Trek mt60 BMX конверсия???

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Trek mt60 BMX конверсия???

Мнениеот nonkapo » Пет Дек 06, 2019 8:45 pm

Може да ви се стори идиотска, но ми се върти в главата тая идея от известно време. Малкия отдавна заряза Трека и вместо да събира ръжда се чудя дали да не му лепна една твърда вилка и БМХ кормило?
Много еретично ли звучи? Ето как изглежда велосипеда:
https://www.varagesale.com/i/zptn5bda-b ... -available
Не се гаси туй що не гасне
Аватар
nonkapo
 
Мнения: 301
Рейтинг: 1360
Регистриран на: Съб Окт 09, 2010 2:36 pm
Местоположение: Арабистан

Re: Trek mt60 BMX конверсия???

Мнениеот Drunken MadLoud » Сря Дек 11, 2019 12:46 am

Понеже гледам никой друг не ти е отговорил, а и явно си падаш по подобни " експерименти", да ти кажа честно си е извратена работа. Детско колело да го превръщаш в нещо което е много далеч от предназначението му като цяло, си е така да го кажем кофти идея. Не си уточнил също, кой в крайна сметка ще ползва "Франкенщайн" колелото, ти или детето? Не е невъэможно, но според мен е трагична идея.
Аватар
Drunken MadLoud
 
Мнения: 370
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Сря Сеп 28, 2011 8:47 pm

Re: Trek mt60 BMX конверсия???

Мнениеот nonkapo » Сря Дек 11, 2019 9:00 am

:beer: Благодаря за мнението. не се различава много от моето ама мазохизма ша знайш по хората ходи :-). За малкия дето вече не е толкоз малък. Седи седи па вика на магарето чуш:-))).
Сега сериозно - рамката ми се вижда здрава, макар и алуминиева. Малко къса изглежда, освен това геометрията ще се изпорти то е ясно. Просто бюджета по коледа е толкова изтънял, че се чудя как да направя от нищо нещо. Като се загледах и курбелите му са твърде къси. Мислех само в кормило и задно движение да инвестирам,но май ще излезе по на далавера втора ръка БМХ. Вилката също е мека.
Не се гаси туй що не гасне
Аватар
nonkapo
 
Мнения: 301
Рейтинг: 1360
Регистриран на: Съб Окт 09, 2010 2:36 pm
Местоположение: Арабистан


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта