Това Ставали

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Това Ставали

Мнениеот hlap4o » Сря Мар 26, 2008 2:49 pm

Здравеите

Искам да попитам ставали това колело за планинско колоездене http://ecx.images-amazon.com/images/I/4 ... AA280_.jpg Cross Marathon и ако става трябва ли да му направя някакви подобрениа
hlap4o
 
Мнения: 24
Рейтинг: 1000
Регистриран на: Сря Мар 26, 2008 7:25 am

Мнениеот Reactor » Сря Мар 26, 2008 3:13 pm

За планинско както си го представяш със скокове и изобщо по екстремно каране не става.Нищо по него не е предназначено за такова каране.Можеш да го караш в парка,из града и по равни утъпкани пътеки без агресивни спускания и подобни изпълнения.
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: Това Ставали

Мнениеот sss » Сря Мар 26, 2008 3:40 pm

hlap4o написа:Здравеите

Искам да попитам ставали това колело за планинско колоездене http://ecx.images-amazon.com/images/I/4 ... AA280_.jpg Cross Marathon и ако става трябва ли да му направя някакви подобрениа

Като за начало си подобри грамотността за писане :^:
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Ozzie » Сря Мар 26, 2008 6:17 pm

bobiracing059 написа:
hlap4o написа:Здравеите

Искам да попитам ставали това колело за планинско колоездене http://ecx.images-amazon.com/images/I/4 ... AA280_.jpg Cross Marathon и ако става трябва ли да му направя някакви подобрениа


Трябва да кажеш какво по точно ще караш в планината с това колело ;)


hlap4o написа:В града които живея сяка година се урганезерат състезаниа през планината и тресето не е много добро.Когато участвах за първи път нещото което ми държи оптегача се счупи на първия скок оптегача ми е Shimano Acera и ме е страх да не се счупи пак.И ако може да ми препоръчате хубави предни амортесиори
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот keremitko » Сря Мар 26, 2008 7:45 pm

За тея пари си купи един Drag Climber и му сложи 2 качествени дискови спирачки!!!
Не че е кой знае какво но за 700 лв. колело за DH готово няма ,
но можеш и да си сглобиш нещо :popcorn:
keremitko
 
Мнения: 197
Рейтинг: 1082
Регистриран на: Сря Дек 26, 2007 6:31 pm

Re: Това Ставали

Мнениеот THEZOGGO » Сря Мар 26, 2008 9:31 pm

hlap4o написа:Здравеите

Искам да попитам ставали това колело за планинско колоездене http://ecx.images-amazon.com/images/I/4 ... AA280_.jpg Cross Marathon и ако става трябва ли да му направя някакви подобрениа

Кви пари е тва колело, сори ама ме мързи да търся цената му, зависи от бюджета който имаш за колело, казваш колко налични пари имаш или колко можеш да събереш още и ще ти предложим някоя по добра алтернатива от това Кросче. :)
Иначе колелото става за каране в парка, за планинско колоездене не става. :)
Освен това, освен тази тема която си пуснал, в твоя полза е да разгледаш ЧЗВ на форума, там има много изписано и ще се ориентираш за какво иде реч. :)
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: Това Ставали

Мнениеот Teodor40 » Сря Мар 26, 2008 10:34 pm

sss написа:Като за начало си подобри грамотността за писане :^:
:agree: Определено, яко дразни...
А п темата, ако караш на супер равни пътеки (от златните през бялата вода например), става. Като за начало и да не си повече от 55-60кг. За по-сериозни работи ще издържи доста малко и рискуваш да се счупиш и ти при някое падане. Аз карах една подобна кочинка и доста време си я цъках без особени проблеми дори и по горичките...това като доста малък де :)
Аватар
Teodor40
 
Мнения: 3019
Рейтинг: 1896
Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 1:44 pm
Местоположение: Сен Тропе


Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта