Термо бельо

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Термо бельо

Мнениеот thechosen » Пон Дек 09, 2013 9:40 am

eMcKu имам блуза с дълъг ръкав на woolcollection от 3 години. Не е най-качественната мериносова блуза която имам. Доста се поразтегна и раздърпа, но иначе топли и съхне бързо. Не знам дали са си подобрили производството през тези години, но не бих си взел пак от тях ако е за планината, за града става.

И още един глас за мериното като материя за термо - пробвал съм чорапи (за ски, ходене и каране), блузи с къс и дълъг ракав, от всичко съм много доволен. Топли, съхне бързо и не се вмирисва. Последната ми мериносова придобивка е една тънка шапка на Endura, взех я за под каската като е стъдено, но последните два дни я пробвах само нея на силният вятър, който се вихреше и се представи много добре - същият комфорт както с дебелата ми зимна шапка. И още един плюс - синът , който не обича да носи шапки много я хареса, тъй като е тънка и лека не се усеща на главата пък и лесно се побира дори и в неговите малки джобове ... май ще трябва да си търся нова :D
thechosen
 
Мнения: 235
Рейтинг: 1875
Регистриран на: Чет Май 29, 2003 3:49 pm

Re: Термо бельо

Мнениеот vla40 » Вто Дек 10, 2013 11:28 am

http://www.tashev.bg/shop/product_info. ... icles=1347
Някой да е ползвал тези чорапи? Доволен ли е,вмирисват ли се,вмирисват ли се обувките от тях и т.н. ?
http://basecamp-bg.com/index.php?route= ... uct_id=221
Както и за този комплект искам да попитам добър ли е според вас и ако някой го е ползвал да изкаже мнение :beer:
Мисля да ползвам нещата предимно за каране,но сигурно ще си излизам и в града с тях. :)
Скоро мисля и аз да се обзаведа с термо бельо, защото през зимата не е удобно да навлечеш 3 якета и 4 анцуга за да ти топло... :nono:
Аватар
vla40
 
Мнения: 637
Рейтинг: 1394
Регистриран на: Сря Сеп 29, 2010 7:54 pm
Местоположение: София

Re: Термо бельо

Мнениеот df0rmati0n » Вто Дек 10, 2013 11:59 am

Аз лично си купих Лидл-ското термо горнище и долнище и съм изключително доволен. Не ми се е вмирисало за сега. Също, много е удобно, топли и същевременно диша. Правих даже тест - стоях облечен с тях в нас на климатика и даже не ми направи впечатление че съм с тях. Мисля че за 25лв. горнище и 20лв. долнище си е перфектния избор.
Аватар
df0rmati0n
 
Мнения: 106
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Чет Авг 08, 2013 2:17 am

Re: Термо бельо

Мнениеот rock » Вто Дек 10, 2013 1:58 pm

df0rmati0n написа:Аз лично си купих Лидл-ското термо горнище и долнище и съм изключително доволен. Не ми се е вмирисало за сега. Също, много е удобно, топли и същевременно диша. Правих даже тест - стоях облечен с тях в нас на климатика и даже не ми направи впечатление че съм с тях. Мисля че за 25лв. горнище и 20лв. долнище си е перфектния избор.


Хехе, климатика , поне да беше влязъл в хладилника. :D В неделя карах с горнището при -2 , доволен съм.
Аватар
rock
 
Мнения: 238
Рейтинг: 1303
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 11:49 am

Re: Термо бельо

Мнениеот tanya » Чет Дек 12, 2013 11:10 am

Имам термо чорапи на Мунд, мисля че модел Хималаи бяха. Мериносова вълна + разни други съставки. Много хубаво топлят и не се вмирисват.
Проблемът с по-дебелите чорапи е, че ти трябват и малко по-големи обувки. Зимата карам колело с шпайковете, които ползвам и през лятото, т.е. те са ми точен номер и когато обуя Мунда, кракът ми е по-притиснат в обувките, съответно мръзне по-лесно и няма много полза, че съм с хубави чорапи. Когато си ги нося за пешеходен туризъм, положението е приемливо, защото туристическите ми зимните обувки са един номер по-големи. Краката ми не се притискат и си ми е топло.
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Термо бельо

Мнениеот ^_WhitE_DeMoN_^ » Чет Дек 12, 2013 2:39 pm

В Билла са пуснали термо бельо на REWE, пълна синтетика и е що годе като Лидълското, доколкото разбрах - клин = 19,90 лв, блуза = 19,90 лв. За момент се замислих дали да не го пробвам, някой има ли впечатления от конкретното бельо ?
Viber | Telegram | WhatsApp | Kaizala: 0885355287 || Facebook: Serge Bulah || Instagram: serge.insta
Аватар
^_WhitE_DeMoN_^
 
Мнения: 457
Рейтинг: 1775
Регистриран на: Нед Юли 26, 2009 3:23 pm
Местоположение: София, Льолин-6

Re: Термо бельо

Мнениеот screamBoy » Пет Яну 03, 2014 2:10 am

да се включа отново, и отново с

компресионни дрехи!

не термо, а просто стегнати
взех евтини, в ebay може да ги намерите - Tesla е производителя
значи за мен за студ не стават както си го представях!
стягането е много приятно и на топло са много добри, състава на материята им е като на underarmour но на по-ниска цена, щото са корейски, също важно от корея до тук стигат за общо 10 дни ! докато от китай, тайван, хонгконг и сингапур разните стоки за минимум 25 дни ... нз как го правят корейците но поръчах блузата и клина поотделно и и двете дойдоха за толкова време!

начи като си облека нормална дреха и тя е студена известно време но се стопля и това е после си е или топла или съвсем леко хладна
докато с тези дрехата не се стопля и всеки път като се допре се усеща това място студено, супер гадно е
мислех си, че на краката ще ми е ок - ми не, не е ок, точно е все едно ходиш и студени парцали те шляпат тук-там ... нали ако застана в тази поза се стопля бързо, но ако се движа хич не е ок, това даже на топло време +5 до +10' ... на по-студено не посмях да пробвам, толкова се стреснах

предполагам ми е ок с обикновени (не стискащи) дрехи на студено щот съм си космат, нали, и тези като ме стиснат и все едно не съм
така че на по-голокожи не се наемам да гадая как ще им е усещането, но пак няма да е много по-различно щото въздуха между кожата и дрехата трябва да се стопли (на което тази компресионна дрешка пречи) или самата долна дрешка да не дава да се усеща дрехата (което тази компресионна дрешка не прави, с нея си се усеща много добре същинската дреха)

това за температура, а за другите неща е точно каквото очаквах, наистина има едно постоянно усещане за по-висок тонус, и тонуса наистина е по-висок, мога внезапно да се напрегна и това е ок, в смисъл загрявката е един вид постоянна, загрявката на мускулите, раздвижването
също и умората е по-малка - умората на издържливост; иначе умората на сила е същата

тези дрешки на Тесла миришат по-малко от обикновени дрехи (памучни)
ластиците са много ок, в смисъл абе доста са пипнати, евалата на тия хора как за 20 кинта са направили чудо

размерите са точно според предписанието сиреч европейски М е азиатски Л, взех си азиатски Л и са ми перфектни и на ширина и на дължина (нося М всичко, особено работни дрехи М ми седят като специална поръчка и това е винаги, не само тази година)
на глезените и китките са направо почти свободни, за клина примерно имам глезен около 22 а бедро 55, а дрехата като я погледнеш колкото е на глезена горе-долу е толкова и на бедрото, и все пак не стяга а е много ок усещането
не се свлича, не се набръчква да убива по сгъвките
шевовете са прекрасни, не се усещат грам, виж етикетите се усещат и ако е много дразнещ си трябват усилия за правилното отстраняване (за момента при мен стоят, не ми е чак толкова неприятно)

разбира се - на голо!

