Maxxis Swampthing

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Maxxis Swampthing

Мнениеот Admin » Чет Фев 23, 2006 12:26 am

Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот RaveUnit » Чет Фев 23, 2006 1:39 am

абе коте, хубав тест ама преди ги пишеше по-хубави
нещо не беше толкова наплашен май :)
Човекът с косачката 37OH55V O773H \../{o.O}..l. Гот ми е сред тия идиопати в тая идиокрация
RaveUnit
 
Мнения: 798
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 8:28 pm

Мнениеот Admin » Чет Фев 23, 2006 10:00 am

:D
Кога преди, колко години назад? ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот RaveUnit » Чет Фев 23, 2006 12:59 pm

та викаш да си чакам филма и да си трая ;)
да се възползвам от повода:
[b]ВСЕКИ може да направи тест на компонент/цяло колело[/b]
условията за публикуването после са много меки, има ги в сайта
Човекът с косачката 37OH55V O773H \../{o.O}..l. Гот ми е сред тия идиопати в тая идиокрация
RaveUnit
 
Мнения: 798
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 8:28 pm

Мнениеот Admin » Чет Фев 23, 2006 1:39 pm

А, нищо такова не казвам :D Предполагам че това, което ти наричаш наплашеност, аз наричам по-голяма предпазливост в изказа и изводите и не мисля, че е лошо. Ако имаш предвид нещо друго, кажи :beer:
А за тестовете, тц, от известно време махнах Условията за публикуване на тестове и вече писането на такива статии не е толкова общодостъпно. Това не значи, че не бих приел тестове, напротив, само че не от всеки. Което пък съвсем не значи, че съм недоволен от тестовете, написани едно време от други хора, щом съм ги публикувал, значи са ми харесали. Само че напоследък има много нови звезди, които като нищо може да си помислят, че списването на едно тестче за прочутия FR байк Клос Даемон е лесна работа и да настояват да го публикувам - ходи обяснявай, наранявай чувства и други такива лоши неща, няма смисъл ;) Другата причина е, че е добре хората пишещи тестове, да имат опит с повече компоненти/велосипеди и изобщо, стремя се да вдигам нивото, доколкото мога. Който има желание да напише подобна статия, винаги може да ми я изпрати на мейл и аз ще преценя най-внимателно дали отговаря на изискванията, които поставям към самия себе си при писането на тестове. Махането на условията просто ме предпазва от обвързаност (все пак, изглежда доста неблагодарно да откажеш на някой, който иска да ти помогне и едва ли не изрично си го помолил за това, нали сФащаш ;)). Плановете ми са в бъдеще да правя както се прави и другаде по света - да имам подръка една група от опитни тест-ездачи, на които да предоставям продукти за известно време, та да ги преценят и да си кажат мнението, на база на което (плюс моето, разбира се) да се пишат тестовете. Ама това е още само идеен проект, тъй като засега броят на тестваните продукти още не е достатъчен.
Надявам се, че горните редове са ти били интересни, иначе язък ми за писането!:banghead: :D

Edit: Много ли ще е нахално, ако те помоля да си погледнеш РМ-ите и да отговориш на моя? ;):beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот did » Чет Фев 23, 2006 1:45 pm

[quote="Admin"]


Надявам се, че горните редове са ти били интересни, иначе язък ми за писането!:banghead: :D
[/quote]

Споко бе! Какво значение има дали му е било интересно. Той по принцип си е любознателен и всичко му е интересно. Даже може да пробваш - дай му едно огледалце и пак ще му е интересно.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта