Помощ за вилка

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот Foxy_FR » Пон Мар 24, 2008 10:55 pm

Има го,но не се увеличи ;)
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Foxy_FR
 
Мнения: 277
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Сеп 15, 2007 9:38 pm
Местоположение: София

Мнениеот Editor » Пон Мар 24, 2008 11:19 pm

cichlidi написа:...DURO... по-малко се троши....

:rofl: Покажи ми строшен Storm/Flow.Искаш ли няколко снимки на строшени дурота?Ама където се сетиш ! :)
Сравняваме вилка с 10 мм ос и вилка с 20 мм ос ?!Мисля че повечето от нас се досещат как ще кара брат му.

Рст - 35 мм тръби.150mm ход.Предназначение FR.След 3 месеца яко каране от Foxy_Fr вилката няма НИКАКВИ проблеми.Лично аз съм свидетел как, този човек скочи от отвесен дроп с височина 4.5 метра със същата вилка и то НЕ ВЕДНЪЖ.Относно заводския луфт - ДА има го , но е НЕЗНАЧИТЕЛЕН и не се разраства.
Duro -Само 1 нещо ще кажа. Duro на 2 месеца каране + Magura Clara 160 mm = Duro със строшено ухо за спирачката.
При всички положения Дурото си е доказана вилка.Затова моето мнение е ,че която и вилка да вземеш за тези пари няма да съжаляваш , но моя съвет е RST. :beer:
This is our fight for freedom,this is our way of saying,this is our day.
http://www.facebook.com/PavelStefanovEditor My Page
Аватар
Editor
 
Мнения: 2804
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 8:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Just crazy » Вто Мар 25, 2008 12:19 pm

Мерси момчета за отговорите. :beer:

Реших вече Storm-а ще да е, само ще изчакам да ми стане готова рамката и го взимам. Само дано сте прави относно фабричният луфт (дано да нямам проблеми с него).
Аватар
Just crazy
 
Мнения: 317
Рейтинг: 1284
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 8:23 am
Местоположение: квартал РОШАВА МОГИЛА Пирдоп (Софийска област)

Предишна

Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 74 госта