така че новогодишния подарък за зимата става само за възстановяване но не за ежедневна (няма смисъл) не и за употреба в активен период

пак повтарям, това е за обикновени летни компресионни дрешки, клин и блуза дълъг ръкав от моделите на Tesla, поръчвах през ebay от най-евтините възможни такива

значи друго - едни такива безтегловни са, с картонче и найлонче целия плик тежи 150гр за едната част, самия картон е поне 70гр найлона 5-6 ... по-тежко е от чорапогащник но е много фино, не е прозрачно и като се разтегли пак не е прозрачно, но си личи че не е термо, няма чувство на солидност, изолация
има само чувство на еластичност, гъвкавост

даже сега късия клин дето карам с него изглежда по-солиден от двете дрешки взети заедно, но и неговите ластици са едни могъщи ... ненужно ... ще си взема къс клин от тези и това е... е за нещастие няма да пише Спринт, но може би някой ден ще свикна ... то пък и вече над 10 години го потя това клинче
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Re: Термо бельо

Мнениеот tanya » Вто Яну 07, 2014 10:12 am

Покрай тая тема си поогледах етикетите на дрешките вкъщи.
Термо бельото на Барс, от което както казах, съм изключително доволна, се оказа 95% полиамид и 5% еластан.
Имам и едно Одло, което е полиестер. Понеже е малко по-дебело съм го използвала само 1-2 пъти с колелото. Просто прекалено горещо ми става с него, така че реални отзиви няма как да дам за него. Иначе за пешеходен туризъм ми е идеално.
Ендурата ми е модел Боабаа (нещо от този сорт) мерино.
Лично за мен, при колоездене Барса печели пред Ендурата, ако ще едното да е изкуствено, а другото вълна. През Ендурата вятърът просто като че ли си прониква и ми става студено, а с Барса нямам такива проблеми - става ми като втора кожа, отвътре си ми е топличко и не усещам никакъв полъх. Ако отгоре съм с цял уиндстопер положението е по-добро, но както казах, дори и през зимата, при изкачвания карам само с термо блузка + елече с уиндстопер. За да сложа допълнителна дреха с ръкави трябва да духа силен студен вятър или температурата да е доста под нулата.
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Термо бельо

Мнениеот outfaced » Вто Яну 07, 2014 10:24 am

Абе за тия да питам http://www.woolcollection.com/page.php?wt=un ... как са им размерите - като да стои стегнато по тебе или свободно?
Пишат уж били еластични, ама на снимките на моделите им си ги носят като обикновени блузки. Това за термобельо си е леко измислица, ако не опънато по тебе.
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Термо бельо

Мнениеот 4getcredo » Вто Яну 07, 2014 10:27 am

outfaced написа:Абе за тия да питам http://www.woolcollection.com/page.php?wt=un ... как са им размерите - като да стои стегнато по тебе или свободно?
Пишат уж били еластични, ама на снимките на моделите им си ги носят като обикновени блузки. Това за термобельо си е леко измислица, ако не опънато по тебе.


Аз имам L размер и си стои, както трябва. Т.е. вземи си M. Блузката за цената си е супер.
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: Термо бельо

Мнениеот mover » Вто Яну 07, 2014 12:16 pm

4getcredo написа:
outfaced написа: ...

За кои модели говорите?
Ако е за "спортната колекция", ок http://www.woolcollection.com/catalog.php?dv=4 . На допир са плътни и материята (за мен) е малко "остра", т.е. малко по-груба от това, което бих носил до кожата, те са 100% мерино. Нямам такава, но съм пробвал в м-на и бих носил само при "активности", но не като ежедневна.

