Мнение за DH велосипед - Nukeproof Pulse RS DH

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнение за DH велосипед - Nukeproof Pulse RS DH

Мнениеот HFKoKoOo » Чет Юни 10, 2021 1:18 pm

Здравейте маниаци търся да закупя хубаво dh колело за синът ми и имам въпрос към по компетентните понеже хич ме няма в тази сфера.

Качвам снимки:


Изображение
Изображение
Изображение

Предлагат ми горепосоченото колело което е чисто ново на много добра цена
Марка и модел: Nukeproof Pulse RS DH https://www.chainreactioncycles.com/nuk ... prod159417

Познат който разбира от този висок клас колела, ми каза че точно на тази марка и този модел година колела рамките са се счупили доста лесно. Моят въпрос към вас е има ли такова нещо
HFKoKoOo
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Май 22, 2021 3:48 pm

Re: Мнение за DH велосипед - Nukeproof Pulse RS DH

Мнениеот Pr3d4t0R » Чет Юни 10, 2021 1:45 pm

Компонентите са висок клас и доста хубави. Най-вероятно ще трябва различна пружина за шокът според теглото на момчето. Дали се чупи или не знам, но много са малко хората в България, които наистина могат да карат ДХ велосипед близо до максимумът му.
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3977
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am

Re: Мнение за DH велосипед - Nukeproof Pulse RS DH

Мнениеот Yash » Чет Юни 10, 2021 5:12 pm

В интерес на истината, Nukeproof имат проблем с качеството на рамките в последно време. Членувам в две фейсбук групи за Nukeproof и има доста оплаквания - напукване на боята и рамките до счупване на самата рамка, предимно задния триъгълник.
От друга страна, имам рамка Scout 2019 г. модел и досега нямам проблеми.
В случая нещата ще опрат малко до късмет и колко агресивно наистина ще се кара велосипедът.
Аватар
Yash
 
Мнения: 785
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пет Юли 19, 2013 7:24 pm


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 162 госта