycles) да направят някое 75% намаление :agree: на някоя от тези вилки :/ просто защото са на супер високи цени...
So Many BRanDs
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Май 30, 2014 1:46 pm

Re: Заслужава ли си?

Мнениеот aiwa » Съб Юни 14, 2014 10:52 am

Ем според мен по добрия вариант е marzocchi no dj-1.Или Rock Shox Argyle solo air но тя е 598 евра :D .Така че марзокито е по добре има га и в България за 650-700лв.
aiwa
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1182
Регистриран на: Вто Юли 23, 2013 5:58 pm
Местоположение: Благоевград


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта