Имена, адреси, телефони...

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Имена, адреси, телефони...

Мнениеот RastaWarrioR » Пон Мар 23, 2015 8:00 pm

Гиганта отдавна го няма!
Изображение
Аватар
RastaWarrioR
 
Мнения: 669
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 2:02 pm

Re: Имена, адреси, телефони...

Мнениеот Zlobilka » Чет Авг 04, 2016 11:50 am

Здравейте това ми е първия пост в този форум . Да се представя накратко / Марин от Стара Загора / . Форума ми харесва отдавна го посещавам , благодаря на всички който пишат смислени и интересни коментари и теми. Ето малко и от мен , надявам се да ви бъде от полза.
https://shop.zweirad-stadler.de/
Магазина се намира в Мюнхен , много съм доволен от посещението си там . Какво ми хареса накратко :
1. От огромния избор на всякакви модели велосипеди , можеш в самия магазин да се качиш на което си поискаш и да го караш колкото ти душа иска.
2. Адекватна и компетентна помощ от продавач/консултантите. За лаик , любител като мен беше много полезно и приятно да ми бъде обяснено всичко
за каквото попитах.
3. Удобно работно време .
Какво повече да иска един клиент , може би сауна и масаж :) ?
Та след 2 - 3 часа проби , / само да споделя че до момента не бях се качвал на МТБ с меко окачване / след като бях подкарал и пробвал каде що ми хареса из магазина , даже и различни размери от един и същи тип / викам си хайде сега тоя ли пък разбирач ще ми каже че на моята фигура и пасва среден размер велосипед . Качих се значи и на S и на XL убедих се , че не се кара комфортно с тях. / Пробвах де що има копчалъци и джаджи по колелата.
Голям кеф е да пробваш нещо ново без да трепериш че си дал сума ти пари за него и може от некадърност / незнание да го счупиш . :) Та накрая след много каране си избрах ето това : https://shop.zweirad-stadler.de/out/pic ... sw-2016-(1).jpg.
https://shop.zweirad-stadler.de/Fahrrad ... -40cm.html
Вече си го карам със здраве от една седмица и съм много доволен.
Поздрави на всички.
Zlobilka
 
Мнения: 57
Рейтинг: 1185
Регистриран на: Вто Авг 02, 2016 11:39 am

Re: Имена, адреси, телефони...

Мнениеот pcconsult » Чет Май 17, 2018 2:46 pm

Търся GSM номера на един приятел - Марин. Едно време имаше магазинче за велосипеди в ж.к. Разсадника - София, до спирката на рейс 77. Преди няколко години го видях случайно в Овча купел 2, близо до пазара.
Правя чертежи за рамки. Вижте ми сайта.
Аватар
pcconsult
 
Мнения: 550
Рейтинг: 1227
Регистриран на: Сря Май 21, 2008 9:44 pm
Местоположение: София

Re: Имена, адреси, телефони...

Мнениеот traveler » Нед Май 20, 2018 4:37 pm

Имаше човек от Пазарджик,който продаваше сносни байкове от Западна Европа в търговския раздел.Някой има ли му координатите,че съм тръгнал да взимам колело,а точно сега го няма :liplick:
traveler
 
Мнения: 158
Рейтинг: 1251
Регистриран на: Сря Авг 12, 2009 12:52 pm
Местоположение: Пловдив

Предишна

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: andriii и 29 госта