Термо бельо

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Термо бельо

Мнениеот Вилката » Пет Ное 20, 2020 11:13 am

Ще помоля за съвет ползвателите на Base Layer на WoolVerine.
173см на 72 кила съм и към момента всякакви блузи и тениски нося размер М. По таблицата на WoolVerine отивам на L или XL, защото гръдната ми обиколка е 100-102 см. Не зная колко са им еластични блузите и дали ако си взема М ще влезна в нея и дали ще ми е комфортно. Измерих изкуствените ми термоблузи и обиколката им е 60-70 см, като съвсем спокойно се разтягат като за мен.
:dontknow:
Аватар
Вилката
 
Мнения: 943
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юни 20, 2007 3:21 pm

Re: Термо бельо

Мнениеот pascoff » Пет Ное 20, 2020 12:03 pm

Вилката написа:Ще помоля за съвет ползвателите на Base Layer на WoolVerine.
173см на 72 кила съм и към момента всякакви блузи и тениски нося размер М. По таблицата на WoolVerine отивам на L или XL, защото гръдната ми обиколка е 100-102 см. Не зная колко са им еластични блузите и дали ако си взема М ще влезна в нея и дали ще ми е комфортно. Измерих изкуствените ми термоблузи и обиколката им е 60-70 см, като съвсем спокойно се разтягат като за мен.
:dontknow:


Еластични са достатъчно заради ликрата. Ще влезеш в М без проблем. Дали ще ти е комфортно, зависи дали харесваш дрехите да са по теб или по-скоро да са свободни. От това прецени дали да вземеш М или Л.
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Термо бельо

Мнениеот vafi » Пет Ное 20, 2020 12:25 pm

В момента имам над 30 мерино продукта / тениски, блузи, суичъри, термобельо, чорапи ... / и това което съм разбрал в годините е че се купува минимум 1 номер по голям от размера който носиш. Във времето след всяко пране вълната лека полека се свива, като разликата е по отчетлива с по дебелото такова / пуловери, блузи, 260ки и т.н. / Леките грамажи от друга страна като 160 и 200 пък по лесно се износват и прокъсват и по малко се свиват...
АКо не е чисто мерино а има 20-30-40% добавки това вече не важи и нещото си държи по дълго време
Тва е :beer:
Amsterdam is like the Tour de France. Just a lot of people on drugs riding bikes!!!
Аватар
vafi
 
Мнения: 289
Рейтинг: 1412
Регистриран на: Чет Мар 08, 2012 3:38 pm

Re: Термо бельо

Мнениеот batkovan » Пет Ное 20, 2020 1:56 pm

Вилката написа:Ще помоля за съвет ползвателите на Base Layer на WoolVerine.
173см на 72 кила съм и към момента всякакви блузи и тениски нося размер М. По таблицата на WoolVerine отивам на L или XL, защото гръдната ми обиколка е 100-102 см. Не зная колко са им еластични блузите и дали ако си взема М ще влезна в нея и дали ще ми е комфортно. Измерих изкуствените ми термоблузи и обиколката им е 60-70 см, като съвсем спокойно се разтягат като за мен.
:dontknow:


долу-горе еднакъв размер сме - 172/69 съм аз и си взех L, ръкавите ми идват малко пo-дългички, точно като на модела от снимката(почти до края на пръстите), но според size chart-a са 68см и за М и за L размера. Аз не харесвам да ми е супер плътно, като L ми е леко свободно, незнам M как ще е обаче, но пак въпрос на усешане за комфорт.. Другото като съвет по-тъмно сивата материя е по-мека и приятна на пипане от светлосивата, като издръжливост незнам как ще са, още са ми на 2-3 седмици.
drag hardy-te-2
batkovan
 
Мнения: 39
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Нед Авг 25, 2019 9:00 pm

Re: Термо бельо

Мнениеот Вилката » Пет Ное 20, 2020 2:52 pm

Благодаря, много ми помогнахте! Поръчах L.
:beer:
Аватар
Вилката
 
Мнения: 943
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юни 20, 2007 3:21 pm

Re: Термо бельо

Мнениеот _SoRa_ » Пет Ное 20, 2020 3:44 pm

Аз съм 162 см., 64 кг., гръдна 105 см. и си поръчах М размер. Широко ми е, но все пак е мъжки модел, а аз съм жена. За съжаление нямат дамски модели.
На определени места малко ми боцка, но е поносимо. Никога не съм харесвала докосването на вълната, но това го понасям.
_SoRa_
 
Мнения: 2524
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 11:34 am

Re: Термо бельо

Мнениеот victortrt » Пет Ное 27, 2020 11:58 am

За колегите от София, наскоро влязох в магазина на кооперацията на слепите на Пиротска до Хр. Ботев за нещо друго, но ми направи впечатление, че имат вълнено термобельо на много ниски цени /нещо ми се мотае 19 лева за тениска/.
Питах защо е толкова евтино, отговориха ми, че защото работят с тази кооперация и им дават отстъпки. Не пречи да се види, мисля.
По всяка вероятност няма да е 100 процента вълна, но при добрите цени може да си струва. Мисля, че в събота работят до обяд или до 13 ч.
victortrt
 
Мнения: 2130
Рейтинг: 1759
Регистриран на: Пет Май 09, 2014 8:15 am

Re: Термо бельо

Мнениеот Admin » Пет Ное 27, 2020 2:46 pm

По темата за мериното ето една статия, която макар и търговска, съдържа интересна информация за този тип вълна: https://mtb-bg.com/2020/11/24/why-to-choose-merino
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Термо бельо

Мнениеот victortrt » Пет Ное 27, 2020 4:20 pm

Понеже днес и около Руски паметник видях на две места вълнено термобельо на български производители с 80 процента вълна за 25 лева тениската, очевидно не се касае за мерино, но то и цената ... Като цяло обаче явно става много популярно и се намира на доста места. Логично е качествата му да не са като на марковите мериносови артикули, но на който не му се дават близо 100 лева за тасманийско мерино може да се пробва с наша/турска вълна и да сподели. :beer:
victortrt
 
Мнения: 2130
Рейтинг: 1759
Регистриран на: Пет Май 09, 2014 8:15 am

Re: Термо бельо

Мнениеот moridinbg » Нед Ное 29, 2020 10:06 am

То въпросът е не дали е наша или тасманийска вълна, а колко е удачна вълната. Мерино е името на породата овце и характерната им черта е много фина вълна с много тънки влакна, които позволяват да се изплете фин и мек плат със съответните му бързосъхнещи и терморегулиращи свойства. Ако българските производители са инвестирали в удачните за това породи и вълни - защо не. Но малкото ми опит с местни не е супер положителен.
Аватар
moridinbg
 
Мнения: 1162
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 06, 2012 11:59 pm
Местоположение: София

Re: Термо бельо

Мнениеот victortrt » Пон Ное 30, 2020 9:26 am

Да разкажа още малко. Взех си две тениски на Диекс за 20 лева всяка, блузите с дълъг ръкав не ми допаднаха, защото са им широки ръкавите при китката, но това е въпрос на вкус. От магазина на слепите за 16 лева си взех блуза с дълъг ръкав, която е с по-широко деколте от тениските и не може да се комбинират, но тя е и тясна та явно ще се носи по предназначение.
Пробвах тениските и след спане, носене цял ден с каране на кола и ходене по баири /леко такова/ и пак спане едната от тях беше в добра форма - топли /над нея полар/, не задържа влага, не се вмирисва. Материята изглежда дебела и има светли власинки на тъмния фон.
Блузата с дълъг ръкав не съм я пробвал при "бойни условия".
victortrt
 
Мнения: 2130
Рейтинг: 1759
Регистриран на: Пет Май 09, 2014 8:15 am

Re: Термо бельо

Мнениеот Gworan » Пон Авг 02, 2021 3:17 pm

Бяхме коментирали тук якета, миналата година. Така и нищо не си взех, карах си гадния ми спарващ лидълски софтшел. За тази година вече наистина трябва да взема нещо, и като най-евтин вариант се загледах в това. Някой има ли мнение? Не ми трябва яке устойчиво на дъжд, не карам в дъжд и локви. Просто нещо което да не спарва и да пази от вятър.
Аватар
Gworan
 
Мнения: 1018
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 27, 2017 10:08 am

Re: Термо бельо

Мнениеот pascoff » Пон Авг 02, 2021 3:53 pm

На хартия изглежда дишащо. Но пък са сложили отвори на гърба и под мишниците, което ме навежда на мисълта, че може би не е толкова дишащо на практика. Гледах, че драг зоната ще правят намаления тия дни на екипировка и там намерих 1-2 якето, които изглеждат добре и на същите цени:

EnduraFS260-Pro Adren Race Cape II , за което пише "Дишане: 20000" - минимума по моите критерии за дишаемост.

Endura Lumijak II - не пише колко "диша", предполагам защото е само windproof и са решили да спестят тая информация.
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Термо бельо

Мнениеот Gworan » Пон Авг 02, 2021 4:30 pm

pascoff написа:Endura Lumijak II - не пише колко "диша", предполагам защото е само windproof и са решили да спестят тая информация.


Защото не диша :D
Взех Durajak модела, чусех се тогава между двете. То е супер тънка сгъваема "джобна" ветровка, не става да се носи за връхна дреха въобще. Като мак и на сак, но за двойно повече пари (даже тройно, ако не е на промоция). Слагам си го за спускане, но за катерене е абсурд, спарва мощно.

Нещо по-дебело искам да взема, дето да си е баш яке...
Аватар
Gworan
 
Мнения: 1018
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 27, 2017 10:08 am

Re: Термо бельо

Мнениеот _SoRa_ » Пон Авг 02, 2021 4:43 pm

https://www.bike24.com/p2292733.html
Пролетта си купих това яке. До сега само веднъж ми се наложи да го ползвам и издържа теста. Карах в дъжда около 1 ч. Всичко под якето беше чисто и сухо (в джоба на джърсито ми беше телефона), а нямах раница, която да ми пази гърба. На моменти ми беше малко задушно, но с отваряне на ципа положението ставаше по-поносимо. Е, все пак това беше месец май.
Дойде с торбичка, в която се съхранява.
Aко е само за вятър, то ветровка но трябвало да свърши работа. Отдолу нещо дишащо.
Има и endura windchill които приличат на блуза с дълъг ръкав, но е софтшел, който има защита и от дъжд.
Последна промяна _SoRa_ на Пон Авг 02, 2021 4:58 pm, променена общо 1 път
_SoRa_
 
Мнения: 2524
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 11:34 am

Re: Термо бельо

Мнениеот pascoff » Пон Авг 02, 2021 4:55 pm

Gworan написа:
pascoff написа:Endura Lumijak II - не пише колко "диша", предполагам защото е само windproof и са решили да спестят тая информация.


Защото не диша :D
Взех Durajak модела, чусех се тогава между двете. То е супер тънка сгъваема "джобна" ветровка, не става да се носи за връхна дреха въобще. Като мак и на сак, но за двойно повече пари (даже тройно, ако не е на промоция). Слагам си го за спускане, но за катерене е абсурд, спарва мощно.

Нещо по-дебело искам да взема, дето да си е баш яке...


Е ти ме уби, аз разбрах, че точно обратното искаш :) Да видим дали правилно съм разбрал сега - яке за предпазване от вятър, максимално дишащо (при катерене най-вече), но пък дебело (за студено време предполагам). Софтшел или лам(ар)инат? Мисля, че такава комбинация трудно ще намериш. Ей тука намирам 2 сходни якета, но цените им са високи (макар и намалени):

Zajo Reykjavik
Zajo Karakorum

Но надали ще дишат толкова, колкото ти се иска.
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Термо бельо

Мнениеот Gworan » Пон Авг 02, 2021 5:16 pm

Не знам и аз дали успявам да обясня какво търся, не съм имал до сега такова, че да го дам за пример. Става въпрос за каране през зимата, когато температурите са около и под нулата. Реших от сега още да потърся, предвид и че може би ще има нещо по летните помоции.
До сега карах със софтшела и отдолу термо блуза base layer, понякога две, през най-студените дни. Имам един дълъг панталон на Endura, май е Hummvee, с термо клин под него ми е супер. За преходния период, по същия начин, без термобельото, само с тениска под якето. Така облечен ми е достатъчно топло, но като катеря ставам под якето вир-вода, а самото то задържа много вода. Карам си мокър, и не се спирам докато се прибера, иначе сигурно ще стана ледена висулка. И аз не знам колко дебело яке ми трябва, примерно по-читав и много дишащ софтшел, ако има такъв?
Иначе през който и да е сезон, не харесвам да карам в мокро и кално. За такова казвам, че не търся водоустойчивост. Като вали дъжд, не карам, и си чакам да изсъхне навън, просто не ми е кеф. Предпочитам да се кача на тренажора и да си пусна тренировка в zwift...
Аватар
Gworan
 
Мнения: 1018
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 27, 2017 10:08 am

Re: Термо бельо

Мнениеот _SoRa_ » Пон Авг 02, 2021 6:53 pm

https://www.bike24.com/p2292742.html
Това яке съм си харесала. С термобельо мисля, че ще е добре за студено време. Аз също не обичам да карам и не карам когато вали, но искам да съм подготвена.
Якето от предният линк си го бях закачила на стрежена на вилката, защото през топлите месеци не карам с раница :D Зимата също ще е в инвентара ми.
_SoRa_
 
Мнения: 2524
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 11:34 am

Re: Термо бельо

Мнениеот Boyan1984 » Пон Авг 02, 2021 7:23 pm

Като е твърде студено слагам пухенката на Berghaus Mount Asgard и забравям за студ.
Let's fucking DIE!
Boyan1984
 
Мнения: 2420
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 12:33 pm
Местоположение: Кюстендил

Re: Термо бельо

Мнениеот martin.radev » Сря Авг 04, 2021 7:37 am

Gworan написа:Не знам и аз дали успявам да обясня какво търся, не съм имал до сега такова, че да го дам за пример. Става въпрос за каране през зимата, когато температурите са около и под нулата. Реших от сега още да потърся, предвид и че може би ще има нещо по летните помоции.
До сега карах със софтшела и отдолу термо блуза base layer, понякога две, през най-студените дни. Имам един дълъг панталон на Endura, май е Hummvee, с термо клин под него ми е супер. За преходния период, по същия начин, без термобельото, само с тениска под якето. Така облечен ми е достатъчно топло, но като катеря ставам под якето вир-вода, а самото то задържа много вода. Карам си мокър, и не се спирам докато се прибера, иначе сигурно ще стана ледена висулка. И аз не знам колко дебело яке ми трябва, примерно по-читав и много дишащ софтшел, ако има такъв?
Иначе през който и да е сезон, не харесвам да карам в мокро и кално. За такова казвам, че не търся водоустойчивост. Като вали дъжд, не карам, и си чакам да изсъхне навън, просто не ми е кеф. Предпочитам да се кача на тренажора и да си пусна тренировка в zwift...


Наистина хубаво яке, което ще отговори на всичките ти изисквания, но на съответната цена:
https://www.bike24.com/p2385566.html

При каране през зимата поне при мен - изпотяването е неминуемо, качественото облекло ми печели време преди да настъпи.
Лидълското яке е някакъв виц :) С хубаво софтшел яке, при минусови или около нулата просто ще се налага да играеш с циповете при катерене
и да се "ламинираш" преди спускане - като допълнителен плюс, е че с това яке - ще можеш да караш по base layer и яке до към 0 или -3
разбира се това са вариращи ситуации, които зависят - колко катериш, дали е в началото - има ли вятър, но като цяло за около 2-часово каране би трябвало
да е окей, за всичко над 2 часа трябва да редиш слоеве дрехи, което изпотява повече, отколкото ще може да навакса всяко "дишащо яке"
Аватар
martin.radev
 
Мнения: 692
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 22, 2019 6:29 am
Местоположение: София

Re: Термо бельо

Мнениеот Value » Сря Сеп 07, 2022 3:05 pm

Здравейте.

Въпроса ми не е свързан точно с термо-бельо, за което се извинявам.
Търся си яке, което да слагам при катерене когато вече захладнее и при скускане да пази от вятър.
Някой има ли наблюдения върху тези модели или да предложи други в същия бюджет (100-150 лв.)?
https://www.bike24.com/p2599579.html При този модел ми харесва, че джобовете са отпред, защото карам с раница и ако има нещо дребно ще мога да го сложа в някой джоб. Не ми допада, че няма никакви отвори за вентилация и си мисля, че много ще ме спарва докато карам (под якето ще нося мерино блузи и в по-студените дни джърси с дълъг ръкав).
https://www.bike24.com/p2601633.html В това харесвам отвора при гърба, но като нося раница не знам до колко ще е от полза :dontknow: Подмишниците също има отвори. Има джод на гърба, който ще ми е от полза само ако съм без раницата.
Value
 
Мнения: 146
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2021 6:05 pm

Re: Термо бельо

Мнениеот Alexi » Сря Сеп 07, 2022 6:06 pm

първото е сгъваема ветровка - тънкостенно яке което е по скоро лятно ,и се носи в раницата в случай на влошаване на времето .. зимата ползата от него е малка ,отделно този тип не дишат особено добре .. второто е малко по дебела ветровка като предназначението е същото - с такава става да се кара и зимата ,но препоръчвам софтшел - по добре диша ,повече топли но и цената е доста нагоре ; друг вариант е дебела ветровка с подплата ,има и ватирани такива - аз имам и от 2та вида ,ако е по ветровито слагам ватираната ветровка зимата ,ако е просто студено - софтшела
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6276
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Термо бельо

Мнениеот Value » Сря Сеп 07, 2022 6:38 pm

Трябва ми за преходния период между лято/есен и зима/пролет. Нещо което да сложа ако е по-хладно (до към 13-15 градуса) и когато се спускам.
@Alexi би ли показал и от двамата вода, които имаш?
Value
 
Мнения: 146
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2021 6:05 pm

Re: Термо бельо

Мнениеот stealth » Сря Сеп 07, 2022 7:07 pm

Ветровката е парче найлон, който да пази от вятъра. Като 100 лева за такова нещо са прекалено много. Аз имам някаква от спортсдиректа, която съм вземал навремето за туризъм, ама и за колело става. Нещо такова - https://www.decathlon.bg/p/305587-17840 ... herna.html - въпреки че и на това ми се струва раздута цената...
Ако питате някой по-стар - същият ефект се получава и с вестник под блузата :D
stealth
 
Мнения: 68
Рейтинг: 1460
Регистриран на: Пет Апр 19, 2019 6:32 pm

Re: Термо бельо

Мнениеот evilzet » Сря Сеп 07, 2022 9:59 pm

Тънък софтшел е моят избор за 12-15С със шосейката. Ако съм с байка е за 5-10С. Имам и нормален софтшел за 5С надолу от описаните.
Тънкия е Loffler, другия е Gore.
evilzet
 
Мнения: 1479
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 17, 2006 2:19 pm
Местоположение: Варна

Re: Термо бельо

Мнениеот Value » Пет Сеп 09, 2022 6:56 am

martin.radev написа:Наистина хубаво яке, което ще отговори на всичките ти изисквания, но на съответната цена:
https://www.bike24.com/p2385566.html

