Откраднати велосипеди!

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот Admin » Вто Яну 24, 2006 10:06 am

[quote="jelezen"]

[/quote]

еи и в ловеч гепят колела:censored:на 15.01.05 ми откраднаха следното колело:твърда рама price race, твърда вилка GT,XT,DX-монтаж,шини MAVIC;абе супер колело ама ще го кара някой друг ПОМОГНЕТЕ!!!ще пратя и снимка:(!:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот jelezen » Чет Яну 26, 2006 10:46 pm

ето това е колелото!!ако некога го видите,JSM 0898492304,Тони Ловеч,или просто свалете тоя дето ще го кара

[b]Download Attachment:[/b] [url=http://www.mtb-bg.com/forum/data/jelezen/200612614441_050809_202727.jpg][img]images/icon_paperclip.gif[/img] 050809_202727.jpg[/url]
49.65 KB
jelezen
 
Мнения: 5
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 11:19 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот marshall__ » Вто Яну 31, 2006 3:59 pm

[b]Моля за внимание![/b] Току що е било откраднато колелото на Боби (Metal_Psycho) от пред магазина на [b]Нина[/b]. Обади ми се и ме помоли да пусна реплай. Моля - оглеждайте се! Колелото просто няма как да се сбърка:

Черна 2005 Scott High Octane рамка;
Stratos El Jefe (бяла пружина) амортисьор;
Marzocchi Monster T 2004 вилка;
d321 шини;
E.13 водач;
и т.н. и т.н.

Ето снимка на возилото:
[img]http://store2.data.bg/metalpsycho/Pics/Bike%20pics/My%20Pics/%d2%fa%f0%ea%e0%eb%ee%f2%ee%20%ec%e8/bike%20copy.jpg[/img]

[b]Моля хора от този район (и не само) да бъдат изключително бдителни. Няма и 10 минути от както крадецът е задългнал велосипеда! АМАН ВЕЧЕ![/b]

Едит: телефон за връзка.
[b]0887 90 39 39 [/b]
AVATAR bowdown!!!
Аватар
marshall__
 
Мнения: 2346
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 4:52 pm
Местоположение: VA, USA

Мнениеот Admin » Сря Фев 01, 2006 10:28 pm

[quote="madcrazy"]

[/quote]

Братя байкъри още едно замина :banghead:.
Нямам думи с които да Ви опиша що за нерви са и какво ми се върти в главата ако спипам копелето,
но предполагам че ме разбирате... та:

Рамка: ЮАН - преработена за DH, черна без надписи. Рамката е надрана (от каране и от лифта). Под боята има кафяв грунд и си личи под драскотините. При касетата е заварен водач и е очеизваден, а самия водач е собствено производство. На горната част от задницата където е шока има две шини заварени допълнително за укрепване понеже беше изкривена.

Шок: DNM 15см дължина с червена пружина.

Курбелите са Shimano (черни) и те понадраскани. Венецът е един, а от вътрешната страна е прикрепен още един малък като шайба.

Вилка: Suntour двукоронна преработка за по-голям ход (Пригодена за DH).

Седалката е черна обикновена.

Гуми:
Предна: 2,5 Maxxis Mobster
Задна : 2,3 Maxxis Street грайфер
Гумите са почти нови.
Шините са Аеро двустенни червени със стандартни главини (взимани са от женския пазар)

Спирачки: VBrake Стандартни(обикновени)

Кормило: ZOOM черно. Командата е Shimano от дясната страна на кормилото
Лапата е Genessis.

Това е в общи линии. Много скоро ще сложа и снимка. Ще се черпиме яко ако се намери :beer:. Това ми е тела за връзка 0887/142-063...

...:banghead:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот FighterPilot » Вто Фев 21, 2006 4:53 pm

Е и мойто колце свиха от мазето ми кв. Лозенец. Ако можете помогнете. Става дума за старичък Giant, вилка Manitou, кормило Scott Octane. Ето снимката.

[img]http://befsa.com/images/upload/img_2022-2156.jpg[/img]

Насо
[email protected]
0887834400
FighterPilot
 
Мнения: 5
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Фев 21, 2006 2:35 pm

Мнениеот Disturbed » Вто Фев 28, 2006 10:29 am

пичове....
пред нервна криза съм
:bawling::bawling::bawling::bawling:
преди малко се обади бащами...
разбили са гаража....
задигнали са и 2-та байка....:bawling:
:banghead::banghead::banghead::banghead::banghead:

:banghead:номер 1:
Iron Horse Yakuza Aniki 19"
почти изцяло stock
http://www.diablofreeridepark.com/image ... _aniki.jpg
промените са з150 фр ета(тази от "продава");
предна главина формула дц 91 дх за мм ос;
спирачки - предна джуси 7 203 мм, задна 185 бб7
6ок - същя ма не-бачкащ
гумите са суамп тхинг задна и ует скрийм предна...
това е всичко ако не се лъжа...
утре/другиден ще постна номер на рамката;

:banghead:номер 2:
военно - зелен хт1 03, без лепенки 20"
вилка - сънтор хц60
срам 5.0 в-брейкове, черни
джъмбо шини, шимано главини на център лок(деоре)
деоре скорости/курбели
труватив кормило, колче и лапа(хусфелт)
седалка вело вело
....
друго не се сещам в момента.....

:bawling:

задигнали са ги тази сутрин заедно с колата на баща ми...
ако някой има информация - да пише
Ако видиш крадец, прати го в Пирогов да се мъчи
Disturbed
 
Мнения: 190
Рейтинг: 1195
Регистриран на: Съб Дек 24, 2005 2:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Вто Фев 28, 2006 10:48 am

Тва започва да намирисва на организирана история... в която има поне един що-годе добре запознат кое какво е и колко струва...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Вто Фев 28, 2006 4:41 pm

Моето мнение:
- В конкретния случай може би е станало покрай колата, защото ако не си (и) автокрадец, едва ли ще задигнеш нея, при положение, че си намерил достатъчно ценности в гаража.
- Убеден съм, че има някаква доста сериозна организираност при пласмента на хубави велосипеди и най-вероятно в посока извън границите на България.
- Струва ми се трудно да има организираност при самото крадене на велосипедите, т.е. да се набелязват хора (чрез форума или по друг начин), да се проследяват и т.н., но от друга страна не е невъзможно.
- Във всички случаи, възможно е някои гадове да ползват форума с една или друга цел - информативна, образователна, набелязване на обекти и т.н. Една от възможните "пробойни" в това отношение е темата "Снимки на велосипедите", затова ще обмисля дали да не я закрия по някакъв начин (колкото и да ми е неприятно), но по този въпрос искам да чуя и вашето мнение. Много по-вероятно и лесно обаче ми се струва набелязването на жертви чрез форум "Пазар". Например, по домашен телефон може да бъде намерен адрес, вероятно има и други начини за проследяване, включително и чрез типични интернет данни. Затова призовавам всеки да внимава и да не предоставя данни, които могат да го идентифицират, на всеослушание.
- Трябва да помислим и ние за по-организирани действия, но за това е по-добре да поговорим на някоя от скорошните сбирки в сряда.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Disturbed » Чет Мар 02, 2006 11:40 am

Днес куките са намерили колата и твърдака в някакъв гараж;

проблема, е че НЕ МОГА ДА СИ ПРИБЕРА байка 'шот бил доказателство....:bawling:

от Iron Horse-a няма и следа....
Ако видиш крадец, прати го в Пирогов да се мъчи
Disturbed
 
Мнения: 190
Рейтинг: 1195
Регистриран на: Съб Дек 24, 2005 2:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Harka » Нед Мар 12, 2006 8:21 pm

[quote="krum dimchev"]

otkradnalo e kolelo JITAN SERIA NOMER L417580172
[/quote]
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот madcrazybg » Вто Мар 21, 2006 4:36 am

[quote="TOYAGA"]

Тва започва да намирисва на организирана история... в която има поне един що-годе добре запознат кое какво е и колко струва...
[/quote]


...ama nqma6 problemi. Samo da vidim nekoi i e gotov za minutka...ta i na men mi tresnaha baika i nqmam dumi...:banghead:, bratle, za takiva i ada ne e re6enie...:D

http://store3.data.bg/madcrazybg/my%20b ... BYKE_2.JPG
madcrazybg
 
Мнения: 7
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 11:12 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Сря Апр 12, 2006 8:31 am

[quote="filippp"]

[/quote]
Zdraveite.na 10.04.2006 mi otkradnaha koleloto ot centyra grad PLOVDIV. MOje da vidite snimka na slednia adres [url]http://www.rila-planina.com/lost_bike.jpg [/url]
Obqvqvam nagrada ot 200 lv , za toq koito ima informaciq za namiraneto mu..
Molq obadete se na tel. 0896 061419
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот itso123 » Пон Май 01, 2006 10:01 pm

Хорааааааааа до кога с кражбите на колела днес в следобедните часове се открадна още едно зад софия ленд + една камера хора ходете по повече не карайте сами и предлагам секи да си носи в чантата по един сатър+кухненски нож+брадва и всичко с което можеш да расфасоваш тъпите копе*енца до колкото разбрах байка е клаймбър бил 4ервен пребоядисан в последствие
Контакти:
гр. София
skype: itso_123
email:[email protected]
gsm: 0883 50 92 52
0898 82 45 84
Аватар
itso123
 
Мнения: 149
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 8:06 pm

Мнениеот itso123 » Вто Май 02, 2006 11:41 am

Задна шина джъмбо .Главина формула сингълспийд. сингалатор оптегач. спирачки брм 475 Труватив стайло курбела син на изис отпреде дърт джам с формула хъб и пак шиманско дискче още кво лостчетата са скот комп да на сингъл спийд.курмилото е 720мм седалка скот
Контакти:
гр. София
skype: itso_123
email:[email protected]
gsm: 0883 50 92 52
0898 82 45 84
Аватар
itso123
 
Мнения: 149
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 8:06 pm

Мнениеот xborox » Сря Май 10, 2006 8:09 pm

И аз изгърмях. От входа, където живея отнесоха колелото ми, а беше заключено, но как да е, знаят си хората работата.Кофти събитието се случи тази нощ, до 5-те кьошета.
Толкова бой обаче е отнесло това колело, че не знам, кой ще може да го поддържа и да му слугува на капризите. Все пак, ако някой види една странна смесица между шосейка и тук таме някой чарк от маунтин байк,с рамка на Бианки, да свирка. Дреме ми за парите, ама това колело си го обичах :-(
Ето тук може да видите снимчица: http://www.nameri.bg/images/articles/byke.jpg
Аватар
xborox
 
Мнения: 108
Рейтинг: 1402
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 9:37 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот biker-kj » Съб Май 27, 2006 11:20 pm

[size=200][/size][color=red][/color]VAJNO
Zdraveite na vsi4ki!
I taka re6ih da spodelq sas vas ne6to, a tova ne6o e to4no prodajbata na otkradnati baikove ,tova se slu4va v grad Kardjali i Dimitrovgrad obiknovenno sabota ili nedelq no ne se znae koga nito v koi ot gradoveta (a sega se setih i za Haskovo)stava togava za6toto e pazaren den.I edno kolelo nezavisimo kakvo e se prodava na skromnata suma ot 50 do 150 lv spored vida mu naprimer :edin priqtel si vze CORRATEC X-vert deore za 100lv,a az vidqh HIGH Octane za 150lv(mam*amu za6to ne si bqh vzel pari),a shemata kak stava :sabirat se 10-15 ot na6ite murgavi bratq otivat v nqkoi ot po golemite gradove i po4vat da rabotqt(nali i te sa hora)palnqt kolelata v edin kamion nz. to4no kakav e prili4a na mnogo star hladilen-zatvoren s cvqt na koroziral metal bez blqsak i idvat da gi razprodavat po po malkite gradove i posle razdelqt pari4kite!Az sam ot Kj i izvestno vreme gi debneh da se oburudvam i az, no ne6to spqha da idvati se otkazah.
Nadqvamse informaciqta da vi e bila polezna!
PS.Vidqh v kamiona kakvi li ne kolkela ot nai obiknovenni prez CLimber-i i Corratec-i do H Octane!
[size=67][/size]Sorry za 6lokavicata!
Аватар
biker-kj
 
Мнения: 791
Рейтинг: 1941
Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 8:21 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот hlebarka » Съб Май 27, 2006 11:52 pm

[quote="biker-kj"]

[size=200][/size][color=red][/color]VAJNO
Zdraveite na vsi4ki!
I taka re6ih da spodelq sas vas ne6to, a tova ne6o e to4no prodajbata na otkradnati baikove ,tova se slu4va v grad Kardjali i Dimitrovgrad obiknovenno sabota ili nedelq no ne se znae koga nito v koi ot gradoveta (a sega se setih i za Haskovo)stava togava za6toto e pazaren den.I edno kolelo nezavisimo kakvo e se prodava na skromnata suma ot 50 do 150 lv spored vida mu naprimer :edin priqtel si vze CORRATEC X-vert deore za 100lv,a az vidqh HIGH Octane za 150lv(mam*amu za6to ne si bqh vzel pari),a shemata kak stava :sabirat se 10-15 ot na6ite murgavi bratq otivat v nqkoi ot po golemite gradove i po4vat da rabotqt(nali i te sa hora)palnqt kolelata v edin kamion nz. to4no kakav e prili4a na mnogo star hladilen-zatvoren s cvqt na koroziral metal bez blqsak i idvat da gi razprodavat po po malkite gradove i posle razdelqt pari4kite!Az sam ot Kj i izvestno vreme gi debneh da se oburudvam i az, no ne6to spqha da idvati se otkazah.
Nadqvamse informaciqta da vi e bila polezna!
PS.Vidqh v kamiona kakvi li ne kolkela ot nai obiknovenni prez CLimber-i i Corratec-i do H Octane!
[size=67][/size]Sorry za 6lokavicata!
[/quote]


Ако не си сънувал що казваш сега, след като не си се "oburudval" и "ne6to sa spreli da idvat"?
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот biker-kj » Нед Май 28, 2006 9:29 am

Po prostata pri4ina 4e nqmah net(predi 1 sedmica si go prekarah)i ne bqh tolkova zapalan po MTB!
Аватар
biker-kj
 
Мнения: 791
Рейтинг: 1941
Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 8:21 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Nazgull » Нед Май 28, 2006 9:34 am

Мисля, че видях IRON HORSE-a!!!!
Да се свъже с мен на ЛС да обясня( аз вече пратих ЛС)
Не искам тук да седи цялата инфорамция пред всички
дойчен комунистен мит трабантен

Последната промяна е направена от Nazgull на 29 Апр 2007 12:39; мнението е било променяно общо 17928 пъти
Аватар
Nazgull
 
Мнения: 885
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 7:17 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bored » Пет Юни 02, 2006 2:13 pm

:offtopic:
[quote="biker-kj"]

[size=200][/size][color=red][/color]VAJNO
Zdraveite na vsi4ki!
I taka re6ih da spodelq sas vas ne6to, a tova ne6o e to4no prodajbata na otkradnati baikove ,tova se slu4va v grad Kardjali i Dimitrovgrad obiknovenno sabota ili nedelq no ne se znae koga nito v koi ot gradoveta (a sega se setih i za Haskovo)stava togava za6toto e pazaren den.I edno kolelo nezavisimo kakvo e se prodava na skromnata suma ot 50 do 150 lv spored vida mu naprimer :edin priqtel si vze CORRATEC X-vert deore za 100lv,a az vidqh HIGH Octane za 150lv(mam*amu za6to ne si bqh vzel pari),a shemata kak stava :sabirat se 10-15 ot na6ite murgavi bratq otivat v nqkoi ot po golemite gradove i po4vat da rabotqt(nali i te sa hora)palnqt kolelata v edin kamion nz. to4no kakav e prili4a na mnogo star hladilen-zatvoren s cvqt na koroziral metal bez blqsak i idvat da gi razprodavat po po malkite gradove i posle razdelqt pari4kite!Az sam ot Kj i izvestno vreme gi debneh da se oburudvam i az, no ne6to spqha da idvati se otkazah.
Nadqvamse informaciqta da vi e bila polezna!
PS.Vidqh v kamiona kakvi li ne kolkela ot nai obiknovenni prez CLimber-i i Corratec-i do H Octane!
[size=67][/size]Sorry za 6lokavicata!
[/quote]

Спрели са да идват защото най-вероятно са ги набарали, защото в такъва малка държава е малко трудно туко-така да се продадът подобни велосипеди.
Иначе относно димитровградския пазар колела за по 100-150 лева има, но те по-скоро са рядкост(непълни, със счупвания и прочее). Пазаржийте, който може да се каже, че почти нищо не разбират са дочули, че байковете, който внасят са каде каде по маркови/здрави от ниските класове Cross, Sprint Leader и Drag и надуват цените както си искат -> всички велосипеди по 300 лева(при пазарене свалят на 260 минимум)..., който най-вече са доста стари шосейни и крос-кънтри машини с монтаж STX, SiS и т.н., чиито произход вероятно е -> внасят се от вън(ъЪ, по западните държави ей така си ги изхвърлят..), все пак пазара е основно автомобилен и какъв е проблема някой освен автобомили да внася и велосипеди/компоненти?
Има и доста компоненти(движения/спирачки/скорости/рамки/вилки), който си личи, че са достаааа ползвани и почти винаги не са цял компект или нещо е потрошено (примерно хидравлична спирачка -> апаратче, маркуч, но без лостче или нещо от компекта е развалено/счупено/протекло).
Бе такива му работи...
Айде късмет с намирането на откраднатите велосипеди... :)
Аватар
bored
 
Мнения: 576
Рейтинг: 1399
Регистриран на: Нед Авг 08, 2004 7:46 pm
Местоположение: Димитровград.

Мнениеот larry » Вто Юни 06, 2006 7:26 am

на какво се натъкнах вчера:
Ходих до Ж. Пазар /веломанията/ за да си търся шина и главина и реших да попитам все пак и при дядките дето продават разни работи в края на пазара. Минавам покрай 3-4-ма приказващи си и питам за капла единия скочи и каза да ида с него
тръгнах и ме закара в някакво мазе на нещо като малка кооперацийка лека в страни от пазара/по-точно от отсрещната страна на тази където работят дядките/. На входа към "двора" на кооперацията имаше малка табела с надпис "Сервиз Велосипеди" закараме човека в мазето,а долу двама "бабаити" на възраст около 40 г. стоят и гледат лошо, помещението празно, докато не отвори една врата в стената и ме вкара в една малка и тъмна стаичка пъъъъъъълна с велосипеди
ВСЯКАКВИ, не можах много да се огледам и да видя марки цветове и т.н., понеже престоя ми беше кратък, аи беше тъмно, после ме вкара в др. пак такава стая но от другата страна на тази с бабаитите /ох дотса опелетно стана/ и там имаше 2-3 байка но съвсем ниско качество
Не зная със 100% сигурност дали са крадени тези които са там, но ми изглежда доста необичайно да са така добре скатани при положение, че се продават!

П.С. надявам се да мога да съм полезен с тази информация, ако някой реши да провери за своя байк там, ще дам точна информация къде се намира или направо ще го заведа :)
"Inside my heart is breakin'
My makeup may be flakin`
but my smile still stays on...
THE SHOW MUST GO ON"
larry
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 2:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Rogue » Вто Юни 20, 2006 11:18 pm

Здравейте,
по доста кофти повод пиша. Вчера, 19.06.06 супер нагло откраднаха байка ми посред бял ден от гаража ни. :(!: Живея в къща с дворен и гараж и из двора се навърта голямо и зло куче пазач (което, за наказание няма да яде пържоли цяла седмица)...
За байка, рамката е Polar Avalanche, Монтажа е Shimano Alivio i Deore, шини Crosser, кормило TranzX, седалка Selle Basano. Рамката ми се струва че е доста рядка за из нашите широчини, така че все още храня някаква надежда, че ще се намери. Пращам и линк със снимка:

http://www.snimka.bg/profile.php?view_a ... m_id=44515

Ако някой го мерне, моля да пусне ЛС или да пише на [email protected]
The impossible is often the untried...
Rogue
 
Мнения: 113
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юни 17, 2003 12:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Vuc » Съб Юни 24, 2006 1:30 pm

Здравейте,

вчера вечерта пред кръчма Дивака е откраднато колело [color=red]КТМ[/color] оранжево на цвят,
рамка №В917351
Вилка ROCK SHOX Judy SL червен
Курбели ХТ
Кормило KALLOY сребристо тип чайка
сребриста къса лапа

Моля за вашето съдействие!!!!
Ако някой го види моля да се обади на
тел: 0889671660 Явор, или тук във форума.
Аватар
Vuc
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1340
Регистриран на: Чет Май 11, 2006 3:53 pm

Мнениеот Alpina » Съб Юни 24, 2006 4:16 pm

:offtopic:
Смятам, че споменаването на каквито и да е номера на рамки и т.н. е много вредно за намирането им, също и за някои белези, които не биха се забелязали лесно.
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот Brat4eda » Пон Юли 03, 2006 11:44 am

Вчера 1 july в периода от 5ам до 10ам в местността Иракли е откраднато или изгубено колело Bachini Storm - червено/черно. Всички лепенки по рамката са му отлепени. Само предната на ухото за вилката и задните до спирачките седят. Колелото е с алуминиеви курбели труватив с цвят на алуминии, големи педали, 24 скорости, дерайльор SRAM 3.0. Лявата команда е на Revoshift, дясната на SRAM 3.0, вилката му е обикновенната, която идва с колелото, гуми MAXXIS High Roller 2.1, кормилото му е обикновенното, право и късо, спирачки обикновенни със алуминиеви лостчета.
Ако някой го е намерил там или го е видял някъде моля да пише тук или да ми каже на 0889553695. Може и на email: [email protected], ICQ 74731819
2006 Drag Ontario TE
Hussar Amoeba
Аватар
Brat4eda
 
Мнения: 106
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Пон Фев 20, 2006 10:10 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Brat4eda » Вто Юли 04, 2006 10:31 am

Ето и снимката...
http://snimki-brat4eda.hit.bg/Bike.jpg
Както казах в момента е без лепенките, със черно/сива седалка Velo, с две гуми maxxis 2.1
2006 Drag Ontario TE
Hussar Amoeba
Аватар
Brat4eda
 
Мнения: 106
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Пон Фев 20, 2006 10:10 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот CYBER » Вто Юли 11, 2006 9:28 am

Откраднат е велосипед RAM.Нямам снимки,защото е на един приятел,който в момента е на море и не може да пише във форума.Рамката е модел 2003-2004,мека,сива,но не е нито DH,AM,FR-неква по-обикновена беше...Вилка ROCK SHOX-JUDY TT,кормило без надпис,лапа PAZZAS,хромов цвят,лост4ета AVID,два V-BRAKE-a,другото не бие на о4и...По колелото има много лепенки-на MAXXIS,MAGURA и други.Който го види моля да съобщи моментално във форума,или да остави присвоителя НА МЯСТО(да го подуе от бой),или да се обади на:0886022265
Skype: remus-xlr
CYBER
 
Мнения: 953
Рейтинг: 1539
Регистриран на: Пет Юни 23, 2006 4:24 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Юли 13, 2006 1:05 pm

Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Чет Юли 13, 2006 1:39 pm

[quote="NovemberCharlie"]

http://ruse.dir.bg/2006/07/12/news416021.html
[/quote]



:bowdown::bowdown::bowdown:

Евала!
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Мнениеот elfa » Чет Юли 13, 2006 1:51 pm

[quote="NovemberCharlie"]

http://ruse.dir.bg/2006/07/12/news416021.html
[/quote]

[b]БРАВО:clap:!!![/b]
elfa
 
Мнения: 591
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Съб Юли 02, 2005 10:42 pm
Местоположение: Bulgaria, Sliven

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта