Карате ли Cross Romero 26"? Моля за мнение!

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Карате ли Cross Romero 26"? Моля за мнение!

Мнениеот Violeta » Нед Авг 22, 2021 9:47 am

Здравейте,

Обръщаме се към собствениците на велосипеди Cross Romero 26" или някой друг модел на Cross в ценови диапазон около 500 лева. Планираме да купим такъв велосипед, но получаваме и негативна информация за конфигурацията му. Надяваме се на мнение от собственици, това за нас е най-надеждната препоръка.

P.S. Обръщаме се и към тези от вас, които нямат Cross велосипед, но разбират от качество на велосипедите и частите им: Знаем, че велосипеда принципно не е възможно най-доброто решение. Ще се радваме на конкретна и детайлна критика, свързана с избора ни. Ако можете да препоръчате по-добър велосипед като съотношение цена - качество, ще сме много благодарни!
Violeta
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Авг 21, 2021 3:50 pm

Re: Карате ли Cross Romero 26"? Моля за мнение!

Мнениеот ogun » Съб Сеп 18, 2021 9:21 am

Точно за този модел не мога да кажа, но имам Драг Хакер, който върви на цени от 340 до 390лв, нов.
Минал съм на него 4000км в градски условия без особени проблеми, смених задната главина, гумите се оказаха боклуци - изтриха се за отрицателно време. Вече имам и лек луфт в средното движение, ще трябва да го сменя и него, няма как без ремонти чат пат.
Тъй че ако намерите Драг Хакер, вписва се в бюджета, даже ще останат пари.
ogun
 
Мнения: 28
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пет Дек 28, 2018 7:28 pm


Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта