а спомняте ли си

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот MAN6 » Чет Апр 20, 2006 10:58 am

@psychoiho: :) през '98 имах bianchi и от там се започна...

@axelmax: нали знаеш- като кажат 4е сестра ти е курва, иди доказвай 4е нямаш сестра... sorry майна
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот FREEMAD » Чет Апр 20, 2006 12:33 pm

аз няма да казвам какво съм карал ,защото не искам да ви разтревожвам :lol2: ...просто не е истина:smash:

:peace:
223
Аватар
FREEMAD
 
Мнения: 234
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Пон Юли 04, 2005 6:22 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Cu0 » Чет Апр 20, 2006 1:37 pm

школници, балканчета и ВМХ-та ясно ..
99-та лятото крос лидер за да ме вози до работата и обратно.
2000-та пролетта един случаен пич, доста по-малък от нас ни подбра от парка и ни качи на Витоша за да ни скъса задниците, тогава за първи път се зачудихме, защо неговите спирачки на вид като нашите ловят толкова здраво, решихме че е от гумичките и тръгнахме да тъсрим, некви ХТР бяха :)
той ни каза за един магазин в Лозенец, там ми сглобиха първото твърдо колело, марката беше 2нд-хенд-сбироток след 2 месеца чакане за изпадане на съответните части.
После се отворих на далаверата УСА-интернет-магазини и така ...

бтв от него са ми останали некви части, главините например са в нас и още работят, някои от "старите" може да си ги разпознае :)

абе едно време кви главини имаше ... вълшебни,
а сега ... само педераси
Аватар
Cu0
 
Мнения: 375
Рейтинг: 1777
Регистриран на: Чет Апр 10, 2003 10:20 am
Местоположение: Saint Kitts and Nevis

Мнениеот axelmax » Чет Апр 20, 2006 2:06 pm

няма какво да ми соркваш на пловдив4ански

аз не съм в решка
както ЛАИНЕ каза"Каквото и да напишеш и когато и да е,ти ще бъдеш нападан"


така4е вие сами се заблуждавате 4е сте прави ,което е ваш проблем
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот MAN6 » Чет Апр 20, 2006 8:11 pm

[quote="axelmax"]

няма какво да ми соркваш на пловдив4ански

аз не съм в решка
както ЛАИНЕ каза"Каквото и да напишеш и когато и да е,ти ще бъдеш нападан"


така4е вие сами се заблуждавате 4е сте прави ,което е ваш проблем
[/quote]


виж сега- ти си този, който се заблуждава че е прав. не за друго, ами защото едва ли можеш да сереш толкова дълго време прав, if you know what I mean... sorry майна :)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот biggfoot » Чет Апр 20, 2006 8:45 pm

[quote="MAN6"]


...ти си този, който се заблуждава че е прав. не за друго, ами защото едва ли можеш да сереш толкова дълго време прав...
[/quote]
good point:rofl:
Take the long road and ride it
Аватар
biggfoot
 
Мнения: 225
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 12:24 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот naso » Пет Апр 21, 2006 7:44 am

еее да да ... и дойде първия крос хахах :) много беще модерен ама се счупи доста бързо от разни дропове и олита...последва съвет "ако си търсите хубави гуми отидете горе в лозенец близо е до кемпийски зографски" отиваме ние с кросове и драгове... (т'ва беше модерно) и к'во ... некви трактори некви странни "В" образни спирачки дето спират като нашите ама не са същите...след това естествено реших ,че направо ще си купя от там колело ... да интересно една главина струваше колкото крос-а ми и баща ми каза "НЕ" :bawling::bawling::bawling: ...угорчен от този факт продължих с краса ... взех си един зоом 800 малеее много яка вилка при тва за 80 лв. и с 8 см ход ... дето ама воообще не работеха! ;) както и да е след това имаше още ходене към странния магазин в Лозенец който всеки следващ път ставаше по-голям и по-голям... та тогава видях Цуцу как кара... и последваха 3 години твърди рамки (ниски) твърди вилки много trial и накрая ми писна.Сега карам некви други лайна. :hbang2::lol2::thumb:
naso
 
Мнения: 1249
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 9:32 pm

Мнениеот kotka12 » Пет Апр 21, 2006 7:52 am

аре стига сте разводнявали темата
@Admin
пусни една тема, в която акселмакс и всички, които имат желание ще се джавкат на воля

край на офтопика
Аз пък имах Балканче /мноо ясно/, което дори не беше купувано за мен, а беше останало от по-големия ми братовчед /мноо ясно/. С него вдигах поне 3 пъти по-високо оли, отколкото със сегашното си магаренце:bowdown:. Тогава каква мания имаше да се "пипат" Балканчетата - то не бяха жици по спиците, то не бяха лепенки, а посиняваха от завист на моето, защото бащата /R.I.P./беше ми донесъл една изолационна лента /някаква мекичка такава/ и ми бяха увити колчето на седалката, колчето на кормилото и самото кормило с такава:dgrin:
после карах на едно приятелче известно време магаренцето /XC LEOPARD/ и бях му смлял задната главина и као отидох да я сменят и ми казаха бомбастчната цена от 20 лева си помислих "Баси изродите, как 20 лева бе, какво толкова има, че е 20 лева:crazy2:, после си купих Grizzly, а сега вече си карам едно магаренце, което много обичам, защото съм го отгледал от мъничко.

@all:beer:
еееех, the memory remains
The best-laid schemes o' mice an' men gang aft a-gley

http://s2.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=54478
Аватар
kotka12
 
Мнения: 3462
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 8:02 am
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот Lubo » Пет Апр 21, 2006 9:07 am

Аз нямама спомени от преди толкова време както повечето от вас, защото карам повечко от има няма 3 години.
В началото четях във форума и се чудех как така едно колело да струва повече от 400 лв :) В поседствие си купих един Sprint Excell с дискови спирачки :) старшна работа. Качих го на Витоша на 3-тия ден и слезнах с един куп рани и натъртвания :) Тогавашния ми приятел и сегашен шурей и приятел ме качи без почти никакви протектори. Това разбира се ме амбицира и сега си имам RAM DH. Карам МНОГО рядко, но когато карам го правя със страшен кеф.
Е по-зле не може да стане ... Може, може
Аватар
Lubo
 
Мнения: 644
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Съб Юни 07, 2003 8:13 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот shaggy86 » Пет Апр 21, 2006 10:59 am

и аз започнах с триколка,после червен руски школник,после лилавото балканче на братчеда това дето задната му гума е по-голяма от предната,после някакво странно животно с марка Марс,после фс балкан бях 7ми клас(баща ми ме пита какво да ми купи за това че съм си изкарал изпитите и аз балкан за 320 лв:evil:) имаше тайванска вилка с 4 см ход и пълен монтаж шимано сис:angel:,после му смачках лагерите ,после си взех крос шампион рамка от един приятел и с частите от балкана...
после рамка зх5 драг-още със скоростите от балкана:hbang:,после бехемот ,сега климбер скоро нещо друго:bigeyes: ех спомени.....първия път се качих на Витоша с балкана ,качи ме едно момче Димо от квартала.... и от тогава съм зарибен по карането в планина.......това беше като излезе стария Бехемот преди колко години??
Аватар
shaggy86
 
Мнения: 1007
Рейтинг: 1745
Регистриран на: Пет Юни 25, 2004 10:32 am

Предишна

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


cron