Приятелски съвет към всички.

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Приятелски съвет към всички.

Мнениеот gyurzagyurza » Нед Ное 22, 2020 9:04 am

msniki написа:
h17 написа:Български магазини: само в много краен случай! При равни цени и ако не е много спешно: немски онлайн магазини бол :beer:
(Да не говорим, че в повечето случаи са и по-евтини)

Глупости!
Примерно Ridespot са нещо доста по различно. Има price match, това значи пак на същите пари ще вземеш тази част както от примерно немски магазин.
Преди време пуснах поръчка за дребно нещо (бъмпери за боскер), но ми трябваше и компресия.
Звъннах им да ги питам имат ли, отговориха ми че ще потърсят. На другия ден ми обаждат че имат в наличност. Като Цената беше по ниска дори от магазините в Сащ или Англия. А като се има предвид че тази компрсия за боксер я няма офицялно в он-лайн магазина им.
Това е начина да запазиш клиент.
Естествено бях доста доволен от ridespot. Пак ако ми трябва нещо ще търся Ridespot. При всяка поръчка от тях съм нямал проблеми.
Това че Никобайкс в момента са се издънили, не значи че всички бг магазини ще си позволят такова отношение.(пример ridespot)
Не вземам страна просто няма смисал срещу всички бг магазини да се казва че са лоши. Като само 1 от тях е направил грешка.
От Никобайкс бях и преди изненадан.
Поръчвам от он-лайн магазина им обувки и лапа като пише че са налични, на другия ден ми казват че ги няма в наличност.
Един вид си изгубих времето с тях, понеже не си обновяват он-лайн магазина.
Не е кой знае какво като оплакване, просто казвам да се има едно наум относно он-лайн магазина им.
От 2 поръчки от никобайкс:
1-та всичко перфектно. Бързо, коректно и даже ми бяха предложили те да ми наплетат каплата без доплащане.
2-та по горе съм написал .
Като бях на живо в магазина им се отнесоха коректно от Никобайкс поне служителите му, въпреки че самия Нико ме изгони навън от магазина което беше странна и смешна ситуация и не го приех на серизоно. Но сериозно ме изненада уж съм клиент....
Като цяло добър и коректен магазин е Никобайкс , просто има отделни недоразумения понякога. :dontknow:
:agree:

Е защо да те гони от магазина това пък на какво прилича
gyurzagyurza
 
Мнения: 71
Рейтинг: 1170
Регистриран на: Съб Ное 23, 2019 9:21 am

Re: Приятелски съвет към всички.

Мнениеот Lucky Loser » Нед Ное 22, 2020 10:19 am

Осъзнаваш, че цитираш мнение отпреди 8 години, нали ? :popcorn:
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Предишна

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта