Здравейте, сигурно е банално вече, но се нуждая от съвет в избора на колело, защото съм си пълен лайк. Та от преглеждане на различните теми и мнения съм се ориентирал към Drag Grand Canyon Pro http://www.dimibike.com/velosipedi-kolo ... ro2013.htm.
Но ми идва малко в повече цената и съм се спрял и на Sprint Apolon 26 http://brosbg.com/SPRINT-APOLON-26%22-product-3149 и Togano Apolon 26 http://www.giro-bikes.com/index.php?go= ... OLON+26%22. , с оглед на по-ниската цена.
Колелото ми трябва основно за София, както за по кратки така и за по дълги разстояния. Моля за съвет и съпоставка между горните три велосипеда, относно окомплектовката им не разбирам нищо. Ще съм благодарен да споделите мнение.