Scott Spark

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот pe60t0 » Чет Ное 23, 2006 12:03 am

[quote="Windstream"]

PtD, SRT-10 го има в поне три варианта на купето, от които два са доста сходни - ти тоя който викаш че е грозен от коя година е модел, щото тия по-новите (вгледай се в дясната половина на аватара на Toyaga) наистина не са особено лицеприятни, но пък първото поколение (лявата половина на аватара) е доста по-различно. Пък и всъщност идеята на това МПС не е да е красиво, а да върши ежедневната работа (за леки и обемни товари) като същевременно ти спестява покупката на състезателна weekend toy. Ford Lightning SVT е на същия принцип, както и S-10 X-treme и цяла камара коли и пикапи съдържащи съкращението SS в името си. Един вид традиция е вече, нещо съществуващо от деситилетия, и нещо което в близко бъдеще няма никакъв шанс да отмре :thumb:
[/quote]
(вгледай се в дясната половина на аватара на Toyaga)


(лявата половина на аватара)

сори за офф топика ама аз на аватара му виждам само една доста симпатична уфчица...закакво става въпрос ?
Make the sport fun not the fun a sport...
Аватар
pe60t0
 
Мнения: 1503
Рейтинг: 1390
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 8:26 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Iron Man » Чет Ное 23, 2006 11:30 am

А ти погледна ли от кога са мненията, в които се говори за аватара на @TOYAGA?
Iron Man
 
Мнения: 48
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Май 19, 2006 12:00 pm

Мнениеот pe60t0 » Чет Ное 23, 2006 11:40 am

[quote="Iron Man"]

А ти погледна ли от кога са мненията, в които се говори за аватара на @TOYAGA?


[/quote]
не :baseball::I сори ясно :) просто се бях заблудил че е нова тема заради новата статия както и да е :) :beer:
Make the sport fun not the fun a sport...
Аватар
pe60t0
 
Мнения: 1503
Рейтинг: 1390
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 8:26 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Windstream » Пет Ное 24, 2006 3:12 pm

[quote="pe60t0"]

(вгледай се в дясната половина на аватара на Toyaga)


(лявата половина на аватара)

сори за офф топика ама аз на аватара му виждам само една доста симпатична уфчица...закакво става въпрос ?
[/quote]

Овчицата я виждаш сега, когато обаче ги обсъждахме SRT-10 пикапите аватара му беше друг - вземаш два червени коча (един от първото поколение, и един от второто), правиш им по една снимка анфас (на черен фон), режеш двете снимки вертикално по средата, разменяш левите (или десните) им половини, "залепяш" новополучените картинки, и накрая получаваш тогавашния аватар на Тояга.

Rancid, това новото возило за какво ще го ползвате основно? Ако искаш нещо наистина универсално разгледай Dodge Nitro, не знам на какви цени върви при вас обаче. Jeep Liberty също не е за пренебрегване, аз за 2003-ката на Мишел (жена ми) само хубави неща мога да кажа - един проблем не й е направил досега, а тя не е като да не го кара често.
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот Rancid » Пет Ное 24, 2006 6:13 pm

@Windstream
Бъдещото возило ще се ползва най-вече като семеен автомобил.За съжеление разбрах,че цените тук се различават чувствително.При това положение Dodge отпада.
Изображение
Аватар
Rancid
 
Мнения: 1303
Рейтинг: 1710
Регистриран на: Чет Сеп 01, 2005 10:35 pm

Мнениеот TOYAGA » Съб Ное 25, 2006 12:04 am

Nitro при нас ще има догодина - на цени народни. А на Liberty-то още му викаме Cherokee... ;)
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Предишна

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 156 госта