Колекцията "мъжко термобельо" http://www.woolcollection.com/catalog.php?dv=2 е само в два размера. Преди месец си взех малкия размер (знаете, че съм 95-100кг) и от тогава я нося почти всеки ден като ежедневна. Много е приятна на допир и е идеална за сезона. В началото ми беше точно, но вече се отпусна. Тази колекция е 75% вълна и 25% акрил.
На сина ми (178см, 70кг) взех тениска големия р-р от "дамско термобельо" - също са само в 2 размера. Тя е по-тънка и по-фина от мъжките, малко по-широка около врата и с кант около него, няма нищо специално дамско http://www.woolcollection.com/view_artc.php?id=13

Според мен, трябва да се пробва заради лошата номерация на "термобельото" и заради специфичната материя на "спортната колекция".
Аватар
mover
 
Мнения: 398
Рейтинг: 1829
Регистриран на: Пон Апр 13, 2009 1:36 pm

Re: Термо бельо

Мнениеот 4getcredo » Вто Яну 07, 2014 12:34 pm

Аз говоря за спортната колекция, която е 100% вълна. Аз я нося предимно при активности, но и иначе ми се е случвало. Не чувствам дразнение, но аз съм носил и къде-къде по-груба вълна на голо и съм трениран :D

Това е: http://www.woolcollection.com/view_artc.php?id=54

Мисля, че е достатъчно "по мен":
P1048479.JPG
P1048479.JPG (296.81 KiB) Прегледано 3192 пъти
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: Термо бельо

Мнениеот Insight » Вто Яну 07, 2014 4:03 pm

outfaced написа:Абе за тия да питам http://www.woolcollection.com/page.php?wt=un ... как са им размерите - като да стои стегнато по тебе или свободно?
Пишат уж били еластични, ама на снимките на моделите им си ги носят като обикновени блузки. Това за термобельо си е леко измислица, ако не опънато по тебе.


Аз съм 178/78 и "М" ми беше хлабаво та си купих "S"... за сравнение пък от ЛИДЛ-ските термоблузи (Гривит) "L" ми е ОК.
Чак се чудя лелята на сергията в халите дали не беше объркала кутиите.
To call each thing
by its right name..
Аватар
Insight
 
Мнения: 526
Рейтинг: 1737
Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:19 pm
Местоположение: София

Re: Термо бельо

Мнениеот outfaced » Вто Яну 07, 2014 4:27 pm

Insight написа:Аз съм 178/78 и "М" ми беше хлабаво та си купих "S"

Tи кажи гръдна обиколка най вече. Че и аз все съм между S и M и все голямо чудене пада.
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Термо бельо

Мнениеот maioneza » Пон Яну 20, 2014 10:42 am

Аз съм се насочил към Craft Active по препоръка на активен ски фрийрайдър.
Ще ми е първа покупка на base layer. В sportdepot Craft Active е 80 лв. комплект. В магазините на Драг обаче всяка част от комплекта на Craft Active Extreme е на 47 лв.

А в Декатлон има някакви много евтини клинове, мисля горнището да е Крафт-а, а долнището да е от Декатлон. Ще споделя впечатления по-натам.
maioneza
 
Мнения: 18
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 3:41 am

Re: Термо бельо

Мнениеот outfaced » Пон Яну 20, 2014 10:57 am

Това за което говориш са изкуствени материи. Ние говорим за мериносова вълна.
Честно казано,при качествата на нещата от вълна аз вече не виждам смисъл от ползването на изкуствените материи.
Всичко, което ми е от такива вече седи над година неползвано :)
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Термо бельо

Мнениеот maioneza » Пон Яну 20, 2014 12:18 pm

Темата е за термо бельо като цяло, не конкретно за вълнено такова :)

Ще ти кажа защо съм направил този избор:
1. Нисък бюджет - под 100 лева за горнище и долнище. Следователно няма как да се целя в топ продукти.
2. Предвид това, че досега не съм ползвал такива дрехи, и най-некачествения продукт би ми се сторил супер на фона на памучните ми тениски, с които досега съм карал колелото си.
3. Все пак конкретния Крафт ми е препоръчан от човек, който не слиза от планините - преходи и каране на ски, и е много доволен.
4. Предпочитам за момента, тъй като нямам опит с термо бельо, да пробвам на място нещо, преди да взема. Сам виждаш, че има драма с размерите :)

Идеята на темата не е ли да си споделяме къде какви оферти има и всеки да каже отзиви от даден продукт?
maioneza
 
Мнения: 18
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 3:41 am

Re: Термо бельо

Мнениеот PtD » Пон Яну 20, 2014 12:52 pm

outfaced написа:Честно казано,при качествата на нещата от вълна аз вече не виждам смисъл от ползването на изкуствените материи.

