2925

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот тучо чучо » Вто Окт 03, 2006 11:47 am

[quote="codename47"]

Кайзеровия път -всъщност стар коларски път с немного голям наклон който почва от Боровец и от Грънчар до Рибни Езера(по средата пътя става равен) и накрая Рилски Манастир. От Хижа Чакър Войвода до Марица пътя става нещо като Пенсионерската пътека на Витоша:) но много красива с отвесен сколн отсрани
[/quote]

Имам някои възражения относно описанието ти на Кайзеровия път, но нека да не пълним темата с оф-топик.
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Вто Окт 03, 2006 11:45 pm

[quote="codename47"]

само да уточня че в статията се казва че от Мусала до Грънчар са 12ч ходене а всъщност от върха са 3:30-4ч, миналата седмиця бях с приятелката и го засекохме[/quote]


За времетраенето на прехода Мусала - Грънчар си прав, но в статията не е казано това, което си разбрал ;)
Казано е, че за първи път съм изкачил Мусала откъм Грънчар В РАМКИТЕ НА 12 часов преход. Преходът беше Трещеник - Грънчар - Мусала и обратно. Като си спомня за тези 12 часа, започвам да усещам болки в краката :D
За Кайзеровия път очаквайте нещичко по-нататък...:)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Предишна

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта