Малко дъра-бъра...

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот ekildog » Пон Фев 20, 2006 6:00 pm

На мен ми се ще да се направи по една основна колоездачна алея, която да свързва центъра с всеки квартал. Така по-късно може да се надгражда. Аз предлагам за Люлин, като в случая според мен не е нужно много. Ползват се тротоарите и само трябва да се снижат бордюрите. На някои места даже вече са готови /точка 8 например/. Също така за точка 0 ако може да се измисли нещо /асвалт ли ще е незнам/ за настилката, защото като завали и ставам красив. А през тунела не обичам много да минавам...
Ами това е. Горе-долу 30 преки.
Sorry за големия jpeg

[img]http://www.print-mania.com/project.jpg[/img]
ekildog
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Ное 12, 2004 2:16 pm
Местоположение: Bulgaria

Re:

Мнениеот petkova88 » Чет Мар 19, 2015 11:28 am

Lubo написа:ехххххххх мечтиииии
Тука таксито ще те блъсне на ПЕШЕХОДНА пътека и ако си тийн може и да те набие, защото си му издраскал колата.

По този въпрос вчера станах свидетел на ужасна гледка. На булевард Гоце Делчев таксиметров шофьор не успя да спре и отнесе едно 15-16 годишно момче. Линейката пристигна след повече от 40 минути, таксиметровия шофьор се опита да си тръгне, но слава богу БЕЗУСПЕШНО.
petkova88
 
Мнения: 5
Рейтинг: 1162
Регистриран на: Пон Мар 09, 2015 2:11 pm

Re: Малко дъра-бъра...

Мнениеот evin » Чет Мар 19, 2015 12:45 pm

Бързата помощ трябва да я закрият като цяло, абсолютно безполезна услуга
Преди няколко дни чаках 1 час и 50 минути бърза помощ за майка ми с кръвно 230/125 :(
Оживя по чудо
Лекарят от БП после ми поиска пари, "колкото преценя"
Трагедия
Аватар
evin
 
Мнения: 535
Рейтинг: 1542
Регистриран на: Чет Юли 07, 2011 3:12 pm
Местоположение: на село до Божурище, някъде около София

Предишна

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 78 госта