Боде. И предварително ще уточня: да, фирмата е реномирана и да, цената беше височка; с което се надявам да предваря коментара: "ама ти сигурно някое некачествено изделие си пробвал".
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Термо бельо

Мнениеот 4getcredo » Пон Яну 20, 2014 1:09 pm

PtD написа:Боде. И предварително ще уточня: да, фирмата е реномирана и да, цената беше височка; с което се надявам да предваря коментара: "ама ти сигурно някое некачествено изделие си пробвал".

Не! Дължи се на твоята деликатна и нежна натура! :D
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: Термо бельо

Мнениеот outfaced » Пон Яну 20, 2014 1:24 pm

4getcredo написа:Не! Дължи се на твоята деликатна и нежна натура! :D

:agree: :D

Е тва е де ... някой ги дразни, други не. Изкуствените материи понякога ги правят много "мазни" ... почти като коприна са някои. С вълната няма как да стане.
Мен си ми е ок, да не кажа даже, че ми харесва :)

Относно бюджета .... ако с една мериносова блуза може да се кара 3 дена, то с една изкуствена е абсурд. Аз лично замених 4 синтетични с 2 мериносови.
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Термо бельо

Мнениеот PtD » Пон Яну 20, 2014 1:39 pm

4getcredo написа:Не! Дължи се на твоята деликатна и нежна натура! :D


Факт! :smokin:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Термо бельо

Мнениеот vla40 » Вто Апр 29, 2014 11:12 pm

http://basecamp-bg.com/outdoor-equipmen ... -mid-layer
Който не иска да му мирише термо бельото може да си купи този препарат. С моето термо бельо действа. :beer:
Аватар
vla40
 
Мнения: 637
Рейтинг: 1394
Регистриран на: Сря Сеп 29, 2010 7:54 pm
Местоположение: София

Re: Термо бельо

Мнениеот fu4ko » Нед Ное 01, 2020 12:49 pm

Здравейте!До сега не съм карал с термо бельо,но усещам,че ще ми трябва.Налага ми се да пътувам до село 15км в посока.Карам с нормална тениска,блуза и яке китайски Бомбър.Понеже съм пълен,170см,100кг много се потя.Забелязах,че като се прибера и ръкавите на блузата са ми мокри и усещам студено понякога.Днес се прибрах по блуза само на 4 градуса и ръкавите не бяха мокри.Препоръчайте ми термо блуза или термо тениска ми трябва или друго яке?Също така ще се кара и под нулата,когато няма сняг.
Cross Sprinter
fu4ko
 
Мнения: 298
Рейтинг: 1344
Регистриран на: Нед Ное 22, 2015 9:25 pm

Re: Термо бельо

Мнениеот moridinbg » Нед Ное 01, 2020 7:31 pm

Спираш да караш с каквото и да е памучно. В Декатлон имат хубави мериносово термобельо. Аз ползвам някое предно поколение на тази от 6 години по доста дни в годината и нямам забележки - https://www.decathlon.bg/mzhka-bluza-tr ... 01957.html През годините съм имал Mons Royal и Icebreaker, но малко по малко дадоха фира, а Декатлона не се предава.
За лятото 190гр/м2 е дебело, имат и по-тънки тениски с къс ръкав, които също вършат чудесна работа.
Отгоре според сезона и времето комбинация от някакъв тънък полар и/или някакъв прост шел без подплати.