При каране през зимата поне при мен - изпотяването е неминуемо, качественото облекло ми печели време преди да настъпи.
Лидълското яке е някакъв виц :) С хубаво софтшел яке, при минусови или около нулата просто ще се налага да играеш с циповете при катерене
и да се "ламинираш" преди спускане - като допълнителен плюс, е че с това яке - ще можеш да караш по base layer и яке до към 0 или -3
разбира се това са вариращи ситуации, които зависят - колко катериш, дали е в началото - има ли вятър, но като цяло за около 2-часово каране би трябвало
да е окей, за всичко над 2 часа трябва да редиш слоеве дрехи, което изпотява повече, отколкото ще може да навакса всяко "дишащо яке"

Здравейте!
Бихте ли споделили впечатления от якето?
Много противоречиви коментари има оставени от потребители. От това, че материята е много тънка и лесно се къса, до това, че не предпазва от дъжд, трудно се почиства плата и остават петна, качулката е безполезна, защото не може да покрие каската.
Value
 
Мнения: 146
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2021 6:05 pm

Re: Термо бельо

Мнениеот martin.radev » Съб Сеп 10, 2022 3:01 am

Определено слабо яке и цялата идея на циповете се губи при малко по-ветровито време - вятъра те прави като балон.

Взех си Alpinestar Denali супер намалено е още от нова година досега.

https://www.bike24.com/p2458900.html?se ... 97b78f36b9

Не е най-дишащото, нито пък особенно непромукаемо - но е изключително леко и удобно за каране - ползвам го за ходене до работа (~30мин каране)
и мога да твърдя, че не се вмирисва като софтшел.
Много е подходящо за яке в колата (за след каране) особенно, ако като мен обичаш да пиеш по бира след карането за да си направите разбор на пътеките :)
Аватар
martin.radev
 
Мнения: 692
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 22, 2019 6:29 am
Местоположение: София

Re: Термо бельо

Мнениеот Value » Съб Сеп 10, 2022 7:12 am

Колега, благодаря за отговора! :beer:

Аз разглеждам и тези модели на Vaude:
https://www.bike24.com/p2472445.html
https://www.bike24.com/p2472876.html

Но нищо не е окончателно. Имам още време да разглеждам и избирам.
Value
 
Мнения: 146
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2021 6:05 pm

Re: Термо бельо

Мнениеот pascoff » Пон Сеп 12, 2022 12:08 pm

Value написа:Колега, благодаря за отговора! :beer:

Аз разглеждам и тези модели на Vaude:
https://www.bike24.com/p2472445.html
https://www.bike24.com/p2472876.html

Но нищо не е окончателно. Имам още време да разглеждам и избирам.


Тия якета имат подплата и бих ги карал само зимата. Ако ти трябва нещо за до към 13-15 градуса и при катерене, имай предвид, че е добре да е дишащо. За спускане пък да ти пазаи от вятър/студ, хард шеловете се спрявят по-добре от софт шеловете.

Търси нещо еднослойно (разбирай без подплата), примерно това ... подходящо е за пролет-есен при температури 5-15 градуса и в комбинация с термо бельо под него.

Или нещо малко по-дебело (в сравнение с предишното, което е много тънко), за температури по-близки до нулата, примерно това. Пак в комбинация с термо бельо от долу.
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Термо бельо

Мнениеот Value » Пон Сеп 12, 2022 2:38 pm

Благодаря колега!

Ето тези с тези якета карам когато стане студено:
https://www.wiggle.com/endura-singletra ... ell-jacket
Това никак не го усещам дишащо.

https://www.bike24.com/p2387522.html
Това го ползвам при температури от 1 до 5-6 градуса, но ако случайно завали изобщо не пази от дъжд както и от вятър. Доста ме и спарва. Карам с мерино блуза с дълъг ръкав.
Но и аз не съм зиморничав.

https://www.bike24.com/p2517796.html
Това е друго, което разглеждам.
Value
 
Мнения: 146
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2021 6:05 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dantass, Google [Bot] и 31 госта