Sprint Blade

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Sprint Blade

Мнениеот achov » Чет Фев 28, 2008 2:26 pm

Здравейте,
Благодаря на всички, които откликнаха на мойте питанки:)
Сега въпроса ми е следния - менения за Sprint Blade моля!
Благодаря ви!
achov
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1060
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 4:08 pm

Мнениеот Мъро » Чет Фев 28, 2008 3:41 pm

Едва ли някой тук знае какво представлява този велосипед... пусни евентуално снимки, инфо за някои от компнентите ако имаш, цена и т.н.
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
Мъро
 
Мнения: 1259
Рейтинг: 1635
Регистриран на: Съб Дек 02, 2006 1:07 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот achov » Чет Фев 28, 2008 4:02 pm

Това е линк към модела!

http://www.sprintmaxcom.com/e-shop/inde ... 12&lang=2&
achov
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1060
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 4:08 pm

Мнениеот TeDo_BaPHa » Чет Фев 28, 2008 4:10 pm

Аз лично като разглеждам снимката, игледам написаното АКО тов е краен вариант, щях да си го взема само заради дизайна на рамакта може би ;)
(не че съм вдъхновен от нея де, но просто повечето неща които виждам пише ZOOM, може би скоростите са по-добре.
НО това е лично мое мнение ;).

EDIT:

@jivkonik

А, може би това колело, не е толкова за бързо каране, а повече за :
"Вижте каква нова, модерна и новаторкса рамка имама, няма друг кат мен"

;)
Последна промяна TeDo_BaPHa на Чет Фев 28, 2008 4:32 pm, променена общо 1 път
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Мъро » Чет Фев 28, 2008 4:13 pm

Баси... седалката в горната част във въздуха ли витае?
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
Мъро
 
Мнения: 1259
Рейтинг: 1635
Регистриран на: Съб Дек 02, 2006 1:07 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот jivkonik » Чет Фев 28, 2008 4:19 pm

TeDo_BaPHa написа:Аз лично като разглеждам снимката, игледам написаното АКО тов е краен вариант, щях да си го взема само заради дизайна на рамакта може би ;)
(не че съм вдъхновен от нея де, но просто повечето неща които виждам пише ZOOM, може би скоростите са по-добре.
НО това е лично мое мнение ;).

АБСУРДЕН ДИЗАЙН НА РАМКАТА!!!
Повечето производители правят какво ли не, за да СНИШАТ горната тръба (и да увеличат разстоянието от нея до топките ти, като се наложи да слезеш по-екстремно от колелото) - тух подхода е обратен!!! :dunno: :crazy: :dunno: :crazy:
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот Ozzie » Чет Фев 28, 2008 6:06 pm

jivkonik написа:АБСУРДЕН ДИЗАЙН НА РАМКАТА!!!
Повечето производители правят какво ли не, за да СНИШАТ горната тръба (и да увеличат разстоянието от нея до топките ти, като се наложи да слезеш по-екстремно от колелото) - тух подхода е обратен!!! :dunno: :crazy: :dunno: :crazy:

Еми да де!
Нали за това са го кръстили BLADE (острие; бръснач)- като стане аксидент да знаеш 'що ти е резнало кайсиите.
:nuts::evil:

Sorry за offtopic-a точно от моя страна, ама не се сдържах... : blush :
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Antares » Чет Фев 28, 2008 7:49 pm

Абе човек... за тия 400 лева иди до някой веломагазин и говори да си вземеш Drag Ontario или Sprint Apolon, с по-нисък клас окомплектовка, да ти е мирна главата...
Защо трябва да плащаш да бъдеш опитно зайче за краш-тестове на вело-сюрреализъм... Вземи си изпитаното и си го карай като пич. Пък после посъбери някой лев и сменяй туй-онуй...
Не ги гледай online магазините - там са ограничен брой окомплектовки. Като отидеш в някой магазин (не си писал от кой град си) - там можеш да питаш за толкова и толкова може ли да се окомплектова някоя от посочените рамки. А коя - потърси из търсачката и ще намериш предостатъчно теми, от които да си вадиш изводи... Аз имам един приятел, който доста сериозно тормози едно аполо и още не е имал никакви проблеми с рамката...
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот achov » Чет Фев 28, 2008 8:28 pm

Здравейте отново:)
Май вече си харесах байк, днес обикалях и открих една марка която аз лично като новак за пръв път чух - Raleigh! Много ми харесаха, особено модела Toronto, какво ще кажете за фирмата и модела:)
achov
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1060
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 4:08 pm

Мнениеот botroid » Пет Фев 29, 2008 12:19 am

За 400 лв. вземи Онтарио както са ти казали и не се занимавай с глупости! Ралей Торонто не си струва парите! Това побългарено английско чудо е с амортисьор едва 60 мм ход, дерайльор Търни и дискова Промакс, която е по-зле от челюстна! Колелото тежи цели 17 кг. Чиста набутвация за тези пари.
Аватар
botroid
 
Мнения: 701
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 3:53 pm
Местоположение: Габрово

Мнениеот Shady™ » Пет Фев 29, 2008 8:16 am

Blade e добър вариант но и Mongoose Rockadile също... И е доста конкурентен на ОНТАРИО...(440лв без диск и 580 х2диск)... За Raleigh..Да кажем че не съм им фен(понеже ги правят Cross)... А blade-a мен лично много ме кефи и за парите си е е екстра :)

Успех ! :beer:
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone


Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 96 госта