Като за начало, за да не сменяш целия гардероб, може да пробваш само с дългия ръкав мерино и бомбъра.
Аватар
moridinbg
 
Мнения: 1162
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 06, 2012 11:59 pm
Местоположение: София

Re: Термо бельо

Мнениеот fu4ko » Пон Ное 02, 2020 7:30 am

Благодаря за отговора.Не знам дали ще ми стане 2ХL.Нося блуза 4XL и ми е свободна.Повечето блузи са до 2хL максимум 3XL се намират.Не знам дали е добре да карам с бомбъра.Той е с вата и май не отвежда потта.
Cross Sprinter
fu4ko
 
Мнения: 298
Рейтинг: 1344
Регистриран на: Нед Ное 22, 2015 9:25 pm

Re: Термо бельо

Мнениеот thechosen » Пон Ное 02, 2020 7:58 am

Когато се движиш/караш активно и няма вятър е добре да нямаш слой, който да спира отвеждането на топлината генерирана от тялото - примерно два слоя термо блузи с къс и дълъг ръкав могат да са достатъчни и при температури около 0 градуса и слънчево време. Докато се движиш няма да ти е студено, но задължително трябва да имаш допълнителена дреха, която да облечеш когато спреш, както и допълнително термо ако се изпотиш.
Както каза и moridinbg полар и ветровка без подплата завършват премяната и ти полволяват да комбинираш според времето.

Най-важното е да съблечеш горните слоеве преди да се изпотиш - примерно тръгваш по равно в хладна утрин и си облякъл полар, след това следва изкачване, в началото на изкачването е добре да съблечеш полара за да не се изпотиш много и да имаш сух полар когато се наложи.
thechosen
 
Мнения: 235
Рейтинг: 1875
Регистриран на: Чет Май 29, 2003 3:49 pm

Re: Термо бельо

Мнениеот evilzet » Пон Ное 02, 2020 9:40 am

За мен софтшел яке е незаменимо за асфалтово каране. Имам 2 , едното е доста тънко като за софтшел и ми е много комфортно с него от 5-6 до 12-13С. Под него обикновено само с най-долен слой с дълъг ръкав. Караш леко препотен заради мембраната, но понеже ти спира вятъра не замръзваш. След много години колоездене, това за мен е най-добрия начин за по-хладно каране без да се налага на всяка скачалка да сменяш гардероба. ;)
evilzet
 
Мнения: 1479
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 17, 2006 2:19 pm
Местоположение: Варна

Re: Термо бельо

Мнениеот Gworan » Пон Ное 02, 2020 9:47 am

Аз си взех един софтшел от лидъла преди две или три години, и го слагам тези дни като карам. Примерно тази сутрин беше около 5 градуса. Отдолу слагам термо блуза, от декатлона за 20-тина лева, или друга по-тънка, ако не е толкова ниска темп. Държи топло, даже за катерене е прекалено топло, и го откопчавам якето. Спира вятъра добре, не ми е студено, но пък като се прибера съм вир-вода... Мериното наистина ли е в пъти по-добро (предвид че цената е в пъти по-висока)? Какво би било по-добър вариант, тъй като не мога да сваля якето докато карам нагоре - прекалено силен вятър има.
Аватар
Gworan
 
Мнения: 1018
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 27, 2017 10:08 am

Re: Термо бельо

Мнениеот Boyan1984 » Пон Ное 02, 2020 10:06 am

Това лидълското подобие на софтшел само спарява, боклук голям е. Карах веднъж с него и оттогава не съм го вадил от гардероба, иначе така да си го носиш за ходене става, но за активен спорт не е.
Let's fucking DIE!
Boyan1984
 
Мнения: 2420
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 12:33 pm
Местоположение: Кюстендил

Re: Термо бельо

Мнениеот evilzet » Пон Ное 02, 2020 10:11 am

Сигурно има значение :eyebrow: , но тънкия ми е Loeffler, нормалния Gore .
evilzet
 
Мнения: 1479
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 17, 2006 2:19 pm
Местоположение: Варна

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта