Декоративни стикери/протектори за рамка

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Декоративни стикери/протектори за рамка

Мнениеот to4kata » Пон Фев 05, 2024 6:48 pm

Здравейте, някакви идеи къде да погледна за нещо що-годе качествено.В нашите магазини май нищо не намирам. В Алито има доста, но се съмнявам силно в качеството. Отворих Амазон.де - там абсолютно същите китайски боклуци само че с 10-20 лв отгоре. Не съм сигурен, че ще лепна нещо такова, но все пак да погледна поне информативно, и да е достъпно де. Зарибих след като видях една golden sand Орбеа Laufey със камуфлажни стикери и изглеждаше много добре, поне отдалече!, пък и пази боята.
to4kata
 
Мнения: 67
Рейтинг: 1360
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2019 12:44 pm

Re: Декоративни стикери/протектори за рамка

Мнениеот Sprinter » Пон Фев 05, 2024 9:11 pm

to4kata написа:Здравейте, някакви идеи къде да погледна за нещо що-годе качествено.В нашите магазини май нищо не намирам. В Алито има доста, но се съмнявам силно в качеството. Отворих Амазон.де - там абсолютно същите китайски боклуци само че с 10-20 лв отгоре. Не съм сигурен, че ще лепна нещо такова, но все пак да погледна поне информативно, и да е достъпно де. Зарибих след като видях една golden sand Орбеа Laufey със камуфлажни стикери и изглеждаше много добре, поне отдалече!, пък и пази боята.

Търсиш нещо шарено или искаш защита? Ако е второто разгледай invisiframe и ridewrap . Muc-off имат разни лъскави китове, но за мен тази марка е повече маркетинг отколкото качество.
Sprinter
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1502
Регистриран на: Съб Апр 22, 2023 6:35 am

Re: Декоративни стикери/протектори за рамка

Мнениеот to4kata » Пон Фев 05, 2024 9:20 pm

Търсиш нещо шарено или искаш защита? Ако е второто разгледай invisiframe и ridewrap . Muc-off имат разни лъскави китове, но за мен тази марка е повече маркетинг отколкото качество.[/quote]

По възможност и двете (дядо попе!). Ок, ще ги погледна, благодаря.
to4kata
 
Мнения: 67
Рейтинг: 1360
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2019 12:44 pm

Re: Декоративни стикери/протектори за рамка

Мнениеот Alexi » Пон Фев 05, 2024 11:30 pm

според мен invisframe е топ - кита е много добре изработен и покрива рамката на около 95% ,здрав е моя след година и нещо не е мръднал единствения недостатък е цената ,около 200 лв .. за хубава нова рамка си заслужава
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6311
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Декоративни стикери/протектори за рамка

Мнениеот Pr3d4t0R » Вто Фев 06, 2024 12:40 pm

Аз слагах 3М VentureShield като си купих полвин квадрат и после го рязах. Голяма пипкавина, не препоръчвам. Иначе е по-дебело от invisiframe. От гледна точка на време и удобство за цялата рамка предварително нарязаните от invisiframe и ridewrap си заслужават.
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3977
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 152 госта