Съвет за велосипед

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Съвет за велосипед

Мнениеот martin.radev » Съб Сеп 17, 2022 11:26 am

moom написа:
Drunken MadLoud написа:Факт е, и не се срамувам от това. След известно притежание на какви ли не коли, било то скъпи или евтини, употребявани и какви ли не, израстнах дотам че искам да имам кола, която си върши работата по предназначението, и има достатъчните екстри за нормална кола...за мен това са климатик и ел. стъкла, и е по-евтина за поддръжка и от колелото ми, надеждна е, ремонтите ѝ са сведени до нулеви, всичките ѝ данъци и такси да са нищожни, и да не ми пука ако някоя кифла се учи да паркира в колата ми. Имам и приятели, на които въдиците им за риболов са колкото нова кола, но карат такава за около 2-3хил. лева. Пак казвам "всеки луд с номера си". Интерестна тема е и, предлагам даже да се открие такава, относно кой-какво кара, като коли и велосипеди. Не искам да "разводнявам" темата, но съм виждал и хора с Passat двойка, но и с два Santa Cruz-a за по над 10хил. кинта на покрива. Както се казва "не съди книгата, по кориците ѝ". Аз, както и всички останали, може да имат достатъчно възможности, да си позволят много повече в живота, но и всеки си преценява дали и от какво реално има нужда. Да парадираш с финансовото си положение или длъжностна позиция...винаги ми е било невероятно жалко. Не казвам, че ти си го направил, но за съжаление много дебили го правят. Има и много по-важни и приятни неща от колата, която караш. До автора на
темата. Позицията ми остава същата. Ако ще даваш пари, то нека да си заслужават! :beer:


Да приятел, всеки с маниите си, обаче с автомобилите си возим семейства, деца, ходим по почивки и прочие! А с колелото какво ще правя, ще си раздвижа малко дебелия г*з из града и нивите!



Какви мании?!? Вие даже не осъждате скъпите колела, които се карат, а факта, че някой кара евтина кола?!
75% от българския авто-парк е боклука на Европа в ценовия диапазон 4-7 хиляди лева.
Как мислиш колко от нас карат колела, които са по-скъпи?

Не бъди потресен, не гледай на всяко нещо през своята призма:
- Караш си семейството - Хубаво семействата стигат благополучно до морето и в кола за 5000 лева.
- Караш си децата - всички го правим, а някой и нямат деца, някой може да не иска деца - може и да не могат да имат деца...

@Zmei ти си потресаващ пич,
Нямаш едно нормално изказване, къде си мислиш, че си ти, бе момче? Храниш хора, които са от години в тоя форум и то по такъв начин - да ги черниш,
че умишлено бутат търговските си интереси!??
Не си наясно с материята, и си опасен за новодошлите с абсолютно необоснованите си съвети.

Дългата рамка спуска по-устойчиво и е значително по стабилна на скорост, за сметка на повратливост
По-голямата рамка НЕ КАТЕРИ по добре
Ще си караме коли според нуждите и възможностите - това не е автофорум!
И най-голямата трошка да карам, ще е по-кола от колкото Cube Stereo 120 Race е колело, което всички ти казахме, че не става и от тогава стана такова дребнаво и злобно човече.
Аватар
martin.radev
 
Мнения: 692
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 22, 2019 6:29 am
Местоположение: София

Re: Съвет за велосипед

Мнениеот zmei » Съб Сеп 17, 2022 2:04 pm

Защо е този език на омразата. Явно комплексите са ви в повече. А това за рамките, което спомена е чутовна глупост. Явно злобата ви е в повече. Не зачитате мнение различно от вашето. Това само говори за ограничения ви мироглед. А и завист. Когато се спомене тука търговия и печалбарство, което е главната Ви цел и полудявате. Държите се като търговци от Илиенци.
Кюба е страхотен и ме радва. Но умирате от яд че не пробутахте някой боклук.
Не те знам какво караш - кола или колело но от изказа ти личи че не си доволен и зависта те изяжда. Поработи, спечели пари и си купи. Но не за сметка на другите от форума пробутвайки им боклуци.
zmei
 
Мнения: 116
Рейтинг: 991
Регистриран на: Пет Юни 12, 2020 2:38 pm

Re: Съвет за велосипед

Мнениеот Drunken MadLoud » Съб Сеп 17, 2022 6:35 pm

Извинявам се предварително, че съм толкова директен...но както вече съм и казвал, аз съм си такъв. Не те познавам, и не съм психолог, но освен ако не преживяваш някакъв моментен срив или лична трагедия...за които бих ти влязъл в положение, то иначе ти говориш някакви невероятни ...и по твои думи "чутовни" простотии, които граничат с пълна и абсолютно, нелогична идиотщина. Също щях да коментирам изказването ти относно размера на рамките и поведението им, но реших че е къде правописно, къде моментно объркване и ще се коригираш. Явно обаче си държиш на тезата. Вместо да даваш безмислени "съвети" както и да "сипваш" на хората, използвай това "ценно" време, да ровиш в "Googlе" вместо в "MTB-BG", и да се образоваш малко по някои въпроси. Може да започнеш, със това "как да не говорим пълни глупости", и да продължиш към " МТБ рамки, тенденции, и геометрия"...примерно. Аз лично мисля, че е време да ти ограничат акаунта за известно време тук докато се "осафериш" малко. Не знам кой тук ти е нанесъл тази "детска" травма, но предлагам да ти се извини на ЛС, или да спреш с тъпотиите...ако няма такъв. Прекаляваш с нападките под общ знаменател към целия форум!!! Извинявам се и на автора на темата, но този път тя явно се превърна в поле за "върхова" изява на "zmei"...
Последна промяна Drunken MadLoud на Съб Сеп 17, 2022 7:13 pm, променена общо 1 път
Аватар
Drunken MadLoud
 
Мнения: 370
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Сря Сеп 28, 2011 8:47 pm

Re: Съвет за велосипед

Мнениеот moom » Съб Сеп 17, 2022 6:58 pm

Модетора ако сметне за добре, нека изтрие темата. Направих си избора на велосипед, благодаря на отзовалите се !
moom
 
Мнения: 24
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Сеп 12, 2022 3:58 pm

Предишна

Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта