Интересно предложение в МЕТРО ..... може би.

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот D-RIDER » Пет Мар 07, 2008 9:32 pm

Да ти е честито.Според мен напраи мн добър избор и няма да съжаляваш.Ще чакаме снимки на машината.
Аватар
D-RIDER
 
Мнения: 183
Рейтинг: 936
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 9:37 am
Местоположение: Кърджали

Мнениеот Kitolino » Пет Мар 07, 2008 9:40 pm

Това е снимано в МЕТРО
Изображение
Аз колело от този сорт магазини не бих си взел. :crazy2:
Изображение GSE - Геодезия, Кадастър, Вертикално планиране и други. 0877/290-235 Изображение
Аватар
Kitolino
 
Мнения: 402
Рейтинг: 1485
Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 11:17 pm
Местоположение: Пловдив/България

Мнениеот Daemon » Пет Мар 07, 2008 9:42 pm

И аз вече съм собственик на Драг Онтарио :) Надявам се да оправдае хвалбите. Първия тест беше кратък, защото бях без ръкавици, а на тоя студ не е оферта така, но сравнение със старото ми колело това вози като мерцедес :)
Аватар
Daemon
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Чет Мар 06, 2008 8:06 pm

Мнениеот hitar_potter » Пет Мар 07, 2008 9:46 pm

Daemon написа:И аз вече съм собственик на Драг Онтарио :) Надявам се да оправдае хвалбите. Първия тест беше кратък, защото бях без ръкавици, а на тоя студ не е оферта така, но сравнение със старото ми колело това вози като мерцедес :)


:offtopic: Кое онтарио имаш? Онова от 410 ли? Ако си го поддържаш, дълго време ще вози като мерцедес :popcorn:
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

fas

Мнениеот rado_super » Пет Мар 07, 2008 9:53 pm

честит велосипед,дано си го караш с удовоствие (сигорен съм че ще е така)
rado_super
 
Мнения: 23
Рейтинг: 972
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2007 11:00 pm

Мнениеот Daemon » Пет Мар 07, 2008 10:38 pm

hitar_potter написа:
Daemon написа:И аз вече съм собственик на Драг Онтарио :) Надявам се да оправдае хвалбите. Първия тест беше кратък, защото бях без ръкавици, а на тоя студ не е оферта така, но сравнение със старото ми колело това вози като мерцедес :)


:offtopic: Кое онтарио имаш? Онова от 410 ли? Ако си го поддържаш, дълго време ще вози като мерцедес :popcorn:


Същото. По-късно видях, че има и Онтарио ТМ за 445 лв. Доколкото видях разликата е само в предната дискова спирачка и цвета, но без дисковата ще го преживея :)
Аватар
Daemon
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Чет Мар 06, 2008 8:06 pm

Мнениеот Lovemachine » Пет Мар 07, 2008 10:51 pm

Поръчах го от Bikecenter в младост едно. Малко е забито мястото но ми се сториха пичове които си разбират от работата ... Утре ше е готово и стига да позволява времето ше си го докарам на ход до ОК-а :) Снимки ше има задалже! :) А какво не харесвате на Dart 3 вилката ?!
Аватар
Lovemachine
 
Мнения: 39
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Вто Мар 04, 2008 3:46 pm
Местоположение: София

Мнениеот Lovemachine » Пет Мар 07, 2008 10:58 pm

Daemon написа:И аз вече съм собственик на Драг Онтарио :) Надявам се да оправдае хвалбите. Първия тест беше кратък, защото бях без ръкавици, а на тоя студ не е оферта така, но сравнение със старото ми колело това вози като мерцедес :)


Евала пич, със здраве да си го караш, и много километри да му врътнеш!
Аватар
Lovemachine
 
Мнения: 39
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Вто Мар 04, 2008 3:46 pm
Местоположение: София

Мнениеот stan_007 » Пет Мар 07, 2008 11:08 pm

Lovemachine написа: А какво не харесвате на Dart 3 вилката ?!

Аз лично никога не успях да я накарам да работи както трябва. Дори мисля да пусна тема за това - не намерих нищо съществено в FAQ. Просто през голямата част от времето имам чувството, че вилката е твърда. Може би трябва да сменя масло или да си взема друга - ТОРА??
stan_007
 
Мнения: 35
Рейтинг: 1300
Регистриран на: Съб Май 19, 2007 10:40 am

Мнениеот Daemon » Съб Мар 08, 2008 12:10 am

Lovemachine написа:
Daemon написа:И аз вече съм собственик на Драг Онтарио :) Надявам се да оправдае хвалбите. Първия тест беше кратък, защото бях без ръкавици, а на тоя студ не е оферта така, но сравнение със старото ми колело това вози като мерцедес :)


Евала пич, със здраве да си го караш, и много километри да му врътнеш!


И на теб да ти е честито :beer: Твоето е по-професионално, така че има за какво да се радваш. Надявам се да се срещнем по чукарите и да докажем силата на новите машини :)
Аватар
Daemon
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Чет Мар 06, 2008 8:06 pm

Мнениеот Sp0nG » Съб Мар 08, 2008 12:40 am

Kitolino написа:Това е снимано в МЕТРО
Изображение
Аз колело от този сорт магазини не бих си взел. :crazy2:
:rofl: :rofl: :rofl: :bawling:
Аватар
Sp0nG
 
Мнения: 896
Рейтинг: 1912
Регистриран на: Пон Фев 23, 2004 6:40 pm
Местоположение: София, България

Мнениеот Lovemachine » Нед Мар 09, 2008 1:02 am

Пичове едно бързо въпросче. Врътнах първите 30тина км. днеска и ми прави впечатление че когато карам на среден венец отпред периодично отзад сами се сменят предавките с един венец ..... не ми се вярва да е нормално. Дали е от това че колелото не е още разработено добре или има нужда от допълнителна настройка дерейльора ?
Аватар
Lovemachine
 
Мнения: 39
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Вто Мар 04, 2008 3:46 pm
Местоположение: София

Мнениеот hitar_potter » Нед Мар 09, 2008 1:15 am

Lovemachine написа:Пичове едно бързо въпросче. Врътнах първите 30тина км. днеска и ми прави впечатление че когато карам на среден венец отпред периодично отзад сами се сменят предавките с един венец ..... не ми се вярва да е нормално. Дали е от това че колелото не е още разработено добре или има нужда от допълнителна настройка дерейльора ?
1) да ти е честит!!!!
2) Отивай в байкцентъра да ти настроят скоростите :)
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Мнениеот Lovemachine » Нед Мар 09, 2008 1:27 am

това може да стане къде и дае нали ? Тия на Димитър Несторов добри ли са? Че байкцентъра ми е на другия край на софия точно. Или ако има някой готин сервиз около Овча Купел или в центъра ?
Аватар
Lovemachine
 
Мнения: 39
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Вто Мар 04, 2008 3:46 pm
Местоположение: София

Мнениеот MIRO A » Нед Мар 09, 2008 8:24 am

Lovemachine написа:това може да стане къде и дае нали ? Тия на Димитър Несторов добри ли са? Че байкцентъра ми е на другия край на софия точно. Или ако има някой готин сервиз около Овча Купел или в центъра ?


Може да отидеш и в БАС, който е нa Голо Бърдо №5.
Live free or die trying
Аватар
MIRO A
 
Мнения: 777
Рейтинг: 971
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 5:15 pm
Местоположение: София

Мнениеот hitar_potter » Нед Мар 09, 2008 4:17 pm

Lovemachine написа:това може да стане къде и дае нали ? Тия на Димитър Несторов добри ли са? Че байкцентъра ми е на другия край на софия точно. Или ако има някой готин сервиз около Овча Купел или в центъра ?
Ами, според мен е най-добре или в байк центъра или в РАМ байкс, защото все си мисля, че гаранцията трябва да ти покрива фабрично ненастроени скороси ;)
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Мнениеот vaniopi4a » Нед Мар 09, 2008 4:31 pm

В БАС със сигурност ще ти ги оправят безплатно,за БайкЦентър не съм сигурен, но може би и там, а във Веломанийте ще ти искат пари, зашото колелото ти там не е в гаранция.
Me & [url=http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5388222]My
[/url]Bike
Аватар
vaniopi4a
 
Мнения: 105
Рейтинг: 982
Регистриран на: Сря Юли 11, 2007 5:16 pm
Местоположение: София,България

Мнениеот TENDER » Нед Мар 09, 2008 6:11 pm

bravo написа:
п.п. не знам само задното окачване дали няма да се разлуфти бързо - ако е така, по-добре някой твърдак.


Много по-вероятно е ушичките за амортисьора да се изкъртат, преди да се разлуфти. Като ги гледам колко са рахитични, няма да издържат много. Това е алуминий все пак... някакъв.
TENDER
 
Мнения: 793
Рейтинг: 1823
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 5:41 pm

Мнениеот TeDo_BaPHa » Нед Мар 09, 2008 6:50 pm

TENDER написа:Много по-вероятно е ушичките за амортисьора да се изкъртат, преди да се разлуфти. Като ги гледам колко са рахитични, няма да издържат много. Това е алуминий все пак... някакъв.


Човек, защо просто не замълчиш ??? :(!:
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот TENDER » Нед Мар 09, 2008 8:33 pm

@TeDo_BaPHa, просто мисля че това е най-слабото място на рамката. дори да беше от най-добрия алуминий, испълнението е много лошо. А дори не е ясно какъв е. Виждам че имаш различно мнение. Интересно защо просто не го изразиш?
TENDER
 
Мнения: 793
Рейтинг: 1823
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 5:41 pm

Мнениеот hitar_potter » Нед Мар 09, 2008 10:23 pm

TENDER написа:@TeDo_BaPHa, просто мисля че това е най-слабото място на рамката. дори да беше от най-добрия алуминий, испълнението е много лошо. А дори не е ясно какъв е. Виждам че имаш различно мнение. Интересно защо просто не го изразиш?
Ами, да не кажа голяма приказка, винаги първо идва луфта преди изкъртването. Е... ако купиш колело за 150 лв от метро с двойно окачване и се хрърлиш от некой дроБ, има вероятност и да пропуснеш фазата с разлуфтването.. Както и да е, стана безсмислен офтопик.. На всички ни е ясно, че този род колелета имат ужасно окачване :)
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Предишна

Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 94 госта