д*** и скапаните крадци...

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

д*** и скапаните крадци...

Мнениеот gada » Нед Сеп 24, 2006 7:18 pm

:bawling: представете си че ми откраднаха драг the bomb 06 :bawling: тепьрва си го зглобих и ми го тафиха днес в решетката ми нз каК НО ФАКТ :angfire: :angfire: та дори нямам и снимка като се знаече даже не сьм го снимал :bawling: :bawling:
еми на колелото отзад на дясното рамо е облицовано с бяло фолио и сьщо на името драг от дясно има лепенка на globe ако някои го види някаде плсссс обадете ми се на тел:0885432025 има награда сьщо ако може да му шчупите зьбите на тоя задник!!! благодаря ви предварително!!! :bawling:
Изображение

nqmam net!!!
Аватар
gada
 
Мнения: 603
Рейтинг: 1223
Регистриран на: Съб Апр 15, 2006 11:25 pm
Местоположение: Софийско

Мнениеот Alpina » Нед Сеп 24, 2006 7:44 pm

Много помагат лепенките при разпознаване, те са неразделна част от колелото, така да знаеш!

Кажи какво си сменил/сложил при ЗлобАването, компонентите по вероятно да останат по него. От кой район на Софията е откраднато, не те познаваме всички, пък и не хвърляме вечер боб, та да знаем.

Само да попитам, тепърва си щял да ги слагаш, или си ги сложил вече чарколяците, малко ми е объркано.

Успех в намирането, винаги има надежда.
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот Nazgull » Нед Сеп 24, 2006 7:54 pm

Подай жалба в някое РПУ. Онзи ден бях с 1 приятел с 1 спринт и ни спряха да искат документи за спирнта, щото бил откраднат някакъв спринт:crazy:
дойчен комунистен мит трабантен

Последната промяна е направена от Nazgull на 29 Апр 2007 12:39; мнението е било променяно общо 17928 пъти
Аватар
Nazgull
 
Мнения: 885
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 7:17 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Alpina » Нед Сеп 24, 2006 8:16 pm

Мен също са ме спирали и искали документ за колелото и им се израдвах, а не го определих като ":crazy:" или недай си боже ако и твоето изчезне ще определяш ли тяхна такава постъпка по този начин??????????????????
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот Alien » Нед Сеп 24, 2006 8:27 pm

[quote="Nazgull"]

Подай жалба в някое РПУ. Онзи ден бях с 1 приятел с 1 спринт и ни спряха да искат документи за спирнта, щото бил откраднат някакъв спринт:crazy:
[/quote]


:bigeyes::bigeyes: КАКВИ документи са ви искали ако не е тайна?
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Nazgull » Нед Сеп 24, 2006 8:31 pm

Просто тия тъпаци издирваха.. СПРИНТ. На приятеля ми беше абсолютно твърд спринт с 1000 сменени части, а се обзалагам, че откраднатия спринт е бил поне с мека вилка. Ония чули спринт и всики колела са еднакви за тях. Няма да се загледат в частите, в описанието,.. Тва имам впредвид. Те още малко щяха и мен да спрат, че съм с колело с 2 гуми, щотот и откраднатото е било с 2 гуми
дойчен комунистен мит трабантен

Последната промяна е направена от Nazgull на 29 Апр 2007 12:39; мнението е било променяно общо 17928 пъти
Аватар
Nazgull
 
Мнения: 885
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 7:17 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Makintier » Нед Сеп 24, 2006 9:27 pm

Ше еба и тъпанарите :(!:брат Искрено съжелявам ! ! !
Ще се оглеждам !!!
Не е важно да си пръв, важно е да си единствен!
Skype - Makintier
Аватар
Makintier
 
Мнения: 902
Рейтинг: 1641
Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 11:16 am
Местоположение: ... на третия етаж

Мнениеот gada » Пон Сеп 25, 2006 7:07 pm

еми кво да кажа яд ме е че всичките пари ги сьбирах сьвсем сам ;(
ама кво да се прави :banghead:
на4и сега да напиша описание:
еми предния е зоом 650 гордо дХ с 4ерни боту6и и тьмно сиви крака :Д
курмилото е амоеба на 2 етажа или не6то от сорта му!!!
абе най лесно 6те се разпознае по бронзожото ухо то е ЖЬЛТО и е леко криво...
задния е X-fusion RPV :bawling: :bawling: 190mm
най-много ме е яд за него :banghead: :banghead:


колелото е откраднато в младост 3 и тва е за сега...
Изображение

nqmam net!!!
Аватар
gada
 
Мнения: 603
Рейтинг: 1223
Регистриран на: Съб Апр 15, 2006 11:25 pm
Местоположение: Софийско

Мнениеот ene » Пон Сеп 25, 2006 7:30 pm

[quote="gada"]

еми кво да кажа яд ме е че всичките пари ги сьбирах сьвсем сам ;( [/quote]
еми следващия път гледай баща ти да ти го плати,че да не те е яд,щот тогава няма сам да си събрал парите !

[quote]
курмилото е амоеба на 2 етажа или не6то от сорта му!!![/quote]
е тва да не е етажерка бе или аз се баркам?!

иначе сори,кофти е нема кво да се говори
DaRe To DrEaM
Аватар
ene
 
Мнения: 570
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Сря Май 11, 2005 9:31 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот jeep0700 » Пон Сеп 25, 2006 7:31 pm

[quote="Alpina"]

Мен също са ме спирали и искали документ за колелото и им се израдвах, а не го определих като ":crazy:" или недай си боже ако и твоето изчезне ще определяш ли тяхна такава постъпка по този начин??????????????????
[/quote]

И като ти искаха документи, ти като съвестен водач, носеше ли талона на превозното средство?:clap:
Аватар
jeep0700
 
Мнения: 142
Рейтинг: 1320
Регистриран на: Сря Авг 16, 2006 4:36 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Shady™ » Пон Сеп 25, 2006 7:59 pm

[quote="gada"]

:bawling: представете си че ми откраднаха драг the bomb 06 :bawling: тепьрва си го зглобих и ми го тафиха днес в решетката ми нз каК НО ФАКТ :angfire: :angfire: та дори нямам и снимка като се знаече даже не сьм го снимал :bawling: :bawling:
еми на колелото отзад на дясното рамо е облицовано с бяло фолио и сьщо на името драг от дясно има лепенка на globe ако някои го види някаде плсссс обадете ми се на тел:0885432025 има награда сьщо ако може да му шчупите зьбите на тоя задник!!! благодаря ви предварително!!! :bawling:
[/quote]


Брато просто незнам какво да ти кажа...:ashamed: :bawling:
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот cichlidi » Пон Сеп 25, 2006 8:09 pm

Това е ебати тъпото. Момчето на което му откраднаха колелото ми е приятел и лично знам,ч е си е дал всеки спестен лев за това колело и накрая какво.......... Тоя ако го засеча някъде из квартала смятайте, че моментално е свален от колелото и пребит. Като се замислите ти гладуваш в даскало за това колело, гледаш да спестиш за него, работиш какво ли неправиш заради колелото ти и накрая :bawling::bawling::banghead::banghead:
Аватар
cichlidi
 
Мнения: 863
Рейтинг: 1963
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 7:47 pm
Местоположение: София

Мнениеот Alpina » Пон Сеп 25, 2006 10:16 pm

[quote="jeep0700"]

[quote="Alpina"]

Мен също са ме спирали и искали документ за колелото и им се израдвах, а не го определих като ":crazy:" или недай си боже ако и твоето изчезне ще определяш ли тяхна такава постъпка по този начин??????????????????
[/quote]

И като ти искаха документи, ти като съвестен водач, носеше ли талона на превозното средство?:clap:
[/quote]


Искаха ми лична карта, разпитвана малко, ако са ми вземели колелото в районното дали имало как да докажа, че е мое (документи за покупка...) искаха да видят какво имам в раницата и когато видяха резевни гуми, комплект за лепене, инструменти... и им показах ключа от катинара, който ми беше в джоба се убедиха, че не е крадено...

Нещо не мога да ви разбера... аз се изкефих, че за малко не ми прибраха колелото, понеже им бях съмнителен и искаха да се уверят че е мое, вие... ама какво да се прави, нека полицията не се занимава с кражбите на колела, тука има достатъчно смелчаци, които могат да свалят колоездачи и да ги пребиват:banghead::banghead::banghead:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот did » Вто Сеп 26, 2006 11:53 am

[quote="Alpina"]

Искаха ми лична карта, разпитвана малко, ако са ми вземели колелото в районното дали имало как да докажа, че е мое (документи за покупка...)[/quote]


А всъщност не трябва ти да доказваш с документи, че е твое, а те да докажат с документи, че е крадено! Там разни теории за "невинен до доказване на противното" и т.н. не ли си чувал?

А в раницата ще им позволя да гледат само след като ми покажат заповед за обиск, ако ще там да има само зелени чушки.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот NovemberCharlie » Вто Сеп 26, 2006 12:28 pm

Хм, а ако ти поискат документ за собственост на колата, как ще постъпиш?
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот did » Вто Сеп 26, 2006 12:31 pm

[quote="NovemberCharlie"]

Хм, а ако ти поискат документ за собственост на колата, как ще постъпиш?
[/quote]

Там по закон съм длъжен да ги нося. Има си такъв текст, има си и оторизирани органи, които имат право да ми искат документи.

С колелата нещата не стоят така.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот PtD » Вто Сеп 26, 2006 1:53 pm

@did :thumbu:

Щото иначе по тая логика могат да ни искат документ за дрехите, обувките, часовниците и телефоните...
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот Alpina » Вто Сеп 26, 2006 3:11 pm

@did, съгласен съм с казаното от теб, но просто имаха съмнение относно това какво има в раницата, а ако им бях отказал да видят какво има вътре и при положение, че няма какво да крия, дали нямаше да стана съвсем съмнителен ;)

Всъщност не знаех, че нямат право да ми правят проверка за това дали не нося оръжие или наркотици по джобовете и раницата:angel2:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот did » Вто Сеп 26, 2006 3:19 pm

[quote="Alpina"]

@did, съгласен съм с казаното от теб, но просто имаха съмнение относно това какво има в раницата, а ако им бях отказал да видят какво има вътре[/quote]

Утре може да им се появят под шапките съмнения, че правиш нещо нередно под чаршафа вечер и да искат да проверят. Ще им съдействаш ли?
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот halcor » Вто Сеп 26, 2006 3:33 pm

И ако пропуснат да ви се представят им искайте документите преди да си покажете вашите. Тия хора (по-точно тотални тъпани с малък % изключения) се издържат от вашите данъци, така че първо трябва да покажат уважение и да не забравят кой ги храни.
Аватар
halcor
 
Мнения: 1241
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 24, 2002 12:54 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот Alpina » Вто Сеп 26, 2006 6:53 pm

@did, за в дома си, си знам правата, но за улицата не смятах че са такива. Попринцип доста пъти до сега са ми правили паспортна проверка, но тогава за първи път бяха по "заинтересовани" от мен.

@halcor, винаги са се представяли както си му е реда, но си прав, ако не го направят, все едно някой случаен минувач се прави на интересен.

....Малко флуднахме темата, ама не е като да е първата.
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 148 госта