Освен желанието: Как да настроим правилно байка си

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот NovemberCharlie » Пет Юни 17, 2005 8:51 am

@Admin
Статията е чудесна. Поздраления! За пореден път доказа, че те бива с перото. С нетърпение очаквам следващите от поредицата. Имам само един по-скоро страничен въпрос. Видях, че някой от по-старите статии са направени и във формат PDF. Тъй като към този момент нямам възможност да ползвам Интернет в къщи, а и да си призная предпочитам да чета нещата на хартия, си мислех, дали няма да може да качваш статиите и на PDF?:beer:
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот Admin » Пет Юни 17, 2005 9:32 am

За скица на геометрията просто не съм се сетил, ще добавя, като ми остане малко време :agree:

@GOA - за седалката и простатата - точно защото в Extremno има обширна статия за това, реших, че няма смисъл да повтарям казаното в нея. Освен това тук, във Форума, е говорено много пъти на тази тема, има връзки към въпросната статия, има и други ценни добавки, така че информация не липсва, дори напротив! :thumb:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот TOYAGA » Пет Юни 17, 2005 10:33 am

@ Admin

Мисля, че тази схема не е лоша

[img]http://web.hit.bg/bigtoyaga/Geometry.jpg[/img]

можеш да я ползваш, ако смяташ, че ще свърши работа :beer:
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Пет Юни 17, 2005 11:14 am

@Toyaga
Полезен както винаги! :thumb:
Благодаря много, ще използвам това, даже ще добавя още няколко реда за неща, които не мислех да засягам в тази статия, но не пречи да се повторят за обща култура, особенокато има такова добро онагледяване ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Освен желанието: Как да настроим правилно байка си

Мнениеот Admin » Съб Яну 05, 2013 4:48 pm

Изравям тази тема от небитието, за да добавя връзка към една полезна статия в Bike Radar, където са описани общо 4 метода за определяне височината на седалката: §
http://www.bikeradar.com/fitness/articl ... ght-14608/
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Предишна

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 72 госта