Откраднаха ми Колелото!

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Откраднаха ми Колелото!

Мнениеот Grigo » Пет Авг 11, 2006 3:23 pm

Задигнат на 27.07.2006 от вх. "В" на бл90 Ако забележите някоя част от този асемблиран велосипед или съответния в цялостния му вид и помогнете за откриването му ще бъдете материално възнаградени.
http://s3.photobucket.com/albums/y73/valezka/Bike/?action=view&current=Bikee01.jpg&refPage=&imgAnch=imgAnch2
Григор Стоянов -> 0899211355 [email protected] или [email protected]
Благодаря предварително за съдействието на админа,модераторите и всички мои приятели и познати.Пожелавам им успехи в планинското колоездене (един достоен спорт) и ги моля да са по-бдителни относно опеката на велосипедите си,за да не се чувстват и те "инвалиди" в планината;че и по улиците на София,така както аз се почуствах преди няколко дни.Зная че реагирам твърде късно и шанса по принцип си е минимален,но ако някой по някакво стечение на обстоятелствата забележи бившият ми велосипед,моля да ме осведоми!
Grigo
 

Мнениеот Nazgull » Пет Авг 11, 2006 6:04 pm

Леле това е ужасно! Дано си го намериш. Кажи каква е вилката, защото рамката сигурно ще бъде пребоядисана
дойчен комунистен мит трабантен

Последната промяна е направена от Nazgull на 29 Апр 2007 12:39; мнението е било променяно общо 17928 пъти
Аватар
Nazgull
 
Мнения: 885
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 7:17 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Grigo » Съб Авг 12, 2006 10:02 am

[quote="Nazgull"]

Леле това е ужасно! Дано си го намериш. Кажи каква е вилката, защото рамката сигурно ще бъде пребоядисана
[/quote]

[b]рамка: RAM DH'03 /отличителни белези:много драскотини при веригата(невъзможни за заличаване поради задиране в самият алуминиев материал на рамката,вследствие добре познатото ви задиране от веригата!!! там бях навил и черен изулирбан (PVC) който вероятно обаче ще бъде свален на момента,ако крадеца има малко мозък); придружена от заден амортесьор/шок:
X-Fusion Vector PVR 190mm мисля. за съжаление прясно профилактиран (full)
вилка: Marzocchi Junior T'04 с подобрения '05 и отлепени стикери освен двата "Junior T" от вътрешната страна,драскотини откъм ухото за спирачния апарат! (трудно ще бъдат заличени дори при пребоядисване в друг от оригиналния цвят - а именно черен). короните са й смъкнати и добре пренатегнати!
спирачка: Magura Julie 185mm rotor (отличителни белези: къс маркуч,който опъва ако е все още инсталирана на Junior-a и оплътнението от лостчето към маркуча не се държи добре! накладки = 7% / 100)
курбелите (Truvativ Hussefelt) са запазени с изключение на доста драскотини от външната страна на Bashguard-a и следи от slide-овете на предишния собственик (апропо Metal Psycho,който за съжаление не отдавна бе поредната жертва на подобен вид излияния от страна на персонажи които се считат за по-големи от закона...) придружени от съответната качествена капсулована касетка (не съм обърнал внимание на марката,или Gigapipe или нещо италианско беше,ако не се лъжа)
лапа: Truvativ Hussefelt
гриповете са камуфлажни (не може да се сбъркат)
кормило: Answer Aluminite (матово,като има БЕЛИ следи от издиране,стандартни при удари по андонизиран алуминий)
гуми: Maxxis Ignition (предна -> доста запазена)
Maxxis Dynamite (задна -> на 1/3 грайфер) както всички гуми от производителя с оранжев кант.
седалка: Velo® леопардова окраска с широк кафяв кожен кант от долната страна,с бял шрифт изписано логото и производителя (виж снимката).единични бройки има от този модел в София,невъзможно да се сбърка).
капла предна: Remerx Grandrock (черно/сива) с теглени спици DT и фрезована главина на машинни лагери,с леко изкривена ОС и изкривена ябълчица на QR-a!!! сива на цвят.
задна капла: Alexrims DM22 отново с DT наплетена -> на главина Formula (черна,не за диск) -> за центровка
P.S. извинявам се че пиша и тук,но без да искам пуснах темата и поради невъзможността си да я изтрия сметнах поне да я актуализирам като информация.
Велосипеда бе откраднат на 27.07.2006 към 17:00h от вход "В" на бл.90 кв. Хаджи Димитър в близост до 40 и някое си там ОУ.
Мобилният ми телефон за връзка е [size=134]0899211355 -> Григор / Grigo без значение[/size]
Отново Благодаря![/b]
Grigo
 

Мнениеот Besen na Kolelo » Съб Авг 12, 2006 8:51 pm

бл.90 в Мусагеница?
ако е в Мусагеница не знаех,че имам такива съседи :)(дето карат байкове и са през една улица до мен)

Иначе по темата ще се озъртам :)
I spit on the face of the people who don't want to be cool
Аватар
Besen na Kolelo
 
Мнения: 1342
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 1:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Albinosko » Съб Авг 12, 2006 9:26 pm

[quote="Grigo"]

вход "В" на бл.90 [b]кв. Хаджи Димитър[/b]
[/quote]

Иначе аз ще се оглеждам... Sorry иначе за така хубавото колелце :crap:
Ако не успееш от първия път, явно не си Чък Норис...
Аватар
Albinosko
 
Мнения: 1260
Рейтинг: 1764
Регистриран на: Съб Ное 06, 2004 12:13 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Grigo » Сря Авг 16, 2006 6:49 pm

[b]Благодаря за загрижеността и интереса!За жалост наистина се съмнявам велосипеда ми да бъде открит.Но никога не съм се съмнявал в колегиалността и сериозността на колегите,и повярвайте,ако помогнете с малко усилие като ценна за откриването на велосипеда или някоя негова част,за мен ще е огромен жест,който обещавам няма да бъде незабелязан! :beer:[/b]
Grigo
 

Мнениеот KeizSoze » Пет Авг 18, 2006 1:05 am

Братле, не губи надежда. Ти си РАМ а те се продават тук в България. Само ако си го взел от магазин и си имаш номера на рамката си пусни една жалбица при ченгетата, за да можеш спокойно да му счупиш ръчиците без излишни обяснения. И да не те интересува, че го е купил от някой циганин. Добре знаят, че купуват крадени колелета, мизерниците. Че ще го пребоядисат е ясно, точно по това ще го познаеш. ДХто ти е с характерен силует, а никой уважаващ себе си байкър няма да си прецака оригиналната боя само заради едната естетика :))
За съжаление и аз скоро постнах по темата
http://www.mtb-bg.com/forum/data/KeizSo ... _Scott.gif
При мен е по сложно. тея рамки са сигурно 5 в страната и мойто със сигурност е изнесено нанякъде. Дано не е. Не знам какво ще стане с човека, който хвана да го кара.:angfire: Сигурно никога вече няма да кара колело...:bawling::qright::combust::skull:

Между другото не всеки Максис е с кант, виж снимката...
KeizSoze
 
Мнения: 5
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Юли 13, 2006 5:45 pm

Мнениеот Grigo » Пет Авг 18, 2006 6:44 am

[quote="KeizSoze"]

Братле, не губи надежда. Ти си РАМ а те се продават тук в България. Само ако си го взел от магазин и си имаш номера на рамката си пусни една жалбица при ченгетата, за да можеш спокойно да му счупиш ръчиците без излишни обяснения. И да не те интересува, че го е купил от някой циганин. Добре знаят, че купуват крадени колелета, мизерниците. Че ще го пребоядисат е ясно, точно по това ще го познаеш. ДХто ти е с характерен силует, а никой уважаващ себе си байкър няма да си прецака оригиналната боя само заради едната естетика :))
За съжаление и аз скоро постнах по темата
http://www.mtb-bg.com/forum/data/KeizSo ... _Scott.gif
При мен е по сложно. тея рамки са сигурно 5 в страната и мойто със сигурност е изнесено нанякъде. Дано не е. Не знам какво ще стане с човека, който хвана да го кара.:angfire: Сигурно никога вече няма да кара колело...:bawling::qright::combust::skull:

Между другото не всеки Максис е с кант, виж снимката...
[/quote]

[b]ами закупих рамата от един пич от Bas втора ръка,но така и не го попитах за номера на рамата за съжаление,пък и по стечение на обстоятелствата и здравословни проблеми отново претърпях един двуседмичен престой в болнично заведение....:bawling: Престоя ми се отрази чудесно,неприятното е че постъпих непосредствено след кражбата (в рамките на близките 12 часа) и нямах време и сили да подам жалба или дори да постна нещо подобно като това тук:boggled: .[/b]
Grigo
 

Мнениеот Kitolino » Пет Авг 18, 2006 12:11 pm

Имаш и човек, който ще се озърта в Пловдив. Ако го видя колеото да го кара някъв мизерник(а това ще е със сигърност) ще се постарая тоя никога да не се качи да кара или краде отново(за теб може и да не остане да го блъскаш ама съжелявам:D) Успех
Изображение GSE - Геодезия, Кадастър, Вертикално планиране и други. 0877/290-235 Изображение
Аватар
Kitolino
 
Мнения: 402
Рейтинг: 1485
Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 11:17 pm
Местоположение: Пловдив/България


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 106 госта