Мнение за Cube Reaction TN

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот nature » Сря Мар 15, 2023 12:08 am

Харесал съм си този велосипед заради по-дебелите гуми, според вас става ли и за градско, забелязвах, че на другите от подобен клас гумите са 2.25, а на този са предна гума 2.4 и задна гума - 2.5. Харесва ми като дизайн, рамката е по-висока, също не знам защо, единствено за цвета се чудя, този карамелен цвят не мога да преценя дали ме грабва. Също така има ли разлика между Срам и Деоре, кое е по-доброто?

https://www.bikecenter.bg/velosipedi/pl ... ramel-blk/
nature
 
Мнения: 197
Рейтинг: 980
Регистриран на: Съб Юни 11, 2022 9:35 am

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот trail » Сря Мар 15, 2023 7:31 am

Всичко е добре, но не е ли малко тежко? Това тегло е съразмеримо с трейл мекица. :)
trail
 
Мнения: 63
Рейтинг: 1084
Регистриран на: Сря Юли 06, 2022 1:14 pm

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот Lucky Loser » Сря Мар 15, 2023 9:39 am

15 кила е, и аз карам 15 кила Drag Shift, не ми е пречело.
Но виж с гумите...
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот nature » Сря Мар 15, 2023 2:06 pm

Не се бях замислял за килограмите, колко пък да е голяма разлика от 13.5 на 14.9 :erm: просто с по-дебели гуми изглеждат по-яко байковете
nature
 
Мнения: 197
Рейтинг: 980
Регистриран на: Съб Юни 11, 2022 9:35 am

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот Lucky Loser » Сря Мар 15, 2023 2:15 pm

За килограмите - зависи какво търсиш.

Има хора, за които 1-2 килограма са колосална разлика, дори оставям натрана въпроса, че 15 кг велосипед .. ни ста'а!
А разлика в усещането има, да не говорим, ако свалиш от каплите да кажем. На някои (като на мен например) не им пука. Карат си велосипедите без предразсъдъци. Но има други, които държат на тези неща и ги гонят, няма лошо, всеки си има предпочитания :)

Кокото до гумите - да изглежда яко, но ако искаш да си по-бърз в града, 2.4/2.5 "рошави" гуми не е най-добрият вариант.
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот nature » Сря Мар 15, 2023 5:59 pm

Ами по принцип аз съм и малко тежък 105 кг, иначе това са алтернативите според бюджета, държа да е 1 х 12

29 CUBE ATTENTION SLX
https://www.bikecenter.bg/velosipedi/pl ... -gry-lime/

VS

29 CUBE ACID
https://www.bikecenter.bg/velosipedi/pl ... d-gry-gry/

Тук по-скоро въпросът е Deore vs Sram, другото мисля, че няма разлика



Третият вариант е Cube Analog зеленият или по-точно "лайм", който ми хареса като цвят, засега го няма в наличност, но той пък не е с въздушна вилка, да речем ще го ъпгрейдна с въздушна

29 CUBE ANALOG
https://www.bikecenter.bg/velosipedi/pl ... -lime-blk/
nature
 
Мнения: 197
Рейтинг: 980
Регистриран на: Съб Юни 11, 2022 9:35 am

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот grendel » Сря Мар 15, 2023 7:34 pm

Здравей,
Аз карам такова, само че 2021 модел - грабна ме заради цвета тогава (беше "каки" или desert по техните наименования - https://archiv.cube.eu/en/2021/415100).
Мога да споделя следните неща:
1. Това е "боен" твърдак, който ти позволява да излезеш извън рамките на леките XC пътеки и с малко техника и умения да спускаш доста сложни пътеки.
Подобни байкове са Canyon Stoic, Commensal Meta HT, Drag Shift, Rocky Mountain Growler и подобни - с челен ъгъл около 66°-67° и с тегло около 15кг. Повечето такива ги дават като категория 4 - https://www.cube.eu/bg-en/support/bike-classification
2. Вилката тогава ми изглеждаше ОК, но се счупи бързо хидравличния патрон и се наложи да я ъпгрейдна. Сегашния модел гледам идва с RS35, което никак не е зле.
3. Спирачките, като им свикнеш, са доста добри.
4. Скоростната система е най-общо ОК - не създава проблеми, но не е и висок клас.
5. Геометрията е малко "консервативна" - по-къс reach (със своите предимства и недостатъци), малко по-висока хоризонтална тръба (което пък си е чист недостатък), но като се свикне се оказва доста повратливо и игриво колело за 29".
6. Средното движение е pressfit и е склонно да се разскърцва, но се търпи.
7. Каплите са 30мм, което е добре от гледна точка на здравина (но не и на тежест), а гумите са дефакто стандарт в трейл колелата (моят байк дойде с Assegai отпред, сега гледам идват с DHF (съкратено от DownHill Front)) - добро сцепление на почти всякакви терени и бавни на асфалт.
За по-агресивно каране инсъртите не са излишни.
8. Хидравличното колче е голяма работа - чак се чудя преди как съм карал без такова.

Гледам си писал за градско - само за градско не е удачен избор, но ако имаш намерение да ходиш и по планините с него става (и градското да е колкото да стигнеш до планината) или пък това да ти е единственото колело (и да искаш да ходиш по планини и пътеки)
Става и за по-дълги преходи (>50км), но си иска сила и издържливост в краката.
Не е и особено бързо колело - предпочита спусканията :) и не обича състезанията :)

Колкото до цвета - и на мен ми е малко странен този caramel´n´black цвят, ама отиди го виж на живо.

Иначе такъв клас колело, за тази цена (с промоцията) е много добро попадение - Canyon-a и Commencal-a са по над 3000 лв., само Drag Shift-a е на подобна цена.

Толкоз от мен.

Поздрави
...And into the mountain I go, to lose my mind and find my soul...
Аватар
grendel
 
Мнения: 37
Рейтинг: 1247
Регистриран на: Вто Авг 06, 2013 3:25 pm

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот nature » Сря Мар 15, 2023 9:16 pm

Благодаря за изчерпателното ревю от личен опит :) Не знам аз ли си внушавам, но този карамелен цвят взе да ме кефи :D, в комбинация с черно изглежда яко

https://m.youtube.com/watch?v=hIclql5ev-g
nature
 
Мнения: 197
Рейтинг: 980
Регистриран на: Съб Юни 11, 2022 9:35 am

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот Lucky Loser » Чет Мар 16, 2023 9:52 am

Изобщо не е лош! А и като имаш предвид, че понякога цветовете на живо изглеждат доста по-различно (разбирай по-добре) отколкото на видео, да не говорим за снимка :)
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот martin.radev » Съб Мар 18, 2023 11:48 am

Аз съм на малко по-различно мнение;
Колелото е супер и понеже съм виждал, (че даже съм и карал това на Grendel)
съм останал със супер впечатление от него както и той каза - боен твърдак, който няма да те остави никога.
Но това колело, оживява в планината и то на по-рошав терен, а не в града на асфалта.
На улицата в града, може да се кара абсолютно всяко колело, но това точно ще е от най-неподходящите с DHF 2.5 i DHR 2.4 отзад и двет в ЕХО+ = саму външните гуми ще са 2400гр.
Плюс това си мисля, че при 105кг ще ти е тегав в катеренето.Въпреки всичко си мисля, че ще е супер за планината.., но е нелогичен избор за в града.
Аватар
martin.radev
 
Мнения: 692
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 22, 2019 6:29 am
Местоположение: София

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот Bi11y » Съб Мар 18, 2023 2:20 pm

nature написа:Ами по принцип аз съм и малко тежък 105 кг, иначе това са алтернативите според бюджета, държа да е 1 х 12

29 CUBE ATTENTION SLX
https://www.bikecenter.bg/velosipedi/pl ... -gry-lime/



Според мен вземи Деоре монтажа - с ХТ дерейльор е този конкретния. Деоре касетата е с по-голям рейндж и по-добра градация. Курбела можеш относително евтино да го смениш със СЛХ и ще свалиш 200-250 грама - курбела от велосипеда би трябвало лесно да го продадеш ако го пуснеш на ниска цена в обява.
Bi11y
 
Мнения: 1364
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 10, 2017 10:42 pm

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот nature » Съб Мар 18, 2023 3:29 pm

@martin.radev аз съм от хората, които смятат, че има два вида велосипеди - планински и шосейни, предполагам има и други на същото мнение :). Ако смятам само по асфалт да го карам, ще трябва да си взема шосейка, но знаем как е в града, разбити плочки, дупки, наложително каране по тротоар, не всеки кара само по асфалт, заради тези ненормални бързащи шофьори, всеки разумен гледа "safety first", въпреки че е забранено, но здравето и животът са приоеритет. За това търся нещо универсално като байк, абе да става за всичко и до работа да мога да ползвам понякога велосипед, да ходя в гора, да си карам по паркове, целта е максимално универсален велосипед, а това може да го даде само планинският байк. Наистина този сякаш е повече за планина и спускания, по-тежък ще е, дебели рошави гуми, иначе ме кефи като дизайн, въпреки че колегата по-горе каза, че е леко консервативна геометрия.


@Bi11y да засега повече клоня към Attention заради Деоре, отколкото Срам, въпреки че пък двата цвята не са много интересни, тъмно сив и сребристо сив, но няма идеално щастие спрямо бюджета, който мога да отделя :)
nature
 
Мнения: 197
Рейтинг: 980
Регистриран на: Съб Юни 11, 2022 9:35 am

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот Gworan » Съб Мар 18, 2023 4:03 pm

С тези широки и рошави гуми няма да си оптимално ефикасен, определено. Ама какво от това, трябва ли да си, интересува ли те въобще?
Взимай каквото колело ти е кеф. Важното е да ти доставя удоволствие и да искаш да го караш. Винаги може да пробваш и по-гладки гуми.
Да, шосейните велосипеди са за шосето, градските са за града, а планинските са за в планината. Споменато е вече, но нека не забравяме, че шосейките и градските са направени за такива улици, а не такива. Примерно в моя град, главните улици са сравнително наскоро ремонтирани и са гладки, но пък много от вътрешните, включително и тази до вкъщи е кърпена, разкопавана и отново закърпвана година след година от още преди аз да се родя, чак с колата ми е неприятно да минавам, камо ли с шосейка. И на много други места и в други градове е така. Еми, продадох си шосейката, и гравела даже, и вече градското ми колело е XC твърдак. И все пак най-комфортно за из града си вози мекицата, такива са ни условията. А да не говорим пък какъв мазохизъм е да минаваш с шосейка по нашенски паваж... С планинско определено ще ти е по-комфортно. Както са казали съфорумниците, по-тегаво ще се кара, аама аз предлагам да не се вманиачаваме толкова. И това може да се стори супер леко и пъргаво на някой, който 20 години не е карал колело. Мисля че автора на темата беше споменал нещо такова миналата година, но не съм следил темата.
Последна промяна Gworan на Съб Мар 18, 2023 4:16 pm, променена общо 3 пъти
Аватар
Gworan
 
Мнения: 1018
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 27, 2017 10:08 am

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот nature » Съб Мар 18, 2023 4:13 pm

Gworan написа:С тези широки и рошави гуми няма да си оптимално ефикасен, определено. Ама какво от това, трябва ли да си, Интересува ли те въобще?
Взимай каквото колело ти е кеф. Важното е да ти доставя удоволствие и да искаш да го караш. Винаги може да пробваш и по-гладки гуми.
Да, шосейните велосипеди са за шосето, градските са за града, а планинските са за в планината. Споменато е вече, но нека не забравяме, че шосейките и градските са направени за такива улици, а не такива. А да не говорим пък какъв мазохизъм е да минаваш с шосейка по нашенски паваж... С планинско определено ще ти е по-комфортно. Както са казали съфорумниците, по-тегаво ще се кара, аама аз предлагам да не се вманиачаваме толкова. И това може да се стори супер леко и пъргаво на някой, който 20 години не е карал колело. Мисля че автора на темата беше споменал нещо такова миналата година, но не съм следил темата.


Така е да, скромен опит имам в карането и едва ли ще се вманиачавам чак толкова по детайлите :)
nature
 
Мнения: 197
Рейтинг: 980
Регистриран на: Съб Юни 11, 2022 9:35 am

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот Франко » Съб Мар 18, 2023 6:49 pm

За градско и твърди (и не само) черни пътища има гравел велосипеди
Франко
 
Мнения: 102
Рейтинг: 1314
Регистриран на: Съб Окт 05, 2019 7:53 am

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот nature » Съб Мар 18, 2023 7:11 pm

Знам, но за тях съм чел не малко мнения от по-опитни байкъри, че не стават за планинско каране, те са почти само за асфалт, а и при тях геометрията си е направо консервативна.
nature
 
Мнения: 197
Рейтинг: 980
Регистриран на: Съб Юни 11, 2022 9:35 am

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот Bi11y » Съб Мар 18, 2023 7:28 pm

Франко написа:За градско и твърди (и не само) черни пътища има гравел велосипеди


Правиш си една планинска рамка с 3х/2х курбел, ако искаш и трекинг 48/36/26, и гравела няма никакво предимство .
Bi11y
 
Мнения: 1364
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 10, 2017 10:42 pm

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот the_rookie » Нед Мар 19, 2023 5:51 am

nature написа:@Bi11y да засега повече клоня към Attention заради Деоре, отколкото Срам.....

Тук и аз съм на това мнение, при Срам и ВВ е малко по-слаб от Шиманския! Обаче личното тегло също си е фактор в случая (ръста не го знаем), а рамката на REACTION TM е фаворит по тоя показател!
Аватар
the_rookie
 
Мнения: 451
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 03, 2020 10:39 pm

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот nature » Нед Мар 19, 2023 12:47 pm

the_rookie написа:
nature написа:@Bi11y да засега повече клоня към Attention заради Деоре, отколкото Срам.....

Тук и аз съм на това мнение, при Срам и ВВ е малко по-слаб от Шиманския! Обаче личното тегло също си е фактор в случая (ръста не го знаем), а рамката на REACTION TM е фаворит по тоя показател!

Ами ръста е 186 на 105 кг, защо мислиш, че рамката на Reaction Tm e по-добра за повече кг, не е ли консервативна?
nature
 
Мнения: 197
Рейтинг: 980
Регистриран на: Съб Юни 11, 2022 9:35 am

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот martin.radev » Нед Мар 19, 2023 2:31 pm

Симпатяги - Аз препратка към шосейно колоездене не съм правил в предното си мнение :)
Не съм му фен, дори и да имахме асфалта на Дубай!

Като изказах мнение за Дебелите гуми и тежеста на Reaction TM - сравнявах с другите 2 опции, които е дал автора: Attention SLX, ACID
И не съм имал предвид шосейни гуми като ширина а да се слезе от DHF/DHR ->към Рейсинг Ралф/Рей
За мен Attention-a за парите си е перфектен слагаш му едни тюблес гуми 2.25, и колелото ще слез на 13кг (без педали)
с 12 скористи и бързи хубави гуми ще яде баира на закуска.

P.S: като предупреждение - този уилсет (CUBE ZX20, 32H, Disc) е проблемен, когато си близо или над 3цифреното тегло.
Аз го карах при лично тегло 88-92кг и скъсах 14 спици за 2 години. Преди да сменя целия уилсет.
Аватар
martin.radev
 
Мнения: 692
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 22, 2019 6:29 am
Местоположение: София

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот K99k » Нед Мар 19, 2023 4:58 pm

Някой пусна това преди време : https://www.simplebikestore.eu/en/marin ... quantity=1
На мене много ми харесва плюс това че може да му се сложат големи гуми слик.
А между другото пак ли ще търсим два месеца колело и ще търкаме клавиатурите?
K99k
 
Мнения: 106
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Вто Яну 02, 2018 8:24 am

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот the_rookie » Пон Мар 20, 2023 11:49 am

nature написа:Ами ръста е 186 на 105 кг, защо мислиш, че рамката на Reaction Tm e по-добра за повече кг, не е ли консервативна?

Защо реши че е консервативна!? Мисля че тук допускаш грешка като бъркаш визуален облик с геометрия. Външния вид и геометрията са различни неща! Първото създава индивидуалност като външно възприятие, свързва елементите в някакъв завършен вид, подчинен на някаква идея/концепция. Второто определя поведение/управление и може да бъде почти незабележимо за окото. За пример - в конкретния случай има три различни колела (с това от колегата K99k). Първото (REACTION TM)-по класически вид на рамката с актуален челен ъгъл и дължина,и компоненти със заявка за добро държание/управление. Второто (ATTENTION SLX) - малко по-консервативни параметри "навързани" с елегантен и модерен (за мнозинството) облик. Третото (Marin Muirwoods)- актуална геометрия "затворена" в индивидуална форма с препратки към миналото (несъвпадаща с наложения масов вкус :dontknow: ).В първата рамка задния триъгълник е по-малък, с по-дебела седалкова тръба (колче) и с по-остър ъгъл между нея и seatstay. Като прибавим и главината(бууст) с проходна ос-здравината е подобрена (пишат че и комфорта е така... :dontknow: ) . Не забравяй че модела е кат.4! При ATTENTION SLX визията е модерна, но задния триъгълник е по-слаб според мен (дълъг chainstay,тънка седалкова с по-тъп ъгъл между нея и seatstay, QR) и тук категорията е 3. Кормилото е по-малко, а лапата по-дълга. И двете колела си вървят с предимства и недостатъци!
Аватар
the_rookie
 
Мнения: 451
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 03, 2020 10:39 pm

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот nature » Пон Мар 20, 2023 4:20 pm

Общо взето няма правилно и грешно решение, дори байкове за 5 бона си имат кусури. Между другото ме е яд, че съм изпуснал миналогодишния модел, като цветове сякаш повече ми харесва на пръв поглед. На Cube Reaction TM мернах в един немски сайт да му викат "танк" :D

Изображение



VS



Изображение
Последна промяна nature на Пон Мар 20, 2023 4:29 pm, променена общо 6 пъти
nature
 
Мнения: 197
Рейтинг: 980
Регистриран на: Съб Юни 11, 2022 9:35 am

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот grendel » Пон Мар 20, 2023 4:24 pm

Може и трябва да се намеся пак, тъй като аз първи споменах, че TM-а е с "консервативна" геометрия и май стана неясно какво имам предвид.
Това, което имах предвид е, че геометрията му не следва модерните тенденции - long, slack, low.
Какво разбирам под това - малък reach за размера си. В момента за размер М обикновено reach-a е от порядъка на 450-470мм.
Има много теория това да какво води и т.н., но няма да навлизам в подробности - най-общо по-голям reach - повече обича надолу и направо да върви :) и дава повече увереност при спускане
Има относително голям челен ъгъл - 67°, което за Trail велосипед се смята за малко. Пак има много теория това до какво води, но най-общо колкото по-голям челен ъгъл - толкова по XC ориентиран, и колкото по-малък - толкова по DH ориентиран. При XC обикновено е 68-69°, а при DH по-агресивните отиват вече и под 64°
По отношение на low - тук TM-a стои добре със своите -61мм дроп на BB, но пък има относително висок Standover height (не знам как е на български това - обкрачване може би), което пречи на човека да движи байка под него в голям диапазон (при завиване напр.)
Ето едно бързо сравнение на геометрията на три подобни като клас байкове:
Изображение
Ето и оригиналния сайт:
https://99spokes.com/en-EU/compare?bike ... 29-29|w.29

Ясно се виждат точно тези особености на геометрията, за които споменах по-горе.

Всичко това няма общо с теглото на ездача и здравината на байка, а с усещането при каране.

Но всичките тези неща придобиват смисъл в планината.

Ако ще се кара в града, може би най-голямо значение за лекотата на каране имат гумите - колкото по-леко търкалят, толкова по-приятно се кара. А както Марто каза, DHF/DHR са едни от (най-)бавните гуми - сцепление много, но и много съпротивление. (То имената им идват от DH Front и DH Rear - та да покажат за какво са :) )
Прикачени файлове
2023-03-20_15-54-28_firefox.png
(109.02 KiB) 896 пъти
...And into the mountain I go, to lose my mind and find my soul...
Аватар
grendel
 
Мнения: 37
Рейтинг: 1247
Регистриран на: Вто Авг 06, 2013 3:25 pm

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот nature » Вто Мар 21, 2023 4:51 pm

Да, определено сега разбрах разликата в геометрията, благодаря. Това може би вече ми повлия драстично на мнението, че Attention-a e по-добър избор, а след време ако преценя, просто мога да му сложа същите дебели гуми и ще изглежда доста по-добре като този "танк" :).
nature
 
Мнения: 197
Рейтинг: 980
Регистриран на: Съб Юни 11, 2022 9:35 am

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот the_rookie » Вто Мар 21, 2023 11:08 pm

attention_M_vs_XL.jpg
(313.86 KiB) 263 пъти

attention_l.jpg
attention_l.jpg (416.75 KiB) Прегледано 7721 пъти

tank_l.jpg
(404.17 KiB) 289 пъти

tank_xl.jpg
(469.58 KiB) 283 пъти

Zelensky.jpg
(119.87 KiB) 279 пъти

...и тук размера има значение!
Аватар
the_rookie
 
Мнения: 451
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 03, 2020 10:39 pm

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот nature » Вто Мар 21, 2023 11:31 pm

Това беше добро с танковете :D Направо ме изуми, изобщо не подозирах, че има разлика между L и XL в геометрията
nature
 
Мнения: 197
Рейтинг: 980
Регистриран на: Съб Юни 11, 2022 9:35 am

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот nature » Сря Мар 22, 2023 3:00 pm

https://www.bike-discount.de/en/cube-re ... el-n-black

A дали това не е причината Reaction TM да е лимитиран само до XL, гледам няма ХХЛ конкретно този модел, което пък започва да ме чуди дали L не отговаря на ХЛ за този модел :confused:
nature
 
Мнения: 197
Рейтинг: 980
Регистриран на: Съб Юни 11, 2022 9:35 am

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот Lucky Loser » Сря Мар 22, 2023 5:15 pm

Аз лично не съм виждал в онлайн магазини да има опция XXL. Това отива за хора към 200см+.
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот nature » Сря Мар 22, 2023 6:50 pm

Има има, много е рядко да няма модел без ХХЛ поне в този сайт, тук е наличен само ХХЛ 24 засега

https://www.bikecenter.bg/velosipedi/pl ... -gry-lime/
nature
 
Мнения: 197
Рейтинг: 980
Регистриран на: Съб Юни 11, 2022 9:35 am

Следваща

Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


cron