Еurobike 2006

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот pascoff » Пет Сеп 15, 2006 9:49 am

[quote="tailor"]

[quote="afterburner"]

[quote="tailor"]

[quote="TOYAGA"]

Не бе, аз както се сещаш :) отдавна съм пределно наясно как така "собствениците на Bell вече притжават и Easton" (всъщност Bell и Easton се съчлениха - подробности [url=http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=11638&SearchTerms=Bell]тук[/url]). Интересуваше ме ще внясяте ли и продукция на Еaston, освен тази на Bell/Giro?
[/quote]
Да разбира се, но ще трябва време да се завъртят колелцата, още повече, че Easton най-вероятно, ще бъде е дна екзотика на родния пазар.
[/quote]


Ех вие и вашата пазарна политика... пазарът в Блгария вече далеч не е това, което беше. Място за хубави части има и ще има все по-голямо търсене за в бъдеще... някои се ориентираха вече, ама...
[/quote]
Като чета компетентните мнения на 18 годишни с 0 трудов стаж и опит ми става мъчно за Axelmax. Това дето си го чул от някой специалист в говоренето често е невярно.
Хубаво е да имаш собствено мнение. Наличието на такова (собствено) мнение, най често е резултат от натрупан опит. Опитът те учи, че трябва да уважаваш хората, които са доказали качества и да не се доверяваш на дърдорковци, колкото и убедително да ти доказват, че сивото е черно или бяло.
[size=67]леле колко думи на вятъра...[/size]
[/quote]


Аз не съм на 18 г. и имам малко повече от 0 год. трудов стаж и съм на същото мнение като afterburner - искам екзотични марки на нашия пазар но не ги намирам лесно (хич дори) и ми се налага да поръчвам от вън - как мислиш дали ако ги има тука по магазините ще се занимавам с глупости и ще чакам по няколко месеца ?!
добре че го има Иван (каймата) да се радваме (а и да караме) на "екзотични" марки :)
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Пет Сеп 15, 2006 10:20 am

@tailor: чуден човек си ти - що щеш в гората, като те е страх от мечки???
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот tailor » Пет Сеп 15, 2006 10:56 am

[quote="bikerider"]

@tailor: чуден човек си ти - що щеш в гората, като те е страх от мечки???
[/quote]
то па едни мечки :roll2::beer::roll2:
@mite_pascoff
Що трябва Иван да остане без хляб? Има различни ниши на пазара. Според мен не е необходимо една фирма да внася всичко.
Свят шарен - хора всякакви.

Относно Easton - ще има но не веднага.
Аватар
tailor
 
Мнения: 1181
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 14, 2002 8:27 pm
Местоположение: Соф

Мнениеот bikerider » Пет Сеп 15, 2006 11:20 am

[quote="tailor"]
то па едни мечки :roll2::beer::roll2:
[/quote]


еее ай ся... :D

@afterburner, mite_pascoff:
за мен посланието е ясно - ако сте дигнали level сменяйте трайно нишата :D
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот NovemberCharlie » Пет Сеп 15, 2006 11:24 am

[quote="tailor"]

[quote="bikerider"]

@tailor: чуден човек си ти - що щеш в гората, като те е страх от мечки???
[/quote]
то па едни мечки :roll2::beer::roll2:
@mite_pascoff
Що трябва Иван да остане без хляб? Има различни ниши на пазара. Според мен не е необходимо една фирма да внася всичко.
Свят шарен - хора всякакви.

Относно Easton - ще има но не веднага.
[/quote]
Не знам какви са ви договорните отношения с производителите, ама една фирмичка с 1-2 души персонал, която да доставя чаркалъци по поръчка от разните му сайтове, може и да ви/ти носи някой леФ
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот afterburner » Пет Сеп 15, 2006 6:28 pm

[quote="tailor"]

[quote="afterburner"]


Ех вие и вашата пазарна политика... пазарът в Блгария вече далеч не е това, което беше. Място за хубави части има и ще има все по-голямо търсене за в бъдеще... някои се ориентираха вече, ама...
[/quote]
Като чета компетентните мнения на 18 годишни с 0 трудов стаж и опит ми става мъчно за Axelmax. Това дето си го чул от някой специалист в говоренето често е невярно.
Хубаво е да имаш собствено мнение. Наличието на такова (собствено) мнение, най често е резултат от натрупан опит. Опитът те учи, че трябва да уважаваш хората, които са доказали качества и да не се доверяваш на дърдорковци, колкото и убедително да ти доказват, че сивото е черно или бяло.
[size=67]леле колко думи на вятъра...[/size]
[/quote]


Такам, ако обичаш не коментирай кой колко трудов опит има, защото инцидентните ни срещи с теб надали са спомогнали да ме опознаеш до толкова, че да знаеш какво, къде и колко съм работил. Не споря, че като човек на 19 години без седмица и малко не мога да оспорвам твоя дългогодишен опит, но не говори на изуст, моля, че друг заприличва на axelmax...

[quote]Що трябва Иван да остане без хляб? Има различни ниши на пазара. Според мен не е необходимо една фирма да внася всичко. [/quote]


Е след като има различни ниши, защо тогава наричаш продуктите на Easton екзотика? Противоречиш си...

[quote="bikerider"]

@afterburner, mite_pascoff:
за мен посланието е ясно - ако сте дигнали level сменяйте трайно нишата [/quote]


:thumbu: Правим го! :) За 3 месеца исках, ама наистина исках да купя от тях вилка, само трябваше да получа отговор КОГА ще имат, но явно запитванията ми не са били сметнати за сериозни, защото не получих никакъв адекватен отговор...
Аватар
afterburner
 
Мнения: 733
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 11, 2003 8:59 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Вто Окт 10, 2006 2:34 pm

[url=http://www.mtb-bg.com/link.php?news/news00406-101006.htm]Още една статия за изложението...[/url]
Благодарности на Agent Orange и One Distribution:agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Вто Окт 10, 2006 11:46 pm

[quote="afterburner"]
явно запитванията ми не са били сметнати за сериозни, защото не получих никакъв адекватен отговор...
[/quote]


а аз мисля, че картинката е доста по-сложна :peace:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Предишна

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта